Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

gypsy 06.06.2016 12:33

Jak dla mnie obecna koszulka mogłaby zostać na jeszcze jeden sezon. Jest piękna, nie mam jej właściwie nic do zarzucenia.

A Joma jako sponsor techniczny... No cóż, przeboleję, jeśli faktycznie klub na tej umowie będzie zarabiał. W innym wypadku wolałabym wspomnianego NB czy chociażby Nike.

krzaq12 06.06.2016 13:56

Nowe stroje Piasta od Jomy.

https://pbs.twimg.com/media/CkRMbM7WYAAf8c2.jpg:large

Nasze mogą być podobne, jeśli pogłoski okażą się prawdą.

Pero 06.06.2016 14:21

Badziewnie to wygląda ;-(

Coglin 06.06.2016 14:35

Bieda straszna te koszulki Piasta, jak z jakiegoś bazaru.
Mogliby chociaż herb wyszyć.

d 06.06.2016 16:28

Zgodnie z oczekiwaniami bieda straszna. Może jak wchodzą na nasz rynek po przerwie (parę lat temu ubierali bodaj Jagiellonię) to poprzestaną na jednej drużynie, tak jak Legea ;)

force93TS 06.06.2016 18:34

materiał dramat

WislaFan123 07.06.2016 07:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1440838)
Doszły do mnie słuchy, nie wiem czy prawdziwe, mówiące o tym że umowa z Jomą miałaby być pierwszą od wielu lat umową na której zarabialibyśmy. Obecnie do Adidasa dopłacamy.

Obecnie do Adidasa dopłacamy? Wytłumacz w jak logiczny sposob można dopłacać do umowy sponsorskiej? Nawet jakby Adidas nie był sponsorem, tylko sama Wisła by sobie stroje, to i tak sprzedaż by jej kompensowała.

Wisła dostaje od Adidasa 1,3mln PLN rocznie, a daje skyboxa i troche biletów VIP. Dla porównania, Legia dostaje 3mln, ale mają nieporównywalnie wieksze zasiegi i sprzedaż.

Ale fakt, umowa się kończy i nie wiadomo jak to będzie..

Paweł 07.06.2016 07:36

Te stroje Piasta to póki co tylko treningowe. Meczowe mają zaprezentować w lipcu, co nie zmienia faktu, że wyglądają tandetnie i mam nadzieję, że nie będziemy mieć z Jomą nic wspólnego.

krzaq12 07.06.2016 08:26

Cytat:

Obecnie do Adidasa dopłacamy? Wytłumacz w jak logiczny sposob można dopłacać do umowy sponsorskiej? Nawet jakby Adidas nie był sponsorem, tylko sama Wisła by sobie stroje, to i tak sprzedaż by jej kompensowała.
To dlaczego mówiło się że jesteśmy winni naszemu partnerowi około 100 tys. zł. ?!

Być może było to nieprawdą, więc jeśli tak to widocznie, ktoś zaproponował nam lepsze warunki niż Adidas, chyba że ta firma zostaje i ogłoszą to w najbliższych dniach. Czas najwyższy.

ABGwislakABG 07.06.2016 08:30

UFA. Tyle w temacie.

krzaq12 07.06.2016 08:39

Widocznie ciążyła na tej umowie, ale UFY już na całe szczęście od lutego w klubie nie ma. ;)

Kryniu 07.06.2016 17:18

Dajcie spokój. Może być Joma. Grunt aby zrobili dobry model i dali najlepszą ofertę to nie widzę przeszkód. Osobiście cieszyłbym się gdyby twórcą koszulek była Polska marka. Dajmy na to 4f. Znana na rynku i myślę, że potrafią zrobić dobrą koszulkę przy odpowiednich konsultacjach. W ogóle jestem zwolennikiem polskich marek dla rodzimych zespołów. Wyobraźcie sobie, że taka marka sponsoruje reprezentację. Reklama na cały świat i do tego prezentacja koszulek w Polsce a nie ws Stanach, tak jak to było w przypadki NIKE> tak wiem, kasa nie ta i przy obecnych czasach nie możliwe ale fajnie by było

ABGwislakABG 07.06.2016 19:17

Vancouver 2010, Londyn 2012, Sochi 2014, Rio 2016. Nie trzeba sobie wyobrazac. Nawet Łotwa w tym roku skorzysta.

Po konsultacjach z naszym zarzadem?

To juz wole jome i projekt robiony w paintcie.

R33 07.06.2016 20:50

Mi tam Adidas pasuje i inne topowe marki typu Nike. Widzę, że tu właśnie każdy jara się niszową albo nową marką jeśli chodzi o piłkę nożną. New Balance, 4F swego czasu Under Armour.

PiVoSH92 07.06.2016 22:51

Bo NB robi ładne, a do tego trochę tańsze od topowych marek koszulki. 4F to z kolei lokalny patriotyzm, krakowska firma, sponsor reprezentacji Polski w wielu dyscyplinach, gdyby odważyli się coś dla nas przygotować myślę, że byłoby dośc ładne a na pewno tanie i polskie.

szprotson 08.06.2016 23:30

Skoro mowa o 4F czy oni maja produkują odzież piłkarska w ogóle ? Ja ta markę kojarzę z lekka nic po za tym. Jesli nie produkują to szkoda pisac o tym nawet bo to widocznie nie ich target.
Co do new balance to koszulkę Liverpoolu można kulić za 71 funtów. Tyle w temacie bo ktos narzekał ze adidas jest drogi, rozumiem ze nb juz jest tani ...

_ukoL 09.06.2016 17:06

Chcecie żeby było tanio, to trzeba TICO albo ZINĘ. Będzie w sam raz.

bellic88 11.06.2016 09:04

Tylko że nie wolno przeliczać tych 71Ł na złotówki ! Tam zarabiasz w funtach i wydajesz w funtach. Dajmy na to dostajesz 9-10 funtow na godzine to po 7 juz masz koszulke - a w Polsce 9-10 zł na godzine i musisz robic 26 godzin...
Koszulki Liverpoolu z zeszłego sezonu kosztowały chyba ponad 300zł w sklepach stacjonarnych a jak wszedł nowy model to zrobili obniżke do 99 i zeszły im na pniu.

Błaszczu_WIŚLAK 11.06.2016 12:40

Adidas zostaje.

Levis88 11.06.2016 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1440997)
Skoro mowa o 4F czy oni maja produkują odzież piłkarska w ogóle ? Ja ta markę kojarzę z lekka nic po za tym. Jesli nie produkują to szkoda pisac o tym nawet bo to widocznie nie ich target.
Co do new balance to koszulkę Liverpoolu można kulić za 71 funtów. Tyle w temacie bo ktos narzekał ze adidas jest drogi, rozumiem ze nb juz jest tani ...

Mam kumpla w dziale projektowym 4F i mówił mi, że już kiedyś robili wstępne projekty odzieży piłkarskiej ale nic z tego nie wyszło ze względu na zbyt małą renomę klubów, które wysyłały zapytania.

brylant17 11.06.2016 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1441076)
Adidas zostaje.

Skąd info coś więcej ? czy kolejny informator

Błaszczu_WIŚLAK 11.06.2016 17:57

tak, informuję cię, że adidas zostaje.
Zresztą było już o tym pisane w "internetach", ale nie chce mi się teraz szukać.

El'kabat 11.06.2016 20:56

I bardzo dobrze, a nie żadne Jomy czy inne wynalazki.

wiertar 11.06.2016 22:16

4f buahaha.......a prosze was. Najgorsza chinszczyzna

Dariook 12.06.2016 07:58

Nigdy bym nie kupil takiego badziewia z Joma czy 4f . JAKO sobie jeszcze projekt .......nijcie lub innego szajsu jak Legea czy Zina.

cancer 12.06.2016 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1441087)
4f buahaha.......a prosze was. Najgorsza chinszczyzna

Co Wy chcecie od 4F? Mieliście kiedyś styczność z ich produktami? Dla mnie jakoś jest co najmniej bardzo dobra. Co do strojów piłkarskich to wiadomo, że nie robili nic na większą skalę, ale odzież innego rodzaju jest bardzo spoko.

szprotson 14.06.2016 12:48

jakby ktos juz miał zdjecie koszulki z nowa czcionka, proszę o zapodanie

nesta 14.06.2016 13:22

JAKO, Tico.. Hahaha szanujmy sie troche

Alonso19 14.06.2016 15:42

Z tego co wiem to Jako w ostatnich latach się mocno poprawiło jeśli chodzi o jakość, w przyszłym sezonie będzie grać w ich strojach Bayer Leverkusen a nie oszukujmy się to jest zespół z niemieckiej czołówki.
Joma ciuchowo jest ok, ale za to halówki robią jedne z najlepszych na świecie.

wiertar 14.06.2016 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1441089)
Co Wy chcecie od 4F? Mieliście kiedyś styczność z ich produktami? Dla mnie jakoś jest co najmniej bardzo dobra. Co do strojów piłkarskich to wiadomo, że nie robili nic na większą skalę, ale odzież innego rodzaju jest bardzo spoko.

nie jest bardzo spoko, nawet nie jest niezla.

zwykla budżetowka ktora sobie wyrobila marke i tym kupuje klientow.

czytalem gdzies kiedys o ich pseudo membranach i plastikowych materialach kurtek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl