![]() |
może i ' timotei ' jest dobry, ale dlaczego na onecie jest jakaś głupia tendencja, że każdy zagraniczniak który ma możliwość grania dla naszej reprzentacji, jest nazywany z góry w artykule GWIAZDĄ, albo OGROMNYM TALENTEM ??
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html |
Cytat:
|
raczej bardzej chce zagrać na Euro niż dla Polski
|
19-letni piłkarz gra w Lyonie,który jakby nie było ostatnimi czasy wiedzie prym wśród francuskich drużyn,to własnie meteriał na ogromny talent. Myślisz że tak łatwo jest przebić się do naszpikowanej gwiazdami drużyny pomijając to ze na jego pozycji gra Aly Cissoko który nie przeszedł do Milanu tylko dlatego ze miał niezadbane afrykańskie zęby?
Jak dla mnie własnie takich zawodnikow powinno sie określać mianem ogromnego talentu. A z kadrą Polskie będzie tak jak przy akcji z Kościelnym. |
Cytat:
ok, to z timotejem może masz rację. Ale jak się nazywał ten amerykanin polskiego pochodzenia(?) który wolał grać jednak dla repry USA niż naszej ? Też wielkiiiiiii talent ligi MLS, MLF , Mi I L F czy jak ona tak się zwie. Na onecie trąbili i grzmieli jaki to super zawodnik i jak by nasza reprezentacja na nim zyskała. Po prostu chodzi mi o tendencyjne pisanie newsów przez onet...to już jest niesmaczne no.. |
|
Cytat:
|
Ciekawe co na to "seer" Piechniczek :) . Stop zagranicznym graczom w polskiej lidze .....heh
|
Ja czegoś nie rozumiem. Jak Izrael może stracić Meliksona skoro Polska nie gra teraz żadnych spotkań o punkty? Ponoć wg nowych przepisów FIFA piłkarz dopiero po rozegraniu meczu w oficjalnym terminie fifa i to w meczu o punkty nie może zmienić reprezentacji... Z tego co wiem pierwszy taki mecz gramy w czerwcu 2012. Ale skoro tak jest to ktoś kto ma np 3 obywatelstwa mógłby grać tylko w meczach towarzyskich w 3 reprezentacjach?? Może ktoś wyjaśnić jak to jest?
|
^^ Każdorazowo jest potrzebna zgoda Fifa na zmiane reprezentacji
wiec jak ktos sie raz decyduje to w swietle nowych przepisów dostaje zgode bezproblemowo na zmienianie co tydzien jej nie dostanie, chyba tylko raz mozna zmienic |
Cytat:
Brakuje nam już tylko bramkarza, prawego obrońcy (może np. Deleu?) i napastników (Aquafresca i ktoś tam) i ... naprzód Biało-Czerwoni! :rotfl: |
Cytat:
Masz i obrońce: Timothee Kolodziejczak Najgorsze jest to że wszyscy których wymieniłeś wyżej traktują gre w reprezentacji Polski jako: http://www.futbolnews.pl/informacje/...rezerwowa.html To jest jakiś paradoks, żenada, jeśli w PZPN leśne dziadki .......ą trzy po trzy o tym że trzeba wprowadzić do Ekstraklasy limity obcokrajowców, a z drugiej strony łapczywie rzucają się na każdego lepszego obcokrajowca którego "babcia, dziadka, pradziadka" była Polką. To samo Smuda który najpierw gada że w jego kadrze nie będzie miejsca dla naturalizowanych Polaków, a chwile potem powołuje Rogera, namawia Arbolede do gry w reprezentacji i zapuszcza swoje macki na Meliksona. Ten kraj nie jest normalny. |
Cytat:
|
Szaleństwo to bym powiedział jest u nas, śmiech na sali. Kadra międzynarodowa ;)
|
Cytat:
Nigdy nie byłem zwolennikiem Olisadebe, Rogera, czy Arboledy w polskiej kadrze. W ogóle, tendencja światowa idzie w złym kierunku. Z reprezentacji robi się drużyny klubowe. Niedługo przepisy się tak zmienią, że Arabia Saudyjska będzie mogła zrobić sobie atak Messi-Ronaldo. |
Cytat:
[x] - Kolodziejczak, Koscielny, Perquis, Arboleda, Boenisch - Obraniak, Roger, Melikson, Matuszczyk - Olisadebe :D x- walnijcie jakiegoś bramkarza, na pewno ktoś się znajdzie :D |
jeden Polak musi być.. ktoś musi udzielić wywiadu
|
Cytat:
|
Kasper Schmeichel na bramkę. Na obronę jeszcze Kasmirski i na atak, dla odmiany, Rasiak :)
filemon, nie Matuszczyk, tylko Matuschyk ;) |
hahaha poracha ;d ale najbardziej mnie w....iaja osoby pokroju piechniczka ktory najpierw nam zarzuc ze za duzo mamy obcokrajowcow a potem (wiem ze akurat moze niekoniecznie to od niego zalezy ale...) chca powolac kolejnego ""Polaka" czy im sie w dupach nie przewraca? to samo Smuda najpierw nie dla obcokrajowcow teraz by btal kogo popadnie ... i brak miejsca dla np Małeckiego.. ogarneliby sie bo to juz zenujace sie staje
|
Cała ta reprezentacja zaczyna przypominać farsę. Z resztą jaki pan taki kram. Wietnamczyków jeszcze naturalizować. Tęczowa kadra.
|
Żałosne, naprawdę żałosne.
To co, jak Rios zacznie nagle świetnie grać (marne szanse), to też rozkręcamy akcję z obywatelstwem? |
W całym tym zamieszaniu najlepiej by Melikson dostał powołanie do reprezentacji Izraela, zagrał chociażby kilka minut w oficjalnym meczu i problem mielibyśmy z głowy.
|
Melikson już przecież grał w reprezentacjach Izraela, więc chyba ktoś się nie doinformował.
|
Skoro Sumda mowi, że jeszcze go nigdy nie widział (Meliksona) to ja się pytam, czy to jest trener reprezentacji ?
No sory ale to są jaja, że trener reprezentacji nie ogląda meczów Wisły - lidera ekstraklasy ! |
Ja jestem przeciwny Maorowi. Wiem , że jest świetnym na dzień dzisiejszy piłkarzem, ale ja osobiście ( moje osobiste odczucia) nie chcę reprezentacji, która będzie się składała z "polaków" tylko pod względem tego że mają papierek. Wiem, że XXI to wszystko się globalizuje, wiem że polskich piłkarzy mamy beznadziejnych ale ja oczekuję takich piłkarzy , dla których reprezentacja jest rzeczywiście wyróżnieniem a nie tylko przepustką do wypromowania się.
|
teraz zajebac tego kto podchwycil ten temat i dal sie najarc smmudzie na ten temat ... szkoda chlopaka bo beda go teraz zupelnie nie potrzebnie rozpraaszac reprezentacja zamiast by sie skupil na Wiselce ..
|
Cytat:
|
Cytat:
Tyle razy wałkowaliśmy ten temat...:D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To jest jakaś zaraza. Ledwo któryś cudzoziemiec kopnie prosto piłkę - zastawiane sidła do kadry.
Melikson może i ma obywatelstwo polskie, ale do Polski przyjechał przed miesiącem i umie po polsku może 2-3 słowa. I to ma być reprezentant naszego kraju. Żeby jeszcze opowiadał, że czuje się Polakiem, od dawna marzył o odwiedzeniu kraju swych przodków, etc. Ale nic z tych rzeczy... Jest jednak nadzieja. Liczę na to, że sam Melikson jest na tyle rozsądny, że grzecznie Smudzie podziękuje. W dodatku gra w kadrze Izraela a Polski - to podobny poziom i prestiż. A na grę w kadrze Izraela ciągle ma szanse. A Smudy coraz bardziej nie rozumiem. Jest gotów brać każdego, z łapanki. Nawet na rok przed mundialem. O tej porze to powinien mieć skrystalizowaną kadrę i żelazny trzon zespołu. A tymczasem jest jak u Kononowicza. |
no to jesli u nas Borek jest tym kto podsuwa reprezentantowto ja dziekuje i nie mam pytan.. od czego kuwa ten Smuda jest niech ruszy dupsko i pojezdzi troche i poszuka Polaków a nie to jak uslyszy w gazecie czy w tv ze jest mlody zdolny z Polskim paszportem to trzeba go haps i spokoj bo przynajmniej da mu wieksza gwarancje jakiegos poziomu .. nie ma to jak nasi super trenerzy..
|
Cytat:
|
Tym razem głos zabiera Listkiewicz:
Cytat:
|
Smuda to się nam czkawką odbije po tym EURO :rotfl:
|
Cytat:
|
Niezłe jaja z tymi polakami z importu...
Coś czuję że w następnym okienku transferowym działacze Wisły będą kusić piłkarzy wizją gry w reprezentacji Polski. |
A relacje wyprodukuje wytwórnia Warner Bros spod Krasnosielca. W bajkach jest dobra, to się ze Smudą dogada.
Jaka szkoda, że Pareiko gra w swojej reprezentacji, Boruc mógłby spokojnie pić dalej, a tak, kto wie... Musi czekać na powołanie :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl