![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przepraszam, ze do znudzenia o pogodzie ale chcialbym wyjasnic ze na Cyprze nie panuja podobne warunki pogodowe jak w Grecji, jest o wiele bardziej goraco. I choc nie uwazam, zeby to byl czynnik decydujacy o przebiegu i wyniku spotkania, to naprawde nie mozna go lekcewazyc.
|
Cytat:
- "tak że" rozłącznie w znaczeniu "zatem" - "także" łącznie w znaczeniu "również" |
W Grecji spedzilem dwa lata, glownie na wyspie Kos, troche na Rodos i innych wyspach generalnie na poludniu Dodekanezu. Jestem zeglarzem, po resie na Cypr, gdy dobilismy do brzegu, mimo wieloletniej aklimatyzacji w cieplych klimatach , ledwo oddech moglem zlapac, zajelo mi z tydzien zanim zaczalem normalnie funkcjonowac. Cypr to nie Grecja. Sorry za offtop ale tam trzeba spedzic troche czasu zeby zrozumiec . Poczytaj zreszta wypowiedzi pilkarzy , ktorzy tam grali, chocby Jaska Paulisty.
|
We wtorek w godzinach wieczornych przewidywana temperatura będzie oscylować wokół +28...+33°C
http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Nicosia/ |
Panie żeglarzu mógłbym Pan chociaż bez błędu swój ?zawód? napisać.
Jaka była pogoda jak z Panatą graliśmy? jest ktoś w stanie sprawdzić? a wtedy nie mieliśmy tylu czarnoskórych graczy, ani Izraelczyków, czy też Serbów. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
chcą sprawdzać karty pokładowe (gdzieś mi się rzuciło w oczy). I niech nikt nie mówi, że nie mają prawa. Nie mają i co z tego.... Korona też nie ma prawa notorycznie zamykać przed nami stadionu. Mimo to zorganizowanego wyjazdu dzisiaj nie ma. Żyjemy w świecie bezprawia :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No to juz widze że większośc juz znalazła wine za ewentualne nie powodzenia na Cyprze.... POGODA!
Po co wogóle tu jeden z drugim pisze ile bedzie stopni 28, 35 czy 40. Dla obu zespołów będzie tak samo gorąco i ta pogoda napewno tez będzie doskwierac przeciwnikom. |
Cytat:
http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Krakow/ eee dziwna ta pogoda u nich wilgotność waha się od 45 do 65 %, a u nas jest zdecydowanie większa od 45 do nawet 100% (w obu lokalizacjach przy zerowych opadach) znaczy się to u nas ciężej znosi się upały niż w Nikozji? ktoś coś z tego rozumie? |
Cytat:
Przypomniała mi się sytuacja jak reprezentacja Argentyny pojechała do Boliwii na stadion La Paz, położony 4000 m.n.p.m. i zgadnij jaki był wynik??? 6-1 dla Boliwii. I teraz powiedz, że warunki do gry obie drużyny miały takie same. Takie same, czyli różne dla Argentyńczyków, którzy oddychali 2 razy szybciej bo im się mięśnie zakwaszały na tej wysokości. Cytat:
|
Cytat:
|
Ważne że to oni muszą atakować. Trzeba przetrzymać pierwsze 15 minut. Wówczas następuje okres zmęczenia i już nie ma się siły tak biegać jak na początku.
Dobrze że tamtejszy stadion nie ma dachu więc doping będzie mniej przytłaczający. |
Cytat:
|
No jak my będziemy walczyć z pogodą a nie grajkami APOEL-u to faktycznie może być cięzko
|
Slovan pojechal i sie nie posral ,zremisował 0-0 da sie?da sie ,Apoel pewnie rzuci sie od 1 minuty do odrabiania strat ,ale im dluzej nie strzela bramki tym gorzej im sie bedzie gralo.Dyscyplina taktyczna ,tego musza pilnowac nasi,to oni musza gonic wynik i jeszcze jedno ,oni tez nie sa ze stali po hura ataku u nas pozniej troche spuchli ,a w trybie meczowym to oni nie sa,uwazam ze damy rade.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No właśnie, im dłużej nie strzelą tym gorzej będzie się im grało, a jak dostaną od nas bramę to mają 3 do strzelenia więc przynajmniej do 70 min będą musieli grać ostrożnie z tyłu.
|
Cytat:
|
im bliżej do awansu tym bardziej widać ilu osobom LM byłaby nie w smak...
do boju Wisełko! |
Nasi też z APOEL-em grali jakby mieli betonowe buty, wcale na Cyprze nie musi być gorzej, no ale wiem..warunki
|
Cytat:
|
Jak awansujemy to i tak będą głosy że Apoel był lepszy...
kibiców to mają dobrze jebniętych http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...Auschwitz.html |
Cytat:
Słaby argument Nikt tutaj chyba nie demonizuje warunków pogodowych.Raczej wskazuje się go jako jeden z wielu czynników wpływających przebieg gry , który raczej będzie po stronie rywali. Oczywiście najważniejszym czynnikiem jest poziom piłkarski , a czy będzie on po naszej stronie to się przekonamy we wtorek. |
|
Cytat:
Tym bardziej Wisla musi awansowac, przede wszystkim dla siebie ale tez by pokazac innym "takiego chuja":D |
Cytat:
|
Bramka na wyjeździe bedzie dla Nas kluczową ,wiec mam nadzieje ,że nasi pilkarze nie beda w tak zalosny sposób wykonywać rzuty rożne. Własnie corner lub jakis staly fragment gry moze byc dla nas zbawienny ,wiec niech nasi sie postaraja i nie lekcewaza tak latwo szansy na gola.
|
Cytat:
|
Ciekawe co powiedzą po rewanżu jak awansujemy do LM i co powie Jacuś he he he Gmoch ?
|
Uwaga, teraz będzie przykład NEGATYWNEGO scenariusza :>
Wszyscy chwalą Maaskanta, że bardzo doświadczony i mądry i Wisła nie przegrała 5 meczu w walce o CL. Tymczasem Maaskant nigdy nie awansował jako trener do CL i nigdy nie prowadził w niej zespołu. Możliwe więc, że 1. Wisła nie wejdzie do CL 2. Wisła wejdzie do CL. Tak czy owak, w pucharowej grupie będziemy dostawać baty (bo na pewno nie zrobimy takiej furory jak Lech), bo Wisła nie jest mocną drużyną. Budowana w rok zostanie rozpykana przez doświadczone ekipy. A ponieważ Wisła będzie grała na dwóch frontach, będzie trudno. W grupie będą baty, to morale nie będzie wysokie. Będą porażki w lidze, Lech (albo inni) będą nam odjeżdżać. Zawodnicy i trener nie poradzą sobie z tym, Mistrzostwo zacznie odjeżdżać. I w ten sposób nastąpi dymisja Maaskanta, który swoje zrobił - zapracował na swoje nazwisko i pójdzie do innej ekipy. Podobnej do Wisły, by awansować do pucharów, albo do jakiejś lepszej. :> Także tak wygląda na dziś scenariusz ;> |
nicolas najżałośniejszy kibic jakiego widziałem tacy prostacy też są potrzebni;]
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl