![]() |
Arek na razie dość pewnie z L'poolem. Nieźle te Turki sobie pykają.
|
Cytat:
|
3-0 Ale się z nimi bawią, ale jestesmy słabi na tym tle
chciałabym 6-0 :P i brameczke Kuby |
Jestesmy beznadziejni. Skonczy sie na 6-0 i game over. A my jak frajerzy 3-0 w 20 minut.
|
Piszczyk asyste ma. W ogóle Azerzy zero gry pressingiem, patrzą jak Borussia gra :)
Jak słabi musimy być, aż się myśleć nie chce. E:Widzę, że każdy ma takie same przemyślenia :)) |
Inna sprawa że co strzał to bramka, nawet do rąk bramkarza...
|
Właśnie oni się patrzą jak gra Borussia czemu my na SS tak nie potrafiliśmy wyjść pewnie i zagrać swoje strzelić dwie bramki i odebrać im nadzieje... beznadziejnie to u nas wyglądało (nadal wygląda) - trzeba liczyć na trenera że poukłada i jakoś zgra ale podłamałąm się:( może chociaż Kuba strzeli niech dostaną jak najwięcej
Edit: już 4-0 no może pobiją tę moje planowane 6-0 i wejdzie Lewy i coś ustrzeli w drugiej połowie heheh |
Japoniec wziety za 350 tys euro - jakos my to nie mozemy za tak smieszne pieniadze gwiazde kupic, bo niewatpliwie nim bedzie Japoniec
|
Kagawa lepszy od Lewandowskiego jest przecież :)
Śmieszna sytuacja. Japonczyk 1.7m wali z głowy nawet nikt z nim nie skoczył. Grają jak na treningu. PS. Może po zwycięstwie nad Wisłą dumni Azerowie poczuli się już królami Europy i najzwyczajniej w świecie zlekceważyli Borussię ? :) |
Nie wiem Jak Wisła nie mogla ich przejśc. Dzieli nas przepasc i z dnia na dzien jest co raz gorzej. Niech wygraja 7-0 to Wislacy beda sie wstydzic
|
Cytat:
Grand boss potrafi wtedy działać,wybierał młodych perspektywicznych,nawet jak trzeba było słono zapłacić za piłkarzy. |
ten kagawa za 350 tys euro, to się nazywa skauting ;p
|
|
Paweł Nowak strzelił gola dzis dla Lechii w przegranym meczu z Jagą
ps. Pasion dzis ma urodziny |
Głowacki strzelił właśnie przed chwilą gola Fenerbache!
|
A.Głowacki strzelił bramke w meczu z Fenerbache.......prowadzą 3:1
|
Głowacki strzelił dla Trabzonu w meczu z Fenerbahce :)
|
|
chyba jakas powazna kontuzja Glowy teraz :/
|
|
|
Aj... jak się patrzy na to to coraz bardziej go szkoda.. Z całym szacunkiem dla naszych stoperów , ale żaden mu nie dorównuje. to był nasz prawdziwy skarb w defensywie , zawsze byłem spokojny o tyły gdy on grał. On i Marcelo - to był dopiero duet..
Wielka szkoda , że chociaż jednego z nich nie udało się zatrzymać. Nie dość , że pewni defensorzy to jeszcze z przodu potrafili coś ustrzelić. Zawsze miło będę ich wspominał |
dlatego tyle kosztowali.......................
|
Ale się rozpadł podobno. To pechowy piłkarz.
Oczywiście, że stoperów szkoda, ale szkoda było wielu piłkarzy, którzy odeszli. Teraz już nie ma tej samej mocnej drużyny i to niestety odczuwamy. |
Spokojnie, strzeli samobója to go będą ścigać z nożami:P
A tak na serio , Głowa jest takim symbolem równej i solidnej gry - bez jakiegoś wielkiego szału, bez fajerwerków - po prostu pewny punkt zespołu.Taki był też m.in Baszczu i to też nie przypadek że przeciętny Zieniu jest tylko rezerwowym a Baszczu mimo olbrzymich przeciwności losu(kontuzja potem jakieś zakażenie) od razu wywalczył sobie miejsce w nowym zespole. ps -faktycznie zszedł w 64 minucie, ciekawe czy to coś poważnego. |
Dokładnie. To już nie te czasy kiedy szatnie Wisły wypełniali niemal sami kadrowicze. A teraz na wrześniowe mecze z Ukrainą i Australią (z tym przeciwnikiem w dodatku u nas) Smuda nie powołał żadnego piłkarza spod Białej Gwiazdy.
Ale bardzo dobrze ,że znów do kadry wrócił wspominany tutaj nasz niedawny kapitan:) |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html
Onet nie pisze o kontuzji. I oby tak faktycznie było. :) Brawo Głowa! :) |
Właśnie sobie uświadomiłem, że 7 września na R22 wróci właśnie Arek Głowacki :)
|
Cytat:
|
Brawo Arkadiusz.
Szkoda, że szklane nogi zahamowały mu karierę, bo potencjał miał na coś więcej niż dekada w Wiśle. Zyczę mu jak najlepiej - świetnie zarobi, pogra przeciw wielkim napastnikom, wierzę, że jeszcze zaistnieje w kadrze (bo to wciąż realtywnie młody jak na obrońcę chłopak). Swoją drogą - pamiętam jak za małolata oglądałem w tv jak piłkarze z Białą Gwiazdą klepnęli piątkę Trabzonsporowi w PU. A teraz Głowa idzie do nich w poczuciu wielkiego awansu finansowego, ale i sportowego... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl