Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

filoo 19.06.2016 17:29

new balance na pewno nie będzie w Wiśle, chociaż były rozmowy. Chyba (!) będą w Lechii. 4f nie robi obecnie piłkarskich rzeczy, więc nie ma się co szarpać.

i tu małe pytanko, ej ziomki ile wg Was powinna kosztować nowa koszulka? wiadomo podstawowa wersja bez numeru z krótkim ( i Białą Gwiazdą :) ), tak z ciekawości pytam

Pero 20.06.2016 09:18

Lechia to chyba co sezon ma inną firme ubierającą ....

Błaszczu_WIŚLAK 20.06.2016 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 1441471)
new balance na pewno nie będzie w Wiśle, chociaż były rozmowy. Chyba (!) będą w Lechii. 4f nie robi obecnie piłkarskich rzeczy, więc nie ma się co szarpać.

i tu małe pytanko, ej ziomki ile wg Was powinna kosztować nowa koszulka? wiadomo podstawowa wersja bez numeru z krótkim ( i Białą Gwiazdą :) ), tak z ciekawości pytam

Optymalnie 150-200.

Alonso19 27.06.2016 15:21

Pero, Lechia miała dwuletnią umowę z Sallerem. O New Balance sponsorującym Gdańszczan mówi się już od dobrego miesiąca, ale oficjalnie nic nie ma, gdyż umowa z Sallerem wygasa o ile mi wiadomo równo z końcem czerwca.

150-200 przy adidasie to nawet nie ma mowy, nike nie byłby tańszy, puma miała tanie, ale dla Polskich zespołów robiła papierowe repliki a innych marek widzę tutaj się nie uznaje (chociaż po meczu Francja-Szwajcaria to puma też pewnie jest już na aucie).

Tak na marginesie jeszcze, ta koszulka Jomy dla Piasta (treningowa) to ona jest z kolekcji tenisowej nie piłkarskiej.

filoo 28.06.2016 18:03

1 Załącznik(ów)
no i Piast wjechał z nową koszulką w nowy Sezon, dynamiczna, piękna, gustowna, zbalansowana, dyskretne logo.....

Chroń nas przed Jomą!

Alonso19 28.06.2016 23:14

Stroje Piasta mają zostać ujawnione na prezentacji zespołu czyli na 99,9% domowa będzie dedykowana, te (grają jeszcze w takiej samej, ale niebieskiej) są albo nowymi wyjazdówkami i trzecimi (to katalogi, a w zeszłym już sezonie grali taki motyw gdzie dom=dedyk, reszta=katalog) albo są to koszulki z przeznaczeniem na sparingi (Lech Poznań np. ma osobne koszulki na sparingi).
Póki co oficjalnie nie ma potwierdzenia, że to są stroje ligowe.
Swoją drogą ten styl jest oparty na tym, którzy mieli Rumuni na Euro.

filoo 01.07.2016 10:39

http://www.lechia.pl/news,9004-new-b...ii-gdansk.html

Boom!

serek.c2 01.07.2016 10:47

A co to ma wspólnego z tematem?

gypsy 01.07.2016 11:10

New Balance potrafi zrobić ładne stroje, np. te dla Liverpoolu. Ciekawe co wymyślił dla Lechii.

szprotson 01.07.2016 11:30

oj serek juz nie szalej:)
stroje Wisły ale i stroje ligowe tak powinien brzmiec temat wszak zdjecia Piastunek ktoś wklejał.

Sam jestem ciekawy, patrzac na Lechie tylko i wyłacznie jako na klub piłkarski z ciekawymi grajkami i zapleczem finansowym.
Ciekawe co im NB wymysli, w paskach grało juz Porto, Sevilla, Celtic i Stoke z tego co kojarze.
Umowa na 4 lata.

Nie czujecie ze nam inni uciekaja tak jakoś?

serek.c2 01.07.2016 11:49

Nie, my mamy Adidasa! :D

szprotson 01.07.2016 11:58

wiem wiem, tak jak i Pogoń Siedlce tylko ze u nich przedłużono umowe o czym na 90 minut mozna przeczytac a u Nas póki co same "slyszałem" "podobno"
ale ta UFA marketingowo zapierdala. TGV to pikuś przy ich działaniach.

SMOKE 8541 01.07.2016 12:20

szprotson to UFA jeszcze ma coś wspólnego z Wisłą.Podobno Wisła pożegnała i podziękowała już UFA za współprace. Coś się zmieniło ??

szprotson 01.07.2016 12:28

być moze, widocznie mi ukmnęło.
Dasz link lub cokolwiek innego na poparcie tego co piszesz?

Rustin 01.07.2016 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1442238)
oj serek juz nie szalej:)
stroje Wisły ale i stroje ligowe tak powinien brzmiec temat wszak zdjecia Piastunek ktoś wklejał.

Sam jestem ciekawy, patrzac na Lechie tylko i wyłacznie jako na klub piłkarski z ciekawymi grajkami i zapleczem finansowym.
Ciekawe co im NB wymysli, w paskach grało juz Porto, Sevilla, Celtic i Stoke z tego co kojarze.
Umowa na 4 lata.

Nie czujecie ze nam inni uciekaja tak jakoś?

Patrząc po komentarzach na stronach związanych z Wisłą ewidentnie widać, że większość ludzi nadal nie zauważyła, jak daleko uciekają nam kolejne zespoły. Stoimy w miejscu od dawna, ale to nie jest temat na takie dyskusje. W sytuacji, w której obecnie jesteśmy, sukcesem byłoby utrzymanie obecnych koszulek i umowy z Adidasem.

SMOKE 8541 01.07.2016 15:31

szprotson sprawa z UFA była chyba zamykana jeszcze za kadencji Gaszyńskiego albo na początku kadencji Dunina.Oczywiście mogę się mylić.Rustin jeśli chodzi o stroje Adidas nie taki zły ale i tak najlepsza była wersja Nike .Ciekawie też było by zobaczyć zawodników Wisły w koszulkach meczowych Puma

WISŁAZWE 01.07.2016 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1442246)
być moze, widocznie mi ukmnęło.
Dasz link lub cokolwiek innego na poparcie tego co piszesz?


Jest problem. UFY nie ma, a komunikatu też nie ma ;)
Takie cuda.

szprotson 01.07.2016 15:56

ale UFY nie ma bo ?
-sami odeszli
-czy nasza standardowa metoda, Odejdźcie a my wam i tak bedziemy płacić?

I na koniec? To kto trzyma marketing jesli ktoś trzyma?

WISŁAZWE 01.07.2016 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1442258)
ale UFY nie ma bo ?
-sami odeszli
-czy nasza standardowa metoda, Odejdźcie a my wam i tak bedziemy płacić?

I na koniec? To kto trzyma marketing jesli ktoś trzyma?

Bo umowa został rozwiązana. Nie wiem, czemu takie info się nie pokazało, ale wg moich informacji tak jest.
Aktualnie? Hmm, jak mnie pamięć nie myli, to w BP, marketingu pracuje 3 osoby? Nie chce w błąd wprowadzać. Nie mówię tu o stażystach od wrzucania newsów o Euro itp ;)

Z tego co wiem, to obowiązki są łączone, itd, itd.. Byle miał kto przyjść do pracy.

szprotson 01.07.2016 16:16

dobrze ze ich nie ma, ale skoro umowa została rozwiązana, znajac naszych - na bank im lecimy jakiś hajs.
A co do BP to widze ze wszystko po staremu tak jak śp.K pisał.
Smuda idealnie by sie wpasował tutaj jako prezes. Idealnie dla tego kabaretu
chyba tylko w Kielcach są wieksze jaja bo tam jakieś murzyny kupują klub za paczke fajek

Dariook 01.07.2016 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1442232)
A co to ma wspólnego z tematem?

No Lechia i Boom!, chyba ma?

Rustin 01.07.2016 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1442259)
Bo umowa został rozwiązana. Nie wiem, czemu takie info się nie pokazało, ale wg moich informacji tak jest.
Aktualnie? Hmm, jak mnie pamięć nie myli, to w BP, marketingu pracuje 3 osoby? Nie chce w błąd wprowadzać. Nie mówię tu o stażystach od wrzucania newsów o Euro itp ;)

Z tego co wiem, to obowiązki są łączone, itd, itd.. Byle miał kto przyjść do pracy.

Słyszałem, że obecnie liczba osób w dziale marketingu wynosi dokładnie 0. Zgadza się to z reszta patrząc na kompletny brak plakatów, choćby minimalnej promocji pierwszego meczu i ogólnym brakiem zainteresowania pozyskaniem nowych kibiców.

serek.c2 01.07.2016 17:34

Dajcie już spokój z tym "pozyskaniem nowych klientów". Plakaty i inne wodotryski chuja dadzą, jak nie będzie wyników. Koniec kropka.

Poza tym to znowu niezgodne z tematem :D

Rustin 01.07.2016 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1442269)
Dajcie już spokój z tym "pozyskaniem nowych klientów". Plakaty i inne wodotryski chuja dadzą, jak nie będzie wyników. Koniec kropka.

Poza tym to znowu niezgodne z tematem :D

Chyba w klubie myślą podobnie bo pod stadionem śmieci porozrzucane a stali bywalcy są przyzwyczajeni do różnych "atrakcji". A co do plakatów, jeśli one nic nie dają to dziwne ze inne kluby jeszcze na to nie wpadły. To może, skoro temat o strojach,grajmy w zwykłych z Auchana? Pytanie,żeby zachować zgodność z tematem :D

szprotson 01.07.2016 19:08

Kipsta ma tanie stroje, a jakościowo złe nie są.
a plakatów nie trzeba, w końcu są fanpejdźe na fb :)
Prezesa tez nie trzeba, pilkarze grają a nie prezes :)

a tak na temat, to aktualne stroje sa jak dla mnie mega zajefajne

Franeklowcabramek 02.07.2016 01:20

To jest bardzo dobra wiadomość! W końcu ta pospolita brzydka czcionka zostanie zmieniona!
Na razie nie widziałem w sparingach piłkarzy Wisły z taką czcionką. W końcu Ekstraklasa poszła po rozum do głowy.

http://legia.info.pl/Nowa_czcionka_n...ezonu_20162017

fantom chicago 02.07.2016 04:41

Ludzie , jaki marketing ?! Jestesmy w dupie . Nasz asortyment jest tragiczny, a marketing ponizej krytyki.

gypsy 02.07.2016 08:31

Fakt, czcionka lepsza, aczkolwiek ja ciągle będę się upierać, że kluby powinny mieć dowolność wyboru czcionki - byle by była czytelna.

Revolver 02.07.2016 09:15

Jedną z drużyn, które w tym sezonie zamienią Adidasa na Jomę jest m.in. Swansea. W sumie nawet ciekawe te projekty.

https://1.bp.blogspot.com/-KiFitpBSl...25281%2529.jpg

SMOKE 8541 02.07.2016 19:14

1 Czcionka może fajna ale numery masakra Ciekawe jak jest w innych ligach np. w lidze angielskiej Championship motyw czcionki rozwiązany??? 2 Co do strojów to raczej żadnych zmian co do sponsora technicznego raczej nie będzie i raczej za bardzo się nie zmieni w temacie koszulek. W temacie koszulek jeśli się coś zmieni to czcionka i jak Wisła będzie miała farta jak kilka sezonów temu to na koszulki może zawita jakiś bukmacher albo markowy browar .Oczywiście mogę się mylić 3 Ktoś wie do kiedy Wisła ma umowę z Adidas????


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl