![]() |
Nie, z tego co wiem gra Reprezentacja Polski :P:D
|
Przecież to synonim :)
No to ciekawe jak sobie poradzą. Litwini sobie całkiem całkiem radzą w eliminacjach. Przynajmniej rywal z Europy, o dziwo nawet z możliwością zagrania na polsko-ukraińskiej imprezie. Może być ciekawie... |
Litwa ma oszczędzać swoich czterech najlepszych graczy, w tym Sernasa, na mecz eliminacyjny z Hiszpanią.
|
Jesteśmy gospodarzem najbliższych mistrzostw i jeździmy na Litwę grać na piasku bo jak ich murawę można nazwać nie używając zakazanych słów. Mam nadzieję, że za rok już przed samą imprezą nie będą uciekać grać na innych kontynentach...
|
Qrwa ten mecz to bedzie jakis zart - mozna go bylo zagrac w Polsce, np. w Gdynii. Jednak trawa do gry w pilke jest potrzebna.
|
Co za kretyn do potegi n zaplanowal ten mecz na takim stadionie,z taką murawa??
u nas mozna by zagrac gdziekolwiek ,chocby w Lubinie parodia |
Najsmieszjeniejsze, ze oni niby maja na tym samym boisku grac z Hiszpanią w we wtorek.
W ogóle to mielismy niby tylu dobrych bramkarzy, a teraz broni koleś co zaral pare meczów w lidze i nic rewelacyjnego nie pokazał - bronił przyzwoicie i tyle. |
Smuda - Czechoslowacja :) Z czego on zyje?
|
Dokładnie. Tu wychodzi jakiego to douczonego mamy trenera. Wstyd.
|
Czarka nawet na ławce nie ma...
|
Cytat:
|
Bramka dla Litwinów.
Zapewne większość powie, że to "bramka Głowackiego". Ale trzech naszych rzuciło się na jednego Litwina, zostawiając drugiego niekrytego. |
Dziady, część kolejna.
|
Cytat:
|
Cytat:
Teraz już nie ma (i nie będzie) meczów z Azerbejdżanem po 8:0 czy Wyspami Owczymi po 10:0. PS. POLSKA BIAŁO CZERWONI !! 0:2. |
Żal to oglądać.
Nie chce wyjść na wiecznie narzekającego, ale trzeba przyznać, że reprezentacje mamy słabą jak nigdy! |
Ku^rwa panowie, czegoście się spodziewali?
Trenerem jest debil mający problemy się z wysławianiem wybrany przez beton zatrzymany w latach 80/wczesnych 90 ( Czechosłowacja Smudy), dzieciaki zamiast grać w piłkę na boisku grają na konsoli bądź komputerze. A będzie jeszcze gorzej, to co teraz gra to jeszcze Atari ( tzw. pegazusy). Jeżeli już zrobili zaciąg najemników, to raczej drugi sort. Arboleda i namawianie Meliksona to kołek rozporowy do trumny szkoleniowej Smudy. AVE! |
Wyłączyłem telewizor bo zamiast meczu Polskiej reprezentacji w piłkę nożna mamy parodie tego sportu.
Niestety, upadliśmy tak nisko że przegrywamy z drugim garniturem z Litwy, Levadiami i innymi Karabahami.. smutne to. I jeszcze jedno: nie zważając już na ten dzisiejszy mecz: dla mnie kadra pod wodzą Smudy nie osiągnie nic na Mistrzostwach Europy. O ile od zawsze byłem przeciwnikiem Smudy w kadrze to po ostatnim pajacowaniu w wykonaniu selekcjonera straciłem do niego szacunek. On nie ma w ogóle pomysłu na gre reprezentacji, nie ma pomysłu na powołania. |
Chcialoby sie powiedziec...Leo wroc :D! Choc pilka prezentowana przez nas za poznego Beenhakkera byla poprostu fatalna, ale to co jest teraz, to jest dopiero kabaret(by Kolton). Smuda usmierca nasza reprezentacje, a na EURO2012 bedzie pogrzeb(pisalem juz o tym, ale trzeba to powtarzac). Jeszcze mamy ponad rok czasu, jeszcze mozna zatrudnic fachowca swiatowej klasy z zagranicy...ale wiadomo, ze to tylko pobozne zyczenia. Co w kadrze robia takie miernoty, jak Sadlok czy Mierzejewski? W polskiej lidze przegrywaja mecz za meczem i bronia sie przed spadkiem, a sa powolywani do kadry...jaja, jak berety. Co za recznik wisi na bramce? Kto to jest? Kim jest Malkowski? Czym zasluzyl sobie na powolanie do reprezentacji Polski?? Totalny chaos i brak koncepcji, co bylo zreszta w kazdym meczu kadry Smudy. KOMPROMITACJA! Przegrywamy juz nawet z amatorami z Litwy.
Panowie, pilkarzy moze mamy srednich i slabych, ale nie az tak zeby notowac takie wyniki! Po drugie, kogo powoluje Smuda? CO TO SA ZA PILKARZE?? Napewno nie najlepsi jakich mamy. |
Tego na trzeźwo nie da się oglądać. O ja .......e w jakiej ciemnej dupie jesteśmy na rok przed Euro. Dziękujemy Lacie i Smudzie. Nie oglądam szkoda czasu.
|
Im szybciej zwolnimy Smude i zatrudnimy prawdziwego zagranicznego fachowca tym lepiej. Przeciez nawet dziecko wie ze Glik to parodia obroncy.
|
Cytat:
|
W tym momencie, przy stanie 0:2, przychodzą mi na myśl dwa pytania:
1) Czy Litwini przed meczem urządzili pielgrzymkę do Aušros Vartai (Ostrej Bramy, jak by co) w intencji o pomyślny wynik meczu z Polską i Hiszpanią? 2) Na ile realne jest, że od jutra Litwini wprowadzą "wizy meczowe" dla polskich kibiców na wszystkie polsko-litewskie mecze w przyszłości? Bo na razie to nasi mają już dwie rozróby na koncie... A wracając do meczu - co to ma być? Litwini nawet nie ukrywali, że oszczędzają siły na Hiszpanię, a nasi... no właśnie. Jeśli Lewandowski dalej będzie słał piłki w kosmos, to niech się nie dziwi, że w BVB jest rezerwowym. Naprawdę szkoda mi, że kontuzja wyeliminowała Jelenia. :-( |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dyzma preferuje futbol sprzed 20 lat,tym sie już nikogo na świecie nie zaskoczy.Tak grała nasza Reprezentacja za Strejlała na początku lat 90-tych.Zero pomysłu, jakiejś myśli taktycznej,proste błędy w defensywie,w ataku nie istniejemy.
|
Znów odbijamy Litwę
|
W końcu coś się dzieje. I jak zwykle nie zawiedli kibice bo na piłkarzyków liczyć nie można :) Jedyny pozytyw z meczu że po raz drugi Litewska policja będzie obita.. no i oczywiście wyliczenia tygodnika kibica :lol: Szpaku mnie rozkłada tym tygodnikiem..
|
Nie oglądam aktualnie - zrobił się roz....... na trybunach? :P
|
Cytat:
Dobrze, że nikt nam tych stadionów nie zabierze;d |
Oglądacie to w ogóle :D ? Nie macie ciekawszych zajęć :) Ja włączyłem dopiero po tym jak na tekstówce napisali, że jakaś akcja jest na trybunach :D
|
Bez jaj, nie spodziewałem się, że jeszcze tego Zvirgzdauskasa (sory jak przekręciłem) zobaczę na boisku
|
Cytat:
Podobno biła się Jagiellonia z Cracovią, ale nie wiadomo, kto na kogo napadł - mówiła Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN. <rotfl> |
Oglądałem w czasie przerw na Polsacie ("Mów mi Dave" trochę ssie) i muszę przyznać, że reklamy były ciekawsze. Szkoda, że w 2012 polska reprezentacja musi wystąpić w tych trzech meczach, bo to będzie wstyd...
|
Nie oglądam, ale cieszę się. Po blamażu na euro2012 Smuda poleci w kosmos i odejdzie w niebyt - w końcu. Na sukces jego "reprezentacji" nie liczyłem od momentu wyboru Franka jako selekcjonera.
|
Cytat:
najpierw. Nie ma co histeryzować bo tego meczu nie ma w ogole co oceniać bo co to za warunki ?? Jakby mi przyszło grać na takim czymś to pierwsze o czym bym myslal to żeby nie odnieść kontuzji. Ja będę bardzo zdziwiony jak Hiszpanie zgodzą się zagrać we wtorek. A i tak mieliśmy więcej sytuacji niż Litwini. Za ten mecz trzeba winić pzpn i ich przydupasów z sportifve, ze organizują sparingi z takimi rywalami w takich miejscach. O ile pamiętam to w tym terminie mielismy grac z Turcją co chyba byloby logiczne biorąc pod uwagę, że nastepny mecz gramy w tamtym rejonie Europy (Turcja miala teraz wolny termin). No ale Turkom trzeba by zaplacić, a po co skoro na Litwie też mozna sie najebać. A w czerwcu niby mamy wielkiego rywala Francje tylko, że jest to akurat poza terminem UEFA więc najlepsi zawodnicy francuscy nie zagrają. W terminie UEFA Francja gra natomiast z Ukrainą. |
Smuda tworzy nie zły kabaret.
Szpakowski oznajmil dzisiaj ze Litwa wygrala bo miala rajstopy dobrze ze juz od kilku meczy nie ogladam tej szopki dyzmy |
Ja przełączyłem jeszcze przed rozpoczęciem tego "widowiska", jak zobaczyłem tą mura...tzn. "plażę" - są pewne granice mojego patriotyzmu i związanego z tym poświęcenia swojego cennego czasu. Jakkolwiek grali, tak ocenianie tego meczu nie ma sensu, gdyż nie był to z pewnością mecz piłki nożnej. Jak wiadomo rozgrywki piłkarskie rozgrywane są na TRAWIE, a tam trawy nie było - choćby trawy na poziomie tej najgorszej w Ekstraklasie, czyli tej na Lechu. W Grecji pewnie już będą warunki ku temu, żeby móc oglądać mecz piłki nożnej z naszymi reprezentantami.
Kompromitacją naszej piłki było dziś to, że dajemy sobie aż tak żałośnie pomiatać, że ulegamy LITWINOM (sic!) i gramy na ich warunkach, powiedziałbym, że na warunkach jak w gnojowisku. Pod tym względem już upaść niżej nie możemy, chyba że będziemy grali w Ruandzie na polu, gdzie bramki będą wsadzone z bambusów - z całym szacunkiem dla mieszkańców tego kraju. Tyle w temacie dzisiejszego meczu. |
Ja tego od lat (od czasu gdy Leo zaczął szaleć) nie oglądam - dla zasady, choć przyznam, że kiedy Smuda przejął kadrę, miałem króciutki moment słabości. Bo powiedzcie mi co to za reprezentacja Polski, w której gra Roger, Obraniak, Boenisch - odpady z innych krajów. Do tego z ligi toczy się istna łapanka - każdy, który nie jest o kulach, ma szansę nie tylko dostać powołanie do reprezentacji, ale w dodatku zagrać. Zahorskie, Pazdany itd. Cztery minuty do końca, a trener zmienia obrońcę. Pożytku z tego zero, ale Jodłowiec będzie miał w statystykach jeden mecz więcej w reprezentacji. Powiedzcie mi kto to k*rwa jest Jodłowiec, że ma już 14 występów w reprezentacji? Przecież w lidze pamiętam jak Brożek go robił jak chciał, gość gra albo i nie gra w drużynie, która się przed spadkiem musi bronić. Do tego te sparingi w Portugalii, na Cyprze, mecze z poganiaczami lam z Peru zapisywane jako oficjalne spotania kadry... PZPN nie szanuje kadry, to jak kibic ma ją traktować poważnie?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl