![]() |
new balance na pewno nie będzie w Wiśle, chociaż były rozmowy. Chyba (!) będą w Lechii. 4f nie robi obecnie piłkarskich rzeczy, więc nie ma się co szarpać.
i tu małe pytanko, ej ziomki ile wg Was powinna kosztować nowa koszulka? wiadomo podstawowa wersja bez numeru z krótkim ( i Białą Gwiazdą :) ), tak z ciekawości pytam |
Lechia to chyba co sezon ma inną firme ubierającą ....
|
Cytat:
|
Pero, Lechia miała dwuletnią umowę z Sallerem. O New Balance sponsorującym Gdańszczan mówi się już od dobrego miesiąca, ale oficjalnie nic nie ma, gdyż umowa z Sallerem wygasa o ile mi wiadomo równo z końcem czerwca.
150-200 przy adidasie to nawet nie ma mowy, nike nie byłby tańszy, puma miała tanie, ale dla Polskich zespołów robiła papierowe repliki a innych marek widzę tutaj się nie uznaje (chociaż po meczu Francja-Szwajcaria to puma też pewnie jest już na aucie). Tak na marginesie jeszcze, ta koszulka Jomy dla Piasta (treningowa) to ona jest z kolekcji tenisowej nie piłkarskiej. |
1 Załącznik(ów)
no i Piast wjechał z nową koszulką w nowy Sezon, dynamiczna, piękna, gustowna, zbalansowana, dyskretne logo.....
Chroń nas przed Jomą! |
Stroje Piasta mają zostać ujawnione na prezentacji zespołu czyli na 99,9% domowa będzie dedykowana, te (grają jeszcze w takiej samej, ale niebieskiej) są albo nowymi wyjazdówkami i trzecimi (to katalogi, a w zeszłym już sezonie grali taki motyw gdzie dom=dedyk, reszta=katalog) albo są to koszulki z przeznaczeniem na sparingi (Lech Poznań np. ma osobne koszulki na sparingi).
Póki co oficjalnie nie ma potwierdzenia, że to są stroje ligowe. Swoją drogą ten styl jest oparty na tym, którzy mieli Rumuni na Euro. |
|
A co to ma wspólnego z tematem?
|
New Balance potrafi zrobić ładne stroje, np. te dla Liverpoolu. Ciekawe co wymyślił dla Lechii.
|
oj serek juz nie szalej:)
stroje Wisły ale i stroje ligowe tak powinien brzmiec temat wszak zdjecia Piastunek ktoś wklejał. Sam jestem ciekawy, patrzac na Lechie tylko i wyłacznie jako na klub piłkarski z ciekawymi grajkami i zapleczem finansowym. Ciekawe co im NB wymysli, w paskach grało juz Porto, Sevilla, Celtic i Stoke z tego co kojarze. Umowa na 4 lata. Nie czujecie ze nam inni uciekaja tak jakoś? |
Nie, my mamy Adidasa! :D
|
wiem wiem, tak jak i Pogoń Siedlce tylko ze u nich przedłużono umowe o czym na 90 minut mozna przeczytac a u Nas póki co same "slyszałem" "podobno"
ale ta UFA marketingowo zapierdala. TGV to pikuś przy ich działaniach. |
szprotson to UFA jeszcze ma coś wspólnego z Wisłą.Podobno Wisła pożegnała i podziękowała już UFA za współprace. Coś się zmieniło ??
|
być moze, widocznie mi ukmnęło.
Dasz link lub cokolwiek innego na poparcie tego co piszesz? |
Cytat:
|
|
Cytat:
Jest problem. UFY nie ma, a komunikatu też nie ma ;) Takie cuda. |
ale UFY nie ma bo ?
-sami odeszli -czy nasza standardowa metoda, Odejdźcie a my wam i tak bedziemy płacić? I na koniec? To kto trzyma marketing jesli ktoś trzyma? |
Cytat:
Aktualnie? Hmm, jak mnie pamięć nie myli, to w BP, marketingu pracuje 3 osoby? Nie chce w błąd wprowadzać. Nie mówię tu o stażystach od wrzucania newsów o Euro itp ;) Z tego co wiem, to obowiązki są łączone, itd, itd.. Byle miał kto przyjść do pracy. |
dobrze ze ich nie ma, ale skoro umowa została rozwiązana, znajac naszych - na bank im lecimy jakiś hajs.
A co do BP to widze ze wszystko po staremu tak jak śp.K pisał. Smuda idealnie by sie wpasował tutaj jako prezes. Idealnie dla tego kabaretu chyba tylko w Kielcach są wieksze jaja bo tam jakieś murzyny kupują klub za paczke fajek |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dajcie już spokój z tym "pozyskaniem nowych klientów". Plakaty i inne wodotryski chuja dadzą, jak nie będzie wyników. Koniec kropka.
Poza tym to znowu niezgodne z tematem :D |
Cytat:
|
Kipsta ma tanie stroje, a jakościowo złe nie są.
a plakatów nie trzeba, w końcu są fanpejdźe na fb :) Prezesa tez nie trzeba, pilkarze grają a nie prezes :) a tak na temat, to aktualne stroje sa jak dla mnie mega zajefajne |
To jest bardzo dobra wiadomość! W końcu ta pospolita brzydka czcionka zostanie zmieniona!
Na razie nie widziałem w sparingach piłkarzy Wisły z taką czcionką. W końcu Ekstraklasa poszła po rozum do głowy. http://legia.info.pl/Nowa_czcionka_n...ezonu_20162017 |
Ludzie , jaki marketing ?! Jestesmy w dupie . Nasz asortyment jest tragiczny, a marketing ponizej krytyki.
|
Fakt, czcionka lepsza, aczkolwiek ja ciągle będę się upierać, że kluby powinny mieć dowolność wyboru czcionki - byle by była czytelna.
|
Jedną z drużyn, które w tym sezonie zamienią Adidasa na Jomę jest m.in. Swansea. W sumie nawet ciekawe te projekty.
https://1.bp.blogspot.com/-KiFitpBSl...25281%2529.jpg |
1 Czcionka może fajna ale numery masakra Ciekawe jak jest w innych ligach np. w lidze angielskiej Championship motyw czcionki rozwiązany??? 2 Co do strojów to raczej żadnych zmian co do sponsora technicznego raczej nie będzie i raczej za bardzo się nie zmieni w temacie koszulek. W temacie koszulek jeśli się coś zmieni to czcionka i jak Wisła będzie miała farta jak kilka sezonów temu to na koszulki może zawita jakiś bukmacher albo markowy browar .Oczywiście mogę się mylić 3 Ktoś wie do kiedy Wisła ma umowę z Adidas????
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl