Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

jurukuru 02.06.2010 20:12

Michał Kołodziejczyk z Rzeczpospolitej chyba.

KoPer 02.06.2010 20:14

tez macie wrazenie ze Lechita?

WiślakMyślenice 02.06.2010 20:15

Jak na razie to w****ia mnie tylko konsekwentne stawianie na najbardziej przereklamowane drewno ligowe (czyt.Lewandowski).Co jak co ale jak Leszek go puści to chyba z 40 % jego całkowitej wartości ubędzie...

jurukuru 02.06.2010 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 908096)
tez macie wrazenie ze Lechita?

Iwański zawsze się ekscytował Leszkami a Kołodziejczyk Polonią..(tą z warszawy) :)

wislabielany 02.06.2010 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 908100)
Lewandowski skonczy tak jak Matusiak, przereklamowany jest
a Lech tez jest bezszczelny, chca na nim wywrzec zeby zrezygnowal 10% na ktore obie strony sie zgodzily ;|

Chyba bezczelny ... :D

SpoXsteR 02.06.2010 20:23

No koles jest dobry.. polowa zawodnikow grajaca z Serbia idzie do Amiki..
Nowak najgorzy ze stawki, a ogolem rzecz biorac dobry mecz, prowadzimy gre, a nie gramy z byle kim..
dawac Maleckiego, niech rozruszy towarzystwo

harthausen 02.06.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 908097)
Jak na razie to w****ia mnie tylko konsekwentne stawianie na najbardziej przereklamowane drewno ligowe (czyt.Lewandowski).Co jak co ale jak Leszek go puści to chyba z 40 % jego całkowitej wartości ubędzie...


ubędzie tych % Lewandowskiemu czy Lechowi?
Bo jeśli Lechowi, to Lewandowski nie takie drewno :)

Guzik warte takie mecze, jak dziś. Z oczywistych względów nie będzie żadnej ostrej walki to może się i podobać, bo nikt nikomu za poważnie nie przeszkadza. Czysta gierka treningowa .
Jeszcze ten deszcz do tego.

kubawislak 02.06.2010 20:24

Racja, drugi mecz i kolejny bardzo słaby w wykonaniu Lewandowskiego, też coś sie obawiam o niego że skończy jak Matusiak...

flamengista 02.06.2010 20:28

Co z tego, że gra "nieźle" wygląda? Nasza dobra gra wynika z tego, że nasi gryzą trawę, a Serbowie unikają walki w obawie przed kontuzją. Choć i tak grają na 80%, więc to dobrych sprawdzian dla naszych.

Widać, że Mierzejewski przy klasowym przeciwniku już tak nie błyszczy, choć bardziej się stara. Dudka wolny - nie tylko wolno biega, ale i wolno myśli. W sumie nic nowego. Peszko dzisiaj bardzo słabo, choć miał jeden udany rajd. Ivanović pokazał mu, co to znaczy gra przeciwko klasowemu obrońcy. To nie to samo, co gra przeciwko Diazowi, Rzeźniczakowi czy Alvarezowi.

Najsłabszy na boisku Wojtkowiak - do zmiany. Nie lubię go, uważam że to słaby boczny obrońca ale nie jego wina, że gra na stoperze. Szkoda, że Smuda nie spróbował Piotra Brożka na stoperze, wynik byłby podobny.

PS. Isajlović ma figurę podobną do mnie. Widać tylko w polskiej lidze profesjonalni piłkarze mogą mieć podobne gabaryty co kibice. Pączku, nie jesteś sam!

koyoot 02.06.2010 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 908099)
Iwański zawsze się ekscytował Leszkami a Kołodziejczyk Polonią..(tą z warszawy) :)

To ty chyba pamietasz jedynie mecze z PUEFA, bo zawsze Iwanski byl pro-Wislacki. Trza bylo ogladac mecze ktore komentowal pare lat temu i mecze reprezentacji glownie mowil o pilkarzach Wisly.

Oho Tosik(Tosic) wchodzi:D. Nie wiedzialem ze zmienil obywatelstwo:D.

lorddavy 02.06.2010 20:33

Ja sie pytam gdzie jest Piotr Brożek - znowu nas katuja Dudka albo innymi drewnianymi Kowalczykami choc tym razem akurat kontuzja go zmogła. A Smuda jak sie przywiąże do zawodnika to będzie na niego stawiał - patrz beznadziejny Lewandowski.

jurukuru 02.06.2010 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 908112)
To ty chyba pamietasz jedynie mecze z PUEFA, bo zawsze Iwanski byl pro-Wislacki. Trza bylo ogladac mecze ktore komentowal pare lat temu i mecze reprezentacji glownie mowil o pilkarzach Wisly.

Oho Tosik(Tosic) wchodzi:D. Nie wiedzialem ze zmienil obywatelstwo:D.

No był pro- Wiślacki ale kilka lat temu, zauważ, że klub o którym najwięcej nawija podczas spotkań piłkarskich jest klub z Poznania, aż uszy bolą.:)

0 22 02.06.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 908114)
Ja sie pytam gdzie jest Piotr Brożek - znowu nas katuja Dudka albo innymi drewnianymi Kowalczykami choc tym razem akurat kontuzja go zmogła. A Smuda jak sie przywiąże do zawodnika to będzie na niego stawiał - patrz beznadziejny Lewandowski.

No, fatalny, absolutnie do dupy. Dalibyscie spokoj, serio :)

flamengista 02.06.2010 20:47

Problem w tym, że nie ma niestety lepszego napastnika niż Lewandowski. Może będzie nim Sobiech, ale niech to potwierdzi w nowym sezonie.

BTW: to, co wyrabiają liniowi w dzisiejszym meczu woła o pomstę do nieba. Serbowie 3 razy w zasadzie wychodzili na czystą pozycję i 3 razy sędziowie mylą się na naszą korzyść.

lorddavy 02.06.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 908122)
Problem w tym, że nie ma niestety lepszego napastnika niż Lewandowski. Może będzie nim Sobiech, ale niech to potwierdzi w nowym sezonie.

BTW: to, co wyrabiają liniowi w dzisiejszym meczu woła o pomstę do nieba. Serbowie 3 razy w zasadzie wychodzili na czystą pozycję i 3 razy sędziowie mylą się na naszą korzyść.

ekhm Ty Serbom kibicujesz, że tak to przeżywasz :lol:?

flamengista 02.06.2010 21:01

Toż to swojska, prawdziwie polska obrona Częstochowy.

lorddavy 02.06.2010 21:03

Ile jeszcze meczów Dudka może rozegrac (s*******ic) na lewej obronie? Chyba trzeba byc ślepym, żeby tam wstawiac takiego ogora?

For_FuN_ 02.06.2010 21:07

Smuda robi z reprezentacji swoj prywatny folwark...co w kadrze Polski robi Rybus?? Na jakiej podstawie ten mierny pilkarzyny, ktory nie wyroznia sie niczym(ile zanotowal asyst i ile strzelil bramek? jesli wogole gral) w polskiej lidze jest powolywany.

Wojtkowiak, Nowak, to tez jaja. Podobnie, jak i Glik, ktory spadl z ligi :). O Fabianskim nie wspominajac.

_ukoL 02.06.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 908121)
No, fatalny, absolutnie do dupy. Dalibyscie spokoj, serio :)

No ale kiedy to prawda to co tu ukrywać? :-) W polskiej lidze strzelać to ciut łatwiejsza sprawa niż w meczach z Finami czy Serbami, a przed Nami Hiszpania...:lol:

flamengista 02.06.2010 21:12

For Fun: Smuda ma robić selekcję. Z polskiej ligi dostał szansę (i jeszcze dostanie) każdy zawodnik, umiejący od czasu do czasu prosto kopnąć piłkę i w miarę sprawny fizycznie (choć i dla nie w pełni sprawnych zrobiono wyjątek, vide: Jeleń i Nowak).

To nie hiszpańska liga, by wyławiać perełki. Tu z błota trzeba wyławiać nieliczne, przegniłe ziemniaki, ale jeszcze nadające się do spożycia.

qchar90 02.06.2010 21:12

Darek Dudka pokazuje jaki jest swietny na lewej obronie. Kazdy wie ze Darek sie nie nadaje na lewa obrone. A Smuda niech dalej na niego tam stawia;|

januszek888 02.06.2010 21:12

Zdawało mi się czy nasi skroili coś nie coś Serbom... ? ;)

ToTylkoJa 02.06.2010 21:13

Więc kto za Lewego, który w naszej lidze jest najlepszym napastnikiem? Skoro inni w tej naszej miernej kopanej są od niego jeszcze gorsi, to dlaczego mają grać oni a nie on?
Jedynie to chyba jeszcze Janczykowi mógłby dać pograć Smuda.

edit: no jednak mógłby dać Sobiechowi z 20 minut ( a nie 2 minuty) na pokazanie się

Donki 02.06.2010 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 908135)
Więc kto za Lewego, który w naszej lidze jest najlepszym napastnikiem? Skoro inni w tej naszej miernej kopanej są od niego jeszcze gorsi, to dlaczego mają grać oni a nie on?
Jedynie to chyba jeszcze Janczykowi mógłby dać pograć Smuda.

Małecki :D

Nie ale tak na serio to powinien Smuda wiecej zmian robić i przede wszystkim wczesniej !!

For_FuN_ 02.06.2010 21:28

Ale Smuda niech najpierw ogarnie troche taktyke? Po kiego probujemy prowadzic gre? Wiadomo, ze pilkarzy mamy slabych i z takimi druzynami, jak Hiszpania, Niemcy, Anglia, Francja czy Wlosi, pilki dlugo nie powachamy...trzeba przede wszystkim pracowac nad obrona(czyli skompletowac ta formacje, a nie powolywac ludzi z przypadku) i nad gra obronna calego zespolu, oprzec gre na kontrataku.

Lewandowski nie rozegral jeszcze dobrego spotkania z silnym rywalem, a w polskiej lidze potrafil go przykryc Jop. Nie oszukujmy sie, w skali europejskiej to jest przecietny pilkarz.

Bramkarze tez zasluguja na oddzielne zdanie...czemu szukamy sposrod tych, ktorzy nie graja? Kuszczak i Fabianski nie maja prawa bytu w kadrze(chyba, ze na pozycji nr 3), bo od paru dobrych lat nie maja miejsca w swoich zespolach(i rozgrywaja moze kilkanascie spotkan w sezonie). Jestesmy "skazani" na Boruca, bo reszta zadowala sie lawka rezerwowych albo ma poprostu mniejsze umiejetnosci.

kreseq 02.06.2010 21:38

Mecz podobac sie w miare mogl w 1 polowe, druga to juz jakas farsa...i pogoda miala duzy wplyw na to.

Sedzia...bez komentarza. Gdyby nie sedzia i zwyczajny brak skutecznosci przeciwnika to mogloby byc "wpie****" roznica 3-4 bramek... a tak to mamy 0-0.


Widze ze tu znawcy po Rybusie jada bez wzgledu na wszystko. Mial 4 podania,jedna strate i zagral na poziomie reszty pomijajac Kube ( zawodnika meczu ) i Dudke ( antyzawodnika meczu ). Chlopak ma slaby sezon ale Smuda go wzial do kadry wiec jak gra to gra. Ja wiem ze Wy chcielibyscie na to miejsce kogos z Wisly ale coz...to nie Wy jestescie selekcjonerem.

mic 02.06.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 908149)
Widze ze tu znawcy po Rybusie jada bez wzgledu na wszystko. Mial 4 podania,jedna strate i zagral na poziomie reszty pomijajac Kube ( zawodnika meczu ) i Dudke ( antyzawodnika meczu ). Chlopak ma slaby sezon ale Smuda go wzial do kadry wiec jak gra to gra. Ja wiem ze Wy chcielibyscie na to miejsce kogos z Wisly ale coz...to nie Wy jestescie selekcjonerem.

:lol: nie ma jak to bronic "swojego"

Twoim tokiem rozumowania po Dariuszu Wspanialym tez nie mozna jezdzic, bo wzial go Smuda to gra jak gra... :lol:

kreseq 02.06.2010 21:41

Ja go nie bronie... O ile w poprzednim meczu zagral kaszane i mozna bylo po nim jechac, o tyle dzisiaj zagral na 0 czyli i tak lepiej niz 3-4 innych zawodnikow. Widzisz w tym bronienie Ryby?

ToTylkoJa 02.06.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 908150)
:lol: nie ma jak to bronic "swojego"

Przecież tak samo 'swoich' bronią wiślacy, lechici itp
W czym taki Małecki jest lepszy od Rybusa? Obaj grają kichę, a niektórzy tu domagają się, aby Mały wbiegł na boisko.

0 22 02.06.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 908129)
No ale kiedy to prawda to co tu ukrywać? :-)

Moim zdaniem 'nieco' przemawia przez niektórych wciaż kwestia mistrzostwa 2010. Grał jak grał, nie wyróżniał się ani na plus, ani na minus. Zreszta w takich warunkach w zasadzie nie da się nikogo ocenić, może poza Wojtkowiakiem i Dudka, bo narobili tyle błędów, że cięzko to przypadkiem tłumaczyć.

A fakt, że Rybus gra w kadrze to obraza dla kadry.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl