![]() |
W IMAXie lub Multikinie puszczaja filmy 3D, ktore oglada sie w specjalnych okularach. I naszlo mnie takie pytanie, jezeli jest film z napisami i osoba potrzebuje normalnych okularow zeby czytac, to wtedy zaklada 2 pary ? Jak to jest ?
|
Panowie mam problem z gra Call Of Duty 5. Zaistalowalem wszystko pieknie, ladnie i... przy probie wlaczenia wyskakuje komunikat :runtime error
(tu sciezka do gry) abnormal program termination Co z tym zrobic, jak uruchomic ? |
Cytat:
Coś Ty! w okularach korekcyjnych do 3D przecież nie wpuszczają!!! :> a tak serio to zakłada jedne na drugie, bo wyjścia za dużego nie ma ale można się pokusić i kupić sobie jednodniowe soczewki korekcyjne (sprzedają też po jednej sztuce) i to już zupełnie inny komfort oglądania :D |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
:lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cześć, powiedźcie mi w którym roku weszły symbole : wierność i opętani (flagi, szale) w życie? i które było pierwsze
proszę o odpowiedź na to nurtujące pytanie :P ;) |
A wiec mam pytanie :) czy ma ktoś dostęp do czołówki z programu pt. " W starym kinie " ? Co ten koleś taki w cylindrze fantastycznie maszerował jedną nogą do przodu :)
|
Cytat:
no wlasnie nie... chodzi o te z sezonow 2000 do 2003r. IDEA byla sponsorem, ale foto nigdzie nie ma :/ |
|
gdzie oglądne całe mecze Wisełki jakieś ??
|
Cytat:
|
Chyba logiczne że chodzi mu o powtórki.
|
Hej ja mam pytanie o taką jedną kreskówkę - "Kiciuś i Chucherko " - było to o takim kocie który miał przyjaciela robaka , to była wieczorynka , a pytanie właściwe - Jaki jest jej tytuł po angielsku ?
Z góry dzięki |
powtórki powtórki
|
Cytat:
|
Jest taka reklama w TV, jedzie kobieta samochodem i sobie cos spiewa. To chyba reklama Mercedesa. Zna ktos piosenke jaka ona spiewa?
|
sam brown -stop
|
Potrzebuję film do pobrania z neta "Włatcy Móch. Cmoki, czopki i mondzioły"
Mógłby ktoś wrzucic:P ? Z góry dzięki |
Cytat:
Zamieść swoją prośbe w temacie " Poszukuje filmu" -----> http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=2551&page=37 |
mam k770i
chyba spadł mi .. :) problem jest taki : Podczas rozmowy nie moge zwiekszyc siły głosu jedyne co to moge zmniejszyc, wiec przycisk + chyba nie działa czy moge to jakos ustawic inaczej niz poprzez te 2 boczne przyciski na tel ? |
Cytat:
Przecież to dopiero 2 dni temu weszło do kin! Trzeba troszkę poczekać. |
do konca sezonu ogorkowego zostalo okolo 12 dni co robic?? jakies video z bramek macie gdzies albo cos co bymgl robic zebym interesowal sie juz ekstraklasa
odrazu jak juz video to moze ktos ma video jakiegos fajnego meczu takiego jak Wisla Amica z 2004 chyba ?? na youtubie jest ten mecz |
ponawiam pytanie, gdzie mogę oglądnąć w niecie lub ściągnąć w dobrej jakości mecze Wisły....:P
|
Cytat:
Jakie mecze CIe interesuja ?? ?? Posiadam dosc duża kolekcje meczy Wisły na dvd, wiec moglibysmy sie jakos dogadac. |
pilna sprawa, potrzebuje kupić torbę na kółkach, nie ma być to twarda walizka tylko taka bardziej "elastyczna" którą będzie się dało wypchać na maxa, ma być jak największa długość nawet powyżej metra, coś w tym stylu tylko większe http://www.allegro.pl/item546341010_...gwarancja.html
gdzie w Krakowie kupie taką wielką torbę w miarę rozsądnych cenach, bylem w kilku sklepach ale albo są za małe albo nie ma wogóle, dzieki z góry dzieki Żmijka, w takim razie jutro wycieczka na tandete |
UMBRO ma takie torby. A jak masz np pt na BG to tam jest w katalogu do wyjęcia, za niewiele pkt w sumie.
Inne np na tadecie, jest stoisko w torbami. |
bardzo mi zależy na spolszczeniu do gry tycoon city new york.
|
mam problem nie idą mi filmy RBVB na laptopie ? nic nie wyskakuje,że jakiś błąd brak kodeku tylko po prostu włącza się allplayer i nic się nie dzieje.
|
Ja ma problem z cholerna Vista. Mam wszystko ustawione nawet lepiej niz poprzednio na XP`ku glosniki. Dzwiek z muzycznej jest bo gdy daje na przycisk coby testowal dzwiek i ustawienie glowsnikow to dobrze sie pojawia kanaly sa dobrze ustawione. Tylko K***a jak chce odpalic jakas mp3jke lub film albo serial to niestety ale dzwieku nie mam. GRRRR juz mnie na to szlag jasny bierze bo 5 godzine mecze sie by to ustawic a jak dzwieku nie bylo tak nie ma.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
przy instalowaniu tego pierwszego ustaw zeby zainstalował ci Media Player Classic (o ile juz tak nie jest ustawione), potem restart systemu i spróbuj otworzyc |
Wiecie gdzie teraz jakieś są dobre promocje butów na lato? (adidasy), sklepy które możecie polecić z butami nike, rbk itd. Ostatnio wypatrzyłem takie https://www.shoezoo.com/itemImg/PAAAAAHPCKAIFDGF.jpg, ale rozmiaru nie było i zwała. Więc coś w ten deseń jesli możecie polecić jakieś sklepy;)
|
Flash.
Czy można filmy z Flasha publikować na forum? No np w podpisie. Jeśli tak to jak?! help... |
Cytat:
|
Czy jest jutro otwarty Fanatyk ?
jeśli tak to od której ? |
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl