Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Wichar87 25.03.2011 19:32

Nie, z tego co wiem gra Reprezentacja Polski :P:D

WiślakMyślenice 25.03.2011 19:37

Przecież to synonim :)

No to ciekawe jak sobie poradzą. Litwini sobie całkiem całkiem radzą w eliminacjach. Przynajmniej rywal z Europy, o dziwo nawet z możliwością zagrania na polsko-ukraińskiej imprezie.

Może być ciekawie...

Uran235 25.03.2011 19:46

Litwa ma oszczędzać swoich czterech najlepszych graczy, w tym Sernasa, na mecz eliminacyjny z Hiszpanią.

Hudy 25.03.2011 20:09

Jesteśmy gospodarzem najbliższych mistrzostw i jeździmy na Litwę grać na piasku bo jak ich murawę można nazwać nie używając zakazanych słów. Mam nadzieję, że za rok już przed samą imprezą nie będą uciekać grać na innych kontynentach...

dynek.pl 25.03.2011 20:15

Qrwa ten mecz to bedzie jakis zart - mozna go bylo zagrac w Polsce, np. w Gdynii. Jednak trawa do gry w pilke jest potrzebna.

Wojtas 25.03.2011 20:20

Co za kretyn do potegi n zaplanowal ten mecz na takim stadionie,z taką murawa??

u nas mozna by zagrac gdziekolwiek ,chocby w Lubinie

parodia

dynek.pl 25.03.2011 20:23

Najsmieszjeniejsze, ze oni niby maja na tym samym boisku grac z Hiszpanią w we wtorek.

W ogóle to mielismy niby tylu dobrych bramkarzy, a teraz broni koleś co zaral pare meczów
w lidze i nic rewelacyjnego nie pokazał - bronił przyzwoicie i tyle.

Grodo 25.03.2011 20:24

Smuda - Czechoslowacja :) Z czego on zyje?

krakus76 25.03.2011 20:31

Dokładnie. Tu wychodzi jakiego to douczonego mamy trenera. Wstyd.

Witoldon 25.03.2011 20:32

Czarka nawet na ławce nie ma...

WiślakMyślenice 25.03.2011 20:45

Cytat:

Smuda - Czechoslowacja :) Z czego on zyje?
To prawda ? Powiedz, że to żart....

tarantulaw2 25.03.2011 20:51

Bramka dla Litwinów.
Zapewne większość powie, że to "bramka Głowackiego". Ale trzech naszych rzuciło się na jednego Litwina, zostawiając drugiego niekrytego.

Above 25.03.2011 20:51

Dziady, część kolejna.

WiślakMyślenice 25.03.2011 21:00

Cytat:

Dziady, część kolejna.
Niszczysz :D

tarantulaw2 25.03.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 1069562)
Dziady, część kolejna.

Po części masz rację, ale zobacz jak małe kraje zaczynają mieszać w światowej piłce. Chociażby Estonia z Urugwajem - 2:0.
Teraz już nie ma (i nie będzie) meczów z Azerbejdżanem po 8:0 czy Wyspami Owczymi po 10:0.

PS. POLSKA BIAŁO CZERWONI !! 0:2.

Above 25.03.2011 21:05

Żal to oglądać.
Nie chce wyjść na wiecznie narzekającego, ale trzeba przyznać, że reprezentacje mamy słabą jak nigdy!

WiślakMyślenice 25.03.2011 21:06

Ku^rwa panowie, czegoście się spodziewali?

Trenerem jest debil mający problemy się z wysławianiem wybrany przez beton zatrzymany w latach 80/wczesnych 90 ( Czechosłowacja Smudy), dzieciaki zamiast grać w piłkę na boisku grają na konsoli bądź komputerze. A będzie jeszcze gorzej, to co teraz gra to jeszcze Atari ( tzw. pegazusy).

Jeżeli już zrobili zaciąg najemników, to raczej drugi sort. Arboleda i namawianie Meliksona to kołek rozporowy do trumny szkoleniowej Smudy.

AVE!

grzesiek632 25.03.2011 21:08

Wyłączyłem telewizor bo zamiast meczu Polskiej reprezentacji w piłkę nożna mamy parodie tego sportu.
Niestety, upadliśmy tak nisko że przegrywamy z drugim garniturem z Litwy, Levadiami i innymi Karabahami..

smutne to.

I jeszcze jedno: nie zważając już na ten dzisiejszy mecz: dla mnie kadra pod wodzą Smudy nie osiągnie nic na Mistrzostwach Europy. O ile od zawsze byłem przeciwnikiem Smudy w kadrze to po ostatnim pajacowaniu w wykonaniu selekcjonera straciłem do niego szacunek. On nie ma w ogóle pomysłu na gre reprezentacji, nie ma pomysłu na powołania.

For_FuN_ 25.03.2011 21:08

Chcialoby sie powiedziec...Leo wroc :D! Choc pilka prezentowana przez nas za poznego Beenhakkera byla poprostu fatalna, ale to co jest teraz, to jest dopiero kabaret(by Kolton). Smuda usmierca nasza reprezentacje, a na EURO2012 bedzie pogrzeb(pisalem juz o tym, ale trzeba to powtarzac). Jeszcze mamy ponad rok czasu, jeszcze mozna zatrudnic fachowca swiatowej klasy z zagranicy...ale wiadomo, ze to tylko pobozne zyczenia. Co w kadrze robia takie miernoty, jak Sadlok czy Mierzejewski? W polskiej lidze przegrywaja mecz za meczem i bronia sie przed spadkiem, a sa powolywani do kadry...jaja, jak berety. Co za recznik wisi na bramce? Kto to jest? Kim jest Malkowski? Czym zasluzyl sobie na powolanie do reprezentacji Polski?? Totalny chaos i brak koncepcji, co bylo zreszta w kazdym meczu kadry Smudy. KOMPROMITACJA! Przegrywamy juz nawet z amatorami z Litwy.

Panowie, pilkarzy moze mamy srednich i slabych, ale nie az tak zeby notowac takie wyniki! Po drugie, kogo powoluje Smuda? CO TO SA ZA PILKARZE?? Napewno nie najlepsi jakich mamy.

lorddavy 25.03.2011 21:08

Tego na trzeźwo nie da się oglądać. O ja .......e w jakiej ciemnej dupie jesteśmy na rok przed Euro. Dziękujemy Lacie i Smudzie. Nie oglądam szkoda czasu.

Maciuś 25.03.2011 21:09

Im szybciej zwolnimy Smude i zatrudnimy prawdziwego zagranicznego fachowca tym lepiej. Przeciez nawet dziecko wie ze Glik to parodia obroncy.

Above 25.03.2011 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1069572)
pozostaje liczyć,że kibice wpadną na płytę i mecz zakończy się wcześniej hahahaha

Już kiedyś przy 0:2 w plecy na Litwie był wjazd na murawę :rotfl:

el Nuero 25.03.2011 21:11

W tym momencie, przy stanie 0:2, przychodzą mi na myśl dwa pytania:

1) Czy Litwini przed meczem urządzili pielgrzymkę do Aušros Vartai (Ostrej Bramy, jak by co) w intencji o pomyślny wynik meczu z Polską i Hiszpanią?
2) Na ile realne jest, że od jutra Litwini wprowadzą "wizy meczowe" dla polskich kibiców na wszystkie polsko-litewskie mecze w przyszłości? Bo na razie to nasi mają już dwie rozróby na koncie...

A wracając do meczu - co to ma być? Litwini nawet nie ukrywali, że oszczędzają siły na Hiszpanię, a nasi... no właśnie. Jeśli Lewandowski dalej będzie słał piłki w kosmos, to niech się nie dziwi, że w BVB jest rezerwowym. Naprawdę szkoda mi, że kontuzja wyeliminowała Jelenia. :-(

buczo1985 25.03.2011 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1069576)
Im szybciej zwolnimy Smude i zatrudnimy prawdziwego zagranicznego fachowca tym lepiej. Przeciez nawet dziecko wie ze Glik to parodia obroncy.

Zmiana szkoleniowca nastąpi dopiero po nieudanym Euro 2012 :P I tak w kółko....

wanciak86 25.03.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 1069575)
Tego na trzeźwo nie da się oglądać.

na szczescie już dawno sie o tym przekonałem i teraz na każdy mecz jestem odpowiednio przygotowany :D %%% :rotfl:

AYALA 25.03.2011 21:36

Dyzma preferuje futbol sprzed 20 lat,tym sie już nikogo na świecie nie zaskoczy.Tak grała nasza Reprezentacja za Strejlała na początku lat 90-tych.Zero pomysłu, jakiejś myśli taktycznej,proste błędy w defensywie,w ataku nie istniejemy.

Awe 25.03.2011 21:55

Znów odbijamy Litwę

aNouc 25.03.2011 21:56

W końcu coś się dzieje. I jak zwykle nie zawiedli kibice bo na piłkarzyków liczyć nie można :) Jedyny pozytyw z meczu że po raz drugi Litewska policja będzie obita.. no i oczywiście wyliczenia tygodnika kibica :lol: Szpaku mnie rozkłada tym tygodnikiem..

!!IRIVER!! 25.03.2011 21:59

Nie oglądam aktualnie - zrobił się roz....... na trybunach? :P

Hudy 25.03.2011 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1069581)
Zmiana szkoleniowca nastąpi dopiero po nieudanym Euro 2012 :P I tak w kółko....

Po Euro wejdzie kurator do związku, zniknie Lato i może dopiero coś ruszy.
Dobrze, że nikt nam tych stadionów nie zabierze;d

fialo 25.03.2011 22:05

Oglądacie to w ogóle :D ? Nie macie ciekawszych zajęć :) Ja włączyłem dopiero po tym jak na tekstówce napisali, że jakaś akcja jest na trybunach :D

IncognitoTSW 25.03.2011 22:10

Bez jaj, nie spodziewałem się, że jeszcze tego Zvirgzdauskasa (sory jak przekręciłem) zobaczę na boisku

SV_ 25.03.2011 22:10

Cytat:

Według naocznych świadków, całe wydarzenie wyglądało przerażająco. Jak poinformowała rzecznik prasowy PZPN-u, Agnieszka Olejkowska, tuż przed bramką prowadzącą na sektor gości kibole Jagiellonii skatowali niemal do nieprzytomności kibica Cracovii, który głośno wykrzykiwał swoje klubowe sympatie. Dopiero po chwili służby porządkowe wkroczyły do akcji i zapobiegły czemuś gorszemu niż ciężkie pobicie.

Podobno biła się Jagiellonia z Cracovią, ale nie wiadomo, kto na kogo napadł - mówiła Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN.


<rotfl>

Hives4 25.03.2011 22:17

Oglądałem w czasie przerw na Polsacie ("Mów mi Dave" trochę ssie) i muszę przyznać, że reklamy były ciekawsze. Szkoda, że w 2012 polska reprezentacja musi wystąpić w tych trzech meczach, bo to będzie wstyd...

tomo 25.03.2011 22:19

Nie oglądam, ale cieszę się. Po blamażu na euro2012 Smuda poleci w kosmos i odejdzie w niebyt - w końcu. Na sukces jego "reprezentacji" nie liczyłem od momentu wyboru Franka jako selekcjonera.

dynek.pl 25.03.2011 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 1069578)
W tym momencie, przy stanie 0:2, przychodzą mi na myśl dwa pytania:

1) Czy Litwini przed meczem urządzili pielgrzymkę do Aušros Vartai (Ostrej Bramy, jak by co) w intencji o pomyślny wynik meczu z Polską i Hiszpanią?
2) Na ile realne jest, że od jutra Litwini wprowadzą "wizy meczowe" dla polskich kibiców na wszystkie polsko-litewskie mecze w przyszłości? Bo na razie to nasi mają już dwie rozróby na koncie...

Niech sobie wprowadzają jakies wizy - jesli tam mamy keidykolwiek jeszcze zagrać to moze niech sobie trawę wychodują
najpierw.
Nie ma co histeryzować bo tego meczu nie ma w ogole co oceniać bo co to za warunki ?? Jakby mi przyszło grać na takim czymś to pierwsze o czym bym myslal to żeby nie odnieść kontuzji. Ja będę bardzo zdziwiony jak Hiszpanie zgodzą się zagrać we wtorek.
A i tak mieliśmy więcej sytuacji niż Litwini.
Za ten mecz trzeba winić pzpn i ich przydupasów z sportifve, ze organizują sparingi z takimi rywalami w takich miejscach. O ile pamiętam to w tym terminie mielismy grac z Turcją co chyba byloby logiczne biorąc pod uwagę, że nastepny mecz gramy w tamtym rejonie Europy (Turcja miala teraz wolny termin). No ale Turkom trzeba by zaplacić, a
po co skoro na Litwie też mozna sie najebać. A w czerwcu niby mamy wielkiego rywala Francje tylko, że jest to akurat poza terminem UEFA więc najlepsi zawodnicy francuscy nie zagrają. W terminie UEFA Francja gra natomiast z Ukrainą.

qchar90 25.03.2011 22:28

Smuda tworzy nie zły kabaret.
Szpakowski oznajmil dzisiaj ze Litwa wygrala bo miala rajstopy
dobrze ze juz od kilku meczy nie ogladam tej szopki dyzmy

rw88 25.03.2011 22:29

Ja przełączyłem jeszcze przed rozpoczęciem tego "widowiska", jak zobaczyłem tą mura...tzn. "plażę" - są pewne granice mojego patriotyzmu i związanego z tym poświęcenia swojego cennego czasu. Jakkolwiek grali, tak ocenianie tego meczu nie ma sensu, gdyż nie był to z pewnością mecz piłki nożnej. Jak wiadomo rozgrywki piłkarskie rozgrywane są na TRAWIE, a tam trawy nie było - choćby trawy na poziomie tej najgorszej w Ekstraklasie, czyli tej na Lechu. W Grecji pewnie już będą warunki ku temu, żeby móc oglądać mecz piłki nożnej z naszymi reprezentantami.

Kompromitacją naszej piłki było dziś to, że dajemy sobie aż tak żałośnie pomiatać, że ulegamy LITWINOM (sic!) i gramy na ich warunkach, powiedziałbym, że na warunkach jak w gnojowisku. Pod tym względem już upaść niżej nie możemy, chyba że będziemy grali w Ruandzie na polu, gdzie bramki będą wsadzone z bambusów - z całym szacunkiem dla mieszkańców tego kraju. Tyle w temacie dzisiejszego meczu.

Uran235 25.03.2011 22:37

Ja tego od lat (od czasu gdy Leo zaczął szaleć) nie oglądam - dla zasady, choć przyznam, że kiedy Smuda przejął kadrę, miałem króciutki moment słabości. Bo powiedzcie mi co to za reprezentacja Polski, w której gra Roger, Obraniak, Boenisch - odpady z innych krajów. Do tego z ligi toczy się istna łapanka - każdy, który nie jest o kulach, ma szansę nie tylko dostać powołanie do reprezentacji, ale w dodatku zagrać. Zahorskie, Pazdany itd. Cztery minuty do końca, a trener zmienia obrońcę. Pożytku z tego zero, ale Jodłowiec będzie miał w statystykach jeden mecz więcej w reprezentacji. Powiedzcie mi kto to k*rwa jest Jodłowiec, że ma już 14 występów w reprezentacji? Przecież w lidze pamiętam jak Brożek go robił jak chciał, gość gra albo i nie gra w drużynie, która się przed spadkiem musi bronić. Do tego te sparingi w Portugalii, na Cyprze, mecze z poganiaczami lam z Peru zapisywane jako oficjalne spotania kadry... PZPN nie szanuje kadry, to jak kibic ma ją traktować poważnie?

pirat.z.karaibow 25.03.2011 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1069589)
Jedyny pozytyw z meczu że po raz drugi Litewska policja będzie obita..

Świetny pozytyw. Banda baranów jedzie za granicę sobie poużywać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl