![]() |
Michał Kołodziejczyk z Rzeczpospolitej chyba.
|
tez macie wrazenie ze Lechita?
|
Jak na razie to w****ia mnie tylko konsekwentne stawianie na najbardziej przereklamowane drewno ligowe (czyt.Lewandowski).Co jak co ale jak Leszek go puści to chyba z 40 % jego całkowitej wartości ubędzie...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No koles jest dobry.. polowa zawodnikow grajaca z Serbia idzie do Amiki..
Nowak najgorzy ze stawki, a ogolem rzecz biorac dobry mecz, prowadzimy gre, a nie gramy z byle kim.. dawac Maleckiego, niech rozruszy towarzystwo |
Cytat:
ubędzie tych % Lewandowskiemu czy Lechowi? Bo jeśli Lechowi, to Lewandowski nie takie drewno :) Guzik warte takie mecze, jak dziś. Z oczywistych względów nie będzie żadnej ostrej walki to może się i podobać, bo nikt nikomu za poważnie nie przeszkadza. Czysta gierka treningowa . Jeszcze ten deszcz do tego. |
Racja, drugi mecz i kolejny bardzo słaby w wykonaniu Lewandowskiego, też coś sie obawiam o niego że skończy jak Matusiak...
|
Co z tego, że gra "nieźle" wygląda? Nasza dobra gra wynika z tego, że nasi gryzą trawę, a Serbowie unikają walki w obawie przed kontuzją. Choć i tak grają na 80%, więc to dobrych sprawdzian dla naszych.
Widać, że Mierzejewski przy klasowym przeciwniku już tak nie błyszczy, choć bardziej się stara. Dudka wolny - nie tylko wolno biega, ale i wolno myśli. W sumie nic nowego. Peszko dzisiaj bardzo słabo, choć miał jeden udany rajd. Ivanović pokazał mu, co to znaczy gra przeciwko klasowemu obrońcy. To nie to samo, co gra przeciwko Diazowi, Rzeźniczakowi czy Alvarezowi. Najsłabszy na boisku Wojtkowiak - do zmiany. Nie lubię go, uważam że to słaby boczny obrońca ale nie jego wina, że gra na stoperze. Szkoda, że Smuda nie spróbował Piotra Brożka na stoperze, wynik byłby podobny. PS. Isajlović ma figurę podobną do mnie. Widać tylko w polskiej lidze profesjonalni piłkarze mogą mieć podobne gabaryty co kibice. Pączku, nie jesteś sam! |
Cytat:
Oho Tosik(Tosic) wchodzi:D. Nie wiedzialem ze zmienil obywatelstwo:D. |
Ja sie pytam gdzie jest Piotr Brożek - znowu nas katuja Dudka albo innymi drewnianymi Kowalczykami choc tym razem akurat kontuzja go zmogła. A Smuda jak sie przywiąże do zawodnika to będzie na niego stawiał - patrz beznadziejny Lewandowski.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Problem w tym, że nie ma niestety lepszego napastnika niż Lewandowski. Może będzie nim Sobiech, ale niech to potwierdzi w nowym sezonie.
BTW: to, co wyrabiają liniowi w dzisiejszym meczu woła o pomstę do nieba. Serbowie 3 razy w zasadzie wychodzili na czystą pozycję i 3 razy sędziowie mylą się na naszą korzyść. |
Cytat:
|
Toż to swojska, prawdziwie polska obrona Częstochowy.
|
Ile jeszcze meczów Dudka może rozegrac (s*******ic) na lewej obronie? Chyba trzeba byc ślepym, żeby tam wstawiac takiego ogora?
|
Smuda robi z reprezentacji swoj prywatny folwark...co w kadrze Polski robi Rybus?? Na jakiej podstawie ten mierny pilkarzyny, ktory nie wyroznia sie niczym(ile zanotowal asyst i ile strzelil bramek? jesli wogole gral) w polskiej lidze jest powolywany.
Wojtkowiak, Nowak, to tez jaja. Podobnie, jak i Glik, ktory spadl z ligi :). O Fabianskim nie wspominajac. |
Cytat:
|
For Fun: Smuda ma robić selekcję. Z polskiej ligi dostał szansę (i jeszcze dostanie) każdy zawodnik, umiejący od czasu do czasu prosto kopnąć piłkę i w miarę sprawny fizycznie (choć i dla nie w pełni sprawnych zrobiono wyjątek, vide: Jeleń i Nowak).
To nie hiszpańska liga, by wyławiać perełki. Tu z błota trzeba wyławiać nieliczne, przegniłe ziemniaki, ale jeszcze nadające się do spożycia. |
Darek Dudka pokazuje jaki jest swietny na lewej obronie. Kazdy wie ze Darek sie nie nadaje na lewa obrone. A Smuda niech dalej na niego tam stawia;|
|
Zdawało mi się czy nasi skroili coś nie coś Serbom... ? ;)
|
Więc kto za Lewego, który w naszej lidze jest najlepszym napastnikiem? Skoro inni w tej naszej miernej kopanej są od niego jeszcze gorsi, to dlaczego mają grać oni a nie on?
Jedynie to chyba jeszcze Janczykowi mógłby dać pograć Smuda. edit: no jednak mógłby dać Sobiechowi z 20 minut ( a nie 2 minuty) na pokazanie się |
Cytat:
Nie ale tak na serio to powinien Smuda wiecej zmian robić i przede wszystkim wczesniej !! |
Ale Smuda niech najpierw ogarnie troche taktyke? Po kiego probujemy prowadzic gre? Wiadomo, ze pilkarzy mamy slabych i z takimi druzynami, jak Hiszpania, Niemcy, Anglia, Francja czy Wlosi, pilki dlugo nie powachamy...trzeba przede wszystkim pracowac nad obrona(czyli skompletowac ta formacje, a nie powolywac ludzi z przypadku) i nad gra obronna calego zespolu, oprzec gre na kontrataku.
Lewandowski nie rozegral jeszcze dobrego spotkania z silnym rywalem, a w polskiej lidze potrafil go przykryc Jop. Nie oszukujmy sie, w skali europejskiej to jest przecietny pilkarz. Bramkarze tez zasluguja na oddzielne zdanie...czemu szukamy sposrod tych, ktorzy nie graja? Kuszczak i Fabianski nie maja prawa bytu w kadrze(chyba, ze na pozycji nr 3), bo od paru dobrych lat nie maja miejsca w swoich zespolach(i rozgrywaja moze kilkanascie spotkan w sezonie). Jestesmy "skazani" na Boruca, bo reszta zadowala sie lawka rezerwowych albo ma poprostu mniejsze umiejetnosci. |
Mecz podobac sie w miare mogl w 1 polowe, druga to juz jakas farsa...i pogoda miala duzy wplyw na to.
Sedzia...bez komentarza. Gdyby nie sedzia i zwyczajny brak skutecznosci przeciwnika to mogloby byc "wpie****" roznica 3-4 bramek... a tak to mamy 0-0. Widze ze tu znawcy po Rybusie jada bez wzgledu na wszystko. Mial 4 podania,jedna strate i zagral na poziomie reszty pomijajac Kube ( zawodnika meczu ) i Dudke ( antyzawodnika meczu ). Chlopak ma slaby sezon ale Smuda go wzial do kadry wiec jak gra to gra. Ja wiem ze Wy chcielibyscie na to miejsce kogos z Wisly ale coz...to nie Wy jestescie selekcjonerem. |
Cytat:
Twoim tokiem rozumowania po Dariuszu Wspanialym tez nie mozna jezdzic, bo wzial go Smuda to gra jak gra... :lol: |
Ja go nie bronie... O ile w poprzednim meczu zagral kaszane i mozna bylo po nim jechac, o tyle dzisiaj zagral na 0 czyli i tak lepiej niz 3-4 innych zawodnikow. Widzisz w tym bronienie Ryby?
|
Cytat:
W czym taki Małecki jest lepszy od Rybusa? Obaj grają kichę, a niektórzy tu domagają się, aby Mały wbiegł na boisko. |
Cytat:
A fakt, że Rybus gra w kadrze to obraza dla kadry. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl