Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

SpoXsteR 26.08.2010 21:33

Oczywiscie ze tak, 1 meczu nie licze bo na farcie wywiezli 3 pkt
nikt mi nie wmowi ze Dnipro to gorsza druzyna od Amiki.. i tak samo Barcelona na rowni z Wisla z Barcelona (bo za pierwszy razem jak rowny z rownym z nia walczyla (3:4) czy jako pierwsza Polska druzyna z nia wygrala
takie mecze po prostu sie zdarzaja, ale w ogolnym rozrachunku Dnipro zjadloby Amike.. i w tym wlasnie sek, Dnipro jest kompletnie bez formy a mimo to ona prowadzila gre przez wiekszosc meczu, a w drugiej polowie zjadla Poznaniakow (nie liczac ostatnich minut)
grupa, grupa.. ale faktow nie mozna oszukac, co boli to to ze po sprzedaniu sie Amice (bo inaczej zbankrutowaliby) sa jedna z lepszych druzyn w Polsce.. a nie wywalczyli tego sami.. pieniedzy nie wylozyli, sponsorow nie znalezli, grajkow nie zakontraktowali, a wszystko to delikatnie piszac przejeli do siebie rozpeirdalajac inny klub,

Pancratius 26.08.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁA 1906 NH (Post 968863)
Wole chodzić na mecze Wisły nawet w 2 lidze niż sprzedać się tak jak oni i cieszyć się z sukcesów w Europie no właśnie Amiki czy Lecha ? chyba najlepszą nazwą będzie Amica Poznań... Pytanie czy oni są świadomi tego że teraz to nie jest Lech ? Że kibicują nie wiadomo komu ? Pewnie wiedzą o tym tylko udają głupków.

Nie żebym się czepiał ale to takie pocieszanie przez łzy.

PS.
Odwołuje bo w sumie wyparli się zarzutów korupcyjnych i starego Lecha i nowej Amiki. .... wie co to jest.

orzeu 26.08.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pancratius (Post 968853)
Lech POZnan pokazał że nie grając całkowitej padaki można coś w tej Europie zwojować.Nie wnikam czy ze szczęściem czy bez niego.Na razie od 3 lat to Lech wiedzie prym w Europie wśród polskich drużnym i nikt tego nie zakwestionuje.
Niech mają muszą ciułać punkty.....

Awans do fazy grupowej LE z bilansem meczow 2-1-3, gole 2-3 nazywasz "zwojowaniem czegos w Europie" ? Dwa gole w szesciu meczach z druzynami z naszego regionu to "zawojowanie Europy"?
Nie robcie jaj. Ok awansowali, niech graja, neich puchna w lidze. Ale zastanowcie sie nad tym czy to rzeczywiscie jest sukces na miare takiego kraju jak Polska. Jedna druzyna z czterech ledwo ledwo wchodzi do fazy grupowej drugorzednego pucharu a tutaj juz ogloszono podboj Europy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pancratius (Post 968869)
Nie żebym się czepiał ale to takie pocieszanie przez łzy.Godło Lecha jest? Jest. Reszta nas nie powinna obchodzić.

Ok. Z takim podejsciem to chyba nie pogadamy. Zaloz sobie ksozulke Messiego i udawaj ze nim jestes. Nazwisko na plecach jest? Jest. Reszta nas nie obchodzi krolu futbolu.

tormenthor 26.08.2010 21:36

Gratulacje dla Lecha. Grali słabo, ale walczyli i awansowali. Po prostu Arboleda, Djurdjevic, Bandrowski, Kiełb, Wichniarek, a także Peszko (choć ten akurat nie grał) mają jaja do gry w piłkę. U nas niestety można to tylko powiedzieć o Cleberze, Sobolu (jak mu sił wystarcza) i Małeckim (jeśli coś mu na głowę w danym momencie nie padło). To stanowczo za mało. Jesteśmy na maxa bezjajeczną drużyną. Mimo wszystko liczę jeszcze na charakter Bunozy, Cikosza i Wilka, ale nie wiadomo jak u nich z umiejętnościami.

1q2 26.08.2010 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 968843)
na 10 meczow Dnipro wygraloby 7

:lol:
Ale to tylko w przypadku gdy w końcu wypracowali by sobie choć 1 sytuacje bramkową.Jak widać 180 minut to za mało dla nich , Amica też nie miała żadnej okazji z gry więc wynik odzwierciedla poziom

Tak czy inaczej awans mają, coś co dla nas jest nie do przeskoczenia.

Pancratius 26.08.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 968870)
Awans do fazy grupowej LE z bilansem meczow 2-1-3, gole 2-3 nazywasz "zwojowaniem czegos w Europie" ? Dwa gole w szesciu meczach z druzynami z naszego regionu to "zawojowanie Europy"?
Nie robcie jaj. Ok awansowali, niech graja, neich puchna w lidze. Ale zastanowcie sie nad tym czy to rzeczywiscie jest sukces na miare takiego kraju jak Polska. Jedna druzyna z czterech ledwo ledwo wchodzi do fazy grupowej drugorzednego pucharu a tutaj juz ogloszono podboj Europy.

Tylko to zwojowanie to rzeczywiście w cudzysłów.Ale mierz siły na zamiary.Jaki futbol w Polsce jest każdy widzi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 968870)
Ok. Z takim podejsciem to chyba nie pogadamy. Zaloz sobie ksozulke Messiego i udawaj ze nim jestes. Nazwisko na plecach jest? Jest. Reszta nas nie obchodzi krolu futbolu.

Przemyślałem sprawie masz rację.:p

rozarian 26.08.2010 21:43

Wnioski dla nas na przyszłość po meczu pyr nie są budujące.W tej drużynie jest grupa walczaków(Bandrowski,Arboleda,Kiełb,Peszko czy Rudnevs),której nie uświadczymy w Wiśle.Sobol i Cleber,którzy kiedyś tacy byli,to powoli retro melodia.Nie liczyłbym też na ich zmęczenie LE.Poprzednio jak grali,to na jesieni nam w lidze sporo uciekli,a dopiero wiosną Smuda zawalił przygotowania.Pyry i Polonia są faworytami ligi,a my i Legia hmm...No ale w sukurs przybyli Holendrzy,więc kto wie.

Filippo123321 26.08.2010 21:47

Przestancie sie juz napinac.

Zamknijcie ten temat.

miki007 26.08.2010 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 968870)
Awans do fazy grupowej LE z bilansem meczow 2-1-3, gole 2-3 nazywasz "zwojowaniem czegos w Europie" ? Dwa gole w szesciu meczach z druzynami z naszego regionu to "zawojowanie Europy"?
Nie robcie jaj. Ok awansowali, niech graja, neich puchna w lidze. Ale zastanowcie sie nad tym czy to rzeczywiscie jest sukces na miare takiego kraju jak Polska. Jedna druzyna z czterech ledwo ledwo wchodzi do fazy grupowej drugorzednego pucharu a tutaj juz ogloszono podboj Europy.


Ok. Z takim podejsciem to chyba nie pogadamy. Zaloz sobie ksozulke Messiego i udawaj ze nim jestes. Nazwisko na plecach jest? Jest. Reszta nas nie obchodzi krolu futbolu.

,,Oczywiscie ze tak, 1 meczu nie licze bo na farcie wywiezli 3 pkt
nikt mi nie wmowi ze Dnipro to gorsza druzyna od Amiki.. i tak samo Barcelona na rowni z Wisla z Barcelona (bo za pierwszy razem jak rowny z rownym z nia walczyla (3:4) czy jako pierwsza Polska druzyna z nia wygrala
takie mecze po prostu sie zdarzaja, ale w ogolnym rozrachunku Dnipro zjadloby Amike.. i w tym wlasnie sek, Dnipro jest kompletnie bez formy a mimo to ona prowadzila gre przez wiekszosc meczu, a w drugiej polowie zjadla Poznaniakow (nie liczac ostatnich minut)"


Sam się kompromitujesz pisząc takie bzdury. Dnipro w lidze ukraińskiej grało jak z nut, a nie zjadło Lecha!!!

miki007 26.08.2010 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 968868)
Oczywiscie ze tak, 1 meczu nie licze bo na farcie wywiezli 3 pkt
nikt mi nie wmowi ze Dnipro to gorsza druzyna od Amiki.. i tak samo Barcelona na rowni z Wisla z Barcelona (bo za pierwszy razem jak rowny z rownym z nia walczyla (3:4) czy jako pierwsza Polska druzyna z nia wygrala
takie mecze po prostu sie zdarzaja, ale w ogolnym rozrachunku Dnipro zjadloby Amike.. i w tym wlasnie sek, Dnipro jest kompletnie bez formy a mimo to ona prowadzila gre przez wiekszosc meczu, a w drugiej polowie zjadla Poznaniakow (nie liczac ostatnich minut)
grupa, grupa.. ale faktow nie mozna oszukac, co boli to to ze po sprzedaniu sie Amice (bo inaczej zbankrutowaliby) sa jedna z lepszych druzyn w Polsce.. a nie wywalczyli tego sami.. pieniedzy nie wylozyli, sponsorow nie znalezli, grajkow nie zakontraktowali, a wszystko to delikatnie piszac przejeli do siebie rozpeirdalajac inny klub,


Sam się kompromitujesz pisząc takie bzdury. Dnipro w lidze ukraińskiej grało jak z nut, a nie zjadło Lecha!!!

SpoXsteR 26.08.2010 21:49

bo gdybys czytal co pisze to bys zrozumial... "takie mecze sie zdarzaja".. a akurat trafili na Dnipro ktore ma spory kryzys i sa bez formy, my tez walczylismy jak rowny z rownym nie tak dawno z Tottenhamem... ktore teraz zajmuje czolowe lokaty w Anglii.. i jak to madralo wytlumaczysz? zrozum ze mecz meczowi nierowny , dlatego na 10 meczow Dnipro 7 wygraloby bez wiekszego wysilku, gdyby przed Amika stanal Dnipro.. a nie kilkunastu pilkarzy przezywajacych krzyzys na ktorych ciazy presja od paru tygodni

kot 26.08.2010 21:49

No i Amica w przyszłorocznych pucharach, jak teraz dobrze pogra, może być nawet rozstawiana w eliminacjach do grup, a Wisła niestety - nierozstawiana i to od pierwszej rundy raczej. To dość duża różnica w porównaniu do Amici. Trudno, ale za darmo, w pucharach, gra się na darmo :-/ Ciekawe, kiedy Cupiał zechce, jeszcze chcieć z Wisełką ??

brylant17 26.08.2010 21:51

Z jednej strony dobrze bo gra w LE sprawi, że piłkarze Lecha będą zmęczeni :P a to dobrze dla nas :D ciekawi na kogo trafią, ale z taką grą cienko to widzę :P

miki007 26.08.2010 21:56

Zgadzam się z Tobą że mecz meczowi nigdy nie jest równy, ale na tym polega piękno piłki. Rzecz w tym, że liczy się tylko zwycięstwo i to nie ważne w jakim stylu. Można grać pięknie a przegrać a nie oto w tym wszystkim chodzi. Lech zainkasuje co najmniej 10 mln zł i dalej się będzie rozwijał a u nas przyszłość nie wygląda zbyt kolorowo:-(

1q2 26.08.2010 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miki007 (Post 968881)
,,Oczywiscie ze tak, 1 meczu nie licze bo na farcie wywiezli 3 pkt
nikt mi nie wmowi ze Dnipro to gorsza druzyna od Amiki.. i tak samo Barcelona na rowni z Wisla z Barcelona (bo za pierwszy razem jak rowny z rownym z nia walczyla (3:4) czy jako pierwsza Polska druzyna z nia wygrala
takie mecze po prostu sie zdarzaja, ale w ogolnym rozrachunku Dnipro zjadloby Amike.. i w tym wlasnie sek, Dnipro jest kompletnie bez formy a mimo to ona prowadzila gre przez wiekszosc meczu, a w drugiej polowie zjadla Poznaniakow (nie liczac ostatnich minut)"
!

O czym Ty chłiopie piszesz :lol: - Oczywiście że Dniepr na dziś jest gorszy bo dostał , jest to proste jak drut a porównując jakieś przegrane mecze z Barceloną:) albo wygraną przy 0-4 w pierwszym meczu..co to ma udowodnić, jakaś analogia;)?..a że są bez formy.Kogo to obchodzi bo nie kumam,Amica też bez formy

Żal Ci dupę ściska i tyle.
Co w ogóle nie zmienia faktu że Amica jest przeciętnym zespołem, ale jaja ma i co miała zrobić to zrobiła.Tyle

blz 26.08.2010 21:59

gratulacje dla Lecha.
lepsze wyniki w Europie to lepsi piłkarze zainteresowani grą w naszej lidze, lepsi piłkarze ..to wiadomo itd.

co do szans Lecha w grupie, ja myślę że może być całkiem ciekawie. Trzeba pamiętać, że nasze kluby przegrywają w 75% przez swoją psychikę. Słabych lekceważymy, z lepszymi boimy się blamażu i mamy spętane nogi. Teraz gdy Lech osiągnął swoje, może na luzie zagrać kilka niezłych meczów i wyniki mogą być różne. Nie ma presji, są wyniki. Taka nasza mentalność.

miki007 26.08.2010 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 968897)
O czym Ty chłiopie piszesz :lol: - Oczywiście że Dniepr na dziś jest gorszy bo dostał , jest to proste jak drut a porównując jakieś przegrane mecze z Barceloną:) albo wygraną przy 0-4 w pierwszym meczu..co to ma udowodnić, jakaś analogia;)?..a że są bez formy.Kogo to obchodzi bo nie kumam,Amica też bez formy

Żal Ci dupę ściska i tyle.
Co w ogóle nie zmienia faktu że Amica jest przeciętnym zespołem, ale jaja ma i co miała zrobić to zrobiła.Tyle



Tylko, że to jest cytat!!!! Ja się cieszę że Polska drużyna gra dalej.:)

Neon 26.08.2010 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 968892)
Z jednej strony dobrze bo gra w LE sprawi, że piłkarze Lecha będą zmęczeni :P a to dobrze dla nas :D ciekawi na kogo trafią, ale z taką grą cienko to widzę :P

praktyka tego nie potwierdza, bo w tamtym sezonie byli liderem po jesieni, a zdechli na wiosnę po odpadnięciu z Udinese

1q2 26.08.2010 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miki007 (Post 968905)
Tylko, że to jest cytat!!!! Ja się cieszę że Polska drużyna gra dalej.:)

A faktycznie, to kolejne złote myśli Spoxstera:>

Ja się nie ciesze ale nie zmienia to faktu że były to mecze 2 wyrównanych zespołów z których jeden ograł drugiego

miki007 26.08.2010 22:10

Ale generalnie dla dobra polskiej piłki to dobrze że chociaż jedna polska drużyna awansowała do LE. Może to da nam kopa do większego rozwoju i w przyszłym roku na nowym stadionie z nowym trenerem z dobrymi transferami i z zdrową ambicją pokażemy że stać nas na grę o wyższe cele niż tylko polska ekstraklasa.

zim zum 26.08.2010 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 968887)
bo gdybys czytal co pisze to bys zrozumial... "takie mecze sie zdarzaja".. a akurat trafili na Dnipro ktore ma spory kryzys i sa bez formy, my tez walczylismy jak rowny z rownym nie tak dawno z Tottenhamem... ktore teraz zajmuje czolowe lokaty w Anglii.. i jak to madralo wytlumaczysz? zrozum ze mecz meczowi nierowny , dlatego na 10 meczow Dnipro 7 wygraloby bez wiekszego wysilku, gdyby przed Amika stanal Dnipro.. a nie kilkunastu pilkarzy przezywajacych krzyzys na ktorych ciazy presja od paru tygodni

Ja nie wiem co Ty chłopie za brednie uskuteczniasz. Dniopro jest wiceliderem ligi po 7 kolejkach. Ostatnio potrafilo zremisować z Dynamem na wyjeździe. W meczu z Lechem nie strzelili nawet gola, a Ty piszesz, że normalnie to by ich roznieśli. Idź już lepiej spać i przyjmij do wiadomości to, że Dniopro w dwumeczu nie pokazało nic, a w lidze o dziwo są wiceliderem i tyle.

miki007 26.08.2010 22:17

Zgadzam się z przedmówcą, a już myślałem że nie ma tutaj normalnie myślących ludzi.

pikey 26.08.2010 22:21

Lech w meczach z Dnipro nie pokazał jakiejś rewelacyjnej piłki, ale w takich dwumeczach najważniejszy jest awans. Słowa uznania należą się im za solidną grę w obronie i zaangażowanie.

Kilka osób wyraziło radość z faktu, ze gra w fazie grupowej LE spowoduje, że Lech się zajedzie, co może poskutkować odpadnięciem z walki o mistrzostwo. Nie wiem, czy to powód do radości. W końcu perspektywa rozegrania na nowym stadionie kilku meczów z niezłymi europejskimi drużynami jest dość atrakcyjna i warto dla niej poświęcić te kilka punktów w Ekstraklasie, które bez problemu można odrobić wiosną. A to tylko 6 meczów w tej LE.
Ile Lech rozegrał meczów w pucharach do tej pory? Też 6- strzelił w nich raptem 2 bramki, a nie przeszkodziło mu to ogolić taką Cracovię 5:0...

Mnie po prostu w...a to minimalistyczne podejście polskich kopaczy, którzy po każdej kolejnej kompromitacji w pucharach mówią nieśmiertelne ,,Teraz możemy się skupić na lidze"

AYALA 26.08.2010 22:26

Lech zagrał calkiem dobrze, sporo kasy im wpadnie za występy w Lidze Europy (10 mln zł).

Szkoda że nam wyprzedano całą defensywe przed tym sezonem (Głowa,Marcelo,Alvarez) bo myśle że też moglibyśmy z Dnipro powalczyc

pchelas 26.08.2010 22:45

A graliśmy z nimi, bo coś nie kojarzę?

Wojtas 26.08.2010 22:48

Kuchenni nic nie grali a graja w LE ,tez bym tak chcial :)

oni to zawsze maja jakies takie szczescie,z tym ze Dnipro tez slabiutko.

ale beda mieli te pare meczow w Europie,fajna sprawa ,jakas odskocznia od polskiej szarości.

ManiekTS 26.08.2010 22:55

Znając szczęście kuchenek, natrafia na słabe drużyny, ale oni sa tak prymitywni, ze nawet z tymi slabymi soie rady nie dadzą.

!!IRIVER!! 26.08.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ManiekTS (Post 968948)
Znając szczęście kuchenek, natrafia na słabe drużyny, ale oni sa tak prymitywni, ze nawet z tymi slabymi soie rady nie dadzą.

Kolejny, za przeproszeniem napinacz, którego chyba jaja swędzą z zazdrości. Nie żeby mnie jakoś serce bolało o to, co piszesz o Amice, bo generalnie mam w dupie, czy awansują, czy nie, ale odrobina szacunku wobec nich nie zaszkodzi, zwłaszcza po naszych wspaniałych występach przeciwko rewelacji ligi azerskiej, która została zmieszana z gównem przez Dortmund. Nie wiem jak nazwiesz ten rodzaj "prymitywizmu".

pchelas 26.08.2010 23:00

Skończcie .......ić z tym, że mieli farta, przypadek tudzież inne bzdety.
Awansowali i tyle. Pozazdrościć kibicom wyjazdu, bo jakiś fajny pewno im się trafi.

Hrluc 26.08.2010 23:06

Dobrze,że awansowali.Starczy już tego marazmu w polskiej piłce.

tofik 26.08.2010 23:08

Heh przynajmniej się nie skompromitowali w pucharach, jak co poniektóre drużyny:foch:
Awansowali nie do tych grup co trzeba, ale zawsze jakieś występy w Europie zaliczą.

sandbender 27.08.2010 01:00

Na marginesie.
W meczach pucharowych nie widzę jakiejś różnicy między Amicą z Peszko na skrzydle lub bez niego.
Natomiast zauważam kolosalną różnicę na plus między Amicą z Bandrowskim w środku, a Amicą bez Bandrowskiego.

studio2 27.08.2010 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ManiekTS (Post 968948)
Znając szczęście kuchenek, natrafia na słabe drużyny, ale oni sa tak prymitywni, ze nawet z tymi slabymi soie rady nie dadzą.

Widzę, że bardzo boli, oj boli :)

Dzięki za gratulacje, co do Peszki to ja widzę różnicę, bez niego jakoś bardziej chyba zespołowo muszą grać, a tak to więcej piłek na niego leciało, magiczne 30m sprintem, wyrzucenie sobie piłki do przodu i strata, ta kara 3-meczowa to jak jakiś cud dla nas:) Może chłopak ochłonie i zrozumie, że przez najbliższy rok musi grać dla Lecha.

Sam mecz średni, ale najważniejszy był awans, Z Dnipro jakieś 60 osób, mała liczba ale to ich problem. A co do tekstów "pograją w LE to nie będą się liczyli w lidze" to takie samo wróżenie z fusów jak stawianie kto zleci z ligi po pierwszych dwóch kolejkach jak tu to miało miejsce;)

Vinci 27.08.2010 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ManiekTS (Post 968948)
Znając szczęście kuchenek, natrafia na słabe drużyny, ale oni sa tak prymitywni, ze nawet z tymi slabymi soie rady nie dadzą.

Nie ma tam za bardzo słabych drużyn. Patrząc na koszyki wszędzie, jakaś fajna ekipa i piłkarsko i wyjazdowo. Może, za rok w Krakowie, też tak będziemy się cieszyć...

dynek.pl 27.08.2010 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 968995)
Na marginesie.
W meczach pucharowych nie widzę jakiejś różnicy między Amicą z Peszko na skrzydle lub bez niego.
Natomiast zauważam kolosalną różnicę na plus między Amicą z Bandrowskim w środku, a Amicą bez Bandrowskiego.

Nieobecnosc Peszki i Gancarczyka byla dla nich wzmocnieniem. W meczach ze Sparta jedyne co ci gwiazdorzyi pokazali
to machanie rekami i darcie ryja do sedzego.
Ich zmiennicy za to skupili sie na grze.

Greg 27.08.2010 09:06

Lech grał słabo
 
Jednak mój przedmówca ma rację Henriquez czy Kiełb grali nieźle ten pierwszy na wyjeździe rewelacyjnie w obronie :shock:
Jak dokupią ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia to mają szansę powalczyć albo obudzi się Stilić który niecnie pokazał wczoraj trochę lepeij w poprzednim meczu ale to za mało Bardzo słabo gra Kriwiec sądziłem że to on (przed przyjściem do Lecha) będzie rozgrywał piłkę w środku -ups:D
Awansowali to dobrze będzie co oglądać na jesieni :-)
Ktoś pisał że dzięki temu mogą być zmęczeni - mają dobrą ławkę może to sie nie sprawdzić?? a nawet na odwrót jak wróci do formy Peszko - teraz jest cieniem siebie
Powinni też pomyslec o lewoskrzydłowym z prawdziwego zdarzenia:)

PhantomRanger 27.08.2010 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ManiekTS (Post 968948)
Znając szczęście kuchenek, natrafia na słabe drużyny, ale oni sa tak prymitywni, ze nawet z tymi slabymi soie rady nie dadzą.

No my z Karabachem Agdam nie daliśmy sobie rady, a to drużyna 2 klasy gorsza niż Dnipro. Skoro oni są prymitywni jak to nazwałeś to w jaki miejscu naszych gwiazdorów umieścić? W Lechu nie mają aż tylu zmanierowanych piłkarzyn co u nas i to nas niestety niszczy od dwóch lat. Na wylocie w zimie już powinno się znaleść 4-5 piłkarzy i sprowadzić w ich miejsce młodych dobrze się zapowiadających 20 latków. Dopóki nie wymienimy wadliwych trybików o tyle, żaden operator niewiele wykrzesa z wadliwej maszyny. Gratulacje dla Lecha.

felipe 27.08.2010 11:05

Skończcie już z ta napinką spod znaku "Znając ich farta przy losowaniu" itp.
Bo co jak co, ale od dwóch sezonów to Wisła trafia na najłatwiejsze z możliwych drabinek, a i tak wychodzi z tego jedno wielkie g***o. Warto mieć to na względzie.

Lech robi swoje, trzeci sezon już nie kompromituje polskiej piłki na arenie międzynarodowej. Nam pozostaje tylko pokornie zamilczeć, bo inaczej się ośmieszamy.

Pozdrawiam, życzę im Atletico, Man. City i Borussię :)

BiałaGwiazda 27.08.2010 11:07

Cytat:

Podział na koszyki przed losowanie fazy grupowej Ligi Europy:

Koszyk 1:
Atletico Madryt (Hiszpania)
Liverpool FC (Anglia)
Sevilla FC (Hiszpania)
FC Porto (Portugalia)
Villarreal CF (Hiszpania)
CSKA Moskwa (Rosja)
PSV Eindhoven (Holandia)
Zenit St. Petersburg (Rosja)
Juventus Turyn (Włochy)
Sporting Lizbona (Portugalia)
VfB Stuttgart (Niemcy)
AZ Alkmaar (Holandia)

Koszyk 2:
Steaua Bukareszt (Rumunia)
Lille OSC (Francja)
Dynamo Kijów (Ukraina)
RSC Anderlecht (Belgia)
Bayer Leverkusen (Niemcy)
Paris Saint-Germain (Francja)
Club Brugge (Belgia)
US Palermo (Włochy)
Getafe CF (Hiszpania)
Besiktas Stambuł (Turcja)
Manchester City (Anglia)
Sampdoria Genua (Włochy)

Koszyk 3:
Sparta Praga (Czechy)
AEK Ateny (Grecja)
Metalist Charków (Ukraina)
Lewski Sofia (Bułgaria)
Rosenborg Trondheim (Norwegia)
FC Salzburg (Austria)
CSKA Sofia (Bułgaria)
Odense BK (Dania)
SSC Napoli (Włochy)
Borussia Dortmund (Niemcy)
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)
BATE Borysów (Białoruś)

Koszyk 4:
Aris Saloniki (Grecja)
Rapid Wiedeń (Austria)
PAOK Saloniki (Grecja)
Lech Poznań (Polska)
Karpaty Lwów (Ukraina)
Young Boys Berno (Szwajcaria)
FC Utrecht (Holandia)
KAA Gent (Belgia)
Lausanne-Sports (Szwajcaria)
Sheriff Tiraspol (Mołdawia)
Debreczyn VSC (Węgry)
Hajduk Split (Chorwacja)
Ciekawe na kogo trafią.Fajna byłaby grupa:Zenit,Steaua,Levski Sofia/Dinamo Zagrzeb,Lech:P

witeq 27.08.2010 11:07

Lech w obu meczach był słaby. Nie stwarzał zagrożenia pod bramką rywala, nie prowadził gry. Awansował, ponieważ Dnipro okazało się słabe w ofensywie, i pozwoliło sobie strzelić gola po stałym fragmencie gry.

Jednak dla mnie ważne jest też to, że tak słabe Dnipro w obu meczach z Lechem prowadziło grę. Starało się coś skonstruować, potrafiło przetrzymywać piłkę - Lech tego nie potrafił. Dnipro przegrało, ponieważ to drużyna ze wschodu europy, i takich też miała napastników. Silnych, masywnych, w miarę surowych.

Przyjedzie ktoś z technicznymi piłkarzami i zwrotnymi murzynkami z przodu z zachodu europy i Lech dostanie bęcki. Bo już się nie uda utrzymać zera z tyłu, a bramki ze stałych fragmentów nie strzela się co mecz. A z akcji Lech strzelił jedną bramkę na 6 spotkań w europie.

I żeby nie było że jestem nieobiektywny - za czasów Austrii i Udine Lech grał jak na polską drużynę naprawdę dobrze. Za Brugge już trochę gorzej - teraz to masakra. Naprawdę nie widzicie tego skoku jakościowego?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl