![]() |
emjot ja identycznie
|
Cytat:
Stawiać na to kasy nie bedę, choć na X jest jeden taki co nawet tysiaka stawia na awans. |
Optymista. Zostaniesz brutalnie na ziemię sprowadzony
|
7-8 miejsce będzie dla dużej części kopaczy idealne.
Czyli pozorowanie walki do końca, potem "rozczarowanie", nowy plan 3 letni i już można na wakacje. Brzmi znajomo?? |
Cytat:
Taka to liga. |
No nic, zobaczymy. Ja twierdzę, że do baraży nie wejdziemy.
|
Jestem nastawiony pozytywnie w obecnej sytuacji.
O ile Jarosław Real czegoś nie odwali w okienku zimowym (zmiana trenera na gorszego, brak wzmocnień). Potrzebne są realne wzmocnienia, pod warunkiem, że słowo "realne" nie ma być tłumaczone jako "królewskie" czyli w stylu JK - przedłużenia kontraktów dla wiecznie kontuzjowanych i sprowadzanie wynalazków bez przyszłości. |
Za co te wzmocnienia???
|
Wzmocnienia...
Póki co Królewski ma zapewnione finansowanie do końca roku a potem do zasypywania kolejne dziury. Ale już nawet pomijając na chwilkę finanse, to Królewski ze swoim programem AI gwarantują takie wzmocnienia, że heeeeejjj! |
Cytat:
poza tym pozbyli się jednego z zawodników - Diaza, który w tym sezonie w 6 meczach strzelił 3 bramki, które dały im 4 punkty (zamiast remisów były zwycięstwa z Arą i Chrobrym) odkąd poszedł do Rakowa Stal cieniuje |
Jop juz średnia 2.29 pkt/mecz
W tej kolejce odrobilismy po 2 pkt do zespolow z miejsc 1,2,3,4,6,7 |
Magia pierwszej ligi - jeśli wygramy w sobotę to awansujemy do top6
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Popatrzyłem sobie na tabelę po dzisiejszym meczu i taka mnie myśl naszła. Gdyby to był normalny klub i wygralibyśmy tak z 5 meczów z rzędu - co nie jest przecież niespotykanym osiągnięciem w futbolu - to realnie walczylibyśmy o awans bezpośredni.
Niestety to nie jest normalny klub. |
As,
Kod:
awans vice 63Statystycznie brakujące 41 punktów możemy zdobyć: Kod:
Z R P Jak szczęśliwa biała gwiazda Pana Trenera Jopa będzie świecić to: Cytat:
|
Pepe72, patrzac jak punktuje top2 to te 63 to mega hurraoptymistyczne zalozenie
Ten sezon to bedzie 65 pkt+ na awans vice, na to sie zapowiada. |
W sezonie 2020/21:
Kod:
1. Radomiak 68Kod:
1. BBT 42Kod:
1. Stal M 67Kod:
1. Warta 34 |
Cytat:
|
Dodatkowo zarówno w czołówce jak i na dole jest deczko ciasno. A my mamy jeszcze dwa zalegle mecze.
Zespoły od 1-8 zawierają się w 11 punktach. A liczymy, że w sobotę to będą zespoły od 1-9 ;) Wydaje mi się, że w sezonach gdzie trzeba było dużo punktów do awansu to był jakiś mocno dominujący. Niby w tym roku Termalika nieźle gra (11-3-2) ale ostatnie 5 kolejek to: R-Z-Z-P-P (-Z-R) co może świadczyć, że liga się już trochę na BBT poznała. |
Byl jeszze chocby sezon 18/19
1.Rakow 70 pkt 2. ŁKS 69 okt Generalnie tak, faworyci zaczna tracic punkty, dojdzie presja, dół juz zaczyna walczyc. Mimo to mysle ze poziom czolowki jest najwyzszy od 2 lat gdy ją bacznie obserwujemy i sa pewne symptomy ligi "dwoch prędkości". Cos podobnego obserwujemy obecnie w ekstraklasie. Co pozytywne my tez delikatnie poszlismy do przodu: Po 14 kolejkach Obecnie 22 pkt 6-4-4 bramki 26-14 23/24 - 21 pkt 5-6-3 bramki 28-17 22/23 - 19 pkt 5-4-5 bramki 17-15 |
Cytat:
|
Punktowo na pewno. Zobaczymy jak skonczymy jesien, bądź co badz to duzo powie o co bedziemy realnie walczyć i jakie dzialania zrobi JK.
Niech wyznacznikiem bedza poprzednie rundy jesienne po 19 kolejkach: 23/24 - 31pkt 8-7-4 22/23 - 27pkt 7-6-6 Pozostalo 5 spotkan Chrobry (w) Stal Rz (d) ŁKS (d) Polonia W (w) Miedź (d) ? - do potwierdzenia Mysle ze jak zakrecimy sie na 33 pkt to powinnismy byc w miare zadowoleni (biorac pod uwage co zawalono na starcie). |
"Jesień" kończy się w przyszłej kolejce. ŁKS to już jest "wiosna" grana awansem.
Z tym, że będziemy mieć zaległą Miedź. |
Po 17 kolejkach mielismy odpowiednio 25 pkt (23/24) i 23 pkt (22/23).
Tu w zasadzie przebicie tego wyniku to "formalnosc". Mamy na to 3 spotkania, w tym dwa u siebie + wyjazd do Głogowa. Jednak koniec roku to koniec roku, najwieksze przetasowania, zmiany kadrowe, wahania formy. Jak i rowniez w kontekscie Jopa decyzja o daszej pracy. Dobrze by bylo miec przed wiosna mieksce w top 6 i stratę do top 2 nie wiekszą niz 4-5 pkt. Mozna wtedy o czyms marzyc. |
Cytat:
|
Futbol totalny Moskala to w rzeczywistosci nie była ani ofensywa, ani defensywa.
Bilans bramek: 7 meczow Moskala 8-10 7 meczow Jopa 18-4 Patrzac na to, to slowa o zmianie celow ma ten sezon w trakcie jego trwania sa nawet zrozumiale. |
Cytat:
Mówił też o tym Królewski. Jop wrócił do patentu Rude z niesymetryczną obroną, dodatkowo cofnął Carbo i nagle rywale przestali tworzyć masowo sytuacje. Zmuszamy przeciwników do ataku pozycyjnego na którym tamci zwykle więcej tracą niż zyskują - patrz ilość goli po przechwycie na połowie rywala. No i punkty zaczynają się zgadzać. Zwolnienie Moskala to była jedna z najlepszych decyzji Królewskiego, szkoda że tak późno. |
To tylko dowodzi, że Jop dużo nauczył się od Rude.
|
|
Widzą,że kolejni przejrzeli na oczy.
|
Póki co wyznaczono dokładne terminy wszystkich spotkań przed przerwą zimową, a ciągle nie ma ustalonego terminu meczu z Miedzią. Możliwe, że to zaległe spotkanie zagramy dopiero na wiosnę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl