![]() |
Panowie zadam głupie pytanie, ale muszę:P Patrząc na kamerkę zastanawiam się którędy w chwili obecnej wjeżdżają dźwigi do środka? Chyba zostaje tylko kwestia przeniesienia żurawiem?
|
wjezdzaja wjazdem, a czym innym ? Albo tym na D albo na E, oba obok C.
|
Pewnie już było o tym pisane, ale nie chce mi się przeglądać 197 podstron, dlatego pytam się dlaczego ktoś zgodził się na taki projekt, że trybuna zachodnia i wschodnia będą miały dach wyżej niż te za bramkami, według mnie ktoś powinien za to beknąć i jeszcze jedno trybuny za bramkami są jednostopniowe, a te główne są dwustopniowe, a to też jest jakaś tragedia, bo będzie to kijowo wyglądać. Nie miałbym tu pretensji do projektanta tylko do tej osoby, która się na taką paranoję zgodziła. Zaraz pewnie usłyszę, że jak nie było stadionu z prawdziwego zdarzenia to były narzekania, a teraz kiedy budują też są narzekania na przykład z mojej strony, ale według mnie jeżeli ktoś daje tak ogromne pieniądze to powinno być to zrobione bardzo dobrze, a nie przeciętnie.
|
Zatem nagle wedle oceny Majchra jak rozumiem nie potrzeba żadnych dodatkowych środków na nasz stadion?
Czyli kołowrotki, monitoring, drogi dojścia, a być moze także instalacja nowej murawy (nigdzie jednoznacznie nie pisze że obejmuje ja budowa 2 ostatnich trybun) same się zbudują i sfinansuja? Przeciez na to trzeba zapewnić dodatkowe pieniądze w budżecie! |
a no dlatego, bo trybuny boczne powstały zanim Polsce przyznano Euro, a wtedy miał być realizowany projekt na 25tys widzów i nie były wtedy przewidziane trybuny 2 piętrowe.
|
Cytat:
|
Jeśli ten stadion zostanie planowo ukończony, a głęboko wierzę że tak się stanie, to będziemy mieli naprawdę super obiekt. Można się czepiać że na zewnątrz wizualnie znacznie odbiega od tego budowanego chociażby w Poznaniu ale dla mnie, takiego tam zwykłego kibica Wisły liczy się najbardziej to co zastane wewnątrz. A w środku będzie panował niesamowity klimat niczym ten z angielskiej Premiership. Oczywiście z naszym, znacznie lepszym dopingiem. Nisko położony dach korzystnie wpłynie na akustykę stadionu. Tylko się cieszyć, nawet uwzględniając że za te pieniądze mogło powstać coś lepszego to po prostu nie wypada narzekać, pamiętając przy tym o tym co było kiedyś. Fajnie też byłoby usiąść w zamieszczonym na stadionie Wiślackim pubie, czy móc jeszcze przed meczem obejrzeć klubowe trofea. Aż człowieka zazdrość ujmowała jak oglądał na zdjęciach zaplecze stadionu chociażby Tottenhamu. Obyśmy się tylko doczekali.
|
mozecie mi powiedziec http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=398&p=2#top
na 3 zdjeciu od konca widac ze ta nowa Trybuna jest znacznie wyzsza! to jak bedzie wygladal Dach ? on sie bedzie laczyl czy jeden bok bedzie wyzej a drugi nizej ?;/ |
Tak ciezko przegladnac wizualizacje stadionu, rendery i projekty? To nie jest trudne i nie boli, a w sieci tego pelno. Wystarczy uzyc...
|
Wie ktoś co to za pudła się na murawie pojawiły?
http://galeria.wislakrakow.com/20091...l/DSCF0554.JPG |
Żołnierze na poligon przyjeżdzają ;)
|
Cytat:
|
Ciekaw jestem czy jutro już coś drgnie przy dachu:) Wiecie może jakiego rodzaju dźwigów powinniśmy się spodziewać? Pewnie coś podobnego do tych, które pracują na Legii?!
|
Na prawdę coraz fajniej to wszystko wygląda. Jeszcze trzeba trochę poczekać jak AiB pójdą w górę i "zamkną" el stadio.
Tak patrzę na te zdjęcia i jak stadion będzie zabudowany to przez sporą część dnia będzie na nie cień padał. Murawę oczywiście trzeba zakupić dobrej jakości (bo już raz próbowano na tym oszczędzać). Ale bardzo ważna jest również sprawa jej codziennej pielęgnacji. Mam nadzieję, że klub nie będzie oszczędzał na JEDNEJ pensji i zatrudni człowieka, który zajmie się tym całkowicie. Za dobrą pensję, ale zarazem głową niech ręczy jeśli znowu po kilku miesiącach zrobiłoby się z murawy kretowisko... |
Cytat:
|
Z dachem ruszyli (na kamerce widać) ;).
|
Cytat:
|
A "piłkorzy" wysłać na budowę, niech z cegłami zapieprzają.
|
No wreszcie to zaczyna przypominac stadion i moim zdaniem to będzie wygladac zdecydowanie lepiej niz na wizualizacjach, tak od środka jak i od zewnątrz. Na tym etapie wyglada zdecydowanie lepiej niż np. Stadion Legii. Pozdrawiam :D
|
Jest zaczeli montowac dach!!!!
|
Cytat:
|
Murawa będzie ok, na wszystkich (prawie) zachodnich stadionach też jest cały dzień w cieniu a, gdy przyjdzie mecz jest zielona i równa jak na stole. Już nie przesadzajmy i nie szukajmy problemów na siłe.
|
Uśmiech sam się pojawia na twarzy na widok pierwszego niebieskiego elementu na górze:D Na kamerce będzie teraz ciekawiej niż w TV:P
|
Trochę sobie poczekamy.:-D
Cytat:
|
może ktoś podac zdjecie projektu tego dachu tak żeby można było zobaczyc jak te elementy będą teraz mocowane? Jeśli są takie dokładne oczywiście :)
|
to rysunek schematyczny i nie wiem, do jakiego stopnia aktualny ale jakieś pojęcie daje:
http://img19.imageshack.us/img19/4659/7909891.jpg (rysunek z Skyscrapercity, autor posta fgdf edytka: sensu tego już istniejącego betonowego "daszku" tuż pod dachem właściwym nie bardzo pojąć mogę :) |
może jest on wybudowany w celu usztywnienia całej konstrukcji dachu?
|
możliwe, fajnie by było , gdyby ktoś mający pojęcie o statyce budowli coś skrobnął. Rozumiem płaski strop pod konstrukcją nośną dachu (tymi montowanymi obecnie niebieskimi elementami).
Zagadką jest dla mnie wypuszczenie tego stropu jako daszek w stronę trybun (na prawo na rysunku). Może coś z obsługą lub konserwacją? |
hehe a może na samej górze będzie loża vip i w razie przeciekania dachu ten daszek ma byc taką formą ochronną przed tym deszczem żeby vipy czasem nie zmokły :D
|
Artykuł po co jest daszek: http://www.gazetakrakowska.pl/strona...tml#material_1
Dla leniwych: Cytat:
|
Ten bloczek robi wrażenie gdy się przejeżdza Reymonta. Taki majestatyczny. :)
|
Cytat:
|
^^ dwie rozebrane panie - rozumiem. Ale po co ten facet bez majtek ? :D
Przyzwyczajcie się ludzie, że większość wykorzysta każdą okazję, by dla siebie trochę grosza wyciągnąć jak jest okazja. Urząd pieniądze daje, oni dostają, ja mam mało. No to trzeba robić dymu, gdzie się da, że dzieje mi się krzywda. |
Cytat:
Tutaj więcej informacji o stadionie http://pl.wikipedia.org/wiki/Stadion...ukcja_stadionu |
Przechodził ktoś w pobliżu stadionu Wisły?? ciekawe jak wygląda sprawa montowania okien od strony Parku bo na pewno one ożywia i uatrakcyjnia wygląd trybunki
|
Ja chyba widzę już trzy ramy na górze trybuny C. A pisali że jedna rama na dzień :>
|
No dokladnie mowili ze jedna rama na dzien a tu juz 3:D:D przeciez jakby jedna montowali to by tych ram do konca roku niezrobili a co dopiero caly dach...
|
Już są cztery:) Pogoda jest idealna do takiej roboty także może dlatego tak zasuwają.
|
W takim tempie do końca dnia postawia wszystkie;p
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl