![]() |
@tramp
nie odpowiem Ci tak jakbyś tego ode mnie oczekiwał bo po prostu nie wiem... Te nazwiska są z W-O, z Klubu cieżko cos wyciągnąc bo jest straszne uszczelnianie wycieków... Mogę Wam tylko powiedzieć ze portugalia się przewijała jako kraj z którego ktoś mial byc nam oferowany... |
Niie no, maci0s, powiedziałeś ile wiesz i już, o to chodziło. Nie szukam na siłę sensacji (jak tu niektórzy mi próbują wmawiać), po prostu byłem ciekaw czy masz w tym temacie jakieś konkretne info czy nie.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...owani_makinwa/
To tak dla tych życzliwych którzy od pół roku wypominają mi ściemę z Makinwą... Może jak oficjalnie potwierdził rozmowy Jarosz to ktoś się zrehabilituję... Od ostatniego okienka, każde moje info było poddawane w wątpliwość przywołując, że zmyślałem o napastniku Lazio... Tych, którzy wierzyli mam nadzieje to ucieszyło, tych, którzy nie wierzyli... pozdrawiam... chłodno... |
Ok, załóżmy że Milinković przychodzi do Wisły, jest lewoskrzydłowym i co? Czy Wisła zacznie grać od razu lepiej? Czy nie stanie się to samo co z Kirmem?
Jedni podają jako powód Brożków, którzy ganią go za nieodpowiednie piłki, drudzy odmiennym stylem gry. Jeszcze inni że sam dostosował się do poziomu gry Wisły (który nie ukrywając jest bardzo mizerny by nie powiedzieć marny). Czy mamy napastnika który mógłby wykorzystywać te sytuacje oprócz Brożka? Owszem, bramkarz jest i chwala Wiśle za to, ale lepiej zamiast łatania luki po Alvarezie trzeba się skupić na skrzydłowym ale też i napastnikiem. Fakt, napastnicy są najdrożsi bo to oni strzelają najwięcej bramek, ale myśląc o niezłym występie w LE (nie mówiąc o odzyskaniu mistrza) trzeba napadziora ściągnąć... |
No to ze słów Jarosza wynika, że nie interesujemy się żadnym środkowym pomocnikiem. I dobrze bo mamy Gułę i chyba po coś go kupiliśmy.Wszystko, o czym mówił Jarosz jest bardzo sensowne. Szczególnie cieszy mnie informacja o lewym skrzydłowym. Taki typ pomocnika jak ten z Koszyc bardzo by nam się przydał.
A Makinwie to chyba trzeba znaleźć sponsora żeby płacił mu kontrakt, jak go kupimy to będę bardzo zaskoczony. |
Cytat:
|
O tym, że Milinkovic byłby wielkim wzmocnieniem, niech świadczy fakt, że miesiąc temu w necie pojawiła się plotka, że zainteresowana jego pozyskaniem jest Barcelona (tak ta z Hiszpanii :)).
Jeżeli naprawdę go ściągniemy do nas, to będzie to doskonały ruch. [źródło:] http://www.tribalfootball.com/barcel...inkovic-854671 http://www.totalbarca.com/2010/news/...ko-milinkovic/ http://www.barcaforum.com/showthread...rko-Milinkovic Pozostaje trzymać kciuki. |
Cytat:
|
Poza tym w żadnej linijce jego wypowiedzi nie widzę " Wykluczam pozyskanie środkowego pomocnika"
|
Cytat:
Chcemy kupić jeszcze lewego pomocnika, środkowego pomocnika i napastnika. Przed obozem w Niemczech skompletujemy kadrę na nadchodzący sezon Więc srodkowego pomocnika też chcemy kupić ;) |
Cytat:
O ile dobrze liczę, w tym okienku odejdzie minimum aż 7 zawodników - 2 z którymi nie przedłużono wypożyczeń, 4 z którymi nie przedłużono kontraktów i Głowacki. To potężne osłabienie ilościowe kadry. Kolejne i to liczne transfery do klubu są zatem niezbędną koniecznością. |
Cytat:
Gołoś, Juszczyk, Jop, Christov. Wszyscy są może osłabieniem ilościowym, ale nie jakościowym. Ile oni minut zagrali łącznie. Poza tym za Juszczyka już jest bramkarz. Co do środkowych pomocników. Jest Sobol, Diaz, Guła, Jirsak, Mączyński na dwie pozycje. Jeśli chcą kogoś kupić to kogoś z tej piątki powinni się pozbyć. Nie twierdzę, że wzmocnienia nie są konieczne, ale nie jestem pewien, czy nasz klub stać na tyle wzmocnień. Jeśli mieliby wybierać pomiędzy skrzydłowym, a środkowy pomocnikiem, to uważam, że ważniejsza jest ta pierwsza pozycja. |
fakt może i zrobimy transfery do pierwszego składu ale oby chłopaki mieli czas się zgrać :/
|
Cytat:
W ataku tak naprawdę potrzeba też dwóch piłkarzy i dwóch obronców. Owszem, to oznacza wydatki, ale te wydatki trzeba ponieść mysląc o uzdrowieniu zespołu, odzyskaniu mistrzostwa i unknięciu kolejnej kompromitacji w pucharach. |
jestem pewien, ze w tym artykule z tsw na początku nie było napisane ze tez srodkowym pomocnikiem i nagle sie pojawiło:)czekam na nagranie video z komfernecji Jarosza
|
Cytat:
Zgadzam się, że tylko Garguła jest w stanie grać piłkę ofensywną i jego dyspozycja jest niepewna. Tylko po co w takim razie nam taki Jirsak. Jego się pozbyć i w jego miejsce kupić piłkarza ofensywnego. Naprawdę wierzysz, że jesteśmy w stanie kupić 7 piłkarzy w jednym okienku. Nie neguje słuszności takiego rozumowania, ale to trochę takie s-f. |
Cytat:
|
jeżeli się nie mylę to lewym pomocnikiem ma być Djurovski, a środkowym Milinkovic. Mam nadzieję, że sprawdzą się moje oczekiwania. To będą bombowe transfery jak na polskie warunki.
|
no odwrót...:) to djurkovski jest tym bardziej wszechstronnym:)
|
Cytat:
byłbym w szoku... |
Cytat:
hehe, dobra dobra, już nie podpuszczam, poczekam na oficjalne info, ale fakt byłoby rewelacyjnie gdyby transfery Wisły wyglądały tak: Jovanić, Sadlok, Milinković, Djurovski,Makinwa i jakiś prawy obrońca bo nie mamy....aj, ekipa nie do ruszenia w Polsce....marzenia:D |
wiecie przypadkiem na ile jest wyceniany Milinković bo Djurowski na ok 1 mln euro
|
Łobo gra na prawej stronie pomocy, a Kirm po lewej tak? Wydaje mi się, że lepiej by było gdyby szukano kogoś za Łobodzińskiego, bo myślę, że Kirm coś może pokazać niż tylko zwód w prawo i wrzutka (często niecelna), co Wojtek robi najczęściej. Nie szukamy mu jakiejś konkurencji lub zastępcy? Chyba, że ten Milinkovic może grać również na prawej stronie?
|
Kirm równie dobrze może grać na prawej pomocy. Wczoraj tak grał i dawał rade.
|
Co do Kirma to on nawet woli prawą stronę, ale ze ma dobrą lewą noge to można uznac ze mu obojętne... Milinkovic to raczej lewy pomocnik choc pewnie w środku tez by zagrał... Djurovski to jest typ goscia który gra na lewym i prawym skrzydle bez problemu, choc jest nominalnym środkowym pomocnikiem
|
Jakby Kirm miał dwóch "rodaków" w pomocy do grania
to tez by pewnie jego gra wyglądała inaczej Póki co to fantastyka niestety |
Czym Wy sie tak podniecacie?? Poczekajcie na oficjalne info...
P.S. Ale ci pilkarze przyszlosciowi nawet, glownie milinkovic |
Widzę,że już gadacie tak "na pewniaka" jakby byli nasi.:) A tak niestety jeszcze nie jest...i nie dygajcie co byśmy zrobili gdybyśmy ich mieli w Wiśle bo jakoś by to trener poukładał, z takim bogactwem poradziłby sobie na luzie...:-D
|
Na ile jest wyceniany Milinkovic ??
|
Cytat:
|
Transfermarkt wycenia jego umiejetnosci na milion Euro. Z tego co ja wiem ta cena jest "odrobinke" nizsza.
EDIT. Nie doczytalem ze kontrakt mu sie konczy. 3 miechy temu widac Koszyce wycenialy jego umiejtnosci na 750 tysiecy Euro. I to na 3 miesiace przed konczem kontraktu... |
według transfermarkt http://www.transfermarkt.co.uk/en/ma...ler_74918.html
|
Gdybym był bogaty, to zapytałbym się trenera oraz zarządu, dlaczego wymienia się w kontekście wzmocnień, wszystkie prawie pozycje za wyjątkiem prawego pomocnika, gdzie jedynym nominalnym piłkarzem jest wątpliwej jakości Wojciech Łobodziński, w każdej chwili zagrożony konsekwencjami w aferze korupcyjnej ? :-/
|
Cytat:
Nie sądzisz że wyciek może coś spalić? Albo spowodować że włączy się do gry ktoś inny? I trzeba np. dać więcej kasy menagerowi, klubowi lub zawodnikowi? |
Cytat:
od biedy to i Boguski tam sie odnajdzie jakby przyszedł konkretny lewoskrzydłowy to będzie dobrze |
http://transfermarkt.de/de/danny-sze...ler_26854.html
Moze to bylaby ciekawa opcja?(jako srodkowy pomocnik)? |
Joel Tshibamba - cena 250 tys E. 22 - letni, silny, wysoki, szybki napastnik. Idealny, żeby wejść na podmęczonego rywala i porozbijać obrońców. Ryzyko, że transakcja będzie niewypałem - niewielkie. Możliwość utarcia nosa Legii - BEZCENNA.
|
Guła, jak już powróci do zdrowia, to pewnie zaraz pójdzie znowu na leczenie... Z Ba rezygnujemy, poza tym Diaz nie jest pewnym punktem [bardzo irytujący], Jirsak się od początku nie umie odnaleźć, na Mączyńskiego nikt nie chce postawić. Jedynie Sobol- ale i Radek coś obniżył loty w tym sezonie, a poza tym coraz młodszy to on nie jest. Myślę, że środkowy pomocnik jak najbardziej jest potrzebny.
Co do Makinwy- wszyscy się nim tak podniecają, a ja bym raczej powiedziała, żeby się nie napalać. Wiek jak wiek- jeszcze trochę lat grania ma przed sobą, ale statystyki jego nie są powalające. Wręcz przeciwnie. I obawiam się żeby z niego nie było drugiego Tomasa Jirsaka- przyjdzie, kase wydamy, a on nas uraczy raz na jakiś czas większym meczem i kilkoma golami. Owszem może to być kilka ważnych goli, ale nie musi. Dlatego ja się nie napalam na tego gościa, bo nie daje mi podstaw do tego bym mówiła "ooo tak! Makinwa i świat jest nasz!". Przyjdzie i się sprawdzi- luksus. Przyjdzie i nic ponad nie pokaże- można było to przewidzieć. Swoją drogą ten testowany Brazylijczyk nie wygląda na piłkarza, który okaże się lepszy od Alvareza, Singlara, czy tego Burligi naszego... |
Może się mylę,ale czyżby ta wypowiedź,że interesujemy się Makinwą to nie jest tylko pic na wodę dla mediów,żeby miały czym się zająć a nie szperać w sprawach Wisły.Myślę,że to jest taka przykrywka i taką mam nadzieje bo ten Makinwa mnie też nie zachwyca.
|
Cytat:
]http://wislakrakow.com/forum/../www/...92f114c40e.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl