![]() |
!!! Autografy - m.in. Wasyla, Carlitosa ... !!!
https://allegro.pl/uzytkownik/Right_Way?order=m http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/7...1_P7054706.JPG |
Sprzedam tablet Huawei Mediapad T3 8 16 gb (funkiel nówka na gwarancji).
Możliwość dogadania się poza alledrogo ;) https://allegro.pl/tablet-huawei-med...3.html#thumb/2 |
Do sprzedania Renault Kangoo 1,5 DCI 84KM 2006/2007 180000km. Więcej info na priv.
|
|
Używany ZTE Axon 7
https://allegro.pl/zte-axon-7-i7473297723.html |
Kolumny Polk Audio T15 za 79,59E (ok.340zl) z parę.Normalnie u nas kosztują min 700zl za parę.
https://www.amazon.de/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1 |
Zapraszam do licytacji autografów - Carlitos, Wasilewski, Mitrovic, Palcic i Gonzalez.
https://allegro.pl/wisla-krakow-auto...542737711.html |
Witam,
mam coś na jesienne długie wieczory. Przy podaniu mojego nicku z forum, będzie rabacik bądź dorzucę coś w bonusie. https://www.olx.pl/oferta/millenium-...tml#716e991a7a |
.............
|
Autografy zdobyte osobiście oraz listownie, zainteresowanych zapraszam do kontaktu na PW.
http://s6.ifotos.pl/mini/grafypng_qwhweer.png |
do sprzedania trochę ciuszków casual
-kurtka wiatrówka pretty green roz M -bluza WO niebieska bez kaptura roz L -koszulka elesse czarna roz M -bluza/polar Gant roz M -wiatrówka benetton roz M wiecej info priv |
Na święta wyjątkowo promocja - kolekcja vlepek za 990 zł, gazety również 990 zł - przecena z 1390 zł !
Szczegóły w linkach poniżej, na allegro drożej, przez forum ceny takie jak podałem. Kliknij na miniaturkę, aby przejść na aukcję. http://pliki394.vxm.pl/forum/new/vlepki.jpg http://pliki394.vxm.pl/forum/new/gazety.jpg |
|
Mam do sprzedania koszulki patriotyczne a także odzież uliczną https://allegro.pl/koszulka-patrioty...657842063.html i
|
Sprzedam ok. 100 biletów wyjazdów, większość okres 2007-2015, również kilka rarytasów z poprzednich lat. M.in. Karabach - Wisła (w Baku) - było tylko 27 biletów/osób, Tallin, superpuchar z 2001 w Starachowicach z Polonia Warszawa, fina PP z Wisłą Płock w 2003 roku, wyjazdowy mecz z Groclinem Dyskobolia - 2004r.
Wszystko w pakiecie, nie sprzedaję pojedynczych sztuk. Dla zainteresowanych zrobię listę wszystkich biletów. https://zapodaj.net/de1228901c57a.jpg.html https://zapodaj.net/de1228901c57a.jpg.html |
Sprzedam nie używaną nigdy kierownicę LOGITECH G29:
https://allegro.pl/oferta/logitech-g...cja-7871979451 |
Cytat:
|
Koszulka Biała Adidas Wisła (TefeFonika)
Witam
Mam do sprzedania Koszulke Białą Adidas (ClimaCool), Kołnierzyk biały. Na piersi herb, prawa strona znaczek adidasa, niżej Tele-Fonika. Tył koszulki cały biały. Koszulka całkowicie nowa, ani razu na sobie. Rozmiar L. Zainteresowanych na priv, wyśle zdjęcia. Pozdro |
Do sprzedania nowe nieużywane puzzle Czuczu dla dzieci w dobrej cenie,różne ale wszystkie nówki
|
Do sprzedania piłka Nike Total 90 z podpisami piłkarzy Wisły z 2006 roku.
Nie jestem w stanie wszystkich rozszyfrować ale jest podpisany m.in. Kuba Blaszczykowski, Mauro Cantoro, Marcin Baszczyński i inni. https://zapodaj.net/71c6b2eebc369.jpg.html https://zapodaj.net/10192e6d98dff.jpg.html Cena 100 zł. |
I jeszcze jeden post pozwolę sobie zamieścić, posiadam ubrania nowe:
Kurtka Adidas Terrex rozmiar M i L. Cena 350 zł. Bardzo lekka, zajmuje mało miejsca, bardzo dobrze trzyma temperaturę przez co możemy w niej chodzić w bardzo wysokie mrozy jak i w cieplejsze dni. http://https://zapodaj.net/0fa2ff79007ee.jpg.html Bluza Tommy Hilfiger rozmiar M http://https://zapodaj.net/78c1cb0db0cb7.jpg.html Cena 160 zł Kurtka Emporio Armani rozmiar L http://https://zapodaj.net/7483b8ce9f7ab.jpg.html cena 300 zł Koszulki Emporio Armani M-XXL http://https://zapodaj.net/68dd4bd41b78e.jpg.html cena 80 zł Koszulki Tommy Hilfiger M-XXL http://https://zapodaj.net/fc0075d0a1a36.jpg.html Cena 80 zł http://https://zapodaj.net/ec0e787b6950d.jpg.html Cena 80 zł POLO M-XXL http://https://zapodaj.net/8a66812483708.jpg.html Cena 95 zł Bokserki męskie rozmiary M i L http://https://zapodaj.net/062ed3acdf3ee.jpg.html Cena 75 zł |
Przepraszam ale nie załączyły mi się zdjęcia więc podsyłam jeszcze raz linki:
I jeszcze jeden post pozwolę sobie zamieścić, posiadam ubrania nowe: Kurtka Adidas Terrex rozmiar M i L. https://zapodaj.net/ca5c98ac7785d.jpg.html Cena 350 zł. Bardzo lekka, zajmuje mało miejsca, bardzo dobrze trzyma temperaturę przez co możemy w niej chodzić w bardzo wysokie mrozy jak i w cieplejsze dni. Bluza Tommy Hilfiger rozmiar M https://zapodaj.net/276556ff7d372.jpg.html Cena 160 zł Bluza Emporio Armani rozmiar L https://zapodaj.net/9fa7747d896e1.jpg.html cena 140 zł Kurtka Emporio Armani rozmiar L https://zapodaj.net/1381059b5ebd1.jpg.html cena 300 zł Koszulki Emporio Armani M-XXL https://zapodaj.net/7e510dc15e0ec.jpg.html cena 80 zł Koszulki Tommy Hilfiger M-XXL https://zapodaj.net/d489852782099.jpg.html Cena 80 zł https://zapodaj.net/ec0e787b6950d.jpg.html Cena 80 zł POLO M-XXL https://zapodaj.net/8a66812483708.jpg.html Cena 95 zł Bokserki męskie rozmiary M i L https://zapodaj.net/062ed3acdf3ee.jpg.html Cena 75 zł PS. Admina proszę o usunięcie poprzedniego posta bez zdjęć. |
Wymienię koszulkę Linię życia z M na L. Ewentualnie mogę sprzedać po cenie nominalnej.
|
sprzedam ps4 FAT stan bardzo dobry:
http://www.ooe.pl/ogloszenie,sprzeda...akow,2047.html cena jaka mnie intersuje to 600 zł, posiadam jeden pad, i dodatkowo gry |
Sprzedam płyty DVD z wszystkimi meczami z EURO 2012 w jakości HD (format plików *mkv)
Jeden mecz to jedna płyta DVD, jakość naprawdę świetna. Mecze Polaków 1 połowa = 1 płyta DVD. Łącznie jest 40 płyt DVD, wszystkie płyty są w cienkich BOXach. Zajmuje mi to sporo miejsca w domu, zgram sobie to na dysk HDD, a płyty bym sprzedał. Proponuje 100 zł + koszt wysyłki. Cena sprzedaży to tyle ile koszt czystych płyt DVD i boxów. |
Kupię piłki meczowe lub kolekcjonerskie Wisły z autografami zawodników
Kupię piłki meczowe (OMB) lub kolekcjonerskie z logiem Wisły z różnych lat istnienia drużyny. Warunkiem są autografy pierwszej drużyny złożone na piłce. W razie zainteresowania proszę o kontakt na priv.
|
Wiślackie autografy: Marcin Wasilewski, Matej Palčič, Nikola Mitrović, Carlitos, Iván González
https://allegro.pl/oferta/wisla-krak...afy-8230157920 |
Panowie jestem na etapie wykańczania domu - może jest na forum jakiś
handlowiec czy tam przedstawiciel mogący załatwić dobre upusty na drzwi wewnętrzne, panele podłogowe? Będę wdzięczny:) |
Nowe ceny :) kolekcja vlepek za 640 zł, gazety za 540 zł ! Jak ktoś bierze po za allegro to 600 zł za vlepki i 500 zł za gazety.
Komplet mogę sprzedać za 1050 zł. Szczegóły w linkach poniżej lub na priv. Kliknij na miniaturkę, aby przejść na aukcję. http://pliki394.vxm.pl/forum/new/vlepki.jpg http://pliki394.vxm.pl/forum/new/gazety.jpg |
Koszulki patriotyczne i bluzy w wyprzedażowych cenach . Wszystkie szyte z polskich dzianin - nie żadne chińskie czy tajskie gotowce. Bluzy od 94 PLN do 129 PLN , tshirty od 39 PLN do 58 PLN . Brak niektórych rozmiarów więc sprawdzajcie na stronie www.semperpatria.pl co jeszcze jest dostępne . W pakietach z bluzą koszulki nawet po 10 PLN. Więc myślę mega promocja
Przykłady : Koszulka Virtuti Militari https://www.semperpatria.pl/virtuti-...tyczna-36.html - dzianina z elastanem w sumie chyba jeden z nielicznym modeli koszulek patriotycznych z takim skłądem 95% bawełna, 5% elastan- tradycyjnie dużo droższa od klasyków 100% bawełnianych - kto zna branże ten wie : https://i.ibb.co/zswkwNR/IMG-6280.jpg Bluza Wizna z mega grafiką https://www.semperpatria.pl/wizna-bl...tyczna-28.html : https://i.ibb.co/BPGYbTs/IMG-6174-545x365.jpg Trochę więcej o szczegółach produkcji można poczytać na www.patriotycznakoszulki.pl |
Witajcie. W zasadzie rzadko się.udzielam na forum ale jest to jedyne forum gdzie mam konto.
Sprawa ma się.następująco. Mój chrześniak z kuzynem przeprowadza się.do Krakowa. Porządni ludzie no i kibice Wisły mimo tego, że urodzeni w Poznaniu to na mecze Wisły tylko jeżdżą i na Lechu ani razu nie byli. Zobowiązałem się, że im pomogę z mieszkaniem i pracą. Mieszkają obecnie u mnie. Dlatego szukam namiarów na jakieś pewne duże firmy gdzie by mogli wysłać CV. Obaj mają doświadczenie w handlu, suplementach diety, odżywkach no i znają się.na sprzedaży internetowej. No i wymagania to minimum 2500 na rękę i jakaś dobra umowa. Za pomoc dziękuję z góry. |
Sprzedam pamiątkę z AUTOGRAFAMI ZAWODNIKÓW WISŁY, prezent dla kierownika GTS Wisła z 1968r. Jest to książka o Krakowie i jedyny taki egzemplarz jaki istnieje. Czekam na oferty na priv odbiór osobisty w krakowie. Wyślę więcej zdjęć jeśli będzie potrzeba.https://s6.ifotos.pl/mini/IMG201910_qsqrqhp.jpg
|
Jak ktoś szuka czegoś małego nie do zajechania to:
https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#5e3cd1ef6f Oczywiście dla forumowiczów inna cena ;) |
Sprzedam nowe nienoszone oryginalne klapki adidas
tu link : https://www.olx.pl/oferta/klapki-adi...7-IDC4NCt.html |
Sprzedam płyty. Mecze, bramki, skróty Wisły Kraków
Cały sezon 2017/2018 i 2018/2019 - 22 płyty. Za ich nagranie zapłaciłem 400 zł, oddam za 100 zł + koszt wysyłki. Sprzedaje bo zgrałem sobie na dysk i płyty nie są mi potrzebne. |
Może ktoś, jakimś cudem posiada koszulkę meczową Jagiellonii Białystok? Z chęcią odkupię. Priv
|
Poszukuje meczowki Zurawia i Franka z wysylka do Chicago
|
Sprzedam książkę Spalony - Andrzej Iwan.
|
Poszukuje meczowki Zurawia i Franka z wysylka do Chicago
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl