Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

martinius028 19.08.2010 20:33

Arek na razie dość pewnie z L'poolem. Nieźle te Turki sobie pykają.

Miichał 19.08.2010 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 964591)
Wie ktoś czy gra polskie trio w tym meczu? No i jak idzie Arkowi przeciw The Reds?

Piszczek i Kuba grają, Lewandowski siedzi na ławce. Głowa i jego zespół przegrywa 0-1 do przerwy na Anfield. Jeszcze Glik gra w pierwszym składzie w Palermo.

mgła 19.08.2010 20:34

3-0 Ale się z nimi bawią, ale jestesmy słabi na tym tle

chciałabym 6-0 :P i brameczke Kuby

skeba 19.08.2010 20:35

Jestesmy beznadziejni. Skonczy sie na 6-0 i game over. A my jak frajerzy 3-0 w 20 minut.

tofik 19.08.2010 20:36

Piszczyk asyste ma. W ogóle Azerzy zero gry pressingiem, patrzą jak Borussia gra :)
Jak słabi musimy być, aż się myśleć nie chce.
E:Widzę, że każdy ma takie same przemyślenia :))

Zwierze 19.08.2010 20:38

Inna sprawa że co strzał to bramka, nawet do rąk bramkarza...

mgła 19.08.2010 20:40

Właśnie oni się patrzą jak gra Borussia czemu my na SS tak nie potrafiliśmy wyjść pewnie i zagrać swoje strzelić dwie bramki i odebrać im nadzieje... beznadziejnie to u nas wyglądało (nadal wygląda) - trzeba liczyć na trenera że poukłada i jakoś zgra ale podłamałąm się:( może chociaż Kuba strzeli niech dostaną jak najwięcej

Edit: już 4-0 no może pobiją tę moje planowane 6-0 i wejdzie Lewy i coś ustrzeli w drugiej połowie heheh

skeba 19.08.2010 20:48

Japoniec wziety za 350 tys euro - jakos my to nie mozemy za tak smieszne pieniadze gwiazde kupic, bo niewatpliwie nim bedzie Japoniec

tofik 19.08.2010 20:51

Kagawa lepszy od Lewandowskiego jest przecież :)
Śmieszna sytuacja. Japonczyk 1.7m wali z głowy nawet nikt z nim nie skoczył. Grają jak na treningu.

PS. Może po zwycięstwie nad Wisłą dumni Azerowie poczuli się już królami Europy i najzwyczajniej w świecie zlekceważyli Borussię ? :)

skeba 19.08.2010 20:52

Nie wiem Jak Wisła nie mogla ich przejśc. Dzieli nas przepasc i z dnia na dzien jest co raz gorzej. Niech wygraja 7-0 to Wislacy beda sie wstydzic

yoda79 19.08.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 964547)
Kosowskiego wypatrzył sam grand boss Cupiał na turnieju bodajże U21 (nie pamiętam dokładnie) Jedyne co z tego turnieju pamiętam, to , że Kosowski wyglądał na tle pozostałych reprezentantów, niczym Usain Bolt w amerykańskim McDonalds. Uche to bodajże zaciąg Smudy.

I jeśli mnie pamięc nie myli to był błyskawiczny transfer. Kosa chyba zagrał parę meczyków na początku sezonu w Górniku, szybki transfer w tygodniu i szybki debiut. Poprawcie mnie jeśli się mylę,ale chyba między ostatnim meczem Kosy w Zabrzu a pierwszym w Wiśle minął tydzień?
Grand boss potrafi wtedy działać,wybierał młodych perspektywicznych,nawet jak trzeba było słono zapłacić za piłkarzy.

Falmokirak 19.08.2010 20:58

ten kagawa za 350 tys euro, to się nazywa skauting ;p

Silvestro 20.08.2010 07:46

Mecz towarzyski Apollon - Alki 2:2

http://www.apollon.com.cy/apollon/images/Alki_In3a.jpg

Maciejj 22.08.2010 18:32

Paweł Nowak strzelił gola dzis dla Lechii w przegranym meczu z Jagą


ps. Pasion dzis ma urodziny

fialo 23.08.2010 19:41

Głowacki strzelił właśnie przed chwilą gola Fenerbache!

bojantsw 23.08.2010 19:41

A.Głowacki strzelił bramke w meczu z Fenerbache.......prowadzą 3:1

Mariusznh_92 23.08.2010 19:41

Głowacki strzelił dla Trabzonu w meczu z Fenerbahce :)

Edo 23.08.2010 20:24

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...ND=5195#Icerik

matti220 23.08.2010 20:26

chyba jakas powazna kontuzja Glowy teraz :/

iq1000 23.08.2010 21:06

Jaka kontuzja?

Głowa po strzeleniu bramki:
http://img716.imageshack.us/img716/9...956v7b2f0n.jpg

sqbi 23.08.2010 21:10

Bramka Głowy:

http://www.youtube.com/watch?v=n9-_QW_BVrE

szczepanwislak 23.08.2010 21:28

Aj... jak się patrzy na to to coraz bardziej go szkoda.. Z całym szacunkiem dla naszych stoperów , ale żaden mu nie dorównuje. to był nasz prawdziwy skarb w defensywie , zawsze byłem spokojny o tyły gdy on grał. On i Marcelo - to był dopiero duet..
Wielka szkoda , że chociaż jednego z nich nie udało się zatrzymać. Nie dość , że pewni defensorzy to jeszcze z przodu potrafili coś ustrzelić.
Zawsze miło będę ich wspominał

derr 23.08.2010 21:31

dlatego tyle kosztowali.......................

tofik 23.08.2010 21:36

Ale się rozpadł podobno. To pechowy piłkarz.
Oczywiście, że stoperów szkoda, ale szkoda było wielu piłkarzy, którzy odeszli. Teraz już nie ma tej samej mocnej drużyny i to niestety odczuwamy.

1q2 23.08.2010 21:40

Spokojnie, strzeli samobója to go będą ścigać z nożami:P

A tak na serio , Głowa jest takim symbolem równej i solidnej gry - bez jakiegoś wielkiego szału, bez fajerwerków - po prostu pewny punkt zespołu.Taki był też m.in Baszczu i to też nie przypadek że przeciętny Zieniu jest tylko rezerwowym a Baszczu mimo olbrzymich przeciwności losu(kontuzja potem jakieś zakażenie) od razu wywalczył sobie miejsce w nowym zespole.

ps -faktycznie zszedł w 64 minucie, ciekawe czy to coś poważnego.

szczepanwislak 23.08.2010 21:44

Dokładnie. To już nie te czasy kiedy szatnie Wisły wypełniali niemal sami kadrowicze. A teraz na wrześniowe mecze z Ukrainą i Australią (z tym przeciwnikiem w dodatku u nas) Smuda nie powołał żadnego piłkarza spod Białej Gwiazdy.
Ale bardzo dobrze ,że znów do kadry wrócił wspominany tutaj nasz niedawny kapitan:)

!!IRIVER!! 23.08.2010 21:47

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html

Onet nie pisze o kontuzji. I oby tak faktycznie było. :) Brawo Głowa! :)

Dean 23.08.2010 21:59

Właśnie sobie uświadomiłem, że 7 września na R22 wróci właśnie Arek Głowacki :)

Pablooo 23.08.2010 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 967363)
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html

Onet nie pisze o kontuzji. I oby tak faktycznie było. :) Brawo Głowa! :)

A co to onet jakaś wyrocznia? Znosili go na noszach.

felipe 23.08.2010 22:04

Brawo Arkadiusz.
Szkoda, że szklane nogi zahamowały mu karierę, bo potencjał miał na coś więcej niż dekada w Wiśle. Zyczę mu jak najlepiej - świetnie zarobi, pogra przeciw wielkim napastnikom, wierzę, że jeszcze zaistnieje w kadrze (bo to wciąż realtywnie młody jak na obrońcę chłopak).

Swoją drogą - pamiętam jak za małolata oglądałem w tv jak piłkarze z Białą Gwiazdą klepnęli piątkę Trabzonsporowi w PU. A teraz Głowa idzie do nich w poczuciu wielkiego awansu finansowego, ale i sportowego...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl