Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

fin3st 20.01.2016 17:07

Regulamin Ekstraklasy
Cytat:

5.3 Numery zawodni ków muszą być zapisane czcionką Tahoma Bold („ Tahoma Bold ”)

krzaq12 20.01.2016 21:23

http://legia.com/uploads/articles/60...1452520908.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...ger/2(150).jpg

Warszawska drużyna ma inny styl numerów......

PlayLikeAPro 20.01.2016 21:43

To nie jest meczówka

http://m.ocdn.eu/_m/bb2a9e4f0a45b079...6692f,35,1.jpg

cancer 20.01.2016 22:22

Legia ma ten komplet na europejskie puchary i Puchar Polski

gypsy 21.01.2016 23:04

Co za durny przepis... Ja rozumiem, że czcionka ma być czytelna itd. ale ograniczanie klubów do korzystania z jednej jest moim zdaniem przesadą.

kangurekm 21.01.2016 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1427009)
Co za durny przepis... Ja rozumiem, że czcionka ma być czytelna itd. ale ograniczanie klubów do korzystania z jednej jest moim zdaniem przesadą.

Zapatrzyli się na ligi angielskie i chcieli być "pro"... szkoda, że wyszło jak zwykle czyli badziewnie.

tranceaddict 12.02.2016 18:53

Gdzie kupie koszulke z tego sezonu ale z dlugim rekawem, biala lub czerwona? Wislacki swiat ma takie?

kolarz90 12.02.2016 22:31

https://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl...a_dlugi_rekaw/

Kordel. 07.04.2016 10:52

http://allegro.pl/koszulka-wisla-kra...103504891.html
Czy kiedykolwiek na koszulkach meczowych była reklama Herbalife ? Czy jesto zwykła treningowa?

krzaq12 07.04.2016 10:57

Ja pamiętam że logo Herbalife w 2012 roku zostało umieszczone na rękawkach 1 drużyny w ramach meczów Pucharu Polski.

Nie przypominam sobie, aby Herbalife weszło na czoło koszulki, nawet treningowej, choć mogę się mylić. ;)

http://sportmarketing.pl/zdjecia/news/4374.jpg
Jednak było !

serek.c2 07.04.2016 11:32

Nie było, to tylko na potrzeby kampanii reklamowej.

wolfu 07.04.2016 13:14

btw. Czaruś Wilk wyglądał jak polska wersja Justina Biebera, a walecznością i determinacją przykrywał większość piłkarzy których mamy dziś... :) (wiem, że nie ten temat, ale musiałem)

krzaq12 01.05.2016 15:43

W związku z coraz częściej pojawiającymi się plotkami na temat naszego, rzekomo nowego partnera technicznego jakimi ma zostać hiszpańska firma JOMA chciałbym Was zapytać o opinię, jak Wy to widzicie.

Oto ostatnie modele, bardziej znanych ekip które kojarzę:
http://www.amalamaglia.it/wp-content...it-2012-13.jpg
http://cdn.football-shirts.co.uk/fan...ampdoria15.jpg
http://ecx.images-amazon.com/images/...dL._SY450_.jpg


Jeśli ktoś z Was jest grafikiem, to czekam na wasze wizualizacje koszulki Joma z BG. Z góry dzięki.

ABGwislakABG 01.05.2016 15:51

W ogole tego nie widze. Z racji sponsoringu pewnej reprezentacji powinni do meczowki dodawac akordeon.

Graficznie wygladaja jak projektowane w paintcie. Stosunek cena-jakosc-szata graficzna powala. Oczywiście in minus.

krzaq12 01.05.2016 16:05

Oglądam właśnie La liga Espanyol-Sevilla....

...i dopiero teraz zauważyłem że oni także mają Jomę

http://4.bp.blogspot.com/-X9q0PBWZwa...25281%2529.jpg
https://img.vavel.com/19497660292-4c...9195109368.jpg

akurat ten model podoba mi się, dość estetyczny

W.S 01.05.2016 17:23

1 Załącznik(ów)
Taki też znalazłem model koszulki Joma

http://www.teamwearireland.com/ekmps...te-61954-p.jpg

i mała przeróbka

Załącznik 2021

Kac 01.05.2016 17:42

dobrze, że zakupiłem aktualny model bo lepszej koszulki możemy długo nie mieć...

kolarz90 01.05.2016 17:47

A gdzie niby są te plotki że mamy mieć koszulki z Jomy?

ABGwislakABG 01.05.2016 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1438886)
dobrze, że zakupiłem aktualny model bo lepszej koszulki możemy długo nie mieć...

Dokladnie to samo pisalem kiedys na SB. Mimo TSowskich wladz nie badzcie pewni nawet BG na piersi.

krzaq12 01.05.2016 17:56

Tu na tym forum można było spotkać takie głosy, ostatnio na twitterze również.
Nowy prezes Dunin-Suligostowski, zarządzający również koszykarską Wisłą pozyskał Jomę na obecny sezon dla naszych koszykarek, więc przewiduje się, że teraz to samo uczyni w przypadku piłkarzy.

To jak do tej pory tylko plotki, ale sezon już się kończy więc szybko przekonamy się jak to będzie naprawdę.

Jeśli będzie to prosty, a zarazem eleganci model jak np. Espanyolu (1 komplet) to jestem za, natomiast jeśli to będzie zalatywać bazarem, tandetą jak w przypadku Getafe to wizerunkowo wiele stracimy.

Cazador 05.06.2016 06:58

Coś w temacie nowego partnera tech. ruszyło? Są jakieś przecieki?

d 05.06.2016 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1438889)
Jeśli będzie to prosty, a zarazem eleganci model jak np. Espanyolu (1 komplet) to jestem za, natomiast jeśli to będzie zalatywać bazarem, tandetą jak w przypadku Getafe to wizerunkowo wiele stracimy.

Niezależnie od modelu, przechodząc z Adidasa na Jomę i tak wizerunkowo stracimy, tym bardziej, że obok Legii tylko my mieliśmy w ubiegłym sezonie komplety spoza szablonowego MiTeam.

PiVoSH92 05.06.2016 10:27

Jak dla mnie moglibyśmy spokojnie sezon jeszcze z Adasiem przedłużyć, bo te stroje wciąż wydają się ładne i szczerze

krzaq12 05.06.2016 10:49

Doszły do mnie słuchy, nie wiem czy prawdziwe, mówiące o tym że umowa z Jomą miałaby być pierwszą od wielu lat umową na której zarabialibyśmy. Obecnie do Adidasa dopłacamy.

Grzana 05.06.2016 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1440838)
Doszły do mnie słuchy, nie wiem czy prawdziwe, mówiące o tym że umowa z Jomą miałaby być pierwszą od wielu lat umową na której zarabialibyśmy. Obecnie do Adidasa dopłacamy.

Pytanie czy umowa zrekompensuje zerową sprzedaż koszulek wśród kibiców.

sayek89 05.06.2016 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1440838)
Doszły do mnie słuchy, nie wiem czy prawdziwe, mówiące o tym że umowa z Jomą miałaby być pierwszą od wielu lat umową na której zarabialibyśmy. Obecnie do Adidasa dopłacamy.

Oby nie prawdziwe, Joma? ech... Mi się marzy New Balance jako sponsor techniczny ;)

Dla przykładu:

http://www.prodirectsoccer.com/pl/pr...mbs/135087.jpg

TSWthedues 05.06.2016 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1440860)
Oby nie prawdziwe, Joma? ech... Mi się marzy New Balance jako sponsor techniczny ;)

LFC ma świetne te koszulki, na ten sezon, ale Joma też potrafi coś dobrego zaprojektować a o to dowód:

http://store.palermocalcio.it/en/mat...y-2015-16.html

Już widzę oczami wyobraźni choćby kontury Białej Gwiazdy:)

To jest hiszpańska firma, a jak wiemy oni na projektowaniu się znają;) Patrz - samochody SEATA :)
Mało znana toteż może dopłacać do reklamy na polskim rynku i zawsze coś grosza możemy zyzkać.

siemstein 06.06.2016 05:40

Hah, Seata akurat Niemcy robią. ;)

Cazador 06.06.2016 06:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1440864)
Hah, Seata akurat Niemcy robią. ;)

Taaak a Jaguara klepią Hindusi , Volvo Chińczycy. Wracając do tematu, dla mnie osobiście może być każda firma która da zarobić klubowi po pierwsze, a po drugie zrobi dedykowany model dla Wisełki.

Wiślakus 06.06.2016 12:09

W cywilizowanych krajach pojawiają się już stroje na sezon 2016/17.
Tutaj Swansea i Joma właśnie:
https://2.bp.blogspot.com/-WykWmk8pz...25282%2529.JPG


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl