![]() |
PENDRIVE KINGSTON DATATRAVELER 100 G2 8GB USB 2.0
http://allegro.pl/kingston-datatrave...372823385.html Okazja cenowa - zapraszam !!! |
NOWE AUKCJE
http://allegro.pl/my_page.php?uid=20876544 BOMBKA WISŁY MINI KOSZULKI WISŁY ORAZ POLSKI HERBY NA 100-LECIE WISŁY ZATOPIONE W KRYSZTALE/SZKLE PIŁKI PUZZLE MODELE KOLEKCJONERSKIE FIGURKI LEGO KSIĄŻKI MONETY i inne |
Sprzedam Fiata Punto!
http://moto.gratka.pl/tresc/fiat-pun...0a221effaad4,1 Rocznik : 1996 Przebieg: 163 000 stan dobry Cena: 3000 zł. Zdjęcia w linku powyżej. Lokalizacja: Zabierzów/Kraków |
Sprzedam nową piłkę Adidasa!
http://allegro.pl/pilka-finale-londo...385097289.html |
nie aktualne.
|
Sprzedam bilet Polska -Rosja 1 szt -2 kategorii -1000 zł [email protected]
|
Sprzedam szale, ofert na PW.
LGFT http://i48.tinypic.com/2dhuywx.jpg Pomezania Malbork fc Lechii http://i47.tinypic.com/rrowv6.jpg |
* RAY BAN * - AVIATOR - OKULARY - NOWE - BLACK, BROWN
Zainteresowani --> priv ! http://i50.tinypic.com/23jr4tv.jpg POLO LACOSTE - XXL - BLACK http://allegro.pl/lacoste-oryginalne...435508213.html http://i50.tinypic.com/6rlpg0.jpg POLO LACOSTE - XXL - BLUE http://allegro.pl/lacoste-oryginalne...435508601.html http://i50.tinypic.com/wkg5k8.jpg UMBRO - CELTIC GLASGOW - KOLEKCJONERSKA http://allegro.pl/celtic-glasgow-umb...435509356.html http://i47.tinypic.com/53tq89.jpg |
Panie i Panowie zawsze jesteśmy oburzeni na koników że wykupują a później ludzie nie mają jak kupić/ dostać biletów/wejściówek. Dlatego tak jak zawsze wprowadzamy zakaz na naszych stronach handlu/wymianie wejściówkami na trening Holandi i innych reprezentacji mających treningi w Krakowie .
|
NOWE AUKCJE
http://allegro.pl/my_page.php?uid=20876544 BOMBKA WISŁY MINI KOSZULKI WISŁY ORAZ POLSKI HERBY NA 100-LECIE WISŁY ZATOPIONE W KRYSZTALE/SZKLE PIŁKI PUZZLE MODELE KOLEKCJONERSKIE FIGURKI LEGO KSIĄŻKI MONETY i inne |
witam mam do sprzedaży unikatowy szalik Wisły. wyszły tylko 4 sztuki. cena 300 zł
http://imageshack.us/photo/my-images...062012165.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images...062012167.jpg/ szalik nie był nigdy używany. trzymany cały czas w ramce |
sprzedam białego sony xperia Neo V. Gwarancja etc, uzywany od grudnia.
|
Zamienie 2 wejsciowki na trening holandii kolo siebie na sektor c4 na wejsciowki na E - priv
|
RĘKAWICE BOKSERSKIE na lusterko!
http://allegro.pl/show_item.php?item=2399322456 OKAZJA CENOWA - ZAPRASZAM - http://s6.ifotos.pl/img/IMG2419JP_rwnewwr.JPG |
Nowa Bluza z najnowszej kolekcji Nike FIT.
Rozmiar M,z metkami papierowymi. Cena nowej ok.300 zł. Sprzedam za 180 zł. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...49494cc39.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a00e92f86.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c0d43289b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7b2dd5798.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...86037c15d.html |
Witam, mam do zaprezentowania kolejną koszulkę sygnowanego logiem Styl Trybun. Koszulka wykonana jest metodą sitodruku na koszulkach Fruit of The Loom o gramaturze 210g/m2. Nadruk przedstawia Godło Polski w laurze oraz słowa Wiara, Honor, Oddanie
oraz orzełka na ramieniu ;) Cena koszulki wraz z przesyłką wynosi 40zł (tylko przelewem), zamówienia można składać na naszej stronie internetowej: www.styltrybun.pl Polecamy także nasz fan page na fb www.facebook.pl/styltrybun Zdjęcia koszulek: http://imgur.com/a/UP1ow |
NOWY DIGITECH RP 55 MULTIEFEKT + ZASILACZ
http://allegro.pl/nowy-digitech-rp-5...386218253.html DIGITECH RP55 to najbardziej popularna wśród gitarzystów na całym świecie seria multiefektów! |
NOWE AUKCJE
http://allegro.pl/my_page.php?uid=20876544 BOMBKA WISŁY MINI KOSZULKI WISŁY ORAZ POLSKI HERBY NA 100-LECIE WISŁY ZATOPIONE W KRYSZTALE/SZKLE PIŁKI PUZZLE MODELE KOLEKCJONERSKIE FIGURKI LEGO KSIĄŻKI MONETY i inne |
http://i53.tinypic.com/2cgy6hk.jpg
* w realu prezentuję się 1909 x lepiej ! Sprzedam smyczkę PRZEMYSKIE BRACTWO ! Praktycznie nie do kupienia ( patrz allegro, forum s k w k , twsd i braci z Przemyśla ) Oferty cenowe na priv |
Unikatowa koszulka Boca Juniors - rozmiar M
http://allegro.pl/oryginalna-koszulk...407928362.html Dla Wiślaka przy odbiorze osobisty 5 % upustu :) |
Sprzedam plakat drużynowy Wisły z sezonu 08/09 z podpisami zawodników, prawdziwy unikat!
Cena 80 zł Kontakt [email protected] Załącznik 1706 Załącznik 1707 Załącznik 1708 |
Cytat:
na sprzedaż również szal, nówka: http://i47.tinypic.com/2ag6hys.jpg |
http://allegro.pl/lancuszek-pancerka...418461681.html
Łańcuszek srebrny , splot pancerka |
|
|
SPRZEDAAAAM
2 wejściówki na baseny termalne w Szaflarach. Każda upoważnia do wejścia na 2,5h Według cennika jedna kosztuje 38zł http://www.termyszaflary.com/pl/cennik/ Najlepiej jakby ktoś chciał dwie od razu. Ważne do końca miesiąca. Propozycje na priv. Sprzedam naprawdę tanio. |
Do sprzedania używane testery perfum jak i nowe po zamkniętej perfumerii ojca po bardzo okazyjnych cenach!
Dostępne ekskluzywne marki jak Dior, Chanel i Yves Saint Laurent w niskich cenach! https://picasaweb.google.com/1000553...851207/Perfumy Wszystkie udostępnione na zdjęciach testery są dostępne od ręki. Sprzedawane przeze mnie perfumy są w 100% oryginalne, wiele osób z forum już u mnie kupowało i nigdy nie było problemów. Super pomysł na fajny prezent na Dzień Ojca!! Kontakt: priv lub gg: 4360077 Przy zakupie dwóch lub wiecej zapachów, próbki gratis! |
Sprzedam wejście dla 2 osób na squasha do squash4you!!
Godzina gry i sauna!! Wartość zaproszenia to 65zł! PS. można go wykorzystać od pon-pt 12-15 lub w sobotę 18. Takie informacje są napisane na zaproszeniu. UWAGA nie ma ograniczenia co do terminu wykorzystania!! Ewentualne propozycje proszę na priv. |
Sprzedam:
http://i47.tinypic.com/2ag6hys.jpg Kupię smyczkę z jakiegokolwiek sądu, bądź prokuratury. (Administracyjnego, apelacyjnego, gospodarczego itd bez znaczenia ) |
Sprzedam:
BILET LOTNICZY RYANAIR Kraków - Malta, Malta - Kraków (w obie strony), 50% taniej 01.07 - 14.07, jedynie 599 złotych. Kilka tygodni temu kupiłem za ponad 900zł (dokładnie 924,08zł) bilet na Maltę Ryanairem z Krakowa w obie strony, z ubezpieczeniem lotniczym itd. Niestety nie jest dane mi polecieć. Obecnie kosztowałoby to ponad 1100 złotych, ja oferuję za jedyne 599, w dodatku pokrywając koszty przemianowania biletu na kupca. Naprawdę okazja. (zdjęcia przy prywatnym kontakcie na PW) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl