Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

stawski 21.07.2010 21:53

robią tego kotorowskiego jak chcą.... cały czas ładują w prawo, a on w lewo :)

Ofsajd 21.07.2010 21:53

w 11 kolejce Łamaja wygra z Kotorowskim i tak to się skończy :)

MMTS 21.07.2010 21:53

Miszcz.... no comments, a tacy byli ładni, hamerykańscy

iiYama 21.07.2010 21:54

Pyrusy odzyskały pewność...

stawski 21.07.2010 21:54

Gol, ale bramkarze to im tam na lini wykopali dołek :)

wwf 21.07.2010 21:55

Ale się rozstrzelali, to może trwać w nieskonczoność

stawski 21.07.2010 21:55

dalej remis....

LukaszK111 21.07.2010 21:55

Co za **** z kotorowskiego 3 x sie polozyl w lewy rog:X

laurence 21.07.2010 21:55

Arboleda przed karnym już płacze.

Edit: e trafił a myślałem ze mu łzy przeszkodzą:)

julo 21.07.2010 21:56

nuda.... trza iść spać.


Żartuje :D

stawski 21.07.2010 21:56

Arboleda strzela

stawski 21.07.2010 21:57

No i się Kotorowski rzuciłw drugą stronę :), On chyba daje kołtoniowi i Borkowi tak sięnim jarają :)

iiYama 21.07.2010 21:57

Ale Kołtoń jest popierniczony :lisc:

crazykaro 21.07.2010 21:58

Piszcie bo nie wiem co sie dzieje

Ofsajd 21.07.2010 21:58

no i teraz bramkarze :)

wwf 21.07.2010 21:58

Co by nie mówić to nasze gwiazdy bardziej pękały w takich sytuacjach.


8-8 po 10 seriach

kisiel92 21.07.2010 21:59

teraz będą bramkarze karne wykonywać

iiYama 21.07.2010 21:59

8-8 po 10 seriach, teraz bramkarze crazykaro

barcalover 21.07.2010 21:59

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,...minacyjna.html

stawski 21.07.2010 21:59

I bramkarze! To lubię! Ale azer teraz fuksem styrzelił :)

leyzer87 21.07.2010 21:59

Stilić odpierdzielił ładny teatr. "Boli, ale twardy jestem."

No i jeszcze "Kotorowski! Nie!" i jęk zawodu. :-D

brylant17 21.07.2010 21:59

Uwaga kotor i ŁOAMJA dawaj bracie :D

klusek106 21.07.2010 21:59

Łomaja !!!!

Jaroo1 21.07.2010 21:59

nie no nie moge, w 10 kolejce strzelaly kaleki uhehehe

wwf 21.07.2010 22:00

A jak bramkarze strzelą to co dalej.

Ofsajd 21.07.2010 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 940528)
A jak bramkarze strzelą to co dalej.

od początku

stawski 21.07.2010 22:01

ładnie Kotorowski strzelił :)

brylant17 21.07.2010 22:01

****a mać :( ale ich Sparta zleje

crazykaro 21.07.2010 22:01

I co z bramkaerzami

wwf 21.07.2010 22:01

Lech w 3 rundzie, gratuluje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl