Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Speedy 26.01.2010 22:44

mnie jak zwykle wchodzi to co mialem postawic, a nie to co postawiłem...

Liverpool:-/
śmiech na sali..


zagrałeś na Isnalders? ja myslalem nad washington, ale boje się, bo mają dobrą passe ;p

zagram na Los Angeles i coś jeszcze pomyśle

pan Dudi 26.01.2010 22:50

Cytat:

zagrałeś na Isnalders? ja myslalem nad washington, ale boje się, bo mają dobrą passe ;p
No właśnie dlatego zagrałem na Islanders :D

Speedy 26.01.2010 22:56

dam na Washington i znając życie będzie remis..

Powinieneś Edmonton zagrać, 10 meczów bez zwycięstwa ;p


edit

Los Angeles, Washington, Chicago i można powiedzieć, że moje konto wreszcie odżyło :)

na dziś myśle cos z Everton, Lyon, Marsylia, Osasuna

pan Dudi 27.01.2010 09:21

Wczoraj zagrałem 4 typy, z czego 3 tutaj podałem. Oprócz podanych tu Norwich, Anaheim i NYI (które nie weszły), zagrałem Nottingham F., które weszło na luzie... Spisek? Klątwa? :D

Co na dziś Panowie?

WislakWiDoK 27.01.2010 09:41

Everton v Sunderland 1 1.61
Chelsea v Birmingham 1 1.25
Aston Villa v Arsenal DNB 2 1.53
Man Utd v Man City 1 1.66
St Mirren v Rangers 2 1.40
Marsylia v Lille DNB 1 1.53

Ja zagrałem coś takiego luźnego na dzis.

zidanemarcin 27.01.2010 13:39

Polska - Francja 1
Chorwacja - Dania 1

Ako: 8,14

Co wy na to ?

Pawel.Busko 27.01.2010 13:48

Ja na dzisiaj:
Chelsea 1,28
Celtic 1,4
Rangers 1,45
Arsenal strzeli bramkę kurs 1,2

Ako: 3,11

Fuks 27.01.2010 13:50

ja na dzisiaj Everton za 3 dychy tylko..

WislakWiDoK 27.01.2010 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 847479)
Polska - Francja 1
Chorwacja - Dania 1

Ako: 8,14

Co wy na to ?

Bukmacherzy faworyzują Francje tak samo jak i Hiszpanów, ja zagram tutaj Polske +3 bramki za max stawke.

zidanemarcin 27.01.2010 13:58

A ja sie coraz bardziej waham :/

http://sport.wp.pl/kat,1906,title,Po...wiadomosc.html

A przeciez Francuzi jesli przegraja, a Hiszpanie zwycieza ze Slowenia to Hiszpania zagra w polfinale . . .

WislakWiDoK 27.01.2010 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 847489)
A ja sie coraz bardziej waham :/

http://sport.wp.pl/kat,1906,title,Po...wiadomosc.html

A przeciez Francuzi jesli przegraja, a Hiszpanie zwycieza ze Slowenia to Hiszpania zagra w polfinale . . .

No tak,bedzie cieżko ale moim zdaniem Francja nie jest w stanie wygrać z nami 4 bramkami.

*19focus06* 27.01.2010 15:33

ja zagrałem dzisiaj tak :
Aston Villa - Arsenal X
Manch.Utd - Manch. City X
Dundee.Utd - ST.Johnstone 1
Milan - Udinese 1

ebi 27.01.2010 22:52

cos na noc?:)

Fuks 27.01.2010 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 847484)
ja na dzisiaj Everton za 3 dychy tylko..

weszło.

trzeba było za 100 grac :P

noc odpuszczam. Jakbym grał to na Calgary na przełamanie serii 7 porazek, graja co prawda z Dallas na wyjezdzie, ale tam kontuzje 4 podstawowych graczy. Na jutro Inter i Egipt (aw.)

osB 28.01.2010 10:10

1364504 Colorado Avalanche - Minnesota Wild (Typ) 1 1,90 29-01-10 03:05
1364509 Phoenix Coyotes - Calgary Flames (Typ) 1 2,05 29-01-10 03:05

na dzisiejsza nocke

zidanemarcin 28.01.2010 12:51

Francja - Polska 2
Chorwacja - Dania 1
DUEL (ktory zespol osiagnie lepszy wynik) Egipt - Ghana 1

AKO: 17,50
Stawka: 20
PWK: 337 zł

WislakWiDoK 28.01.2010 12:56

Polecam granie dzis Interu. kursy lecą w dół.

''W Juventusie kontuzjowani są Poulsen, Trezeguet, Iaquinta, Camoranesi, Marchisio. Wirus układu pokarmowego dopadł De Ceglie, Del Piero, Diego, Amauri, Zebina obecnie się korują czy zdążą na dzis? Nie wiadomo. Juventus ostatnio kompletnie bez formy przegrywa mecz za meczem. W niedziele graja z Lazio u siebie więc wszystko wskazuje na wygraną gospodarzy.''

Maciejo 28.01.2010 15:31

Polska - Francja 1
Algieria - Egipt 2

Ako 8.80

Fuks 28.01.2010 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 847784)
Na jutro Inter i Egipt (aw.)

znowu weszło... jakas dobra seria sie trafiła. Typy na jutro podam jutro, z nhl narazie zrobiłem przerwe.

gianbuffon 29.01.2010 19:47

heh no i wczoraj zagrałem na remisy w ręcznej i wygrałem 46,66 zł :D a siadł mi tylko jeden mecz: Niemce - Czechy po kursie 8.0 :) szkoda, że wcześniej nie zagrałem, bo byłbym kilka stówek do przodu...

na jutro:
Bordeaux - Boulogne
Wynik meczu : Bordeaux (Kurs: : 1,20)
Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Bayern Monachium - Mainz
Wynik meczu : Bayern Monachium (Kurs: : 1,20)
Piłka nożna, Portugalia Liga Sagres
Benfica - Vitoria Guimaraes
Wynik meczu : Benfica (Kurs: : 1,35)
Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Sporting Gijon - Barcelona
Wynik meczu : Barcelona (Kurs: : 1,25)

KURS: 2,43

Fuks 30.01.2010 01:37

puscilem tez swoją tasme:


1. Vélez Sarsfield - Colón de Santa Fe
1.50
Piłka Nożna - Argentyńska Clausura
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

2. New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
1.75
Hokej na lodzie - NHL
Zwycięzca meczu , Stawiasz na:1

3. Washington Capitals - Florida Panthers
1.60

Hokej na lodzie - NHL
Zwycięzca meczu , Stawiasz na:1

4. Tampa Bay Lightning - Anaheim Ducks
1.83

Hokej na lodzie - NHL
Money Line , Stawiasz na:1

5. Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers
1.35

Koszykówka - NBA
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

6. Philadelphia 76ers - LA Lakers
1.36

Koszykówka - NBA
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2

za 4 zł , kurs 14,11 :D

ramon01 02.02.2010 08:45

Witam wszystkich po przerwie - typki na dzis

Thiago Alves - Oleksandr Dolgopolov Jr. 2 1,50

Kilmarnock - Celtic 2 1,38

Hull City - Chelsea 2 1,28

pnikonion 03.02.2010 11:15

co sądzicie o meczu leeds-totenham?
pozdrawiam

Fuks 03.02.2010 11:26

Jak dla mnie no bet. Cholera wie co moze w tym meczu sie zdazyc, Leeds miało sporo farta w pierwszym spotkaniu, ale Tottenham ostatnio nie zachwyca, i tak wlasciwie nie wiadomo jak bardzo im zalezy na pucharze. Jak bedzie wiadomo cos o składach to mozna dyskutowac, ja bym tu typował remis :P

rocco_1906 03.02.2010 11:32

ja dzisiaj stawiam,że Małysz wskoczy na podium:) kurs w Fortunie to aż 5,20-nic tylko grać;D

Szarny 03.02.2010 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pnikonion (Post 850316)
co sądzicie o meczu leeds-totenham?
pozdrawiam

W 1 meczu, sędzia z wiadomych tylko sobie przyczyn doliczył 6,7 minut. O ile pamiętam, techniczny nawet nie pokazał o ile mecz będzie przedłużony, a główny czekał tylko na jakieś starcie w polu karnym kogutów. I w 96 dał karnego Leeds. Zbankrutowałem na tym meczu:-), ale tutaj już niespodzianki być nie powinno, chociaż w Tottenhamie nie będzie kilku ważnych grajków (King, Lennon, Ekotto).

rocco_1906 03.02.2010 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 850327)
ja dzisiaj stawiam,że Małysz wskoczy na podium:) kurs w Fortunie to aż 5,20-nic tylko grać;D

elegancko:D :D :D


kamikaze
za 20zeta hehe

Daja`n 04.02.2010 14:18

A ja obstawiam już tylko mecze na" live" i to przynosi zysk.Kupony to jest straszna loteria.Jeszcze parę miesięcy temu tak grałem ale skuteczność miałem marną.

WislakWiDoK 04.02.2010 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 850674)
A ja obstawiam już tylko mecze na" live" i to przynosi zysk.Kupony to jest straszna loteria.Jeszcze parę miesięcy temu tak grałem ale skuteczność miałem marną.

a niby live to nie loteria?

Daja`n 04.02.2010 15:35

"Live" to też loteria ale to Ty decydujesz kiedy wejdziesz do gry.I ma wielką zaletę że możesz obserwować mecz i decydować w której minucie zagrać i co zagrać.

damian755 04.02.2010 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Parke (Post 850665)
Jednak w tym meczu CSKA wybrałem najgorszą opcje,pierwsze 2 kwarty CSKA przespało, natomiast 3 i 4 zagrali koncertowo i mecz wygrali różnicą 15 punktów ( 83-68).

Na dziś

Honefoss BK - Sandefjord Football 04.02.10, 14:00 Mecz - towarzyski typ.2 kurs 2,25 Sportingbet 4/10

Honefoss BK ma duże problemy kadrowe przed tym meczem, między innymi z powodu kontuzji nie zagrają: Lars Lafton, Kamal Saaliti, Paul Obiefule i Kristjan Örn Sigurdsson . Dodatkowo 4 zawodników jest chorych. Honefoss BK chciało przełożyć ten sparing, ale goście nie zgodzili się. Trener Honefoss zapowiada że nie będzie ryzykował zdrowia zawodników, którzy narzekają na urazy lub są chorzy. Wystawi tylko zawodników zdrowych i da pograć dłużej zawodnikom rezerwowym.

niestety nie weszło 0-0

Kamson 04.02.2010 22:34

Roma - Udinese 1
Atletico Madryt - Racing 1
Fenerbahce - Buraspor 1


wkład 20
do wygrania 84.55

WislakWiDoK 04.02.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 850701)
"Live" to też loteria ale to Ty decydujesz kiedy wejdziesz do gry.I ma wielką zaletę że możesz obserwować mecz i decydować w której minucie zagrać i co zagrać.

tak masz racje, ale czasem możesz przespać moment i potem masz kurs na wygraną danego zespołu 1.05 itp.

Fuks 05.02.2010 00:21

stówa na Bruins.

Maciejo 05.02.2010 07:12

http://i49.tinypic.com/a4swpl.jpg

http://i49.tinypic.com/5pge4l.jpg

może ktoś to wyjaśnić? grał ktoś jeszcze Feyenord z handicapem i mu weszło?

pan Dudi 05.02.2010 07:45

Hehe, dokładnie. Jebnęli się, także zawijaj kasę i nic już do nich nie wpłacaj. :lol:

Fuks 05.02.2010 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 850926)
stówa na Bruins.

pięknie :D

Z Capitals mieli przewage w strzałach 42-26 i przegrali 4-1, z Canadiens 47-26 i przegrali 2-3 (OT) prowadząc 2-0 u siebie. Stracili 2 bramki w 40 sekund. Nastepny ich mecz tez na nich postawie. Kiedys muszą wygrać.

Daja`n 05.02.2010 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 850899)
tak masz racje, ale czasem możesz przespać moment i potem masz kurs na wygraną danego zespołu 1.05 itp.

Ale kurs 1.05 to jeszcze jest dobry do grania.Jak popatrzysz na ten kurs tak że stawiasz np.400zł na to że nie padnie bramka na 40sekund przed końcem zakładu to chyba możesz oczekiwać spokojnie że wygrasz 420zł czyli 20zł. jesteś do przodu w parę sekund.

pan Dudi 05.02.2010 11:01

Z drugiej strony ryzykujesz 400 złotych, żeby wygrać 20. Gra niewarta świeczki.

Fuks 05.02.2010 11:07

Jak ci jeden taki zakład nie wejdzie, to musisz zagrać 20 razy cos podobnego zeby ci sie zwrociło. Juz lepiej puszczac dubelki z ako 2,5-4 po 10 zł i wyjdzie sie na tym lepiej. Ja tak kiedys zagrałem 100zł na Liverpool ze wygra, kurs był chyba 1,10. To była 75' minuta z Reading w pucharze. W 95' Reading dostało karnego i popłynąłem. Jedyna poztywna sprawa z tym zwiazana jest taka ze raz na zawsze wyleczylem sie z takiego grania :D. To juz lepiej grać koszykowke na live , bo mozna czasami super handicapy łapać. No i tenis, zwłaszcza w grach do 3 wygranych, kursy tam skaczą niesamowicie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl