![]() |
Rzeczywiście wygląda gość bardzo dobrze, ale nie gra w tym wszystkim to, że niby tak zajebisty piłkarz nie może sobie znaleźć klubu i godzi się na testy w Polsce? Coś musi być z nim nie tak. Inna sprawa, że wychodzi profesjonalizm działaczy Amici i naszych- oni, kiedy kontuzji doznał jeden prawy obrońca szukają mu na gwałt zastępcy. U nas, kiedy przesądzone jest, że jeden z prawych obrońców odejdzie po sezonie nie robi się w kierunku zatrudnienia kogoś na jego miejsce nic. Testowanie prawie nic nie kosztuje. Co miesiąc powinniśmy mieć kilku lewoskrzydłowych i prawych obrońców na testach u siebie, skoro i tak wiadomo, że Cupiał nie da ani grosza na transfery... a jak jest- wiadomo.
|
Cytat:
|
Tylko zauwaz kogo testuje Lech a kogo my (Indonezja, Australia, 2 liga slowacka itp). Zgadzam sie z panem Dudi, Lech dosyc szybko zareagowal na kontuzje Wojtkowiaka. Poczekamy, zobaczymy.
|
Cytat:
Rzeczywiście , Dani Alves czy Joel Bosingwa wymiekaja przy tym gosciu Z tego co widze na tym filmie, to poziom ligi serbskiej jest chyba jeszcze bardziej zalosny od naszej ligi |
Kolejny pilkarz ktorego Lech obserwuje http://www.youtube.com/watch?v=F9l_mPwo6FA
|
wklejajcie linki do źródła o testowaniu zawodników przez poszczególne kluby. Thx
|
Cytat:
|
Male Balkany w Poznaniu tylko moga cieszyc.
Bo tym cudakom wystarczy iskierka do eksplozji ktora zmiecie Amike z powierzchni ziemi. |
Cytat:
|
Tiaaa, niedawno tutaj piano z zachwytu nad fenomenalnym skautingiem Lecha który wypatrzył perełki o nazwie Golik, Handzic itd. A o fenomenie Cueto-postrachu ligi słysze już z 2 lata że to "będzie jego runda". Teraz testowanie jakiegoś grajka który w połowie rundy nie może znaleźć klubu pokazuje że oni to mają w pełni profesjonalny klub. A tak w ogóle to my testowaliśmy byłego bramkarza Juventusu, gdzie tam temu Markovicowi do niego.
Ale wiadomo. Bednarz chu** łysy, Cupiał skąpi i wyzyskuje każdego grosza. Idź precz Boguś! Teraz to już nic tylko druga liga przed nami! PS. Zapomniałbym o kultowym "Cupiał odejdź, sprzedaj klub komuś kto nie będzie żałował grosza i da 5 mln euro na transfery." |
Cytat:
Bo Niedzielan, Łobodziński itd też swoją grą nie powalają... |
Cytat:
|
Cytat:
Nad naiwnością niektórych... |
oH, wielkie mi perełki, taką np Serbie to sam Rado Matu pokonał
Rado Matu ! A on przeciez w I lidze polskiej jest pośmiewiskiem |
Rado Matu był jednak wychwalany przez dłuższy okres pod niebiosa. Następca Lubańskiego, Bońka itp. Ja zawsze pisałem, że to taki Grzelako-Włodar, który żył z podań Guły i miałem racje. Pamiętam te onetowe teksty typu: "Do Legii go!", czy "Do Wisły go!". Macie ogromne szczęście, że wzięty był wyłącznie na wypożyczenie bo siedziałby na kasie Cupiała przez następne kilka lat.
|
Dobra, ale równie dobrze Matusiak mógł grać u nas na świetnym poziomie i nie mieć takiego załamania. Przecież kosztował nas i tak niemało, a pożytek był z niego zerowy.
Ja jestem pewien, że Matusiak w formie byłby o klasę lepszy od naszego Beto. Umówmy się, John Carew czy Didier Drogba z niego nigdy nie był i już na pewno nie będzie. Ale mając w pamięci mecz z Belgią, gdzie Matusiak ośmieszył świetnego przecież Van Buytena - nie zgodzę się z tezą, że jest to beznadziejny piłkarz. On po prostu zmarnował swoją szansę. Liga włoska to były zdecydowanie za wysokie progi. W lidze greckiej czy cypryjskiej mógłby spokojnie zaistnieć. A szczyt jego możliwości to był przeciętniak Bundesligi. Chyba problemem tego zawodnika jest gra gdzie indziej, niż na boisku. Podobnie jak u Sebka Mili. Nisko upadł, to prawda. Ale nasza piłka jest tak słaba, że nie wykluczam jego powrotu do ekstraklasy, gdzie może stać się czołowym napastnikiem. Mila też był pośmiewiskiem, jak wracał z podkulonym ogonem do Polski, do ŁKS... |
Cytat:
|
Cytat:
Matusiak uwierzył, że jest wyjątkowy na tyle, że nic nie musi bo jest boski. Podejrzewam nawet że stary Matusiak go w tym utwierdzal na każdym kroku. Wrócił tylko że dalej uważa że jest świetny, nic nie musi, to i nie gra. Chłop ma siano w głowie. On z takim podejsciem to sobie w A-klasie nie poradzi. Król focha. |
Grzelak również potrafił zagrać dobrze pojedyncze spotkania :) Matusiak nigdy nie był tak dobry jak wykreowały go media, a gol z Belgią to był ewidentny błąd obrońcy.
|
Matusiak gra co drugi mecz w barwach Widzewa z powodu urazów, i gdyby trenerem nie był Paweł Janas - uwazam ze wcale by w nim nie grał.
|
Matusiak mial swoj sezon konia i wykorzystal go do granic mozliwosci. Mial szczescie, ze gral wowczas w Belchatowie, w ktorym pamietnego sezonu kazdy zawodnik uzyskal niebywala forme. Nigdy wczesniej, ani pozniej, nie zblizyl sie Radzio do tego poziomu. Druga sprawa to jego charakter. Juz po jego pierwszym wystepie w Wisle, mozna bylo zauwazyc, ze chlop bardziej przyklada sie do zelowania wlosow, niz do gry. Mysle, ze z tym jego wstrzymywaniem i wznawianiem kariery, to nie przypadek. U niego pilka zeszla na dalszy plan, od momentu kiedy podpisal kontakt z Palermo, za co do reki dostal 700 tys euro, a dodatkowo zostal podlaczony pod niezly kontrakt. To byl lapczywy skok na kase w wykonaniu Radka.
Trzeba sobie zdawac sprawe, ze nie kazdy pilkarz ma charakter Kazia Moskala, ktory po powrocie do Wisly, byl dla mlodszych wzorowym przykladem ambitnego sportowca, mimo pilkarsko podeszlego wieku. Niektorzy sa po prostu zwyklymi zarobasami. Innym po malu, acz stopniowo zaczyna brakowac motywacji, po tym jak juz swoje zarobia. Pozniej jedynie szukaja sobie cieplego miejsca z przywoitymi zarobkami, a ze jeleni nie brakuje, to widac :) |
http://www.sport.pl/sport/1,65025,65...mpaign=4606275
rzeczywiście umowa na 10 lat to nie najlepszy pomysł ,to się zmienia z roku na rok ,a 10 lat to już w ogóle kupa czasu . Do tego chyba nawet porządnego konkursu nie było .... |
Niech przyklad Matusiaka da do myslenia tym wszystkim gwazda ktorym menago, media wmawiaja ze sa najlepis i musza wyjechac na zachod po 5 dobrych meczach.
Menager i medzia zrobily z Matusiaka super gwiaze, a w efekcie pokazoalo ze Ci wszyscy pseldo fachowcy od pilki nie maja zielonego pojecia o tym o czym pisza i mowia, a o czym ludzie na tym forum pislai juz dawno ze nic z Matusiaka nie bedzie. Dla tego podoba mi sie postawa Pawla Brozka ktory nie ma cisnienia na wyjazd, ze nie posluchal tych wszystkich szeptaczy i nie uwierzyl w to ze jest tak dobry ze juz dzis musi wyjechac, a ilez juz bylo takich glosow tych ekspertow od siedniu bolesci ktorzy wmawiali ze sie w Wisle tylko marnuje. Po prostu nasze media zrobia z kazdego super gwiazde na zamowienie konkretnego menagera zeby tylko zarobic, bo tak naprawde to Ci ludzie czepia gruba kase za transfery zagraniczne |
W niedzielę na TVP2 o 16:50 Legia - Lech. Komu kibicujemy? Czy może wolimy 0:0 po nudnym meczu?
|
3-3 po ciekawym meczu :P
|
Cytat:
|
Prawda jest taka ze wcale nie musi byc remis.
Moze byc nawet zwyciestwo Legii bo wtedy i tak bedzie wszystko w naszych rekach... Mamy wtedy Legie u siebie i sprawe mistrza do rozstrzygniecia tylko i wylacznie dzieki naszym pilkarza. Dziwie ze ze wszyscy juz nagle przestali mowic o Wisle a mecz Legii z Amica nazwano meczem o mistrza... /przeciz tak naprawde fantazjujac troszke do przodu moze dojsc do sytuacji ze Lech traci punkty na Legii,My Legie pokonujemu u siebie a nastepnie Lech traci punkty na Groclinie i nagle wypada za pierwsza trojke....to dopiero by byla ciekawa sytuacja... |
Cytat:
|
W meczu Legia-Amika kibicujemy oczywiście...remisowi, i..sędziemu , żeby kartek nie żałował. :D
A w ogóle w myśl przysłowia o "indyku i niedzieli" to zajmujmy się najpierw sobą , niech nasze Orły dobrze wykonają swoje zadanie z -walczącym o życie- KSG . |
a niemialbym nic przeciwko gdyby Lech sie uplasował na 4 miejscu, tabela końcowa Wisła Legia Polonia Lech mi jak najbardziej odpowiada. Ciekawe co by wtedy poznaniacy opowiadali, bo z tego co pamietam to po meczach w UEFA byli pewni mistrza. No a ostatnio sie skarżą że mają pecha(no niema to jak pechowe gole w doliczonym czasie gry w końcu)
|
Cytat:
Ciekawa kolejeczka przed nami, trzeba wygrać i zaśpiewać: LIDERA MAMY, TYLKO NA CHWILKĘ ODDAMY! :P :lol: |
Cytat:
|
|
Cytat:
A co sie dziwisz? nikomu nie dogodzisz. Jak Wisla testowala tych zawodnikow to byly placze ze Wisla schodzi na psy i traci pieniadze na testy i wogole to nie jest godne mistrza kraju. Jak Lech testuje to placze ze na testy do nas nikt nie przychodzi ze Bednarz to .... i wogole |
Nie jeden "gwiazdor" spalil sie w naszej lidze, i nie jeden "ogorek" w tej lidze wyplynal :) Lepiej poczekac jakis czas by ocenic danego grajka na tle reszty ligi, niz podniecac sie lub psioczyc.
Renifer nie zagra w niedziele, w przeciwienstwie do Choto :) Doping nawet bedzie, zobaczymy na jak dlugo. Tak czy siak pojawie sie na meczu by zobaczyc jak to wszystko wypadnie i jak Leszek sie "zepnie" bo przeciez wielki talent Lewy powiedzial ze wygraja ten mecz :D |
Heh, dopingujcie tam porządnie żeby czasem Lech nie wygrał :) Myślę, że remis jest całkiem realnym wynikiem, bo obie drużyny prezentują zbliżony poziom. Jeśli tylko Lechowi nie wpadnie jakiś farfocel w końcówce :)
|
Co jak co ale nigdy nie sadzilem ze to napisze ale z calego serca zycze Legi wygranej, wygranej oczywiscie w meczu z Leszkami tak ze 3-0 zeby pyry zobaczyly gdzie jest ich miejsce w szeregu.
Sadze ze i z Reniferem w skladzie Lech co najwyzej moze remis z Warszawy wywiesc co tez by mi osobiscie odpowiadalo |
Cytat:
Zobaczymy jak to bedzie wygladac. Ludzie glodni dopingu sa, a wiemy jak to wygladac bedzie przy tej ilosci widzow...Zalezy jak ustawia mikrofony :D Biletow juz nie ma i wielu znajomych pluje sobie w brode bo chcieli byc na tego typu meczu, nie chodzi o przeciwnika a raczej o atmosfere. Inni nadal sadza ze to jednorazowy wybryk...zobaczymy :) Grunt to podpisac papierek - jak to bedzie podpisane to juz nic nie powinno sie stac, chociaz znajac ITI...moze byc akcja "Lyzka" i po ptokach :D Najwazniejsze jest to ze bedzie mozna razem po prostu podopingowac jak za dawnych lat i zobaczyc jak to wplynie na kopaczy bo nie raz i nie dwa tego sie domagali :) Zdzierac gardlo, stracic glos...no i wynik tez sie liczy :D Co do poziomu to nie do konca sie zgodze. Lech obnizyl loty i to wyraznie, a my gramy coraz lepiej tzn coraz lepiej to wyglada ale nadal jest to niezly piach :D Czyli mierny Lech vs dostateczna Legia...tak bym to mniej wiecej nazwal...albo raczej mierna + ;) Dl;a mnie najwazniejszy mecz to mecz z Wami w Krakowie a nie to co zobaczymy w niedziele, co nie znaczy ze i tak ich musimy rozniesc bo tak ich napompowali ze uwierzyle ze sa na tym samym poziomie co Legia i Wisla :D Do Nas to im jeszcze dalekooo :) PS: Saklak - Renifer wazny dla Lecha ale jako nominalny napadzior to cos cienko mu wychodzi to z czego powinni go rozliczac. |
Cytat:
a na Legię wraca doping,koniec ... * rzadko słyszysz tu brawa,częściej to drwiący śmiech * |
Z dwojga złego wolę wygraną Legii ale nie ukrywam że optymalne było by 0-0 ;) ale to byłoby zbyt piękne :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl