![]() |
aha no to buraka strzelilem bo dopiero dzis z okna zauważyłem
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
...i niestety już teraz zabezpieczyć na to niezbędne pieniądze, w czasie procedowania budżetu na przyszły rok. Tego na razie nie ma i tu tkwi kolejne ogromne niebezpieczeństwo. Ale na szczęście Pan Dariusz Olszowka (dziękuję za kolejną odpowiedź) ma jak widać tego pełną świadomość i determinację do walki o zapewnienie tych środków. Oby szacunki dodatkowych kosztów były gotowe na czas, by można było konkretne sumy zapisać w budżetowych planach. |
ja rozumiem że część sportowa to boisko, trybuny, oświetlenie, monitoring, kołowroty, instalacje teleinformatyczne, studia TV, pomieszczenia komentatorskie, loże szatnie, zaplecze dla kibiców. Chciałbym żeby częścią sportową było także muzeum i sklepy klubowe, biura tak jak to bylo od dawna zakładane nie będą wykończone.
Jak będzie to się dopiero okaże. |
Witam! Czytam to forum od dawna, ale kilka pytań co do stadionu, więc się zarejestrowałem.
Czy będą robione kolumnady przy C (tak jak jest na obrazku niżej), a jeśli tak to kiedy? Które z boisk treningowych i budynków mają powstać (nie piszcie o hali, bo tu wiadomo jaki jest problem) i kiedy? Czy Wisła tj. Pan Cupiał ma zamiar wybudować jakąś bazę treningową z prawdziwego zdarzenia? http://stadionwisly.info/files/pages/20/16.jpg |
Cytat:
|
@berniaczek
1. Kolumnad nie będzie, na szczęście. Początkowo plotkowało się, że muszą być, aby trybuna wschodnia się nie zawaliła ;) A tak między nami wiślakami mówiliśmy sobie, że to taka idealna "sralnia" dla gołębi. 2. Boisk za trybuną północną i południową nie będzie, niestety. Przewidziano tam podziemne parkingi, tzn jeden poziom podziemny a drugi naziemny - i ten drugi wyklucza budowę boisk. A tak w ogóle, to nie ma pieniędzy czy inwestora ani na parkingi, ani na boiska ;) 3. Nie powstaną zwizualizowane na wklejonym przez Ciebie obrazku dwa hotele od strony ul. Reymonta - wycofał się Salwator, który miał zbudować te hotele z pomocą katarskich inwestorów i wyłożyć połowę środków na nową halę. 4. O hotelu od strony Błoń i przylegających do nich trzech miniboiskach również cisza. To wszystko jest w gestii Tele-Foniki, która - z tego co się mówi - odłożyła te plany na lepsze czasy. Cytat:
Cytat:
|
Tak zastanawia mnie pojawiająca się na forum magiczna liczba 6 tys. hali wielofunkcyjnej. We większości notek prasowych i newsów podawano że hala będzie miała pojemność 4,5 tys w tym 1,7 tys stałych miejsc, oraz 2,8 na trybunach składanych. Czy ktoś ma konkretne informacje ile wynosiła by widownia na meczach siatkówki, koszykówki oraz koncertach?
|
|
jestem przeciwny Deynie przy naszym stadionie
Co do hali: to wnioskuje się o pieniądze bez konkretnego projektu? Z konkretną liczbą miejsc, wielkością, itd.? Żeby potem radni znowu za jakis czas krzyczeli, że przeznaczono już pieniądze, a teraz okazuje się, e trzeba dopłacać? |
Cytat:
jesli, juz to mozna by pomyslec o takim deptaku z pomnikami najlepszych zawodnikow cos jakby 'aleja zasluzonych'. |
haha aleja zasłużonych tak ? My nawet nie będziemy mieli jak 3/4 europy boiska treningowego obok stadionu czy nawet parkingu a Wy tu o pomnikach....
|
Z całym szacunkiem ale wygląda to jak sklejone kawałki pod.......one z chodnika sprzed bloku.
http://lwypolnocy.pl/Portals/0/Reyman.jpg Powinna być konkretna oczojebna rzeźba. Jak Wiśle / miastu będzie żal pieniędzy można dojść jakoś do porozumienia z kibicami, którzy poprzez zbiórki na meczach, cegiełki, gadzety itp uzbierają i dołożą do tego co już wyłoży miasto czy tam klub. Zasłużył na to. |
Cytat:
taak, ciezko zdobyc kase na murawe czy wejscie na trybuny, a mamy myslec o pomniku?? wszystko po kolei!! no chyba ze pomnik.... Obtułowicza :D:D:D chociaż.. ten przecież cały czas powstaje :) |
Cytat:
Jak przeczytałem info o pomniku Deyny, to też pierwsze skojarzenie, że u nas mamy pomnik Reymana, a drugie - że nie było by źle go zmienić. I powinien zostać odsłonięty wraz z otwarciem muzeum... |
Cytat:
|
Dobra akcja brawo za inicjatywe
mysle ze to nasz obowiazk wesprzec i sie podlaczyc wyslanie maila dla nas to 5 sekund a ONI niech tam wiedza ze my im patrzymy na rece oraz ze MY chcemy tej hali http://nasza-klasa.pl/profile/1426777/gallery/86 Pozdrowienia dla Pana Darka |
Mam nadzieję, że uda się przeforsować projekt budowy hali przy Reymonta. Kraków i Wisła na to zasługują. Choćby dlatego, że od kilku sezonów koszykarki regularnie sławią za darmo Kraków w Polsce i Europie. A jak hala obecnie wygląda to każdy wie. Pomijając już fakt, że jest warunkowo dopuszczana do meczy, to coraz więcej wstydzić się jej trzeba szczególnie przed zagranicznymi drużynami. Kraków zasługuje na tę halę, a jej nie wybudowanie przy możliwości poboru środków unijnych byłoby idiotyzmem mówiąc wprost.
|
Popatrzcie na kamerkę
http://kamery.2012.org.pl/images/kra...jpg?random=0.0 to są jakieś szkła czy co to się pojawiło? |
to są ramy okienne w zewnętrznej elewacji :)
|
A to nie jest przypadkiem drugie piętro?
Edit: Racja, to nie drugie piętro tylko przestrzeń między trybunami. |
http://www.stadionwisly.info/zdjecia...nia/2009-11-23
fotka 29, co to są za niebieskie elementy?, coś od dachu może? |
tak. Są to elementy wsporcze pod konstrukcję dachu :)
jak wynika z opisów pod zdjęciami pojutrze rozpoczyna się operacja pt. "dach" :D |
http://stadionwisly.info/files/galle...mbnails/28.jpghttp://stadionwisly.info/files/galle...mbnails/29.jpg
ile ja na to czekałem :). Aż miło popatrzeć. |
Cytat:
|
Ostatnie fotki piękne :D Już się nie mogę doczekac, ten stadion wcale nie będzie taki zły!
|
http://www.stadionwisly.info/zdjecia...ia/2009-11-23#
30 zdjęcie. Do czego ma służyć to połączenie trybun(to takie na górze:p)?(takie dziwne trochę) |
Może chodzi o spójność? W każdym razie w tym połączeniu są drzwi i tam jest przejście między D a narożnikiem:P
Mnie najbardziej wku***ają te szczeliny między drugim piętrem narożnika a trybuną za bramką ;/ a tam od zewnętrznej strony stadionu będzie prześwit? no bo skoro ma być cyrkulacja powietrza to chyba będzie prześwit ;/ EDIT: Chociaż w sumie nie wiem czy tam będą drzwi, sami zobaczcie: http://i37.tinypic.com/w2d2lh.jpg http://i38.tinypic.com/msdcf7.jpg jakieś połączenie niby jest ale czy będzie przejście? |
Cytat:
|
Moim zdaniem sektor gościu powinien zostać tam gdzie jest, ponieważ po przeniesieniu zmniejszy się pojemność stadionu, gdyż będzie trzeba zrobić 2 sektory buforowe, a tak jest 1.
|
Cytat:
|
http://www.stadionwisly.info/zdjecia...nia/2009-11-23 wyżej był podany link do tych fotek. (29 zdjęcie)
|
Zgaduję że to konstukcja dachu tak ?
|
WILU jakaś impreza dzisiaj?:) Strona wcześniej jest napisane że to elementy dachu i że jutro (w sumie już dzisiaj) albo w środę zaczną działać
|
Sorry,zgadłeś wróciłem nie dawno i szumi ;) Dzięki i sorry :)
|
Ehh czyli będą te prześwity na zewnątrz w narożnikach
http://www.stadionwisly.info/files/pages/20/25.jpg nie dojechali z narożnikiem do trybuny za bramką to miałem chociaż nadzieje że tam dalej będzie ściana czy cokolwiek ale porażka ;/ |
royalmichael,zostawiają tą przerwę bo jak się tłumaczą - dbają o cyrkulację powietrza jak i o to by murawa oddychała...
|
To kiedy jest decydujace glosowanie w sprawie hali ?
Wislacki protest w Urzedzie Miasta |
Taaa i znowu pismaki rozkręcą aferę że nie wiadomo jakie rzeczy tam robiliśmy,proponuję kręcić jakiś film z boku żeby mieć potem alibi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl