Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Mamba 10.09.2009 11:46

Mam takie pytanko:
Ostatnio zleciłem wypłate z bet at home na moje konto bankowe. W1 dniu kwota jaką zleciłem wypłacić widniała w: "Wypłaty w trakcie opracowania", ale nie została odjęta z mojej ogólnej puli kasy na koncie. Dzisiaj jak patrze to ta kwota ani nie została zaznaczona w "Wypłatach w trakcie opracowania" ani nie została odjęta z ogólnego stanu konta. I pytanie czy wszystko jest okey? Na pieniądze czekam już 4 dzień.

sandman 10.09.2009 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 791264)
Jeżeli korzystałeś z jakiegoś bonusu to zapewne jeszcze nie dokonałeś jeszcze obrotu całej wymaganej sumy.

Nie korzystałem z bonusu :/

pan Dudi 10.09.2009 12:59

Załóż sobie jeszcze ze 3 konta.

maciek777 10.09.2009 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mamba (Post 791260)
Mam takie pytanko:
Ostatnio zleciłem wypłate z bet at home na moje konto bankowe. W1 dniu kwota jaką zleciłem wypłacić widniała w: "Wypłaty w trakcie opracowania", ale nie została odjęta z mojej ogólnej puli kasy na koncie. Dzisiaj jak patrze to ta kwota ani nie została zaznaczona w "Wypłatach w trakcie opracowania" ani nie została odjęta z ogólnego stanu konta. I pytanie czy wszystko jest okey? Na pieniądze czekam już 4 dzień.

Ja mialem ostatnio po 3 dniach,z tym ze kasa zostala odjeta.
Napisz najlepiej do polskiego supportu to samo pytanie co nam zadales,powinni wyjasnic :)

concedi 10.09.2009 16:42

tak czysto informacyjnie, a wręcz ku zaspokojeniu ciekawości. Znacie kogoś osobiście lub kogoś tam który żyje tylko i wyłącznie z bukmacherki? no i jeszcze jedno, wykupował ktoś z Was jakieś abonamenty na płatne typy? gdzie, jak i za jakie pieniądze?

impreza 11.09.2009 08:09

Panowie gdzie na Pradniku Białym znajde STSa lub Totomixa? Mozliwie najblizej Clepardii. Bywam czesto popoludniami to by sie przy okazji kuponik puscilo. Dzieki

PaluchTSW 11.09.2009 15:04

jest nowiutki STS na samym poczatku IMBRAMOWSKIEJ idąc od placu Imbramowskiego. Na przeciwko tego biurowca który się buduje.

FredzIo 11.09.2009 15:27

2z3
Polonia Bytom - Piast Gliwice 1
Cracovia - Arka 1
Lechia - Wisła 2

Wiślak178 11.09.2009 15:35

Mam pytanie. Na BAH jest bonus 50% od pierwszej wpłaty i trzeba to trzy razy postawić po kursie wiekszym niż 1.5. Jeśli wpłaciłem na konto 50 zł to dostane 25 zł i aby móc dokonać wypłaty muszę trzy razy postawić 75 zł, czy moje zakłady się sumują i moge postawić za 50 zł pozniej za 25 zł (po kursie wiekszym niz 1.5 i tak trzy razy)?

2z3
Stoke City - Chelsea FC 1
Atletico Madrid - Racing de Santander 1
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2

zawsze0statniii 11.09.2009 15:48

pomyślałem ze mozna podzielic sie fajnymi linkami przydatnymi w analizie.Odemnie polecam te linki , naprawde dobre strony.

http://www.vitisport.cz/index.php?cl...fotbal&lang=cs

http://www.soccerstats.com/

http://results.livewyniki.pl/ (klikamy na lige ,potem statystyki )

a wy maice jakies dobre stronki :) ?

bula1010 11.09.2009 16:44

siemka dawno mnie tu nie było czas się odegrać :
na dziś polski kupon:
widzew 1
korona 2

polonia bytom 1
gks katowice 1

kurs 23.59 za 5zł do wygrania 115zł

Polonia Bytom - Piast Gliwice over 2.5
Vitoria Guimaraes - Ass Naval 1
1. FC Kaiserslautern - MSV Duisburg over 2.5

EA Guingamp - SM Caen 2
Agovv Apeldoorn - BV Veendam 1


kurs 29.65 za 5zł do wygrania 130zł

pozdi91 11.09.2009 17:18

Sporo ciekawych meczy na sobotę, głównie masówki, ale może upatrujecie gdzieś mimo to swoich pewniaków...

Notts County, CSKA Sofia, Dinamo Zagrzeb, OL, Bordeaux, PSV, Twente, AZ, Hoffenheim, FC Porto, Rubin, Partizan, Celtic, Chelsea

kamilll1906 11.09.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawsze0statniii (Post 791669)
pomyślałem ze mozna podzielic sie fajnymi linkami przydatnymi w analizie.Odemnie polecam te linki , naprawde dobre strony.

http://www.vitisport.cz/index.php?cl...fotbal&lang=cs

http://www.soccerstats.com/

http://results.livewyniki.pl/ (klikamy na lige ,potem statystyki )

a wy maice jakies dobre stronki :) ?


zawsze z tego korzystalem:

http://bet-at-home.com/redirStats.as...9cGw=&cid=1909

pozdi91 11.09.2009 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 791717)

Popieram, statystyki BAHa najlepsze.

zawsze0statniii 11.09.2009 19:09

no sprawdziłem spoko statystyki bardzo dobre

LuKaS TSW 11.09.2009 21:56

W środę trzy kupony na każdym po jednej pomyłce,wczoraj też jedna pomyłka i dziś też,normalnie odechciewa się grać...
Poproszę o jakieś fajne typy na weekend żeby się odkuć,mogą być undery i overy :)

pnikonion 11.09.2009 22:00

man city - arsenal 1
totenham - man utd 1
lechia - wisla x

Zwierze 12.09.2009 09:37

Coś mi się wydaje że nie wejdzie ani jeden typ, pnikoniom:)
Man musi wygrać co nie oznacza że nie zremisuje ale wątpię żeby przegrał, Arsenal gra dobrą piłkę, tutaj moim zdaniem jest wynik otwarty. Co do Wisły niech sobie każdy odpowie...
Pozdraiwam

wislak.kw 12.09.2009 10:27

Livorno : Milan 2
Briningham : Aston Villa 2
Inter : Parma 1
Stoke : Chelsea 2

Co myślicie o tych meczach??

rocco_1906 12.09.2009 10:52

Polska - Bułgaria
Espanyol - Real over 2,5
NY Yankees - Baltimore
Serbia - Polska(+3,5) 2

kuczmen 12.09.2009 11:11

Witam
Moj kupon
"11"
a/Tottenham-Manch.Utd 2
b/FC Koln-Schalke 2
c/Pogon-Znicz 1
Stoke-Chelsea 2
d/Lyon -Lorient 1
Getafe-Barcelona 2


Schalke tylko mi zostalo:) na dzis

LuKaS TSW 12.09.2009 11:12

Na południe postawiłem:
Gold Coast-Brisbane 2
Osaka-Kobe 1
za 30 zł do wygrania 71 zł

Znalazłem ciekawy kurs:
Getafe-Barcelona 2 drużyna strzeli gola w pierwszej połowie 1,70 jak myślicie,warte zagrania?

bula1010 12.09.2009 12:47

siema zaszalałem na dziś już 3 kupony w dupe ale 3 jeszcze są w grze i oby weszły:
1:
Kluczbork-Górnik 2
Hansa-Koblenz 1
TSV 1860 München-Greuther Fürth 1

Derby County - Sheffield United 1
Motherwell FC - Glasgow Rangers 2


kurs 22.99 za 5zł do wygrania 110zł

2:
Borussia-Bayern 2
VFL Wolfsburg-Bayer 1
City-Arsenal 1
Tottenham-United 2

kurs 22.57 za 5zł do wygrania 110zł

3:
Gks Bełchatów-Ruch X2
Cracovia-Arka 1
Śląsk-Legia 1X
Jagiellonia-Lech 1X
Getafe-Barcelona 1:0 typ 2

kurs 16.58 za 5zł do wygrania 85zł

4:
Hoffenheim - VFL Bochum over 2.5
HSV-Stuttgart 1
Livorno-Milan 2
Lazio-Juventus 2
Polska-Serbia 1

kurs.25.32 za 4zł do wygrania 100zł

5:
Stoke-Chelsea over 2.5
Liverpool-Burnley over 2.5
Marsylia 2
Anderlecht 2
Middlesbrough 1

kurs 16.50 za 5zł do wygrania 80zł

6:
Cracovia-Arka 1
Śląsk-Legia 1X
Jagiellonia-Lech 1X
Getafe-Barcelona 1:0 typ 2
Tottenham-United 2

kurs 25.02 za 4zł do wygrania 100zł

banasik 12.09.2009 13:42

Jagiellonia - Lech 1 2.75
Borussia - Bayern X 3.20
ManC - Arsenal 1 2.60
Bełchatów - Ruch 2 3.15

ako: 72.07 :)

Stoke - Chelsea 2 1.40
Tottenham - ManU 1x 1.49
Bordeaux - Grenoble 1 1.27
Lyon - Lorient 1 1.35
Le Mans - Marsylia x2 1.19
Livorno - Milan 2 1.82
Atletico Madryt - Racing 1 1.45
Den Haag - Alkmaar 2 1.50
Porto - Leixoes 1 1.20

ako: 20.22

Robbie92 12.09.2009 14:04

slask 1x
polska (+1.5s,) 2

oxford x2
belchatow 1x
dag red 1x

swinoujscie 1
lubin x2

za 2zl do wygr.25zl

liverpool 1
apoel 1
olympikaos 1
bayern x2
unirea 1
villareal 1
fenerbahce x2
roma x2
anderlecht x2
bordeaux 1
getafe 1x
porto 1
milan x2
timisoara 1
udinese 1x
inter 1
na hardkora
za 2zl do wygr. 89.5zl

week na slabym plusie

kuczmen 12.09.2009 16:16

Robbie92 -według mnie za duzo spotkan -naprawde musialbys miec farta zeby to weszlo -15 spotkan stanowczo za duzo,Ale mimo wszystko życze wygranej

WiślakNH 12.09.2009 16:54

Celtic mi nie siadł ;/

Gin 12.09.2009 17:04

uf Chealsa wygrała a juz miałem targac kupon

banasik 12.09.2009 17:08

oglądam sobie transmisję z meczu Chelsea na sopcaście, 93. minuta i BUM! transmisja siadła (przerwane połączenie eurosportu2)

lecz wchodzę na livescore i miód na oczy moje - Stoke 1:2 Chelsea :)

bula1010 13.09.2009 07:02

na dzisiejsze przed południe :
Union Berlin 1
Nieciecza X2
Feyenord 2

aston villa X2
Flota 1

kurs 8.30 za 10 zł do wygrania 83zł No i fajnie zaczyna się niedziele :) wczoraj na minus 35zł a dziś już na plusie

teraz kupon hardkorowy:
Zagłębie Lubin 2
Salzburg 2
Roma 2
Fiorentina 1


kurs 45.30 za 3zł do wygrania 135zł szkoda bardzo szkoda do przerwy salzburg wygrywał 0:2 kurde..../

jeszcze jeden :
LECHIA-WISŁA 1:0 2
Koln-Schalke 2
Real Valladoid-Valencia 2
Genoa-Napoli 1

kurs 23.50 za 5zł do wygrania 115zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl