![]() |
Nie chcę zapeszać, tfu, na psa urok, ale czy w razie takiego a nie innego wyniku pojawi się odpowiedni wpis w Borku Fałęckim? :>
|
:D masakra... ale może dają radę!:)
|
Piszcie jak tam karne
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Aż się dogrzebałem do książeczki z przepisami, i... macie racje. Mea culpa, przepraszam sprawdziłem. Liczy się umyślność ręki. Przepraszam za niepotrzebne mieszanie. |
Matko boska.... jak żenujący poziom prezentująnasi ligowi kopacze.... i u nas płacąpo 300k euro za sezon? nawet 3 to dla nich za dużo...
|
Fartem się Amice uda, a po tym meczu to INTER zasłużył na awans :)
Jaka podnieta Kołtonia rany boskie jeeeeeeeeeeeeeeest, o boże co za ludzie to komentują. |
Oby to była PRZESTROGA dla nas na jutro !!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jezu Kołtoń orgazmu dostał :lol:
Jeeeeeeeeeeest Łomanow czy jak mu tam :D |
nieeeeeeee , Inter stzrelać !!!!!
|
Widzieliście tą Rudą świnie na trybunach ? Widać, że lubi zjeść ;)
|
Som jaja :P
|
Kołtoń się uruchomił :)
|
1:0 dla Lecha po 1 kolejce
|
1:1 dla Lecha po 1 nie strzelili.
|
Ile w karnych?
|
1-1!! :D po 2 seriach :D
|
i zaczynamy od początku...
|
Kołtoń jest fanatykiem Lecha. Nie mam już żadnych wątpliwości.
|
peszko nie strzelil!
|
Peszko odchodzi z poznania...:D::D:D
|
hahahahahah obroniony :D Siaialalala
Amikaze :D:D:D |
1:1 po dwoch kolejkach
|
hehehe Peszko!!!:D
|
Ale Peszko Lecha spotkało :)
|
cipeszko!
10 znaków |
Przejeli przekleństwo Levadii i Valarengii - dwa w jednym :P
NO to po Lechu. |
Gwiazdki nie powinny karnych strzelac
piszcie piszcie |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl