Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

mic 14.02.2009 10:41

W IMAXie lub Multikinie puszczaja filmy 3D, ktore oglada sie w specjalnych okularach. I naszlo mnie takie pytanie, jezeli jest film z napisami i osoba potrzebuje normalnych okularow zeby czytac, to wtedy zaklada 2 pary ? Jak to jest ?

someone_TSW 14.02.2009 11:05

Panowie mam problem z gra Call Of Duty 5. Zaistalowalem wszystko pieknie, ladnie i... przy probie wlaczenia wyskakuje komunikat :runtime error
(tu sciezka do gry)
abnormal program termination


Co z tym zrobic, jak uruchomic ?

Kobieta_Wislak 14.02.2009 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 673920)
W IMAXie lub Multikinie puszczaja filmy 3D, ktore oglada sie w specjalnych okularach. I naszlo mnie takie pytanie, jezeli jest film z napisami i osoba potrzebuje normalnych okularow zeby czytac, to wtedy zaklada 2 pary ? Jak to jest ?


Coś Ty! w okularach korekcyjnych do 3D przecież nie wpuszczają!!!



:>
a tak serio to zakłada jedne na drugie, bo wyjścia za dużego nie ma
ale można się pokusić i kupić sobie jednodniowe soczewki korekcyjne (sprzedają też po jednej sztuce) i to już zupełnie inny komfort oglądania :D

AbdulTsw 14.02.2009 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislak (Post 673933)
Coś Ty! w okularach korekcyjnych do 3D przecież nie wpuszczają!!!



:>
a tak serio to zakłada jedne na drugie, bo wyjścia za dużego nie ma
ale można się pokusić i kupić sobie jednodniowe soczewki korekcyjne (sprzedają też po jednej sztuce) i to już zupełnie inny komfort oglądania :D

A w kinie 3D chodzą w ogóle filmy z napisami :):>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 673932)
Panowie mam problem z gra Call Of Duty 5. Zaistalowalem wszystko pieknie, ladnie i... przy probie wlaczenia wyskakuje komunikat :runtime error
(tu sciezka do gry)
abnormal program termination


Co z tym zrobic, jak uruchomic ?

Pewny jesteś że gra Ci pójdzie na bank mam ją już chyba z 5 miesięcy zrobiłem kilka misji i jakoś mnie nie zachwyca :) ale jeśli masz pirata(przypuszczam że tak) to może ona być źle nagrana :)

Kobieta_Wislak 14.02.2009 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 673939)
A w kinie 3D chodzą w ogóle filmy z napisami :):>

ale myślisz, że osoby noszące okulary to nie widzą tylko napisów...?! :-p często bywa że resztę też widzą niewyraźnie, wieeeeszzzz..... :P

:lol:

WILU TS 14.02.2009 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 673932)
Panowie mam problem z gra Call Of Duty 5. Zaistalowalem wszystko pieknie, ladnie i... przy probie wlaczenia wyskakuje komunikat :runtime error
(tu sciezka do gry)
abnormal program termination


Co z tym zrobic, jak uruchomic ?

W ilu tematach jeszcze o to zapytasz ? Z czymś takim to google a jak nie to forum o grach piracie

mic 14.02.2009 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 673955)
W ilu tematach jeszcze o to zapytasz ? Z czymś takim to google a jak nie to forum o grach piracie

Wilu zluzuj...

jurukuru 14.02.2009 15:06

Cześć, powiedźcie mi w którym roku weszły symbole : wierność i opętani (flagi, szale) w życie? i które było pierwsze

proszę o odpowiedź na to nurtujące pytanie :P ;)

TS_YaYo 14.02.2009 16:31

A wiec mam pytanie :) czy ma ktoś dostęp do czołówki z programu pt. " W starym kinie " ? Co ten koleś taki w cylindrze fantastycznie maszerował jedną nogą do przodu :)

Zola 14.02.2009 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 673618)


no wlasnie nie... chodzi o te z sezonow 2000 do 2003r. IDEA byla sponsorem, ale foto nigdzie nie ma :/

dymek_nhs 14.02.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 674116)
no wlasnie nie... chodzi o te z sezonow 2000 do 2003r. IDEA byla sponsorem, ale foto nigdzie nie ma :/

Może być też tak że mieli podpisany kontrakt z idea ale logo nie figurowało na koszulkach. Grali przecież kilka sezonów bez logo na trykocie



jurukuru 14.02.2009 19:29

gdzie oglądne całe mecze Wisełki jakieś ??

Suszanin 14.02.2009 20:36

Cytat:

gdzie oglądne całe mecze Wisełki jakieś ??
Na żywo ? Czy powtórki ???

WiślakNH 14.02.2009 20:37

Chyba logiczne że chodzi mu o powtórki.

gregoriustsw 14.02.2009 20:42

Hej ja mam pytanie o taką jedną kreskówkę - "Kiciuś i Chucherko " - było to o takim kocie który miał przyjaciela robaka , to była wieczorynka , a pytanie właściwe - Jaki jest jej tytuł po angielsku ?
Z góry dzięki

jurukuru 14.02.2009 21:02

powtórki powtórki

Kolumbus 14.02.2009 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 674327)
powtórki powtórki

no na C+ dość czesto powtórki lecą...

S88 15.02.2009 10:53

Jest taka reklama w TV, jedzie kobieta samochodem i sobie cos spiewa. To chyba reklama Mercedesa. Zna ktos piosenke jaka ona spiewa?

szprotson 15.02.2009 11:53

sam brown -stop

pawelwp9 15.02.2009 13:34

Potrzebuję film do pobrania z neta "Włatcy Móch. Cmoki, czopki i mondzioły"
Mógłby ktoś wrzucic:P ?
Z góry dzięki


Nitrox 15.02.2009 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwp9 (Post 674601)
Potrzebuję film do pobrania z neta "Włatcy Móch. Cmoki, czopki i mondzioły"
Mógłby ktoś wrzucic:P ?
Z góry dzięki


Zamieść swoją prośbe w temacie " Poszukuje filmu" -----> http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=2551&page=37

szprotson 15.02.2009 13:57

mam k770i
chyba spadł mi .. :)

problem jest taki :
Podczas rozmowy nie moge zwiekszyc siły głosu
jedyne co to moge zmniejszyc, wiec przycisk + chyba nie działa
czy moge to jakos ustawic inaczej niz poprzez te 2 boczne przyciski na tel ?

zuraw9 15.02.2009 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwp9 (Post 674601)
Potrzebuję film do pobrania z neta "Włatcy Móch. Cmoki, czopki i mondzioły"
Mógłby ktoś wrzucic:P ?
Z góry dzięki


Pewnie! Mamy wersję reżyserską :)
Przecież to dopiero 2 dni temu weszło do kin! Trzeba troszkę poczekać.

BRTS39 15.02.2009 14:14

do konca sezonu ogorkowego zostalo okolo 12 dni co robic?? jakies video z bramek macie gdzies albo cos co bymgl robic zebym interesowal sie juz ekstraklasa

odrazu jak juz video to moze ktos ma video jakiegos fajnego meczu takiego jak Wisla Amica z 2004 chyba ?? na youtubie jest ten mecz

jurukuru 15.02.2009 14:46

ponawiam pytanie, gdzie mogę oglądnąć w niecie lub ściągnąć w dobrej jakości mecze Wisły....:P

Nitrox 15.02.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 674650)
ponawiam pytanie, gdzie mogę oglądnąć w niecie lub ściągnąć w dobrej jakości mecze Wisły....:P


Jakie mecze CIe interesuja ?? ?? Posiadam dosc duża kolekcje meczy Wisły na dvd, wiec moglibysmy sie jakos dogadac.

impreza 15.02.2009 15:36

pilna sprawa, potrzebuje kupić torbę na kółkach, nie ma być to twarda walizka tylko taka bardziej "elastyczna" którą będzie się dało wypchać na maxa, ma być jak największa długość nawet powyżej metra, coś w tym stylu tylko większe http://www.allegro.pl/item546341010_...gwarancja.html
gdzie w Krakowie kupie taką wielką torbę w miarę rozsądnych cenach, bylem w kilku sklepach ale albo są za małe albo nie ma wogóle, dzieki z góry

dzieki Żmijka, w takim razie jutro wycieczka na tandete

Żmijka 15.02.2009 15:50

UMBRO ma takie torby. A jak masz np pt na BG to tam jest w katalogu do wyjęcia, za niewiele pkt w sumie.
Inne np na tadecie, jest stoisko w torbami.

DejmianVII 15.02.2009 16:46

bardzo mi zależy na spolszczeniu do gry tycoon city new york.

maTyS. 15.02.2009 17:24

mam problem nie idą mi filmy RBVB na laptopie ? nic nie wyskakuje,że jakiś błąd brak kodeku tylko po prostu włącza się allplayer i nic się nie dzieje.

koyoot 15.02.2009 17:28

Ja ma problem z cholerna Vista. Mam wszystko ustawione nawet lepiej niz poprzednio na XP`ku glosniki. Dzwiek z muzycznej jest bo gdy daje na przycisk coby testowal dzwiek i ustawienie glowsnikow to dobrze sie pojawia kanaly sa dobrze ustawione. Tylko K***a jak chce odpalic jakas mp3jke lub film albo serial to niestety ale dzwieku nie mam. GRRRR juz mnie na to szlag jasny bierze bo 5 godzine mecze sie by to ustawic a jak dzwieku nie bylo tak nie ma.

pirat.z.karaibow 15.02.2009 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 674765)
Ja ma problem z cholerna Vista. Mam wszystko ustawione nawet lepiej niz poprzednio na XP`ku glosniki. Dzwiek z muzycznej jest bo gdy daje na przycisk coby testowal dzwiek i ustawienie glowsnikow to dobrze sie pojawia kanaly sa dobrze ustawione. Tylko K***a jak chce odpalic jakas mp3jke lub film albo serial to niestety ale dzwieku nie mam. GRRRR juz mnie na to szlag jasny bierze bo 5 godzine mecze sie by to ustawic a jak dzwieku nie bylo tak nie ma.

Jaka dźwiękówka?

koyoot 15.02.2009 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 674766)
Jaka dźwiękówka?

Realtec cos tam cos tam. Pisze ze High definition Audio tlyko ze na XP`ku inaczej pisalo tzn symbol tej karty byl inny a ja za cholere przypomniec nie moge sobie pelnej nazwy. NIe wiem czy to cos czasem nie z Alchemy w tym systemie...

impreza 15.02.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 674762)
mam problem nie idą mi filmy RBVB na laptopie ? nic nie wyskakuje,że jakiś błąd brak kodeku tylko po prostu włącza się allplayer i nic się nie dzieje.

odinstaluj wszystkie stare kodeki które masz, zainstaluj napierw to: http://www.programosy.pl/program,kaz...odec-pack.html a potem to http://www.programs.pl/program,306.html
przy instalowaniu tego pierwszego ustaw zeby zainstalował ci Media Player Classic (o ile juz tak nie jest ustawione), potem restart systemu i spróbuj otworzyc

KamiK 15.02.2009 17:55

Wiecie gdzie teraz jakieś są dobre promocje butów na lato? (adidasy), sklepy które możecie polecić z butami nike, rbk itd. Ostatnio wypatrzyłem takie https://www.shoezoo.com/itemImg/PAAAAAHPCKAIFDGF.jpg, ale rozmiaru nie było i zwała. Więc coś w ten deseń jesli możecie polecić jakieś sklepy;)

@lek 15.02.2009 18:36

Flash.
Czy można filmy z Flasha publikować na forum? No np w podpisie. Jeśli tak to jak?! help...

maTyS. 15.02.2009 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impreza (Post 674770)
odinstaluj wszystkie stare kodeki które masz, zainstaluj napierw to: http://www.programosy.pl/program,kaz...odec-pack.html a potem to http://www.programs.pl/program,306.html
przy instalowaniu tego pierwszego ustaw zeby zainstalował ci Media Player Classic (o ile juz tak nie jest ustawione), potem restart systemu i spróbuj otworzyc

dzięki hulają filmy :-D

MłodyFCB 15.02.2009 19:56

Czy jest jutro otwarty Fanatyk ?
jeśli tak to od której ?

koyoot 15.02.2009 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 674768)
Realtec cos tam cos tam. Pisze ze High definition Audio tlyko ze na XP`ku inaczej pisalo tzn symbol tej karty byl inny a ja za cholere przypomniec nie moge sobie pelnej nazwy. NIe wiem czy to cos czasem nie z Alchemy w tym systemie...

Jest ktos w stanie mi to wytlumaczyc? Bo mnie zaraz szlag wezmie. Wszystki dziala wszystkie testy przechodzi tlyko tego K**** pier****** mp3 nie moge odtwarzac bo brak dzwieku google juz mi prawde chcialo powiedziec tylko ze okazalo sie ze nie jestem najpiekniejszym na swiecie...

Arkas 15.02.2009 21:47

http://i41.tinypic.com/qph21e.jpg

Wie ktoś jakie sterowniki albo coś innego z tym zrobic??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl