Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

wonski_eNHa 03.09.2009 15:03

Zobaczymy jak się sprawa rozwinie :) W końcu do 2012 roku musi być ustawa zezwalająca sporzywanie browarków na stadionach, UEFA to na nas wymusi (a raczej na "nich"). Ale może pod wschodnią jakaś knajpka, pub będzie otwarty w "zwykłe" dni?? I dla tego te dystrybutory...

bebeto 03.09.2009 15:49

Skoro na loży honorowej mogą pić piwo,to dlaczego nie na całym stadionie ??

matusz 03.09.2009 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 788737)
Skoro na loży honorowej mogą pić piwo,to dlaczego nie na całym stadionie ??

Bo w loży honorowej nie ma przygłupów, którzy po jednym browarze zaczynają cwaniakować i rzucać się do wszystkich, bo na niego spojrzysz.

pysio 03.09.2009 17:09

powinno być tak, że na jeden bilet przysługuje jedno piwo :D

saklak1906 03.09.2009 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 788781)
powinno być tak, że na jeden bilet przysługuje jedno piwo :D

Bo to problem wziasc bilet od kumpla ktory wlasnie nie pije, a i uwierz mi dla niektorych nawet jedno piwo to o wiele za duzo

pysio 03.09.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 788788)
Bo to problem wziasc bilet od kumpla ktory wlasnie nie pije, a i uwierz mi dla niektorych nawet jedno piwo to o wiele za duzo

no to mogliby jeszcze zrobić tak, że przed kupnem piwa badają alkomatem i jeśli ktoś ma chociaż 0.1 to już nie sprzedają :)

i jeszcze jak już wypije piwo to mogłaby być druga kontrola i jeśli osoba po wypiciu piwa ma np. powyżej 0.5 to jest zabierana ze stadionu :)

i wszyscy by się kontrolowali bo każdy wie ile może (bo raczej nikt swojego pierwszego piwa nie pije na stadionie)

South 03.09.2009 17:29

i jeszcze krew do analizy !

StelmiOriginal 03.09.2009 17:39

A zatrudnić te gwiazdeczki z W11 i Detektywów i oni będą sprawdzać trzeźwość. I speeców z CSI....


Hehe macie dobre rozkminy :lol:

Koniec offtopu.

Piwo na stadionie to dobry pomysł, 1 bilet - 1 piwo... i sprzedaz osobom dorosłym, bo mnostwo gowniarzy sie napala po 1 bro...

tragez88 03.09.2009 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 788789)
i jeszcze jak już wypije piwo to mogłaby być druga kontrola i jeśli osoba po wypiciu piwa ma np. powyżej 0.5 to jest zabierana ze stadionu :)

i wszyscy by się kontrolowali bo każdy wie ile może (bo raczej nikt swojego pierwszego piwa nie pije na stadionie)

super pomysł- tylko, że pech chce że po wypiciu 1 piwa bedziesz mial na alkomacie pokazane ok.1 promila- bo wydychasz niemal to co przed chwila wypiles :P do ustabilizowania poziomu promili potrzeba czasu. A znów w krwi badanej prawdopodobnie miałbys niewspółmiernie mniej promili- bo % nie zdazą sie wchlonąć :P troche mało czasu jest mimo wszystko w przerwie :P

Enterpr!se 03.09.2009 17:44

Należy zauważyć że jeśli będą elektroniczne karty kibica ze zdjęciami (bo takie chyba mają wprowadzić) to już cwaniakowanie na stadionie nie będzie takie łatwe. Przecież za samo zakrycie twarzy ma być zakaz stadionowy (btw. na samej trybunie wschodniej ma być zainstalowanych ponad 100 :!: kamer, z czego ok. 16 identyfikacyjnych). Dodatkowo piwo na stadionach miałoby obniżoną zawartość alkoholu ok. 4% (normalne piwo to 5-7%) i przy tym cena 6-7 zł. Takie jedno piwko na meczyk nikomu nie zaszkodzi, bo chyba każdy wie że obecnie niktórzy kibice nie grzeszą trzeźwością na stadionie

StelmiOriginal 03.09.2009 17:58

Wszystko super, tylko jest mały problem, nie wiem jak pikniki ale na D siada sie gdzie chce... wyobraz osbie ze idziesz na D i twoje miejsce jest zajete, szukasz innego, lepszego. Gosciu z twojego miejsca rozwalił krzesło, podpalił, zjadł, cokolwiek,.... wszystko schodzi na ciebie, bo kupiles bilet na to miejsce i jestes za nie odpwoiedzialny w czasie meczu. Jezeli ma dzialac system identyfikacyjny dobrze to trzeba wprowadzić jakies zasady bo jak widze ze na D pare rzedow przedemna stoi koles na krzesłach, kopie te krzesła i siada na oparciach to krew człowieka zalewa. Co, on jest bardziej fanatyczny bo siada na oparciach i gasi pety na krzesłach?

South 03.09.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enterpr!se (Post 788802)
Należy zauważyć że jeśli będą elektroniczne karty kibica ze zdjęciami (bo takie chyba mają wprowadzić) to już cwaniakowanie na stadionie nie będzie takie łatwe. Przecież za samo zakrycie twarzy ma być zakaz stadionowy (btw. na samej trybunie wschodniej ma być zainstalowanych ponad 100 :!: kamer, z czego ok. 16 identyfikacyjnych).

i co ciebie to cieszy ,że jak w zimie będzie ci napierdalać mrozem po ryju to nie będziesz mógł się owinąć szalikiem (!!!! SZALIKIEM ) bo ci przywala zakaz stadionowy


Cytat:

Jezeli ma dzialac system identyfikacyjny dobrze to trzeba wprowadzić jakies zasady bo jak widze ze na D pare rzedow przedemna stoi koles na krzesłach, kopie te krzesła i siada na oparciach to krew człowieka zalewa. Co, on jest bardziej fanatyczny bo siada na oparciach i gasi pety na krzesłach?
to nie potrafisz mu powiedzieć żeby tak nie robił ?


nie wiem dlaczego się tak podniecacie tym piwem na stadionie po pierwsze na pewno to będzie straszny sikacz,po drugie w cenie kosmicznej ...
jakieś kontrole ,..... muje alkomaty komu i czemu to potrzebne ,każdy odpowiada za siebie,będzie chciał kupić 10 piw to niech kupuje...

zreszta do piwa na stadionie droga długa i kręta

Charlie 03.09.2009 18:22

Patrząc po tym jak zachowywali się ludzie ostatnio w pociągu z Sosnowca to wątpie by sprzedawanie piwa na stadionie było dobrym pomysłem. No chyba, zę faktycznie piwo byłoby stosunkowo drogie i ewentualnie był jakiś limit.

Bankowiec 03.09.2009 18:23

Wiadomo, kiedy dokładnie będzie zakładany dach nad C? Zdołają wykończyć i oddać trybunę zgodnie z planem, do końca 2009 roku? Bo zaczynam mieć pewne wątpliwości, mam nadzieję, że niepotrzebnie...

wonski_eNHa 03.09.2009 18:34

raczej wszystko zgodnie z harmonogramem, dach pewnie przed zimą powoli zaczną montować, ale jeszcze jedno piętro im zostało. Poczekamy, zobaczymy :P

KaRaSTSW 03.09.2009 18:36

Jakie jeszcze 1 piętro ?

Enterpr!se 03.09.2009 18:41

Cytat:

i co ciebie to cieszy ,że jak w zimie będzie ci napierdalać mrozem po ryju to nie będziesz mógł się owinąć szalikiem (!!!! SZALIKIEM ) bo ci przywala zakaz stadionowy
Chłopie weź sobie na wstzymanie. Jak będzie cały stadion wybudowany i zadaszony to ani z mrozem ani z wiatrem nie powinno być problemu. Przecież mecze nie odbywają się przy -20C !

DIX1906 03.09.2009 19:28

rozkminiacie jakieś kontrole alkomatami badanie krwi i inne pierdoły które na 1906% się nie sprawdzą. Brak czasu i ogromne koszty. Na stadionach w europie zachodniej można kupić alkohol i nie ma problemu jak ktoś przesadzi to ochrona wywala go na pysk ze stadionu. Poza tym jak chuligani, kibole nie muszą pić sikacza za dużą kase na stadionie skoro mogą wypić przed nim.

saklak1906 03.09.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 788844)

a całkiem serio ,na nowym D byłem na takich meczach gdzie zimno było takie ,że ciężko było wysiedzieć na stadionie

ł

Na D sie nie siedzi, wiec moze dla tego Ci bylo zimno:>:D .

Mnie to osobiscie rybka czy bedzie piwo na stadionie czy nie, grnt ze sie nam fajny stadionik buduje i byle do czerwca

Enterpr!se 03.09.2009 19:48

A tak wogóle to ktoś wie coś o krzesaełkach albo raczej o tym jakie będą kolory itp. bo trybuna ma być oddana do końca roku więc krzesełka będzie trzeba za niedługo zamawiać a żeby zamówić to trzeba wiedzieć czy będą jakieś napisy układane. Później będą tylko problemy takie jak na Lechii i ich stadionie na Euro

Proud 03.09.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enterpr!se (Post 788853)
A tak wogóle to ktoś wie coś o krzesaełkach albo raczej o tym jakie będą kolory itp. bo trybuna ma być oddana do końca roku więc krzesełka będzie trzeba za niedługo zamawiać a żeby zamówić to trzeba wiedzieć czy będą jakieś napisy układane. Później będą tylko problemy takie jak na Lechii i ich stadionie na Euro

co Wy macie z tymi krzesełkami?

krzesełka to się w tydzień ułoży jak jak już dach będzie. Po co teraz krzesełka?

zresztą, dla mnie nie muszą się śpieszyć z tą trybuną. Ważne żeby cały stadion był na czerwiec gotowy. Dlatego jak krzesła w maju ułożą to nie będzie problemu, bo i tak wcześniej nikt na nich nie posiedzi. :) chyba że robotnicy :D

Enterpr!se 03.09.2009 20:10

Nie chodzi o to kiedy będą krzesełka, tylko kiedy będzie wiadomo co z tych krzesełek będzie ułożone bo ktoś coś wymyśli i będziemy to musieli oglądać przez kolejne 20 lat

royalmichael 03.09.2009 20:43

Wszystkie trybuny (prócz D) mogłyby być całkowicie na niebiesko.. ale bez żółtych schodów.
Chociaż taki projekt wg mnie też jest całkiem dobry:
http://i542.photobucket.com/albums/g...t/nagroda2.jpg

węgorz2 03.09.2009 20:54

zastanawiam sie czy nie powinni zrobic przed otwarciem stadionu konkretnej kosmetyki trybuny E z wymiana niektórych krzesełek ,malowaniem itp podobnie rzecz sie ma trybuny D ,no bo jak to bedzie wyglądało na tle nowiutkich trybun ,chyba że to oczywiste i wzięte pod uwage przebudowy

tofik 03.09.2009 21:14

Jestem ciekawy jakie sklepy będa na stadionie. Na pewno te wiślackie, ale co oprócz tego...
Może jakieś z drogimi ciuchami ? Pewnie piłkarze zostawialiby spore sumy :D

No i z kim na inaugurację. Borussia ? Albo ktoś mocniejszy. Wkońcu na 100 lecie była Sevilla, to teraz czas na Anglików :D. Chelsea, Liverpool ? :)

wonski_eNHa 03.09.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 788823)
Jakie jeszcze 1 piętro ?

Zanim wezmą się za dach, to jeszcze jeden poziom mają zrobić, na obrazku połapiesz się o co mi chodziło.
http://i29.tinypic.com/20u957c.png

QBAS 03.09.2009 21:37

Panowie, ale róbmy w tym temacie znowu dyskusji o wzorze na krzesełkach. Bo zaraz kolejni zaczną wklejać swoje "mega" projekty.

Z tego co wiem, to na razie nie ma jeszcze zatwierdzonego na 100% wzoru na krzesełkach. Jeśli się mylę i ktoś wie to na 100% to niech mnie poprawi.

Enterpr!se 03.09.2009 21:46

Ale można by pokazać jakieś projekty i zrobić głosowanie bo inaczej to ktoś wybierze za nas i będziemy musieli to zakceptować czy nam się to będzie podobać czy nie

matusz 03.09.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enterpr!se (Post 788948)
Ale można by pokazać jakieś projekty i zrobić głosowanie bo inaczej to ktoś wybierze za nas i będziemy musieli to zakceptować czy nam się to będzie podobać czy nie

Był nawet konkurs urządzony na wzór (oficjalnie przez klub chyba, bo było to na oficjalnej) i jakiś tam projekt wygrał, ale na wstępie zaznaczono, że konkurs nie jest absolutnie wiążący. Podejrzewam jednak, że właśnie wzór, który wygrał pojawi się na trybunie (albo lekko zmodyfikowany)

Wojtas 03.09.2009 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 788939)
No i z kim na inaugurację. Borussia ? Albo ktoś mocniejszy. Wkońcu na 100 lecie była Sevilla, to teraz czas na Anglików :D. Chelsea, Liverpool ? :)




Ci z Borusiii wiszą nam mecz za Kube ,łaski nam nie robią ale fajnie bylo by z nimi zagrac

natomiast jesli mialbym wybierac to jako ze preferuje PremierLeague :) to kogos z Big Four poprosze :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl