![]() |
Mam takie pytanko:
Ostatnio zleciłem wypłate z bet at home na moje konto bankowe. W1 dniu kwota jaką zleciłem wypłacić widniała w: "Wypłaty w trakcie opracowania", ale nie została odjęta z mojej ogólnej puli kasy na koncie. Dzisiaj jak patrze to ta kwota ani nie została zaznaczona w "Wypłatach w trakcie opracowania" ani nie została odjęta z ogólnego stanu konta. I pytanie czy wszystko jest okey? Na pieniądze czekam już 4 dzień. |
Cytat:
|
Załóż sobie jeszcze ze 3 konta.
|
Cytat:
Napisz najlepiej do polskiego supportu to samo pytanie co nam zadales,powinni wyjasnic :) |
tak czysto informacyjnie, a wręcz ku zaspokojeniu ciekawości. Znacie kogoś osobiście lub kogoś tam który żyje tylko i wyłącznie z bukmacherki? no i jeszcze jedno, wykupował ktoś z Was jakieś abonamenty na płatne typy? gdzie, jak i za jakie pieniądze?
|
Panowie gdzie na Pradniku Białym znajde STSa lub Totomixa? Mozliwie najblizej Clepardii. Bywam czesto popoludniami to by sie przy okazji kuponik puscilo. Dzieki
|
jest nowiutki STS na samym poczatku IMBRAMOWSKIEJ idąc od placu Imbramowskiego. Na przeciwko tego biurowca który się buduje.
|
2z3
Polonia Bytom - Piast Gliwice 1 Cracovia - Arka 1 Lechia - Wisła 2 |
Mam pytanie. Na BAH jest bonus 50% od pierwszej wpłaty i trzeba to trzy razy postawić po kursie wiekszym niż 1.5. Jeśli wpłaciłem na konto 50 zł to dostane 25 zł i aby móc dokonać wypłaty muszę trzy razy postawić 75 zł, czy moje zakłady się sumują i moge postawić za 50 zł pozniej za 25 zł (po kursie wiekszym niz 1.5 i tak trzy razy)?
2z3 Stoke City - Chelsea FC 1 Atletico Madrid - Racing de Santander 1 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2 |
pomyślałem ze mozna podzielic sie fajnymi linkami przydatnymi w analizie.Odemnie polecam te linki , naprawde dobre strony.
http://www.vitisport.cz/index.php?cl...fotbal&lang=cs http://www.soccerstats.com/ http://results.livewyniki.pl/ (klikamy na lige ,potem statystyki ) a wy maice jakies dobre stronki :) ? |
siemka dawno mnie tu nie było czas się odegrać :
na dziś polski kupon: widzew 1 korona 2 polonia bytom 1 gks katowice 1 kurs 23.59 za 5zł do wygrania 115zł Polonia Bytom - Piast Gliwice over 2.5 Vitoria Guimaraes - Ass Naval 1 1. FC Kaiserslautern - MSV Duisburg over 2.5 EA Guingamp - SM Caen 2 Agovv Apeldoorn - BV Veendam 1 kurs 29.65 za 5zł do wygrania 130zł |
Sporo ciekawych meczy na sobotę, głównie masówki, ale może upatrujecie gdzieś mimo to swoich pewniaków...
Notts County, CSKA Sofia, Dinamo Zagrzeb, OL, Bordeaux, PSV, Twente, AZ, Hoffenheim, FC Porto, Rubin, Partizan, Celtic, Chelsea |
Cytat:
zawsze z tego korzystalem: http://bet-at-home.com/redirStats.as...9cGw=&cid=1909 |
Cytat:
|
no sprawdziłem spoko statystyki bardzo dobre
|
W środę trzy kupony na każdym po jednej pomyłce,wczoraj też jedna pomyłka i dziś też,normalnie odechciewa się grać...
Poproszę o jakieś fajne typy na weekend żeby się odkuć,mogą być undery i overy :) |
man city - arsenal 1
totenham - man utd 1 lechia - wisla x |
Coś mi się wydaje że nie wejdzie ani jeden typ, pnikoniom:)
Man musi wygrać co nie oznacza że nie zremisuje ale wątpię żeby przegrał, Arsenal gra dobrą piłkę, tutaj moim zdaniem jest wynik otwarty. Co do Wisły niech sobie każdy odpowie... Pozdraiwam |
Livorno : Milan 2
Briningham : Aston Villa 2 Inter : Parma 1 Stoke : Chelsea 2 Co myślicie o tych meczach?? |
Polska - Bułgaria
Espanyol - Real over 2,5 NY Yankees - Baltimore Serbia - Polska(+3,5) 2 |
Witam
Moj kupon "11" a/Tottenham-Manch.Utd 2 b/FC Koln-Schalke 2 c/Pogon-Znicz 1 Stoke-Chelsea 2 d/Lyon -Lorient 1 Getafe-Barcelona 2 Schalke tylko mi zostalo:) na dzis |
Na południe postawiłem:
Gold Coast-Brisbane 2 Osaka-Kobe 1 za 30 zł do wygrania 71 zł Znalazłem ciekawy kurs: Getafe-Barcelona 2 drużyna strzeli gola w pierwszej połowie 1,70 jak myślicie,warte zagrania? |
siema zaszalałem na dziś już 3 kupony w dupe ale 3 jeszcze są w grze i oby weszły:
1: Kluczbork-Górnik 2 Hansa-Koblenz 1 TSV 1860 München-Greuther Fürth 1 Derby County - Sheffield United 1 Motherwell FC - Glasgow Rangers 2 kurs 22.99 za 5zł do wygrania 110zł 2: Borussia-Bayern 2 VFL Wolfsburg-Bayer 1 City-Arsenal 1 Tottenham-United 2 kurs 22.57 za 5zł do wygrania 110zł 3: Gks Bełchatów-Ruch X2 Cracovia-Arka 1 Śląsk-Legia 1X Jagiellonia-Lech 1X Getafe-Barcelona 1:0 typ 2 kurs 16.58 za 5zł do wygrania 85zł 4: Hoffenheim - VFL Bochum over 2.5 HSV-Stuttgart 1 Livorno-Milan 2 Lazio-Juventus 2 Polska-Serbia 1 kurs.25.32 za 4zł do wygrania 100zł 5: Stoke-Chelsea over 2.5 Liverpool-Burnley over 2.5 Marsylia 2 Anderlecht 2 Middlesbrough 1 kurs 16.50 za 5zł do wygrania 80zł 6: Cracovia-Arka 1 Śląsk-Legia 1X Jagiellonia-Lech 1X Getafe-Barcelona 1:0 typ 2 Tottenham-United 2 kurs 25.02 za 4zł do wygrania 100zł |
Jagiellonia - Lech 1 2.75
Borussia - Bayern X 3.20 ManC - Arsenal 1 2.60 Bełchatów - Ruch 2 3.15 ako: 72.07 :) Stoke - Chelsea 2 1.40 Tottenham - ManU 1x 1.49 Bordeaux - Grenoble 1 1.27 Lyon - Lorient 1 1.35 Le Mans - Marsylia x2 1.19 Livorno - Milan 2 1.82 Atletico Madryt - Racing 1 1.45 Den Haag - Alkmaar 2 1.50 Porto - Leixoes 1 1.20 ako: 20.22 |
slask 1x
polska (+1.5s,) 2 oxford x2 belchatow 1x dag red 1x swinoujscie 1 lubin x2 za 2zl do wygr.25zl liverpool 1 apoel 1 olympikaos 1 bayern x2 unirea 1 villareal 1 fenerbahce x2 roma x2 anderlecht x2 bordeaux 1 getafe 1x porto 1 milan x2 timisoara 1 udinese 1x inter 1 na hardkora za 2zl do wygr. 89.5zl week na slabym plusie |
Robbie92 -według mnie za duzo spotkan -naprawde musialbys miec farta zeby to weszlo -15 spotkan stanowczo za duzo,Ale mimo wszystko życze wygranej
|
Celtic mi nie siadł ;/
|
uf Chealsa wygrała a juz miałem targac kupon
|
oglądam sobie transmisję z meczu Chelsea na sopcaście, 93. minuta i BUM! transmisja siadła (przerwane połączenie eurosportu2)
lecz wchodzę na livescore i miód na oczy moje - Stoke 1:2 Chelsea :) |
na dzisiejsze przed południe :
Union Berlin 1 Nieciecza X2 Feyenord 2 aston villa X2 Flota 1 kurs 8.30 za 10 zł do wygrania 83zł No i fajnie zaczyna się niedziele :) wczoraj na minus 35zł a dziś już na plusie teraz kupon hardkorowy: Zagłębie Lubin 2 Salzburg 2 Roma 2 Fiorentina 1 kurs 45.30 za 3zł do wygrania 135zł szkoda bardzo szkoda do przerwy salzburg wygrywał 0:2 kurde..../ jeszcze jeden : LECHIA-WISŁA 1:0 2 Koln-Schalke 2 Real Valladoid-Valencia 2 Genoa-Napoli 1 kurs 23.50 za 5zł do wygrania 115zł |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl