![]() |
Oczywiscie ze tak, 1 meczu nie licze bo na farcie wywiezli 3 pkt
nikt mi nie wmowi ze Dnipro to gorsza druzyna od Amiki.. i tak samo Barcelona na rowni z Wisla z Barcelona (bo za pierwszy razem jak rowny z rownym z nia walczyla (3:4) czy jako pierwsza Polska druzyna z nia wygrala takie mecze po prostu sie zdarzaja, ale w ogolnym rozrachunku Dnipro zjadloby Amike.. i w tym wlasnie sek, Dnipro jest kompletnie bez formy a mimo to ona prowadzila gre przez wiekszosc meczu, a w drugiej polowie zjadla Poznaniakow (nie liczac ostatnich minut) grupa, grupa.. ale faktow nie mozna oszukac, co boli to to ze po sprzedaniu sie Amice (bo inaczej zbankrutowaliby) sa jedna z lepszych druzyn w Polsce.. a nie wywalczyli tego sami.. pieniedzy nie wylozyli, sponsorow nie znalezli, grajkow nie zakontraktowali, a wszystko to delikatnie piszac przejeli do siebie rozpeirdalajac inny klub, |
Cytat:
PS. Odwołuje bo w sumie wyparli się zarzutów korupcyjnych i starego Lecha i nowej Amiki. .... wie co to jest. |
Cytat:
Nie robcie jaj. Ok awansowali, niech graja, neich puchna w lidze. Ale zastanowcie sie nad tym czy to rzeczywiscie jest sukces na miare takiego kraju jak Polska. Jedna druzyna z czterech ledwo ledwo wchodzi do fazy grupowej drugorzednego pucharu a tutaj juz ogloszono podboj Europy. Cytat:
|
Gratulacje dla Lecha. Grali słabo, ale walczyli i awansowali. Po prostu Arboleda, Djurdjevic, Bandrowski, Kiełb, Wichniarek, a także Peszko (choć ten akurat nie grał) mają jaja do gry w piłkę. U nas niestety można to tylko powiedzieć o Cleberze, Sobolu (jak mu sił wystarcza) i Małeckim (jeśli coś mu na głowę w danym momencie nie padło). To stanowczo za mało. Jesteśmy na maxa bezjajeczną drużyną. Mimo wszystko liczę jeszcze na charakter Bunozy, Cikosza i Wilka, ale nie wiadomo jak u nich z umiejętnościami.
|
Cytat:
Ale to tylko w przypadku gdy w końcu wypracowali by sobie choć 1 sytuacje bramkową.Jak widać 180 minut to za mało dla nich , Amica też nie miała żadnej okazji z gry więc wynik odzwierciedla poziom Tak czy inaczej awans mają, coś co dla nas jest nie do przeskoczenia. |
Cytat:
Cytat:
|
Wnioski dla nas na przyszłość po meczu pyr nie są budujące.W tej drużynie jest grupa walczaków(Bandrowski,Arboleda,Kiełb,Peszko czy Rudnevs),której nie uświadczymy w Wiśle.Sobol i Cleber,którzy kiedyś tacy byli,to powoli retro melodia.Nie liczyłbym też na ich zmęczenie LE.Poprzednio jak grali,to na jesieni nam w lidze sporo uciekli,a dopiero wiosną Smuda zawalił przygotowania.Pyry i Polonia są faworytami ligi,a my i Legia hmm...No ale w sukurs przybyli Holendrzy,więc kto wie.
|
Przestancie sie juz napinac.
Zamknijcie ten temat. |
Cytat:
nikt mi nie wmowi ze Dnipro to gorsza druzyna od Amiki.. i tak samo Barcelona na rowni z Wisla z Barcelona (bo za pierwszy razem jak rowny z rownym z nia walczyla (3:4) czy jako pierwsza Polska druzyna z nia wygrala takie mecze po prostu sie zdarzaja, ale w ogolnym rozrachunku Dnipro zjadloby Amike.. i w tym wlasnie sek, Dnipro jest kompletnie bez formy a mimo to ona prowadzila gre przez wiekszosc meczu, a w drugiej polowie zjadla Poznaniakow (nie liczac ostatnich minut)" Sam się kompromitujesz pisząc takie bzdury. Dnipro w lidze ukraińskiej grało jak z nut, a nie zjadło Lecha!!! |
Cytat:
Sam się kompromitujesz pisząc takie bzdury. Dnipro w lidze ukraińskiej grało jak z nut, a nie zjadło Lecha!!! |
bo gdybys czytal co pisze to bys zrozumial... "takie mecze sie zdarzaja".. a akurat trafili na Dnipro ktore ma spory kryzys i sa bez formy, my tez walczylismy jak rowny z rownym nie tak dawno z Tottenhamem... ktore teraz zajmuje czolowe lokaty w Anglii.. i jak to madralo wytlumaczysz? zrozum ze mecz meczowi nierowny , dlatego na 10 meczow Dnipro 7 wygraloby bez wiekszego wysilku, gdyby przed Amika stanal Dnipro.. a nie kilkunastu pilkarzy przezywajacych krzyzys na ktorych ciazy presja od paru tygodni
|
No i Amica w przyszłorocznych pucharach, jak teraz dobrze pogra, może być nawet rozstawiana w eliminacjach do grup, a Wisła niestety - nierozstawiana i to od pierwszej rundy raczej. To dość duża różnica w porównaniu do Amici. Trudno, ale za darmo, w pucharach, gra się na darmo :-/ Ciekawe, kiedy Cupiał zechce, jeszcze chcieć z Wisełką ??
|
Z jednej strony dobrze bo gra w LE sprawi, że piłkarze Lecha będą zmęczeni :P a to dobrze dla nas :D ciekawi na kogo trafią, ale z taką grą cienko to widzę :P
|
Zgadzam się z Tobą że mecz meczowi nigdy nie jest równy, ale na tym polega piękno piłki. Rzecz w tym, że liczy się tylko zwycięstwo i to nie ważne w jakim stylu. Można grać pięknie a przegrać a nie oto w tym wszystkim chodzi. Lech zainkasuje co najmniej 10 mln zł i dalej się będzie rozwijał a u nas przyszłość nie wygląda zbyt kolorowo:-(
|
Cytat:
Żal Ci dupę ściska i tyle. Co w ogóle nie zmienia faktu że Amica jest przeciętnym zespołem, ale jaja ma i co miała zrobić to zrobiła.Tyle |
gratulacje dla Lecha.
lepsze wyniki w Europie to lepsi piłkarze zainteresowani grą w naszej lidze, lepsi piłkarze ..to wiadomo itd. co do szans Lecha w grupie, ja myślę że może być całkiem ciekawie. Trzeba pamiętać, że nasze kluby przegrywają w 75% przez swoją psychikę. Słabych lekceważymy, z lepszymi boimy się blamażu i mamy spętane nogi. Teraz gdy Lech osiągnął swoje, może na luzie zagrać kilka niezłych meczów i wyniki mogą być różne. Nie ma presji, są wyniki. Taka nasza mentalność. |
Cytat:
Tylko, że to jest cytat!!!! Ja się cieszę że Polska drużyna gra dalej.:) |
Cytat:
|
Cytat:
Ja się nie ciesze ale nie zmienia to faktu że były to mecze 2 wyrównanych zespołów z których jeden ograł drugiego |
Ale generalnie dla dobra polskiej piłki to dobrze że chociaż jedna polska drużyna awansowała do LE. Może to da nam kopa do większego rozwoju i w przyszłym roku na nowym stadionie z nowym trenerem z dobrymi transferami i z zdrową ambicją pokażemy że stać nas na grę o wyższe cele niż tylko polska ekstraklasa.
|
Cytat:
|
Zgadzam się z przedmówcą, a już myślałem że nie ma tutaj normalnie myślących ludzi.
|
Lech w meczach z Dnipro nie pokazał jakiejś rewelacyjnej piłki, ale w takich dwumeczach najważniejszy jest awans. Słowa uznania należą się im za solidną grę w obronie i zaangażowanie.
Kilka osób wyraziło radość z faktu, ze gra w fazie grupowej LE spowoduje, że Lech się zajedzie, co może poskutkować odpadnięciem z walki o mistrzostwo. Nie wiem, czy to powód do radości. W końcu perspektywa rozegrania na nowym stadionie kilku meczów z niezłymi europejskimi drużynami jest dość atrakcyjna i warto dla niej poświęcić te kilka punktów w Ekstraklasie, które bez problemu można odrobić wiosną. A to tylko 6 meczów w tej LE. Ile Lech rozegrał meczów w pucharach do tej pory? Też 6- strzelił w nich raptem 2 bramki, a nie przeszkodziło mu to ogolić taką Cracovię 5:0... Mnie po prostu w...a to minimalistyczne podejście polskich kopaczy, którzy po każdej kolejnej kompromitacji w pucharach mówią nieśmiertelne ,,Teraz możemy się skupić na lidze" |
Lech zagrał calkiem dobrze, sporo kasy im wpadnie za występy w Lidze Europy (10 mln zł).
Szkoda że nam wyprzedano całą defensywe przed tym sezonem (Głowa,Marcelo,Alvarez) bo myśle że też moglibyśmy z Dnipro powalczyc |
A graliśmy z nimi, bo coś nie kojarzę?
|
Kuchenni nic nie grali a graja w LE ,tez bym tak chcial :)
oni to zawsze maja jakies takie szczescie,z tym ze Dnipro tez slabiutko. ale beda mieli te pare meczow w Europie,fajna sprawa ,jakas odskocznia od polskiej szarości. |
Znając szczęście kuchenek, natrafia na słabe drużyny, ale oni sa tak prymitywni, ze nawet z tymi slabymi soie rady nie dadzą.
|
Cytat:
|
Skończcie .......ić z tym, że mieli farta, przypadek tudzież inne bzdety.
Awansowali i tyle. Pozazdrościć kibicom wyjazdu, bo jakiś fajny pewno im się trafi. |
Dobrze,że awansowali.Starczy już tego marazmu w polskiej piłce.
|
Heh przynajmniej się nie skompromitowali w pucharach, jak co poniektóre drużyny:foch:
Awansowali nie do tych grup co trzeba, ale zawsze jakieś występy w Europie zaliczą. |
Na marginesie.
W meczach pucharowych nie widzę jakiejś różnicy między Amicą z Peszko na skrzydle lub bez niego. Natomiast zauważam kolosalną różnicę na plus między Amicą z Bandrowskim w środku, a Amicą bez Bandrowskiego. |
Cytat:
Dzięki za gratulacje, co do Peszki to ja widzę różnicę, bez niego jakoś bardziej chyba zespołowo muszą grać, a tak to więcej piłek na niego leciało, magiczne 30m sprintem, wyrzucenie sobie piłki do przodu i strata, ta kara 3-meczowa to jak jakiś cud dla nas:) Może chłopak ochłonie i zrozumie, że przez najbliższy rok musi grać dla Lecha. Sam mecz średni, ale najważniejszy był awans, Z Dnipro jakieś 60 osób, mała liczba ale to ich problem. A co do tekstów "pograją w LE to nie będą się liczyli w lidze" to takie samo wróżenie z fusów jak stawianie kto zleci z ligi po pierwszych dwóch kolejkach jak tu to miało miejsce;) |
Cytat:
|
Cytat:
to machanie rekami i darcie ryja do sedzego. Ich zmiennicy za to skupili sie na grze. |
Lech grał słabo
Jednak mój przedmówca ma rację Henriquez czy Kiełb grali nieźle ten pierwszy na wyjeździe rewelacyjnie w obronie :shock:
Jak dokupią ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia to mają szansę powalczyć albo obudzi się Stilić który niecnie pokazał wczoraj trochę lepeij w poprzednim meczu ale to za mało Bardzo słabo gra Kriwiec sądziłem że to on (przed przyjściem do Lecha) będzie rozgrywał piłkę w środku -ups:D Awansowali to dobrze będzie co oglądać na jesieni :-) Ktoś pisał że dzięki temu mogą być zmęczeni - mają dobrą ławkę może to sie nie sprawdzić?? a nawet na odwrót jak wróci do formy Peszko - teraz jest cieniem siebie Powinni też pomyslec o lewoskrzydłowym z prawdziwego zdarzenia:) |
Cytat:
|
Skończcie już z ta napinką spod znaku "Znając ich farta przy losowaniu" itp.
Bo co jak co, ale od dwóch sezonów to Wisła trafia na najłatwiejsze z możliwych drabinek, a i tak wychodzi z tego jedno wielkie g***o. Warto mieć to na względzie. Lech robi swoje, trzeci sezon już nie kompromituje polskiej piłki na arenie międzynarodowej. Nam pozostaje tylko pokornie zamilczeć, bo inaczej się ośmieszamy. Pozdrawiam, życzę im Atletico, Man. City i Borussię :) |
Cytat:
|
Lech w obu meczach był słaby. Nie stwarzał zagrożenia pod bramką rywala, nie prowadził gry. Awansował, ponieważ Dnipro okazało się słabe w ofensywie, i pozwoliło sobie strzelić gola po stałym fragmencie gry.
Jednak dla mnie ważne jest też to, że tak słabe Dnipro w obu meczach z Lechem prowadziło grę. Starało się coś skonstruować, potrafiło przetrzymywać piłkę - Lech tego nie potrafił. Dnipro przegrało, ponieważ to drużyna ze wschodu europy, i takich też miała napastników. Silnych, masywnych, w miarę surowych. Przyjedzie ktoś z technicznymi piłkarzami i zwrotnymi murzynkami z przodu z zachodu europy i Lech dostanie bęcki. Bo już się nie uda utrzymać zera z tyłu, a bramki ze stałych fragmentów nie strzela się co mecz. A z akcji Lech strzelił jedną bramkę na 6 spotkań w europie. I żeby nie było że jestem nieobiektywny - za czasów Austrii i Udine Lech grał jak na polską drużynę naprawdę dobrze. Za Brugge już trochę gorzej - teraz to masakra. Naprawdę nie widzicie tego skoku jakościowego? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl