Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

iiYama 21.07.2010 21:40

Nie chcę zapeszać, tfu, na psa urok, ale czy w razie takiego a nie innego wyniku pojawi się odpowiedni wpis w Borku Fałęckim? :>

WislaOnly 21.07.2010 21:40

:D masakra... ale może dają radę!:)

crazykaro 21.07.2010 21:40

Piszcie jak tam karne

mitmichael 21.07.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 940435)
W karnych przegrają, tego jestem pewien. A szkoda, to śmierć dla naszej pozycji w rankingu, odpadnięcia na tym poziomie nawet im nie życzyłem.

Smiali sie z nas rok temu to niech teraz przekonaja sie na wlasnej skorze jak to jest przegrac w 2 rundzie eliminacji LM. Ja ich nie bede załował jak odpadna za to ich cwaniactwo gdy my odpadalismy z Levadia.

leyzer87 21.07.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 940311)
Mylisz się.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 940317)
beda mieli Lige Mistrzow jak swinia niebo... Sparta ich zje!!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 940428)
Nie wiem co to są za źródła, ale jednak się mylisz. Ręka przy ciele, kiedy nie robisz ruchu w kierunku piłki = nie ma karnego.

Dlaczego niejednokrotnie sędziowie widzą rękę w polu karnym, ale tłumaczą to tym, że nie było ruchu w jej kierunku i była nieumyślna.

Kiedy kilka osób mówi, że jesteś najebany, idź spać.

Aż się dogrzebałem do książeczki z przepisami, i... macie racje. Mea culpa, przepraszam sprawdziłem. Liczy się umyślność ręki. Przepraszam za niepotrzebne mieszanie.

stawski 21.07.2010 21:41

Matko boska.... jak żenujący poziom prezentująnasi ligowi kopacze.... i u nas płacąpo 300k euro za sezon? nawet 3 to dla nich za dużo...

WISŁAZWE 21.07.2010 21:41

Fartem się Amice uda, a po tym meczu to INTER zasłużył na awans :)



Jaka podnieta Kołtonia rany boskie jeeeeeeeeeeeeeeest, o boże co za ludzie to komentują.

Jeremi 21.07.2010 21:41

Oby to była PRZESTROGA dla nas na jutro !!!

saklak1906 21.07.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 940446)
Smiali sie z nas rok temu to niech teraz przekonaja sie na wlasnej skorze jak to jest przegrac w 2 rundzie eliminacji LM. Ja ich nie bede załował jak odpadna za to ich cwaniactwo gdy my odpadalismy z Levadia.

Amen, a co oni kr..a mysleli ze wygrali tego najstra bo byli zajejedwabisci?

crazykaro 21.07.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 940447)
Kiedy kilka osób mówi, że jesteś najebany, idź spać.

Aż się dogrzebałem do książeczki z przepisami, i... macie racje. Mea culpa, przepraszam sprawdziłem. Liczy się umyślność ręki. Przepraszam za niepotrzebne mieszanie.

Z tego co pamiętam to zza nieumyślną rękę jest rzut wolny pośredni czy coś ale to tylko mi sie tak wydaje

brylant17 21.07.2010 21:43

Jezu Kołtoń orgazmu dostał :lol:



Jeeeeeeeeeeest Łomanow czy jak mu tam :D

szlaQ 21.07.2010 21:43

nieeeeeeee , Inter stzrelać !!!!!

eryk_cartman 21.07.2010 21:43

Widzieliście tą Rudą świnie na trybunach ? Widać, że lubi zjeść ;)

Pan Jotka 21.07.2010 21:44

Som jaja :P

iiYama 21.07.2010 21:44

Kołtoń się uruchomił :)

PanPlamka 21.07.2010 21:44

1:0 dla Lecha po 1 kolejce

stawski 21.07.2010 21:44

1:1 dla Lecha po 1 nie strzelili.

crazykaro 21.07.2010 21:44

Ile w karnych?

Ofsajd 21.07.2010 21:44

1-1!! :D po 2 seriach :D

Wertian 21.07.2010 21:45

i zaczynamy od początku...

kibic sukcesu 2007 21.07.2010 21:45

Kołtoń jest fanatykiem Lecha. Nie mam już żadnych wątpliwości.

Ofsajd 21.07.2010 21:45

peszko nie strzelil!

WislaOnly 21.07.2010 21:45

Peszko odchodzi z poznania...:D::D:D

brylant17 21.07.2010 21:45

hahahahahah obroniony :D Siaialalala



Amikaze :D:D:D

PanPlamka 21.07.2010 21:45

1:1 po dwoch kolejkach

eryk_cartman 21.07.2010 21:45

hehehe Peszko!!!:D

stawski 21.07.2010 21:45

Ale Peszko Lecha spotkało :)

Wertian 21.07.2010 21:46

cipeszko!

10 znaków

julo 21.07.2010 21:46

Przejeli przekleństwo Levadii i Valarengii - dwa w jednym :P
NO to po Lechu.

crazykaro 21.07.2010 21:46

Gwiazdki nie powinny karnych strzelac

piszcie piszcie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl