![]() |
Demot z rynku :
http://demotywatory.pl/402491/Konfor...ponad-wszystko Normalni ludzie dali by MOCNE, tak zwanego +.... ale że mamy czasy jakie mamy... http://demotywatory.pl/633156/TOLERANCJA- |
|
|
Co robi facet, leżąc na blondynce?
Wali głupa! |
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=nzCAy...eature=related to tez jest spoko :D
|
Mam nadzieje, że nie było. taka sobie rymowanka znaleziona w necie :D
Stoją na stacji jakieś śpiewaczki, to są z Poznania Lecha chłopaczki, stoją i sapią, dyszą i płaczą bo swego Lecha juz nie zobaczą, choć tysiącami tu przybywali i choć o Lechu ciągle śpiewali. to nie wiedzieli, że mają pecha bo pewna wronka pożre im Lecha, jedna wroneczka Amica z Wronek pożarła Lecha w jeden sezonek, lecz ty się nie martw drogi kibicu nazwiemy wronkę Lechem dla picu, damy jej Lecha flagi i szale a na stadionie zrobimy bale, oddamy także to godło nasze i Lechem będzie ten z Wronek ptaszek. Stoi na stacji błękitno-biała Lechem nazwana Wronka wspaniała ! |
http://www.youtube.com/watch?v=kd20xWw2G7M dobra rozkmina
|
Cytat:
nie wiem jak wy ale ja ogladam;] |
ja ogladam to co roku:D:d to dla mnie juz jak tradyca hehehe:P:D
|
śmiejecie się z Kevina
5 540 565 widzów oglądało film 24.12.2004 r. 4 925 195 widzów oglądało film 16.12.2005 r. 4 196 669 widzów oglądało film 24.12.2006 r. 5 440 123 widzów oglądało film 01.01.2008 r. 5 796 342 widzów oglądało film 19.12.2008 r. xD koniec ot |
http://i46.tinypic.com/xpu33r.jpg
od 19 lat w tv.... facet ma już dzieci i rodzinę.... ale po kevinie inny mega hit - Szklana Pułapka z....`88 roku.... nie ma co, same hity ! |
po prostu zazdrościcie Kevinowi :-P :foch:
|
- Mamo, tato, nie wiedziałam jak wam to powiedzieć, ale od dawna źle się czuję w swoim ciele. Wiem, że zawsze pragnęliście mieć syna, a ja wiem, że powinnam urodzić się mężczyzną. Dlatego pragnę wam oświadczyć, że jestem w trakcie terapii hormonalnej i niedługo poddam się operacji zmiany płci.
- Jaja sobie robisz!? http://demotywatory.pl/639949/Ekipa-budowlana |
Cytat:
|
Super Timor (reklama)
http://www.youtube.com/watch?v=sk0ARmuGvjY Czemu w naszej telewizji nie lecą takie reklamy ? |
Cytat:
z 5 zielonych kółeczek jeszcze by zrobili |
|
|
|
|
|
Cytat:
Cytat:
|
" cześć Admin.
nie bądź na mnie zły, nic Ci nei skasowałem, tylko zmieniłem Twój index(?) Dla wypróbowania Twojego gównianengo zabezpieczenia ? Wesołych świat i gratuluje Ci strony :D o to chodziło ? Czy wcześniej coś było ? |
Ale ja rozumi po angielski! Jeno się pytam, co to jest, skoro główna strona OO. Jezuitów chodzi prawidłowo a shakowano tylko jakaś podstronę. Ciekaw jestem po prostu co tam było.
|
Strona Św. Lipki. Hacker postanowił pokazać adminowi, że ma gównianie zabezpieczoną stronę i żeby coś z tym zrobił.
|
|
|
Autentyk z joemonster.org :
"Dyskutowałem z kolegą, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy, bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy. Niestety mina mocno mu zrzedła, gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem." |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl