Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kupię , sprzedam , zamienię (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=332)

krissu101 05.07.2018 13:16

!!! Autografy - m.in. Wasyla, Carlitosa ... !!!

https://allegro.pl/uzytkownik/Right_Way?order=m

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/7...1_P7054706.JPG

kangurekm 16.07.2018 16:13

Sprzedam tablet Huawei Mediapad T3 8 16 gb (funkiel nówka na gwarancji).
Możliwość dogadania się poza alledrogo ;)
https://allegro.pl/tablet-huawei-med...3.html#thumb/2

cuba libre 17.07.2018 17:41

Do sprzedania Renault Kangoo 1,5 DCI 84KM 2006/2007 180000km. Więcej info na priv.

krissu101 19.07.2018 14:31

https://allegro.pl/uzytkownik/Right_Way?order=m

kangurekm 24.07.2018 16:32

Używany ZTE Axon 7
https://allegro.pl/zte-axon-7-i7473297723.html

leszekm 01.08.2018 15:18

Kolumny Polk Audio T15 za 79,59E (ok.340zl) z parę.Normalnie u nas kosztują min 700zl za parę.

https://www.amazon.de/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1

krissu101 03.08.2018 15:27

Zapraszam do licytacji autografów - Carlitos, Wasilewski, Mitrovic, Palcic i Gonzalez.
https://allegro.pl/wisla-krakow-auto...542737711.html

ogr 30.09.2018 10:18

Witam,
mam coś na jesienne długie wieczory.
Przy podaniu mojego nicku z forum, będzie rabacik bądź dorzucę coś w bonusie.


https://www.olx.pl/oferta/millenium-...tml#716e991a7a

nero 30.09.2018 17:31

.............

krissu101 12.11.2018 10:52

Autografy zdobyte osobiście oraz listownie, zainteresowanych zapraszam do kontaktu na PW.

http://s6.ifotos.pl/mini/grafypng_qwhweer.png

szprotson 13.11.2018 08:54

do sprzedania trochę ciuszków casual
-kurtka wiatrówka pretty green roz M
-bluza WO niebieska bez kaptura roz L
-koszulka elesse czarna roz M
-bluza/polar Gant roz M
-wiatrówka benetton roz M

wiecej info priv

nero 13.11.2018 23:02

Na święta wyjątkowo promocja - kolekcja vlepek za 990 zł, gazety również 990 zł - przecena z 1390 zł !
Szczegóły w linkach poniżej, na allegro drożej, przez forum ceny takie jak podałem.

Kliknij na miniaturkę, aby przejść na aukcję.


http://pliki394.vxm.pl/forum/new/vlepki.jpg


http://pliki394.vxm.pl/forum/new/gazety.jpg

Kocur 06.12.2018 10:27

Jakby ktoś chciał "typową" nawigację do auta:

https://www.olx.pl/oferta/gps-hp-ipa...5-IDxL8Nw.html

maciej10 06.12.2018 20:02

Mam do sprzedania koszulki patriotyczne a także odzież uliczną https://allegro.pl/koszulka-patrioty...657842063.html i

white1906star 01.02.2019 09:35

Sprzedam ok. 100 biletów wyjazdów, większość okres 2007-2015, również kilka rarytasów z poprzednich lat. M.in. Karabach - Wisła (w Baku) - było tylko 27 biletów/osób, Tallin, superpuchar z 2001 w Starachowicach z Polonia Warszawa, fina PP z Wisłą Płock w 2003 roku, wyjazdowy mecz z Groclinem Dyskobolia - 2004r.
Wszystko w pakiecie, nie sprzedaję pojedynczych sztuk. Dla zainteresowanych zrobię listę wszystkich biletów.

https://zapodaj.net/de1228901c57a.jpg.html
https://zapodaj.net/de1228901c57a.jpg.html

Konrad. 27.02.2019 20:17

Sprzedam nie używaną nigdy kierownicę LOGITECH G29:


https://allegro.pl/oferta/logitech-g...cja-7871979451

Marrten 12.03.2019 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1534614)
Sprzedam nie używaną nigdy kierownicę LOGITECH G29:


https://allegro.pl/oferta/logitech-g...cja-7871979451

Witam , aktualne ?

Muniek 22.03.2019 11:45

Koszulka Biała Adidas Wisła (TefeFonika)
 
Witam
Mam do sprzedania Koszulke Białą Adidas (ClimaCool), Kołnierzyk biały. Na piersi herb, prawa strona znaczek adidasa, niżej Tele-Fonika. Tył koszulki cały biały. Koszulka całkowicie nowa, ani razu na sobie. Rozmiar L.
Zainteresowanych na priv, wyśle zdjęcia. Pozdro

Damian25 22.03.2019 21:25

Do sprzedania nowe nieużywane puzzle Czuczu dla dzieci w dobrej cenie,różne ale wszystkie nówki

pawel_1992 27.03.2019 19:40

Do sprzedania piłka Nike Total 90 z podpisami piłkarzy Wisły z 2006 roku.
Nie jestem w stanie wszystkich rozszyfrować ale jest podpisany m.in. Kuba Blaszczykowski, Mauro Cantoro, Marcin Baszczyński i inni.
https://zapodaj.net/71c6b2eebc369.jpg.html
https://zapodaj.net/10192e6d98dff.jpg.html
Cena 100 zł.

pawel_1992 27.03.2019 20:05

I jeszcze jeden post pozwolę sobie zamieścić, posiadam ubrania nowe:

Kurtka Adidas Terrex rozmiar M i L.
Cena 350 zł.
Bardzo lekka, zajmuje mało miejsca, bardzo dobrze trzyma temperaturę przez co możemy w niej chodzić w bardzo wysokie mrozy jak i w cieplejsze dni.
http://https://zapodaj.net/0fa2ff79007ee.jpg.html

Bluza Tommy Hilfiger rozmiar M
http://https://zapodaj.net/78c1cb0db0cb7.jpg.html
Cena 160 zł

Kurtka Emporio Armani rozmiar L
http://https://zapodaj.net/7483b8ce9f7ab.jpg.html
cena 300 zł

Koszulki Emporio Armani M-XXL
http://https://zapodaj.net/68dd4bd41b78e.jpg.html
cena 80 zł

Koszulki Tommy Hilfiger M-XXL
http://https://zapodaj.net/fc0075d0a1a36.jpg.html
Cena 80 zł

http://https://zapodaj.net/ec0e787b6950d.jpg.html
Cena 80 zł

POLO M-XXL
http://https://zapodaj.net/8a66812483708.jpg.html
Cena 95 zł

Bokserki męskie rozmiary M i L
http://https://zapodaj.net/062ed3acdf3ee.jpg.html
Cena 75 zł

pawel_1992 27.03.2019 20:21

Przepraszam ale nie załączyły mi się zdjęcia więc podsyłam jeszcze raz linki:

I jeszcze jeden post pozwolę sobie zamieścić, posiadam ubrania nowe:

Kurtka Adidas Terrex rozmiar M i L.
https://zapodaj.net/ca5c98ac7785d.jpg.html
Cena 350 zł.
Bardzo lekka, zajmuje mało miejsca, bardzo dobrze trzyma temperaturę przez co możemy w niej chodzić w bardzo wysokie mrozy jak i w cieplejsze dni.


Bluza Tommy Hilfiger rozmiar M
https://zapodaj.net/276556ff7d372.jpg.html
Cena 160 zł

Bluza Emporio Armani rozmiar L
https://zapodaj.net/9fa7747d896e1.jpg.html
cena 140 zł

Kurtka Emporio Armani rozmiar L
https://zapodaj.net/1381059b5ebd1.jpg.html
cena 300 zł

Koszulki Emporio Armani M-XXL
https://zapodaj.net/7e510dc15e0ec.jpg.html
cena 80 zł

Koszulki Tommy Hilfiger M-XXL
https://zapodaj.net/d489852782099.jpg.html
Cena 80 zł

https://zapodaj.net/ec0e787b6950d.jpg.html
Cena 80 zł

POLO M-XXL
https://zapodaj.net/8a66812483708.jpg.html
Cena 95 zł

Bokserki męskie rozmiary M i L
https://zapodaj.net/062ed3acdf3ee.jpg.html
Cena 75 zł

PS. Admina proszę o usunięcie poprzedniego posta bez zdjęć.

gris 28.03.2019 23:14

Wymienię koszulkę Linię życia z M na L. Ewentualnie mogę sprzedać po cenie nominalnej.

s4lc 29.04.2019 11:19

sprzedam ps4 FAT stan bardzo dobry:
http://www.ooe.pl/ogloszenie,sprzeda...akow,2047.html

cena jaka mnie intersuje to 600 zł, posiadam jeden pad, i dodatkowo gry

nero 03.05.2019 20:03

Sprzedam płyty DVD z wszystkimi meczami z EURO 2012 w jakości HD (format plików *mkv)
Jeden mecz to jedna płyta DVD, jakość naprawdę świetna. Mecze Polaków 1 połowa = 1 płyta DVD.
Łącznie jest 40 płyt DVD, wszystkie płyty są w cienkich BOXach.
Zajmuje mi to sporo miejsca w domu, zgram sobie to na dysk HDD, a płyty bym sprzedał.
Proponuje 100 zł + koszt wysyłki. Cena sprzedaży to tyle ile koszt czystych płyt DVD i boxów.

Karolciu 19.06.2019 16:56

Kupię piłki meczowe lub kolekcjonerskie Wisły z autografami zawodników
 
Kupię piłki meczowe (OMB) lub kolekcjonerskie z logiem Wisły z różnych lat istnienia drużyny. Warunkiem są autografy pierwszej drużyny złożone na piłce. W razie zainteresowania proszę o kontakt na priv.

krissu101 24.06.2019 14:50

Wiślackie autografy: Marcin Wasilewski, Matej Palčič, Nikola Mitrović, Carlitos, Iván González

https://allegro.pl/oferta/wisla-krak...afy-8230157920

Levis88 09.07.2019 20:56

Panowie jestem na etapie wykańczania domu - może jest na forum jakiś
handlowiec czy tam przedstawiciel mogący załatwić dobre upusty na drzwi wewnętrzne, panele podłogowe?
Będę wdzięczny:)

nero 11.07.2019 07:22

Nowe ceny :) kolekcja vlepek za 640 zł, gazety za 540 zł ! Jak ktoś bierze po za allegro to 600 zł za vlepki i 500 zł za gazety.
Komplet mogę sprzedać za 1050 zł. Szczegóły w linkach poniżej lub na priv.

Kliknij na miniaturkę, aby przejść na aukcję.


http://pliki394.vxm.pl/forum/new/vlepki.jpg


http://pliki394.vxm.pl/forum/new/gazety.jpg

Arapaho 16.09.2019 17:20

Koszulki patriotyczne i bluzy w wyprzedażowych cenach . Wszystkie szyte z polskich dzianin - nie żadne chińskie czy tajskie gotowce. Bluzy od 94 PLN do 129 PLN , tshirty od 39 PLN do 58 PLN . Brak niektórych rozmiarów więc sprawdzajcie na stronie www.semperpatria.pl co jeszcze jest dostępne . W pakietach z bluzą koszulki nawet po 10 PLN. Więc myślę mega promocja
Przykłady :
Koszulka Virtuti Militari https://www.semperpatria.pl/virtuti-...tyczna-36.html - dzianina z elastanem w sumie chyba jeden z nielicznym modeli koszulek patriotycznych z takim skłądem 95% bawełna, 5% elastan- tradycyjnie dużo droższa od klasyków 100% bawełnianych - kto zna branże ten wie :
https://i.ibb.co/zswkwNR/IMG-6280.jpg
Bluza Wizna z mega grafiką https://www.semperpatria.pl/wizna-bl...tyczna-28.html :
https://i.ibb.co/BPGYbTs/IMG-6174-545x365.jpg
Trochę więcej o szczegółach produkcji można poczytać na www.patriotycznakoszulki.pl

Puchatek 19.09.2019 11:04

Witajcie. W zasadzie rzadko się.udzielam na forum ale jest to jedyne forum gdzie mam konto.
Sprawa ma się.następująco. Mój chrześniak z kuzynem przeprowadza się.do Krakowa. Porządni ludzie no i kibice Wisły mimo tego, że urodzeni w Poznaniu to na mecze Wisły tylko jeżdżą i na Lechu ani razu nie byli. Zobowiązałem się, że im pomogę z mieszkaniem i pracą. Mieszkają obecnie u mnie. Dlatego szukam namiarów na jakieś pewne duże firmy gdzie by mogli wysłać CV. Obaj mają doświadczenie w handlu, suplementach diety, odżywkach no i znają się.na sprzedaży internetowej. No i wymagania to minimum 2500 na rękę i jakaś dobra umowa. Za pomoc dziękuję z góry.

Viciooo 07.10.2019 15:59

Sprzedam pamiątkę z AUTOGRAFAMI ZAWODNIKÓW WISŁY, prezent dla kierownika GTS Wisła z 1968r. Jest to książka o Krakowie i jedyny taki egzemplarz jaki istnieje. Czekam na oferty na priv odbiór osobisty w krakowie. Wyślę więcej zdjęć jeśli będzie potrzeba.https://s6.ifotos.pl/mini/IMG201910_qsqrqhp.jpg

Kocur 14.10.2019 13:32

Jak ktoś szuka czegoś małego nie do zajechania to:

https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#5e3cd1ef6f

Oczywiście dla forumowiczów inna cena ;)

wkswks 23.10.2019 11:28

Sprzedam nowe nienoszone oryginalne klapki adidas
tu link : https://www.olx.pl/oferta/klapki-adi...7-IDC4NCt.html

nero 26.10.2019 14:36

Sprzedam płyty. Mecze, bramki, skróty Wisły Kraków
Cały sezon 2017/2018 i 2018/2019 - 22 płyty.
Za ich nagranie zapłaciłem 400 zł, oddam za 100 zł + koszt wysyłki.


Sprzedaje bo zgrałem sobie na dysk i płyty nie są mi potrzebne.

mk1927 04.01.2020 19:47

Może ktoś, jakimś cudem posiada koszulkę meczową Jagiellonii Białystok? Z chęcią odkupię. Priv

BIEZANOWIAK_CHICAGO 01.02.2020 14:10

Poszukuje meczowki Zurawia i Franka z wysylka do Chicago

rainha 13.03.2020 11:03

Sprzedam książkę Spalony - Andrzej Iwan.

BIEZANOWIAK_CHICAGO 18.04.2020 11:49

Poszukuje meczowki Zurawia i Franka z wysylka do Chicago

qaro 28.04.2020 18:36

http://zapodaj.net/03ce5d2e18793.jpg.html
http://zapodaj.net/1001c609a3804.jpg.html
http://zapodaj.net/dbe0bbe3b5eb8.jpg.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl