![]() |
robią tego kotorowskiego jak chcą.... cały czas ładują w prawo, a on w lewo :)
|
w 11 kolejce Łamaja wygra z Kotorowskim i tak to się skończy :)
|
Miszcz.... no comments, a tacy byli ładni, hamerykańscy
|
Pyrusy odzyskały pewność...
|
Gol, ale bramkarze to im tam na lini wykopali dołek :)
|
Ale się rozstrzelali, to może trwać w nieskonczoność
|
dalej remis....
|
Co za **** z kotorowskiego 3 x sie polozyl w lewy rog:X
|
Arboleda przed karnym już płacze.
Edit: e trafił a myślałem ze mu łzy przeszkodzą:) |
nuda.... trza iść spać.
Żartuje :D |
Arboleda strzela
|
No i się Kotorowski rzuciłw drugą stronę :), On chyba daje kołtoniowi i Borkowi tak sięnim jarają :)
|
Ale Kołtoń jest popierniczony :lisc:
|
Piszcie bo nie wiem co sie dzieje
|
no i teraz bramkarze :)
|
Co by nie mówić to nasze gwiazdy bardziej pękały w takich sytuacjach.
8-8 po 10 seriach |
teraz będą bramkarze karne wykonywać
|
8-8 po 10 seriach, teraz bramkarze crazykaro
|
|
I bramkarze! To lubię! Ale azer teraz fuksem styrzelił :)
|
Stilić odpierdzielił ładny teatr. "Boli, ale twardy jestem."
No i jeszcze "Kotorowski! Nie!" i jęk zawodu. :-D |
Uwaga kotor i ŁOAMJA dawaj bracie :D
|
Łomaja !!!!
|
nie no nie moge, w 10 kolejce strzelaly kaleki uhehehe
|
A jak bramkarze strzelą to co dalej.
|
Cytat:
|
ładnie Kotorowski strzelił :)
|
****a mać :( ale ich Sparta zleje
|
I co z bramkaerzami
|
Lech w 3 rundzie, gratuluje.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl