![]() |
Cytat:
|
Manch.City - Bolton 1
Fulham - Burnley 1 Wigan - Stoke 1 Ako:5,33 Nad tym Wiganem się waham. Co sądzicie? |
Cytat:
|
duzo nerwow ta Braga kosztowala... grunt ze weszło :)
|
Mi dziś tylko Colchester wszedł bo Cambuur przełożyli ale i tak spory plus:)
|
Rowniez zagralem takiego debla:) Arkas ja bym zagral x2 na Stoke, albo poprostu postaw zamiast tego na Newcastle
|
Zarejestrowałem się na Bet365 i faktycznie jest więcej meczy na live niż na BAH.Ale wydaje mi się że BAH jest czytelniejszy od Bet365.Chyba że jest to tylko kwestia przyzwyczajenia do nowej grafiki.
|
mecz: Hannover - Eisbaren Berlin
typ: over 5,5 kurs: 1,50 |
Cytat:
he. w sumie dawno mnie tu nie było :D |
ok to obracam dalej te 150 zł i stawiam typ Rocco i do tego City-Bolton 1
myślę jeszcze nad PSG ,ale to już bym prosił o opinie:) |
Witam ponieważ sporo osób dobrze typuje a my szukamy dobrych graczy to zapraszam do weryfikacji do najlepszego międzynarodowego closedforum w europie. Mam nadzieje ze wyłowimy kilka diamencików.
http://www.eurobookie.fora.pl/ |
Cytat:
|
kilka typów na dziś:
Manchester City - Bolton 1 WBA - Scunthorpe United 1 GCK Lions - EHC Olten 2 Bury FC - Macclesfield Town 1 Wigan - Stoke 2 lub X2 Derby - Newcastle 2 no i ten Hannover od rocca :-) |
Który bukmacher wdg Was ma najszersza oferte live ?
|
bet365
to sie bardziej do tematu bukmacherzy nadaje. |
Ja gram
Man City - Bolton X Portsmouth - Sunderland 2 na live |
Cytat:
|
jakies typy na noc rocco ? :)
|
Na dziś :
Brugge-Roeserale 1 Celtic-Hearts 1 Galatasaray-Antalyaspor 1 tradycyjnie za 150 zl do wygrania 380 zł kurs na Wisłę dziś śmieszny 1,15 w STS |
Wczoraj dzień ładnie poszedł. Panowanie co na dziś? Rocco wypowiedz się :) LuKaS jesteś pewny tych swoich typów? Dwa z nich to mecze pucharowe.
A na dziś ode mnie: Olympiakos Piraeus - Cibona Zagreb (-19.5/+19.5) (Spread) 2 CSKA Sofia - Asseco Resovia Rzeszów 2 Dundee United - Hamilton Academical 1 VFL Osnabrück - FC Schalke 04 2 Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur 2 i taki, którego nie jestem pewien: Hibernian FC - Aberdeen FC 1 |
IO Sprint tech. dowolną K. 2010
Zwycięzca : Justyna Kowalczyk IO Średnia Skocznia Indywidualnie 2010 Zwycięzca : Adam Małysz za 20 do wyjęcia 540 zł |
Cytat:
Brugge - To nie ta Brugia, z którą odpadł Lech, tylko taka ichniejsza Cracovia :lol: Owszem, mają dobrą passę w lidze, ale to tylko puchary i to tylko "Cracovia" Celtic - pewniakiem to byłby w tym meczu rok temu, teraz to oni tak zmiennie przędą Galata - po pierwsze- ich rywal, Antalya, to nie leszcze z pierwszej łapanki. Dwa - to "tylko puchary - o ile Galata MOŻE je odpuścić (walczy o LM), o tyle dla Antalyi to chyba jedyna przepustka do Europy. Po trzecie - pierwszy mecz wygrała Antalya, to z pewnością doda im skrzydeł No ale rób jak chcesz. Będę je śledzić z zaciekawieniem. |
mecz: Montreal - Washington
typ: Washington - końcowe zwycięstwo kurs: 1,50 niechaj seria Caps trwa :) |
Chelsea i Manchester Utd co myslicie ? :)
|
everton - chelse 1x
wolves - totenham 2 arsenal liverpool x myśle ze obiektywnie... |
Felipe to mi dałeś do myślenia.... dobra to lekka korekta planów,źle musiałem przeczytać w ofercie i nie zauważyłem że to puchary...
Celtic zostawiam i dokładam Parma-Inter x2 i Dundee-Hamilton 1 lepiej? a co do pucharów to kusi mnie dać na Getafe z Sevillą 1 |
Mimo wszytko bardziej bym się skłaniał remisowi w tym meczu a nawet zaryzykował wygrana gospodarzy.
Statystyki, statystykami ale. Każda seria się kiedyś kończy. Parma gra u siebie. Inter gra na pół gwizdka bo ma bardzo dużą przewagę. A na pewno gra bez ciśnienia Wiadomo jak się gra z liderem i to jeszcze u siebie Jak by Parma przegrała to jej sytuacja może się zrobić nie ciekawa... To jest tylko moje zdanie, nie podpieram go żadnymi statystykami. Być może masz rację. Jak dla mnie mecz nie do ruszania chyba że ktoś lubi ekstremalne zdarzenia to czyste 1. Pozdrawiam |
Dokładnie jak Zwierze wyżej pisał serie mają zbyt dobrą. Parma na kimś musi się przełamać... Inter ostatnie 4 mecze miał u siebie (2 liga 2 puchar) więc mają serwie 4W, ale przed tymi meczami mieli wypad do Bari i już tylko D... Ja Inter już ostatnio odpuściłem, a dzisiaj to bym za żadne skarby tego nie pobrał... ;]
|
Ja na dziś gram tak:
Hibernian - Aberdeen 1 - 1,80 (link do analizy szkocja.goal : http://szkocja.goal.pl/index.php?dzi...artykul=164373 ) Aston Villa - Manchester United 2 -1,85 ( link do analizy anglia.goal: http://anglia.goal.pl/index.php?dzia...artykul=164322 ) Może macie coś jeszcze ciekawego? Jakis hokej? |
Witam czy ktos wie ,czy jest szansa anulowac zaklad w bet365 jesli tak to jak?bo mi sie pojmylilo;]
|
O ile wiem, to żaden netowy buk nie oferuje takich możliwości.
|
Cytat:
Jeszcze raz serdecznie zapraszam!!!! |
Cytat:
Brugia przełożona, Celtic wszedł, Galatasaray wszedł... |
Zmieniłem i co...dupa:) ale nie mam pretensji do Ciebie tak że nic się nie przejmuj:)
|
carolina hurricanes-buffalo sabres 1
dobry kurs na caroline, graja u siebie, sa na fali, wygrali z buffalo na wyjezdzie pare dni temu buffalo jest w dołku, przegrali ostatnie piec meczów. mam nadzieje ze nie bedzie przelamaia dzisiaj w nocy |
A teraz niech każdy kto postawił na ManUtd podziękuje sędziemu. Moim zdaniem sędziowanie w Anglii to większe dno niż w Polsce. Przepraszam za pisanie nie na temat ale musiałem się gdzieś "wypłakać"
|
Na dzisiaj zagrałem za 50 zł na Santander w meczu z Atletico,myślę że Atletico wystawi bardziej rezerwowy skład mając na uwadze niedzielny mecz z Barceloną i awans prawie w kieszeni
|
swieta prawda dorzucam drugie 50zł tym bardziej ze kurs niebotycznie wysoki 2.40
|
Euroliga
Partizan @ 2.60 Panathinaikos +8 @ 1.95 Takie dwa single, bo oferta taka uboga ;) |
Olimpiada Zimowa - Mężczyźni - HS106 - Zdarzenie - Adam Malysz kurs 2.20
(Zakończy na podium) Borussia M'gladbach v Nurnberg - Borussia M'gladbach 0.0,-0.5 kurs 1.73 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl