Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

0 22 07.11.2010 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1006988)
Poczułem się zaproszony jak Janas na konferencję pomeczową.

A tak poważnie, to problemem jest Janas, który nie ma w ogóle zielonego pojęcia o piłce, albo specjalnie to wszystko sabotuje. Co za normalny trener wpuszcza na boisko Tosika i Gancarczyka, którzy nie potrafią grać w piłkę. Poza tym zamiast wpuścić rezerwowego napastnika jak jest jeszcze czas, to on wyczekuje do końca i zdejmuje Gołebiewskiego. Piłkarze sami przyznają, że nie wiedzieli co grać, więc ja sam nie wiem za co ten gamoń Janas pobiera pieniądze.

Za bardzo nie ma kim go zastąpić. Jeżeli zaliczy wtopy z Lechem i Ruchem, to w następną niedzielę poleci. Dzisiaj Wojciechowski w swoim pokoju na K6 rozmawiał z Kasperczakiem (:-/)/

Ta. I stąd jest jedynym trenerem, który prowadził polski klub w LM (i to w 1/4 finału) oraz grał z reprezentacją Polski na mundialu (najlepszy występ od 1986 do dziś na wielkiej imprezie, naszej kadry), wprowadzał Widzew do ekstraklasy, nawet Bełchatów za jego czasów grał ok.

Może sabotuje, ale po co miałby to robić?

Generalnie Janas stracił twarz po wzięciu posady po Bakero, natomiast jest jednym z najlepszych polskich trenerów (za jego czasów nawet repra olimpijska grała chociaż na granicy przyzwoitości - potem się to skończyło), wręcz powiedziałbym ze w ostatnich 20 latach jest to TOP 3 naszego kraju (dla mnie osobiście TOP 1, ale wyobrażam sobie, że ludzie mogą wyżej cenić Kasperczaka, chociaż po Górniku i Karabachu ciężko, albo.... Smudę).

Kasperczak dawno kogoś nie spuścił, bierzcie go :)

wwf 07.11.2010 21:25

Czyżby więc w Lecha tworząc budżet zakładali wejście do LM. Wcale by mnie to nie zdziwiło.

flamengista 07.11.2010 21:28

Trochę nie chce mi się w to wierzyć.

1. Amika nie przepłaca piłkarzy. Zawsze słynęli z oszczędności, do tej pory chyba nikt u nich nie wyciąga więcej niż 250 tys. €. Ponoć Wichniar miał dostawać 100 tys. zł miesięcznie, ale nie wiem ile w tym prawdy. Tymczasem u nas czy w Legii co najmniej 5-6 graczy dostaje takie pieniądze. Więc ich koszty są mniejsze!
2. Zawsze sporo kibiców na trybunach. Owszem, kompletów nie ma ale w tej rundzie jest naprawdę nieźle, szczególnie w europejskich pucharach. Pamiętam, że u nas mecze z Realem czy Barcą były żyłą złota głównie z uwagi na sprzedaż biletów. Tymczasem oni na Manchesterze mieli komplet, teraz przyjeżdża Juve... Przecież się obłowili!
3. Premie z LE i za MP - to też sporo pieniędzy.
4. Jako jedyni spośród wielkiej trójki, gdy utracili sponsora tytularnego (bukmacherskiego) natychmiast pozyskali nowego. sOlivier też płaci im min. 4 mln złotych rocznie. Pewnie skapła też premia za MP i europejskie puchary.
5. Murawskiego i Lewandowskiego sprzedali za olbrzymie, jak na polskie warunki pieniądze. W ich miejsce pozyskano zawodników dość tanich, choć niezłych: Krivca, Kiełba, Tsibambę i Wichniarka. Tu też finansowo przynajmniej są sporo do przodu.

Reasumując: mają za sobą zajebiście udany sezon pod względem sportowym, do tego udany transfer Lewandowskiego i znaczne wpływy z biletów w jesieni. Jeśli w takiej sytuacji ma im brakować kasy, to coś tu nie gra. Bo przecież nie zawsze będzie tak różowo.

neq. 07.11.2010 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1006988)
Poczułem się zaproszony jak Janas na konferencję pomeczową.

A tak poważnie, to problemem jest Janas, który nie ma w ogóle zielonego pojęcia o piłce, albo specjalnie to wszystko sabotuje. Co za normalny trener wpuszcza na boisko Tosika i Gancarczyka, którzy nie potrafią grać w piłkę. Poza tym zamiast wpuścić rezerwowego napastnika jak jest jeszcze czas, to on wyczekuje do końca i zdejmuje Gołebiewskiego. Piłkarze sami przyznają, że nie wiedzieli co grać, więc ja sam nie wiem za co ten gamoń Janas pobiera pieniądze.

Za bardzo nie ma kim go zastąpić. Jeżeli zaliczy wtopy z Lechem i Ruchem, to w następną niedzielę poleci. Dzisiaj Wojciechowski w swoim pokoju na K6 rozmawiał z Kasperczakiem (:-/)/

haha problemem jest Janas;) dobrych dilerów macie tam w stolicy...
ten post to normalnie jakby go sam wojciechowski napisał :D:-D

PoloniaDumaStolicy 07.11.2010 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1007018)
Ta. I stąd jest jedynym trenerem, który prowadził polski klub w LM (i to w 1/4 finału) oraz grał z reprezentacją Polski na mundialu (najlepszy występ od 1986 do dziś na wielkiej imprezie, naszej kadry), wprowadzał Widzew do ekstraklasy, nawet Bełchatów za jego czasów grał ok.

Może sabotuje, ale po co miałby to robić?

Generalnie Janas stracił twarz po wzięciu posady po Bakero, natomiast jest jednym z najlepszych polskich trenerów (za jego czasów nawet repra olimpijska grała chociaż na granicy przyzwoitości - potem się to skończyło), wręcz powiedziałbym ze w ostatnich 20 latach jest to TOP 3 naszego kraju (dla mnie osobiście TOP 1, ale wyobrażam sobie, że ludzie mogą wyżej cenić Kasperczaka, chociaż po Górniku i Karabachu ciężko, albo.... Smudę).

Kasperczak dawno kogoś nie spuścił, bierzcie go :)

To, że tyle osiągnął, to właśnie mnie zadziwia. On naprawdę nie ma pojęcia o trenerce - jedyny system, który wpaja zawodnikom, to na pałę i do przodu. Poza tym zero pojęcia których zawodników gdzie ustawić. Zero pojęcia jakim systemem wyjść. Zero pojęcia kogo za kogo i kiedy wprowadzać. Przyjęcie Kasperczaka to byłaby już tragedia, bo jeszcze gorszy :p

0 22 07.11.2010 21:31

Są świetni trenerzy bez wyników (Leczynk, kiedyś Engel, Ulatowski) i beznadziejni z wynikami (Janas). Co kto lubi :)

PoloniaDumaStolicy 07.11.2010 21:34

Tylko, że u nas nie ma wyników za Janasa. Nie licze meczów ze Zniczem, KSZO i Cracovią, bo ich każdy ograłby.

Jaroo1 07.11.2010 21:34

Cytat:

Co za normalny trener wpuszcza na boisko Tosika i Gancarczyka, którzy nie potrafią grać w piłkę.
Hmm jesli dobrze pamietam to na poczatku seoznu robiles jakies porownania linii pomocy Polonii do np tej z Legii, Lecha czy Wisly i w gronie super pomocnikow ligi i Polonii wymieniales Gancarczyka :)

E. Poszperalem w Twoich postach i male sprotstowanie :p Napisales ze u Was jest taka mocna pomoc ze Ganncarczyk nawet nie miesci sie do 1 skladu. Troche przekrecilem w 1 czesci posta Twoja wypowiedz ale nadal nie zmienia to faktu ze na poczatku sezonu zyles marzeniami a teraz zszedles nieco na ziemie (tzn teraz juz nie piszesz ze jest super i Polonia wygra LM albo inne mistzostwa wszechswiata tylko wmawiasz sobie i nam ze Janas nie zna ise na trenerce i stad niepowodzenia Wasze ;) ). A wracajac do tematu to: teraz piszesz ze Gancarczyk nie umie grac w pilke a wtedy pisales ze u Was to nawet taki kozak jak Gancarczyk nie miesci sie do 1 skladu. To jak to jest? Wtedy byl bardzo dobry lecz za slaby na 1 sklad a teraz ten sam Gancarczyk nie umie grac w pilke?

7 kotów 07.11.2010 21:35

Nie wiadomo ile kosztuje utrzymanie zarządu. To może być klucz do mitycznych problemów finansowych w Amice.
Kto wie, może sobie wypłacaja nawzajem milionowe premie za zasługi.

legion18 07.11.2010 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1006988)
Poczułem się zaproszony jak Janas na konferencję pomeczową.

A tak poważnie, to problemem jest Janas, który nie ma w ogóle zielonego pojęcia o piłce, albo specjalnie to wszystko sabotuje. Co za normalny trener wpuszcza na boisko Tosika i Gancarczyka, którzy nie potrafią grać w piłkę. Poza tym zamiast wpuścić rezerwowego napastnika jak jest jeszcze czas, to on wyczekuje do końca i zdejmuje Gołebiewskiego. Piłkarze sami przyznają, że nie wiedzieli co grać, więc ja sam nie wiem za co ten gamoń Janas pobiera pieniądze.

Za bardzo nie ma kim go zastąpić. Jeżeli zaliczy wtopy z Lechem i Ruchem, to w następną niedzielę poleci. Dzisiaj Wojciechowski w swoim pokoju na K6 rozmawiał z Kasperczakiem (:-/)/

Pisałeś, że macie najlepszą obrone, pomoc, atak i niewiadomo co jeszcze, a skoro tak to powinien być samograj, a przynajmniej co 2 mecz powinni wygrywać. A jest tak, że jedyny dobry mecz jaki wam ktoś może zarzucić to wygrana z Legią z okresu, gdy każdy robił z nami co chciał...
Poza tym to przeczytałem na waszym forum jedno zabawne stwierdzenie: "oni są tu chyba tylko dla kasy"- nie są tam bo jak wszyscy od dziecka marzyli, żeby grać w "Wielkiej Polonii", legendzie polskiej piłki:lol:

0 22 07.11.2010 21:35

Polonia Duma Stolicy (tfu!):

No, ale Wy jesteście specyficzni jak Cracovia. Tamci mają garbatą dolę, a Wy nie wiem jaką, ale jakąś..

szlaQ 07.11.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1007047)
Polonia Duma Stolicy (tfu!):

No, ale Wy jesteście specyficzni jak Cracovia. Tamci mają garbatą dolę, a Wy nie wiem jaką, ale jakąś..

Razem tworzą "Zgodę Przegrańców " ;)

andrzejzb 07.11.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1007018)
Ta. I stąd jest jedynym trenerem, który prowadził polski klub w LM (i to w 1/4 finału) oraz grał z reprezentacją Polski na mundialu (najlepszy występ od 1986 do dziś na wielkiej imprezie, naszej kadry), wprowadzał Widzew do ekstraklasy, nawet Bełchatów za jego czasów grał ok.

Może sabotuje, ale po co miałby to robić?

Nie przyglądałem się jakoś szczególnie Widzewowi i Bełchatowowi ale w Legii 1993/1996 to on miał po prostu samograja. Tamten zespół mógł poprowadzić magazynier i tez by zagrało jak by chciało a nie zagrało jak nie. Pamiętasz pomysły Janasa? Ratajczyk na środku pomocy w Goeteborgu a Pisz na ławie? To prawie jak niezabranie Frankowskiego do Niemiec. A miłość platoniczna do Rasiaka?

Dla mnie Janas to żaden trener.

mr_kwolf 07.11.2010 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1007042)
Tylko, że u nas nie ma wyników za Janasa. Nie licze meczów ze Zniczem, KSZO i Cracovią, bo ich każdy ograłby.

No tak, po miesiącu to powinni już miec wypracowany całkiem nowy styl i taki okres czasu pozwala w pełni ocenić umiejętności trenera. Czy nie wydaje się wam dziwne że macie w ciągu 1.5 roku już chyba dziesiątego trenera i zawsze to "ponoć z nim jest coś nie tak" i się nie zna?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andrzejzb (Post 1007055)
Nie przyglądałem się jakoś szczególnie Widzewowi i Bełchatowowi ale w Legii 1993/1996 to on miał po prostu samograja. Tamten zespół mógł poprowadzić magazynier i tez by zagrało jak by chciało a nie zagrało jak nie. Pamiętasz pomysły Janasa? Ratajczyk na środku pomocy w Goeteborgu a Pisz na ławie? To prawie jak niezabranie Frankowskiego do Niemiec. A miłość platoniczna do Rasiaka?

Dla mnie Janas to żaden trener.

ale wyniki ma, gdziekolwiek się pojawia to jakiś tam dobry wynik jest. To są fakty a z nimi się nie dyskutuje.

PhantomRanger 07.11.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1007023)
Czyżby więc w Lecha tworząc budżet zakładali wejście do LM. Wcale by mnie to nie zdziwiło.

U nad budżet na przyszły rok był tworzony z wiarą, że znajdziemy się przynajmniej w grupie Ligi Europejskiej. Nic tylko wypada się cieszyć, i nie będzie dla mnie zaskoczenia, że np zarząd Lecha zostanie w zimie postawiony pod ścianą i najlepszych będą musieli sprzedać.

kreseq 07.11.2010 21:54

http://www.sport.pl/sportGW/1,91756,...je_pensje.html

Zaczelo sie :D Koles jest z Matrixa :D

Oldpara 07.11.2010 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1007040)
Są świetni trenerzy bez wyników (Leczynk, kiedyś Engel, Ulatowski) i beznadziejni z wynikami (Janas). Co kto lubi :)

No chyba Skorża należy do tych drugich, a jakoś za nim nie przepadacie :) (no bo złotousty, bez charyzmy, lalusiowaty, lansujący taktykę "dzida i do przodu" i tylko przez przypadek nazdobywał pucharów z Groclinem i mistrzostw z Wisłą)
Najlepiej wytykać paranoje u sąsiada. :)

Z innej beczki: denerwuje mnie ta liga - wole jak 4-5 drużyn jest w formie, w tym 1-2 czarne konie, a nie takie mieszanie, że każdy wygrywa z każdym.

QBAS 07.11.2010 22:00

I niech jeszcze w ramach obrażenia się na grajków, w nocy boisko wodą poleje, co by upadki podczas porannego treningu były jeszcze bardziej bolesne ;)

I love this guy :)

andrzejzb 07.11.2010 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1007069)
ale wyniki ma, gdziekolwiek się pojawia to jakiś tam dobry wynik jest. To są fakty a z nimi się nie dyskutuje.

Będę brutalny: Dyzma też je miał...

tofik 07.11.2010 22:05

Spaść już nie spadną, trudno. Ale i tak wyniki Amiki robią na mnie spore wrażenie i poprawiają humor.

wwf 07.11.2010 22:05

No to teraz trzeba szyko się dogadać z menadzerami zawodników i niech rozwiązują kontrakty z winy klubu. A Wojciechowski niech się przekona że tak nie można traktować ludzi.

radek2323 07.11.2010 22:05

Zaczelo sie :D Koles jest z Matrixa :D[/QUOTE]



ten Wojciechowski jest naprawde jakis INNY .........:rotfl::rotfl::rotfl:

flamengista 07.11.2010 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1007078)
http://www.sport.pl/sportGW/1,91756,...je_pensje.html

Zaczelo sie :D Koles jest z Matrixa :D

Jak można narzekać na polską ligę? Póki jest Wojciechowski, nie może być nudno.

Myślę, że właściciel Polonii idzie właściwą drogą. Selekcja kadry i ustawianie piłkarzy na boisku przez właściciela - to już było. Obcinanie pensji i premii - banał. Komitet oceniający pracę piłkarzy - przy Jesusie Gilu to pestka.

Panie Wojciechowski, pora wyskoczyć z jakimś nowatorskim pomysłem. Ja proponuję zainstalować każdemu piłkarzowi elektrody, przypięte do rąk, nóg i genitaliów. Do tego pod boiskiem przeprowadzić linię wysokiego napięcia. A następnie usiąść z pilotem na trybunach.

Smolarek marnuje kolejną setkę - pyk. Przyrowski mija się z dośrodkowaniem - pstryk. Jodłowiec kiksuje - klik.

Myślę, że zaangażowanie piłkarzy będzie wreszcie właściwe, a i widzowie będą mieli atrakcję. Można też urządzić konkurs audio-tele z głosowaniem sms na najsłabszego grajka w meczu. Wtedy i koszty nowych urządzeń zwrócą się z nawiązką.

PoloniaDumaStolicy 07.11.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legion18 (Post 1007046)
Pisałeś, że macie najlepszą obrone, pomoc, atak i niewiadomo co jeszcze, a skoro tak to powinien być samograj, a przynajmniej co 2 mecz powinni wygrywać. A jest tak, że jedyny dobry mecz jaki wam ktoś może zarzucić to wygrana z Legią z okresu, gdy każdy robił z nami co chciał...
Poza tym to przeczytałem na waszym forum jedno zabawne stwierdzenie: "oni są tu chyba tylko dla kasy"- nie są tam bo jak wszyscy od dziecka marzyli, żeby grać w "Wielkiej Polonii", legendzie polskiej piłki:lol:

Ale tutaj problemem nie są umiejętności piłkarzy, bo zawodników to mamy najlepszych w lidze. Problemem jest to, że Janas źle ich ustawia, przez co nie wykorzystuje ich atutów. Dla mnie np. niezrozumiałe jest to, jak we wcześniejszych meczach Janas mógł wystawiać Smolarka na szpicy, mimo że ten nigdy tam nie grał i każdy wie, że trzeba go ustawiać za Sobiechem. Problemem jest też to, że piłkarze dostają taką samą kasę bez względu na miejsce w tabeli, więc popieram wstrzymanie pensji.

Co do Gancarczyka. Wcześniej sprawiał wrażenie w miarę solidnego piłkarza, po przyjściu Janasa rozegrał 2-3 niezłe spotkania, ale później to jakoś zagubił się, że tak to ujmę :-) Zmiana trenera jest niezbędna, bo patrząc na grę za Janasa i za Bakero, to drużyna nie potrafi grać tego, co jeszcze robiła kilka tygodni temu.

0 22 07.11.2010 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1007086)
No chyba Skorża należy do tych drugich, a jakoś za nim nie przepadacie :) (no bo złotousty, bez charyzmy, lalusiowaty, lansujący taktykę "dzida i do przodu" i tylko przez przypadek nazdobywał pucharów z Groclinem i mistrzostw z Wisłą)
Najlepiej wytykać paranoje u sąsiada. :)

Generalizujesz, ja daję mu czas. Zwłaszcza po ostatnich wynikach. Spieprzyć się dokumentnie powinno dopiero za rok, półtora, gdy Skorża bedzie miał 'złotą jedenastkę', której odechce się trenować, bo i tak będą grali, a rezerwowi będą grać przeciwko trenerowi i atmosferze, licząc na nowy układ z nowy trenerem. Życie.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez andrzejzb (Post 1007055)
Nie przyglądałem się jakoś szczególnie Widzewowi i Bełchatowowi ale w Legii 1993/1996 to on miał po prostu samograja. Tamten zespół mógł poprowadzić magazynier i tez by zagrało jak by chciało a nie zagrało jak nie. Pamiętasz pomysły Janasa? Ratajczyk na środku pomocy w Goeteborgu a Pisz na ławie? To prawie jak niezabranie Frankowskiego do Niemiec. A miłość platoniczna do Rasiaka?r

Czasami samo nieprzeszkadzanie jest umiejętnością. W Geteborgu wyszło na jego, bo joker Pisz strzelił kluczowego gola w... historii. Nawet jeżeli miał samograj to umiał to wykorzystać np. poprzez budowanie atmosfery i zwykły nadzór. Przypominam, że potem mówiło się, że Smuda ma u nas samograj i nie wyszło z tego nic.

Oczywiście ktoś napisze, że Janas miał lepszych, a Smuda, jak się ostatecznie okazało beznadziejnych. No, ale może właśnie dzięki umiejętnościom o których pisałem wyżej Janasowy samograj nim był, a Smudowy nie.

Zresztą jak ktoś mądry napisał o faktach się nie dyskutuje :)

EDIT: Co do Frankowskiego, nie chcę pisać, może być priv, bo jesteśmy na forum Wisły, a oni do tego emocjonalnie podejdą. Co do Rasiaka, szyderka szyderką ale w drugiej lidze angielskiej poradził sobie tak, że kupił go Spurs. Pokaż mi drugiego takiego naszego napadziora w najsilniejszej drugiej lidze świata. Rzeczony Frankowski był tam raczej kategorią dowcipu..

flamengista 07.11.2010 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1007107)
Janas mógł wystawiać Smolarka na szpicy, mimo że ten nigdy tam nie grał i każdy wie, że trzeba go ustawiać za Sobiechem.

A Borussia? A reprezentacja?

Cytat:

Problemem jest też to, że piłkarze dostają taką samą kasę bez względu na miejsce w tabeli, więc popieram wstrzymanie pensji.
A kto z nimi podpisywał kontrakty? Można było przecież - podkupując Wiśle Onyszkę - podsunąć kontrakt, w którym bramkarz dostałby 50% gwarantowanej kwoty, resztę wejściówki i bonusy. U nas jest tak od pewnego czasu.

Popierasz wstrzymanie pensji? A sam pracujesz?

Będziesz miał słabszy miesiąc w robocie i szef obetnie ci 50% kwoty zapisanej w umowie - chyba nie masz nic przeciwko?

PoloniaDumaStolicy 07.11.2010 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1007115)
A Borussia? A reprezentacja?



A kto z nimi podpisywał kontrakty? Można było przecież - podkupując Wiśle Onyszkę - podsunąć kontrakt, w którym bramkarz dostałby 50% gwarantowanej kwoty, resztę wejściówki i bonusy. U nas jest tak od pewnego czasu.

Popierasz wstrzymanie pensji? A sam pracujesz?

Będziesz miał słabszy miesiąc w robocie i szef obetnie ci 50% kwoty zapisanej w umowie - chyba nie masz nic przeciwko?

Źle się wyraziłem - Smolarek jest zawodnikiem, który ma niezbyt dobre warunki fizyczne, więc siłą rzeczy nie będzie się przepychał z obrońcami. Dla niego idealne jest wchodzenie z głębi pola, wtedy ma szansę na pokazanie swoich atutów.

Więc powinieneś się cieszyć, że podkupiliśmy Onyszkę, bo tak kurowałby się u Was. Pracuję. Widzisz, gdybym coś zawalał całkowicie, to szef nie zawiesiłby mi pensji, tylko zwolniłbym mnie. A między obcięciem pensji, a zamrożeniem jest różnica, bo JW pieniądze wypłaci, tylko nie wiadomo kiedy.

Edyta. Ale po głębszym zastanowieniu to i tak nie jes wyjśce, skoro piłkarze dostaną kasę prędzej czy później, więc ta decyzja może niektórym zwisać. Więc najlepszym pomysłem byłoby jednak odesłanie niektórych do ME i z jednego dla przykładu pozbycie z klubu.

legion18 07.11.2010 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1007107)
Ale tutaj problemem nie są umiejętności piłkarzy, bo zawodników to mamy najlepszych w lidze. Problemem jest to, że Janas źle ich ustawia, przez co nie wykorzystuje ich atutów. Dla mnie np. niezrozumiałe jest to, jak we wcześniejszych meczach Janas mógł wystawiać Smolarka na szpicy, mimo że ten nigdy tam nie grał i każdy wie, że trzeba go ustawiać za Sobiechem. Problemem jest też to, że piłkarze dostają taką samą kasę bez względu na miejsce w tabeli, więc popieram wstrzymanie pensji.

Co do Gancarczyka. Wcześniej sprawiał wrażenie w miarę solidnego piłkarza, po przyjściu Janasa rozegrał 2-3 niezłe spotkania, ale później to jakoś zagubił się, że tak to ujmę :-) Zmiana trenera jest niezbędna, bo patrząc na grę za Janasa i za Bakero, to drużyna nie potrafi grać tego, co jeszcze robiła kilka tygodni temu.

Ale czyj to jest problem piłkarzy czy pana biznesmana ze słomą w butach? Kazał mu ktoś proponować im takie a nie inne pieniądze?

QBAS 07.11.2010 22:35

Szczególnie jak masz np kredyt czy inne zobowiązania (np budowa domu przed zimą czy cokolwiek innego). W takim wypadku rzeczywiście nieważne jest kiedy kasa wpłynie na konto...

Oczywiście piłkarze mają taką kasę, że ani kredytów nie mają, ani pewnie innych problemów finansowych również. Ale chodzi o coś zupełnie innego. Jeśli się podpisuje umowę to trzeba się z niej wywiązać. Co by się nie działo. No chyba, że robi się z gęby cholewę i nie respektuje kontraktu, na którym widnieje własny podpis...

FajQ 07.11.2010 22:37

PoloniaDumaStolicy (lol) problemem nie jest Janas tylko to że wy jesteście poprostu chu**wi.Tak jak nasza sąsiadka.Co byście nie zrobili to i tak będzie źle.A Wojciechowski to wzór jak prowadzić klub.

ToTylkoJa 07.11.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1007107)
Ale tutaj problemem nie są umiejętności piłkarzy, bo zawodników to mamy najlepszych w lidze. Problemem jest to, że Janas źle ich ustawia, przez co nie wykorzystuje ich atutów. Dla mnie np. niezrozumiałe jest to, jak we wcześniejszych meczach Janas mógł wystawiać Smolarka na szpicy, mimo że ten nigdy tam nie grał i każdy wie, że trzeba go ustawiać za Sobiechem. Problemem jest też to, że piłkarze dostają taką samą kasę bez względu na miejsce w tabeli, więc popieram wstrzymanie pensji.

:lol:
Bakero też ich źle ustawiał? Ten trenerski geniusz, którego tak kochaliście? :rotfl:
Najlepsi w Polsce, dzięki za poprawę humoru:D

JAR0 07.11.2010 22:42

Nie znasz się, przecież mają najlepszych piłkarzy w lidze :shock:

:lol:

QBAS 07.11.2010 22:43

Polonia ma najlepszy skład
Pasy najlepszych kibiców, tzn "największy potencjał kibicowski" ;)
Dobrana para debeściaków ;)

JAR0 07.11.2010 22:44

Nie ma co weekend kończy się w dobrych humorach :-)

Kandzior 07.11.2010 22:45

Kasperczak Polonii? Jaka szkoda :-/ A już liczyłem, że Zielińskiego a nóż, widelec w środowym meczu jako trenera Groclino-Polonii zobaczę. No nic i tak kariery Heniowi w Warszawie nie wróżę.

Titto 07.11.2010 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1007107)
Ale tutaj problemem nie są umiejętności piłkarzy, bo zawodników to mamy najlepszych w lidze. Problemem jest to, że Janas źle ich ustawia, przez co nie wykorzystuje ich atutów. Dla mnie np. niezrozumiałe jest to, jak we wcześniejszych meczach Janas mógł wystawiać Smolarka na szpicy, mimo że ten nigdy tam nie grał i każdy wie, że trzeba go ustawiać za Sobiechem. Problemem jest też to, że piłkarze dostają taką samą kasę bez względu na miejsce w tabeli, więc popieram wstrzymanie pensji.

O kurde, ale typ pier*olisz.
Ty znowu z tymi najlepszymi piłkarzami. Prawda jest taka, że piłkarzy macie do dupy i te wszystkie władze u was to jakieś nieporozumienie. Smolarek to mega zawodnik, bo 4 lata temu wyszły mu el. Mistrzostw Europy no i jakiś czas temu strzelił "czwórkę" San Marino. Sobiech też wielki talent, bo udało mu się zdobyć 12 bramek w sezonie 09/10. No i wy macie skład na LM tylko wam dobrego trenera brakuje, phh...
Ech te Polonia - Warszawskie kompleksy...

7 kotów 07.11.2010 22:59

Dziwie sie ze ktokolowiek chce robic interesu z tym gnojkiem Wojciechowskim.
Przeciez kazdy normalny czlowiek powinien po tym gdy podchodzi do niego Wojciechowski, popatrzec na zegarek i powiedziec: cholera jasna, mleko na gazie zostawilem!

Wojciechowski pewnie i doszedl do bogactwa ciezka praca, ale patrzac na to, jak traktuje ludzi, co robi, i wreszcie jakimi s....ysynami sie otacza (oleksy, listkiewicz) to ja mu zycze wszystkiego smutnego. Przeciez nikt normalny nie przyjazni sie z oleksym czy listkiewiczem dlatego ze to fajni goscie. Tylko jebani przekreciaze, elita s....ysynstwa.

Do Polonii nigdy nic nie mialem, a nawet na swoj sposob lubie, ale osoba tego buca mnie mocno do nich zniecheca.

Teraz czytam ze Kasperczak z nim rozmawia. No, na moim portrecie Henia pierwsza rysa sie pojawila gdy chlopiec notesikiem na autografy , na Bukowej, uslyszal od eleganckiego pana zeby wypierdalal.
Pozniej sytuacja ze skamleniem o prace w Wisle, a teraz hipotetyczne aplikowanie o prace u turbobuca.

Srodowisko pilkarskie w polsce jest obrzydliwe. Banda skurywysynow bez honoru i zadnych zasad.

I my sie dziwimy gdzie jest nasza pilka.


Wojciechowski - wypierdalaj zakało.

przemo 07.11.2010 23:09

Własnie miałem zapytac jak to jest ze tym wszystkim polskim "piłkarzom" nie jest wstyd za to że nie potrafia zagrac kilku meczy na dobrym poziomie. Wolą poimprezować, pograć na PSP ogólnie poopier***c się. Ale post 7 kotów mnie uświadomił. Przykład idzie z góry przecież. Jak piłkarzyki maja traktować poważnie swoje obowiązki skoro prezes traktuje ich jak swoja własność. Co gorsze własność której nie szanuje.

Ciekawi mnie czy J.W pobije rekord ilości trenerów w jednym sezonie :D

O zgrozo jak widzę J.W ma poparcie kibiców 0.o
No powiedzmy ze na pewno jednego, tego który się tu wypowiada;)

krowczax 07.11.2010 23:17

wg 'szybkiej pilki' na TVP Bunoza znalazl sie w 11 kolejki :D

Wojtas 07.11.2010 23:19

Janas zaczyna sie robic coraz bledszy i coraz brzydszy

Ciekawe kto nastepny do kolejki na trenera Dysko-Polo???


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl