Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

7 kotów 07.11.2010 16:21

Juz nie kusi, ale tez sie przewrocilem, jak to zobaczylem.

Bialix 07.11.2010 16:22

DarekK_11, nawet jeśli Wojciechowski wymyśli, żeby zamienić Janasa na Zielińskiego to i tak zostawi tego pierwszego w klubie, choćby w roli nadtrenera, który będzie czuwał i meldował o wszystkim co Zieliński roli z klubem. Zwyczajnie panowie J. i W. się lubią, a prezes kapusty Janasowi nie pożałuje - byle tylko był.

mic 07.11.2010 16:22

Podzielcie sie co z tym podpisem, bo mnie ominelo :(

Ed: Dzieki, :lol:

Bialix 07.11.2010 16:22

mic, miał odwrotny wynik ostatnich derbów w podpisie ;)

TS Girl 07.11.2010 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1006661)
Kanalowcy dostaja po dupie od Lechii :D Bardzo dobrze. Oby taki wynik dowiezli do konca. Wojciechowski bedzie sral ogniem i zaprosi Pana specjaliste od WFu na Konwiktorska :D

No i super. Inaczej jeszcze jakieś szaleniec zaprosiłby go tutaj. A chyba nikt nie będzie tak porypany, żeby wysunąć propo Janasowi, tfu tfu.

kreseq 07.11.2010 16:24

mic specjalnie dla Ciebie :

http://img225.imageshack.us/img225/606/titog.jpg

emj10 07.11.2010 16:40

Ten Titto to chyba jakiś cichy wielbiciel innej drużyny. Takiej, której pierwszą literą jest C...

Brawo Disco. Brawo Wojciechowski. Brawo Janas. Tak należy grać. Aż zapodam sobie jakąś Shazze :D



Hehe Leśne dziadki dalej na koniec relacji :P

wisl@k_TS 07.11.2010 16:45

Powiedziałby ktoś temu Brzęczkowi, że piłkarze Lechii to lechiści a nie lechici...

TeeS 07.11.2010 16:48

A tu z forum Lecha / Amiki

---

Wszystkie osoby, które posiadają zdjęcia, filmiki lub inne materiały, które mogą być dowodami w sprawie zachowania ochrony na stadionie Ruchu proszone są o kontakt. Prosimy także o przesyłanie relacji z dzisiejszego zdarzenia.
Kontakt do Marcelego.

---

Oj oj. Kali ukraść krowę dobrze. Kalemu ukraść - bardzo źle.

pzdrw
tees

Sensej 07.11.2010 16:49

ŚWL - 9pkt w tej kolejce i o to chodzi :)

kreseq 07.11.2010 16:50

TeeS - Chodzi o to ze w tym wypadku dupy dal kto inny. Kibice doszli pierwsi na stadion to juz sa kibolami i ogolnie wybic ich.

Tutaj przyklad kurestwa prasowego :
http://www.igol.pl/article,27989.htm...5%82karskie%29

Baranie lby, nic wiecej.

Filippo123321 07.11.2010 16:51

Kapitalnie się ogląda grę Lechii. Poezja.

Traore świetny.

TeeS 07.11.2010 16:54

Kreseq - ja jestem ogólnie anty zadymowy i nie toleruję dymów w żadnej postaci. Ale to że Lech płacze o niewłaściwe zachowanie ochrony w kilka dni po meczu z Wisłą, gdzie wiadomo co się działo - to taki ironiczny uśmieszek losu ;)

pozdrawiam

kreseq 07.11.2010 16:56

Wiemy jak jest w tych sprawach :) Lecha nie trawie od ich cateringu po sprzataczki i dyrektorow ale tym razem maja sporo racji. Jak to jest ze Kibic z biletem przychodzi wczesniej na stadion i takie cos sie dzieje? To tylko u Nas :D

Ogolnie zadyma niepotrzeba ale skoro tak sie "transportuje" kibicow przyjezdych to tego typu akcje sa tylko kwestia czasu.

Oby wtopil Leszek, tam to juz bylaby zaloba totalna :D

killzone 07.11.2010 17:08

To ja wzorem kresqa z zeszłego tygodnia.

kawa + ciasto + forum Polonii :D hehe

Oszukali mnie! Miala być Liga Mistrzów na Narodowym w przyszlym sezonie :(

Luu... 07.11.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1006719)
Wiemy jak jest w tych sprawach :) Lecha nie trawie od ich cateringu po sprzataczki i dyrektorow ale tym razem maja sporo racji. Jak to jest ze Kibic z biletem przychodzi wczesniej na stadion i takie cos sie dzieje? To tylko u Nas :D

Ogolnie zadyma niepotrzeba ale skoro tak sie "transportuje" kibicow przyjezdych to tego typu akcje sa tylko kwestia czasu.

Oby wtopil Leszek, tam to juz bylaby zaloba totalna :D

Przed chwilą na Orange sport info mówił szef ochrony Ruchu, i według jego relacji Amica przed bramami była 3h i nie chciała czekać aż oficjalnie otworzą bramy i weszli z bramą, na pytanie czy na dworcu była policja gość powiedział że nic nie wie na ten temat

fan1906 07.11.2010 18:11

jak na razie hipokryci spod znaku zdezelowanej kuchenki remisuja...

a tak a propo w duuupie mam tę kibicowską więź .. niech ich tam zagazują spałują i jeszcze poodbierają z tego filmy....

Titto 07.11.2010 18:13

Ja jestem ciekawy co po meczu z Lechią będzie miał do powiedzenia USER, "Polonia Duma Stolicy" ;)

Sartre 07.11.2010 18:29

Cytat:

Ja jestem ciekawy co po meczu z Lechią będzie miał do powiedzenia USER, "Polonia Duma Stolicy" ;)
Zimą kupią wszystkich jeszcze grających zawodników, którzy grają lub kiedykolwiek grali w naszej reprezentacji i na wiosnę wciągają MP nosem, LM nie wiadomo, ale spodziewałbym się po ostrej walce odpadnięcie w półfinale. Finał dopiero za rok.

A Legia spadnie.

Titto 07.11.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1006757)
Zimą kupią wszystkich jeszcze grających zawodników, którzy grają lub kiedykolwiek grali w naszej reprezentacji i na wiosnę wciągają MP nosem, LM nie wiadomo, ale spodziewałbym się po ostrej walce odpadnięcie w półfinale. Finał dopiero za rok.

A Legia spadnie.

Heh :lol:

Tymczasem Ruch prowadzi z Amicą!

fan1906 07.11.2010 18:32

heh i znowu po rogu....

Ribas 07.11.2010 18:34

I liga wita :lol:

mgła 07.11.2010 18:35

Janoszka głową i 1-0 dla Ruchu oj oby tak zostało!!

Marcin_fan 07.11.2010 18:38

normalnie żal mi Lecha... współczuje

mgła 07.11.2010 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1006766)
normalnie żal mi Lecha... współczuje

Nie wiem czego dziś wygrana i w środę z Polonią dawałoby im 17 pkt tuż za nami, wiec on i tak odbija się kiedyś od dna ale czym później tym lepiej.
A zreszta mecz jeszcze trwa wszystkie scenariusze możliwe,
E: Chyba że kolega kibicuje KKS to cofam wszystko powyzsze

emj10 07.11.2010 18:43

Czego współczujesz Amice? Należy się cieszyć, bo zespoły-obłudy tj. Amica, Pasy i Disco dostają to na co zasługują.

Miejmy nadzieję, że ze 2 z nich skorzystają z przymusowych wakacji w I lidze.

MCX 07.11.2010 18:49

Oby Ruch to dowiózł do końca.

Kiedy Pyrusy grają z Polonią?

kreseq 07.11.2010 18:50

Za 3 dni :D

maciekmiszcz 07.11.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1006774)
Za 3 dni :D

mecz na szczycie ;)

przemo 07.11.2010 18:52

Wiem że to mało prawdopodobne, ale czy była wcześniej sytuacja ze mistrz kraju w następnym sezonie spadł z ligi ?

FajQ 07.11.2010 18:55

No to za trzy dni derby wielkopolski: Groclin-Amica :)

neq. 07.11.2010 18:56

jak to sie utrzyma to bedzie cudnie;)

leszekm_ 07.11.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1006776)
Wiem że to mało prawdopodobne, ale czy była wcześniej sytuacja ze mistrz kraju w następnym sezonie spadł z ligi ?

ŁKS spadł w bodajże 98 jako mistrz.

rafkur 07.11.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1006776)
Wiem że to mało prawdopodobne, ale czy była wcześniej sytuacja ze mistrz kraju w następnym sezonie spadł z ligi ?


Chyba Lubin tego dokonał - mam nadzieję że Amica powtórzy ten sukces. Jak sobie później awansują uczciwie to będę ich już tylko nie lubił. Odpadnie mi pogarda.

Charlie 07.11.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 1006785)
ŁKS spadł w bodajże 98 jako mistrz

Spadł w dwutysięcznym, a mistrzem był 2 lata wcześniej.

QBAS 07.11.2010 18:58

Co by się nie działo, Amica nie spadnie. Oni po prostu olewają mecze w naszej lidze. Ale jak sytuacja zrobi się na prawdę nieciekawa to zepną (albo zapną ;) się na kilka meczy i skończą sezon gdzieś w środku tabeli.

Ale nie muszę mieć wcale racji ;)

P.S. W 87 minucie Peszko strzelił w spojenie.. No to jeszcze kilka minut trzeba poczekać bo z tymi golami w ostatnich minutach Amica czasem przyfarci...

Eternit 07.11.2010 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1006786)
Chyba Lubin tego dokonał - mam nadzieję że Amica powtórzy ten sukces. Jak sobie później awansują uczciwie to będę ich już tylko nie lubił. Odpadnie mi pogarda.

Zagłębie w sezonie 06/07 zdobyło mistrzostwo, a w następnym spadło za korupcję (piłkarsko zajęli 5 miejsce) więc nie wiem czy to można zaliczać:P

przemo 07.11.2010 19:02

Wiem że w przypadku Amici to raczej science-fiction że spadną, ale jeśli będą się spinać tylko na kilka meczy w sezonie to nie wróże im wyższego miejsca jak 8 a o euro-pucharach nie wspomnę :P

1q2 07.11.2010 19:02

Oni muszą przenieść się do Premiership.Tam na bank grali by o majstra;)

fan1906 07.11.2010 19:08

PESZKO W KOSMOS,,, a amica na dno...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl