![]() |
Zobaczymy jak się sprawa rozwinie :) W końcu do 2012 roku musi być ustawa zezwalająca sporzywanie browarków na stadionach, UEFA to na nas wymusi (a raczej na "nich"). Ale może pod wschodnią jakaś knajpka, pub będzie otwarty w "zwykłe" dni?? I dla tego te dystrybutory...
|
Skoro na loży honorowej mogą pić piwo,to dlaczego nie na całym stadionie ??
|
Cytat:
|
powinno być tak, że na jeden bilet przysługuje jedno piwo :D
|
Cytat:
|
Cytat:
i jeszcze jak już wypije piwo to mogłaby być druga kontrola i jeśli osoba po wypiciu piwa ma np. powyżej 0.5 to jest zabierana ze stadionu :) i wszyscy by się kontrolowali bo każdy wie ile może (bo raczej nikt swojego pierwszego piwa nie pije na stadionie) |
i jeszcze krew do analizy !
|
A zatrudnić te gwiazdeczki z W11 i Detektywów i oni będą sprawdzać trzeźwość. I speeców z CSI....
Hehe macie dobre rozkminy :lol: Koniec offtopu. Piwo na stadionie to dobry pomysł, 1 bilet - 1 piwo... i sprzedaz osobom dorosłym, bo mnostwo gowniarzy sie napala po 1 bro... |
Cytat:
|
Należy zauważyć że jeśli będą elektroniczne karty kibica ze zdjęciami (bo takie chyba mają wprowadzić) to już cwaniakowanie na stadionie nie będzie takie łatwe. Przecież za samo zakrycie twarzy ma być zakaz stadionowy (btw. na samej trybunie wschodniej ma być zainstalowanych ponad 100 :!: kamer, z czego ok. 16 identyfikacyjnych). Dodatkowo piwo na stadionach miałoby obniżoną zawartość alkoholu ok. 4% (normalne piwo to 5-7%) i przy tym cena 6-7 zł. Takie jedno piwko na meczyk nikomu nie zaszkodzi, bo chyba każdy wie że obecnie niktórzy kibice nie grzeszą trzeźwością na stadionie
|
Wszystko super, tylko jest mały problem, nie wiem jak pikniki ale na D siada sie gdzie chce... wyobraz osbie ze idziesz na D i twoje miejsce jest zajete, szukasz innego, lepszego. Gosciu z twojego miejsca rozwalił krzesło, podpalił, zjadł, cokolwiek,.... wszystko schodzi na ciebie, bo kupiles bilet na to miejsce i jestes za nie odpwoiedzialny w czasie meczu. Jezeli ma dzialac system identyfikacyjny dobrze to trzeba wprowadzić jakies zasady bo jak widze ze na D pare rzedow przedemna stoi koles na krzesłach, kopie te krzesła i siada na oparciach to krew człowieka zalewa. Co, on jest bardziej fanatyczny bo siada na oparciach i gasi pety na krzesłach?
|
Cytat:
Cytat:
nie wiem dlaczego się tak podniecacie tym piwem na stadionie po pierwsze na pewno to będzie straszny sikacz,po drugie w cenie kosmicznej ... jakieś kontrole ,..... muje alkomaty komu i czemu to potrzebne ,każdy odpowiada za siebie,będzie chciał kupić 10 piw to niech kupuje... zreszta do piwa na stadionie droga długa i kręta |
Patrząc po tym jak zachowywali się ludzie ostatnio w pociągu z Sosnowca to wątpie by sprzedawanie piwa na stadionie było dobrym pomysłem. No chyba, zę faktycznie piwo byłoby stosunkowo drogie i ewentualnie był jakiś limit.
|
Wiadomo, kiedy dokładnie będzie zakładany dach nad C? Zdołają wykończyć i oddać trybunę zgodnie z planem, do końca 2009 roku? Bo zaczynam mieć pewne wątpliwości, mam nadzieję, że niepotrzebnie...
|
raczej wszystko zgodnie z harmonogramem, dach pewnie przed zimą powoli zaczną montować, ale jeszcze jedno piętro im zostało. Poczekamy, zobaczymy :P
|
Jakie jeszcze 1 piętro ?
|
Cytat:
|
rozkminiacie jakieś kontrole alkomatami badanie krwi i inne pierdoły które na 1906% się nie sprawdzą. Brak czasu i ogromne koszty. Na stadionach w europie zachodniej można kupić alkohol i nie ma problemu jak ktoś przesadzi to ochrona wywala go na pysk ze stadionu. Poza tym jak chuligani, kibole nie muszą pić sikacza za dużą kase na stadionie skoro mogą wypić przed nim.
|
Cytat:
Mnie to osobiscie rybka czy bedzie piwo na stadionie czy nie, grnt ze sie nam fajny stadionik buduje i byle do czerwca |
A tak wogóle to ktoś wie coś o krzesaełkach albo raczej o tym jakie będą kolory itp. bo trybuna ma być oddana do końca roku więc krzesełka będzie trzeba za niedługo zamawiać a żeby zamówić to trzeba wiedzieć czy będą jakieś napisy układane. Później będą tylko problemy takie jak na Lechii i ich stadionie na Euro
|
Cytat:
krzesełka to się w tydzień ułoży jak jak już dach będzie. Po co teraz krzesełka? zresztą, dla mnie nie muszą się śpieszyć z tą trybuną. Ważne żeby cały stadion był na czerwiec gotowy. Dlatego jak krzesła w maju ułożą to nie będzie problemu, bo i tak wcześniej nikt na nich nie posiedzi. :) chyba że robotnicy :D |
Nie chodzi o to kiedy będą krzesełka, tylko kiedy będzie wiadomo co z tych krzesełek będzie ułożone bo ktoś coś wymyśli i będziemy to musieli oglądać przez kolejne 20 lat
|
Wszystkie trybuny (prócz D) mogłyby być całkowicie na niebiesko.. ale bez żółtych schodów.
Chociaż taki projekt wg mnie też jest całkiem dobry: http://i542.photobucket.com/albums/g...t/nagroda2.jpg |
zastanawiam sie czy nie powinni zrobic przed otwarciem stadionu konkretnej kosmetyki trybuny E z wymiana niektórych krzesełek ,malowaniem itp podobnie rzecz sie ma trybuny D ,no bo jak to bedzie wyglądało na tle nowiutkich trybun ,chyba że to oczywiste i wzięte pod uwage przebudowy
|
Jestem ciekawy jakie sklepy będa na stadionie. Na pewno te wiślackie, ale co oprócz tego...
Może jakieś z drogimi ciuchami ? Pewnie piłkarze zostawialiby spore sumy :D No i z kim na inaugurację. Borussia ? Albo ktoś mocniejszy. Wkońcu na 100 lecie była Sevilla, to teraz czas na Anglików :D. Chelsea, Liverpool ? :) |
Cytat:
http://i29.tinypic.com/20u957c.png |
Panowie, ale róbmy w tym temacie znowu dyskusji o wzorze na krzesełkach. Bo zaraz kolejni zaczną wklejać swoje "mega" projekty.
Z tego co wiem, to na razie nie ma jeszcze zatwierdzonego na 100% wzoru na krzesełkach. Jeśli się mylę i ktoś wie to na 100% to niech mnie poprawi. |
Ale można by pokazać jakieś projekty i zrobić głosowanie bo inaczej to ktoś wybierze za nas i będziemy musieli to zakceptować czy nam się to będzie podobać czy nie
|
Cytat:
|
Cytat:
Ci z Borusiii wiszą nam mecz za Kube ,łaski nam nie robią ale fajnie bylo by z nimi zagrac natomiast jesli mialbym wybierac to jako ze preferuje PremierLeague :) to kogos z Big Four poprosze :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl