![]() |
Cytat:
A druga sprawa.. ja nie wiem jaki trener by sobie poradził z zawodnikami Wisły.. gwiazdy gwiazdeczki i samowolka, i żaden z nich nawet się nie zastanowi nad sobą. Trener z zagranicy? Tak owszem ale jedynie taki który kiedykolwiek widział na oczy piłkę w największym wydaniu (Petrescu,Bakero) bo branie takich fachowców w stylu Okuka mija się z celem. Ale z drugiej strony też.. zagraniczny trener = wprowadzenie swoich rządów a co za tym idzie tabunu ''swoich piłkarzy'' |
Ja nie widzę trenera z Polski.
|
Cytat:
|
Wybawienie od Skorży się zbliża!:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
bierzcie Urbana. Będziecie mieć duet Skorża-Urban (swego czasu były plotki, że mają razem poprowadzić reprezentacje narodową :lol:)
|
Cytat:
Boże chroń... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest kilku kandydatow ktorzy swego czasu pojawiali sie w prasie w spekulacjach dotyczacych prowadzenia Wisly: Cees Lok(pozdro Wojtus:)), Piotr Nowak, Paolo Sousa. Narazie to i tak speklacje wiec mozna odlozyc dywagacje kto za pana Macieja co najmniej do konca sezonu.
|
Cytat:
|
Cytat:
raz że to nie ten temat, dwa żeby zaczynać w ogóle taki temat.. trzeba wpierw spojrzeć na siebie.. osiągnięcie tyle co Wisła to pogadamy.. a tymczasem wracaj do swoich zabawek.. i tam rób wytyczne... a nie w obozie przeciwnika, który od 50 lat spogląda na wasze plecy.. broń Boże nie bierz tego jako wycieczka do ciebie.. po prostu czasem mnie śmieszy jak Piasty, Cracovię czy Lechica ma wiele do powiedzenia w sprawie Wisły... do Wisły wam wszystkim jeszcze sporo brakuje i troszkę śmiesznie to wygląda jak próbujecie jej robić wytyczne.. |
Cytat:
PS: Pewnie ci napinacze na forum z Lecha czy Legii wogóle na mecze nie jeżdzą, ale swoją drogą i szczególnie zwracam się teraz do tych od lodówek - WIDZIMY SIĘ NA HUTNIKU :D A mistrza i tak zdobędziemy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
I tu jest problem w dyskusji (zwolenników/przeciwników) Skorzy
1. Jedni ze mamy zajebisty team i piłkarzy i dlatego zdobywamy MP i żadna to zasługa Skorzy 2. Drudzy mamy jeden z kilku najlepszych teamów (nie lepszy od Lecha czy Legii) i Skorża daje wartość dodaną i przez to MP A prawda jest gdzieś pośrodku... a wg mnie nie mamy już od kilku sezonów najlepszego zespołu mamy 1 z kilku najlepszych ale niektórzy żyją jeszcze erą Kasperczaka. A że zdobywamy MP? Może to jednak Skorża tych kilka punktów na przecinakach zrobił więcej niż konkurencja:) Sam nie wiem, ale nie ma się co spinać przed gostkiem z Poznania, ich Lech nie jest słabszy kadrowo od Wisły - zwłaszcza przy kontuzji Brożka i Garguły |
Cytat:
Jaki Bobo?? Jerzy Fiutowski lub Albin Mikulski na trenera Wisly :) przynajmniej bedzie zabawnie :) |
Moje subiektywne porównanie składu Lecha i Wisły:
Bramkarz: 1:0 dla Lecha (Buric) Lewa obrona: 1:0 dla Lecha (Garncarczyk) Środek obrony: 2:1 dla nas (Głowack, Marcelo vs Arboledai Lewa pomoc: 1:0 dla Wisły(Kirm) Prawa pomoc: 1:0 dla Lecha(Peszko) Środek pomocy: 1:1 (Sobolewski, Stilić) Atak: 2:1 dla Wisły(Boguski, Małecki vs Lewandowski) 6:6 - Skorża robi różnicę Wisła-Legia Bramkarz 1:0 dla Legii (Mucha) Prawa obrona: 1:0 dla Legii (Rzeźniczack) Środek obrony: 2:2 (Głowacki, Marcelo vs Choto, Astiz) Środek pomocy: 1:0 dla Wisły (Sobolewski) Lewa pomoc: 1:0 dla Wisły(Kirm) Atak: 2:1 dla Wisły(Boguski, Małecki vs Chinyama) 6:5 - skład robi różnicę Generalnie jakby nasi byli zdrowi: Brożek - od roku nie zagrał dobrego meczu czy Garguła to mamy wyraźną przewagę składu nad przeciwnikami. |
Jeżeli Skorża poleci(mam nadzieje) to tylko ktoś z zagranicy np Nevio Scala który teraz jest wolny.
|
Cytat:
KLIK |
Cytat:
|
Cytat:
Natomiast nie jestem przekonany że mimo wszystko uzyskamy z tą trójką zadowalające rezultaty. Ciężka runda się zapowiada + taki że Legia nadal prezentuje się słabo a nad Amiką mamy te 5 punktów. Jednak jestem pewien że jak tym razem znów z w/w trójką zdobędziemy może jakis 1, badź 2 punkty, to i mistrza nie powąchamy, nie mówiąc juz o jakimkolwiek przyzwoitym wyniku w pucharach. |
Skorża musiał sie tłumaczyc Cupiałowi z porażki w Bełchatowie.
http://www.efakt.pl/Skorza-musial-si...y,65522,1.html |
Cytat:
W ogóle to rozwalajmy wszystkich i niech się skończy to szemranie. |
|
Najwyższy czas kończyć tę karuzelę polskich trenerów.
Ja zawsze byłem zwolennikiem tezy, że wszystko zaczyna się od trenera i to jest funkcja, na której oszczędzać się nie powinno. Dopiero potem dobieramy piłkarzy zgodnie z sugestią trenera i budżetem Ale każdy może mieć inne zdanie na ten temat. |
Jak jest trenerem to niech gra do konca. A tak zwolnia i poprowadzi Wisle kto? Kula, Kazek Moskal? Zreszta nie wierze w spekulacje nt. zwolnienia Skorzy. Musi dograc to do konca.
|
Pomijam czy to dobry pomysł czy zły (bo tak naprawdę tego nie wiem) ale myślę, że Skorża nie dotrwa do końca rundy. Szykuje się kilka prestiżowych porażek i myślę, ze sam odda się do dyspozycji zarządu po kolejnej wtopie z Legią. A za niego pewnie przyjdzie Bobo Kaczmarek...
|
Cytat:
|
Jeśli miałby być nowy trener i jeśli z Polski to liczyłbym na Fornalika... to co on wyprawia z Ruchem to mistrzostwo świata. Nie wiem tylko czy to Fornalik jest taki zajebisty czy Ruchowi się tacy piłkarze trafili. Myślałem, że to zespól jednej rundy a tu proszę - 3:0 z Arką na wyjeździe i 5 ptk od nas.
|
Jak ma przyjść nowy trener, to lepiej teraz póki jest jeszcze przewaga. Wtedy nasze gwiazdeczki może ruszą dupy i zaczną grać. To będzie szansa na uratowanie mistrzostwa. Bo jak wtopimy z Legią i wtedy wywalą Skorżę, to już będzie bez sensu. Więc jak zmiana, to teraz, albo po sezonie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl