![]() |
Amika dzis grala tak sobie ale wygrała i depcze nam po pietach.
Duze znaczenie bedzie mial mecz z Kuchenkami u nas -ba byc moze kluczowe.Warto to miec na uwadze bo potem gdyby na koniec i my i Amika mielibysmy taka sama liczbe punktow decyduje bezposrdeni bilans-co prawda ja tam wole angielską tabele i roznice bramek ale jest jak jest :) |
Cytat:
W tym może być podobnie ale na dziś to absolutnie najważniejsze dla nas mecze, to te 2 które przed nami. Jak damy w nich ciała to wd mnie damy ciała i z Amiką i będzie posprzątane. Jeśli drużyna 'pozytywnie zareaguje' na to dosyć szczęśliwe a na pewno za wysokie zwycięstwo, to powinno być nieźle. ps. to co wczoraj robił Baran z Ruchu to coś nieprawdopodobnego, z jednej strony dziwię się grajkom Bełchatowa że utrzymali nerwy na wodzy, z drugiej strony rispekt za to bo koleś powinien dostać strzała w ryj albo przynajmniej ktoś go powinien połamać - 'niechcący' oczywiście;) |
Cytat:
Jak dla mnie jesli chodzi o tamten sezon to Mistrza zdobylismy pokonujac Legie 1;0 wtedy nasz przyjaciel Chinyama :) wydatnie nam w tym pomogł ..:) do dzis mam wrazenie ze to ostatnie Mistrzostwo zdobylismy troche fuksem,bo mielsmy duuuuzo szczescia po drodze ,zwlaszcza w Gdansku dlatego teraz tego szczecsia miec juz pewnie nie bedziemy ba,..moga go miec w kranie sprzętu AGD w tym roku jesli mistrz to wywalczony ostatia kropla potu, bo cos czuje ze limit szczescia zostal dla nas wyczerpany .. |
Cytat:
|
Cytat:
Mareq - ale u sąsiadów też grał - jak widzę 2001-03 ps sprawa jasna.Tak Tobie jak i didżejowi chodziło o drugiego Barana więc mój błąd. Generalnie Cleber ze swoim konkretnym stylem to mały pikuś do tego co zaprezentował brat sąsiadek;) |
Brat Barana od sąsiadki .
edit: zgadza się . Chciałem podkreślić , że nie chodzi o Arkadiusza , który mi się bardziej kojarzy jako ,,Baran od sąsiadki'' ;) Barany oba agresywne w grze z tego co kojarzę , aczkolwiek skrótu z meczu Ruch - GKS B. nie widziałem . |
Cytat:
|
Niestety, ale "Barany" pamiętam tylko w związku z brutalnym wchodzeniem w naszych i jakoś nie śledzę ich kariery. Mając tylko nadzieję, że się skończy szybko.
|
Cytat:
|
Dziwne, bo ja widziałem Barana w meczu z Bełchatowem jako jednego z najlepszych w Ruchu. Przechwytów miał mnóstwo, dobrze się ustawiał. Gra ostro, podobnie jak u nas Cleber czy Sobolewski ale nie jest typowym rzeźnikiem. Kartki dostał zasłużenie, ale raczej nie demonizowałbym.
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
napisali, że Wojciechowski wydał 50 mln zł na co? chyba większość poszła na zakup miejsca po Dysko |
No tak
koło 20 mln pln za miejsce w lidze plus ok 1,5 mln E za Jodłowca, Majewskiego i Przyrowskeigo reszta pewnie koszty Polonii co zważajac na ilość zwalnianych i zatrudnianych trenerów nie szokuje raczej |
a tak w ogóle to Canal + ma do jakiego sezonu prawa do pokazywania polskiej ligi ??
|
Wczoraj oglądałem na jednej ze stacji mecz ligi rosyjskiej Zenit-Spartak,i mimo że przecież miałem świadomość,że tam grają lepsi piłkarze jak w lidze polskiej,to i tak byłem w lekkim szoku.Gdzie my jesteśmy z tą naszą ligą?Już pomijam to,że tam na boisku po prostu pachniało pieniędzmi,ale zaangażowanie graczy było zupełnie inne jak u nas.Poziom tego meczu nie odbiegał jakoś znacząco od Serie A,choć boisko było w nienajlepszym stanie.Pisze tu naprawdę banały,ale my faktycznie jesteśmy w głębokiej d.
|
Cytat:
Cytat:
:lol: |
|
Oczywiście...
|
Cytat:
http://www.weszlo.com/news/4699 :rotfl: |
Cytat:
Cytat:
mnie bardziej śmieszą te zdania, niż ewentualne kary dla Amiki :) |
Wojciecvhowski nie zwolni Bakero
http://www.futbol.pl/artykul/79902.html |
Cytat:
Trałka rządzi :lol: . Komentatorzy zresztą też są pocieszni ;) http://www.youtube.com/watch?v=h5P_M6Mu428 |
Wisła - Lechia 3-0
Kod:
http://hotfile.com/dl/34043001/638c66a/AG_Wisla-Lechia_3-0.rar.html |
Jak zawodnik powinnien wywierac pressing na przeciwniku:
http://www.youtube.com/watch?v=VSOke...layer_embedded :D:D |
Dzięki killzone, uśmiałem się zdrowo :)
To taki filmik z dedykacją dla tych, co po meczu Wisły z Legią mówili, że wyglądało to tak beznadziejnie, bo obie drużyny grały ostro pressingiem i się wzajemnie szachowały, nie pozwalając na efektowność ;) A Wojciechowskiego co tak odmieniło? Relanium? |
Cytat:
Nie chcę umniejszać ew. sukcesów Amiki w tym sezonie, ale nie popadajmy w przesadę. Ligę w zeszłym sezonie wygraliśmy zasłużenie, bo nasi byli najbardziej zdeterminowani. Co pokazali również w ostatnim meczu. PS. powiem wam, że coraz bardziej lubię ten portal weszlo. Newsy mają denne, ale prześmiewcze teksty o piłkarzach miażdżą. Szczególnie ten o Trałce:-D |
Cytat:
tez oglądałem 2 połowę murawa jak w lidze polskiej a w ogóle nie przeszkadzała mecz genialny |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
W końcu, bo aż dziw, że nie kazali nam się wynieść do Wronek (gdzie część z Was chętniej by nas widziała) ze względu na stan murawy ;) |
Cytat:
Chłopaki ledwo chodzą, a ty ich chcesz jeszcze tuczyć!? A tak ogólnie, to smutno jakoś mi się zrobiło - ta liga nie budzi już żadnych emocji, tylko śmieszy. Micański strzelił gola kolejki/rundy/sezonu/wszech czasów? Jaaasne, taki genialny miał drybling, że aż Trałka przysiadł z wrażenia i podziwiał... Czym tu się podniecać? |
Wolfy nie płacz, zawsze zostaje kibicowanie drużynom z zachodnich lig, które grają piękny futbol :)
|
Żmijka, Ar222: dzieki za normalna odpowiedz :-)
Dobrze, ze intensywne opady nie trwaly dluzej niz kilkadziesiat minut, bo zamiast murawy moglismy miec pole ryzowe. Cale szczescie, ze dzisiaj zaczal sie proces zrywania tego bagienka. Mozna narzekac na stan murawy, ale trzeba oddac pilkarzom, ze mimo fatalnych warunkow potrafili stworzyc kilka ciekawych akcji i kolejny raz udalo im sie zdobyc 3 punkty przy Bulgarskiej. Jesli chodzi o naszego przeciwnika, to od zawsze darze Jagiellonie delikatna sympatia i licze na to, ze w przyszlym sezonie aktywnie wlacza sie do walki o puchary. Potrafia grac w pilke, musza tylko nauczyc sie tej gry na wyjazdach. Wyczytalem tu, ze Jagiellonia miala pecha, a my, jak zwykle, szczescie. Zgadzam sie, pechem, a zarazem szczesciem byl Jasmin Buric. Jego umiejetnosci nie raz uratowaly nam dupe w tym sezonie, wiec nie wydaje mi sie, ze mozna w tym przypadku zwalac wszystko na los. Jest dobrym bramkarzem i robi to, co do niego nalezy. Przed meczem balem sie, ze brak Slawka Peszko moze nam mocno zaszkodzic, ale okazalo sie, ze nie bylo az tak zle na prawym skrzydle. Za tydzien czeka nas ciezka walka z Odra, co przy braku Lewandowskiego nie bedzie latwe. probka dopingu z wczoraj http://www.youtube.com/watch?v=5xPBq1BpjPI |
Cytat:
|
Po tym co pokazal Trałka to sie śmiałem. Al epo tym co pokazali Iwańskiego z jego "pressingiem" jestem załamany polskimi pilkarzami. Im nawet nie chce sie biegać. Nie chodzi o kopanie, kiwki, podania---im nie chce sie biegać!! Iwański powinien dostac taki trening, żeby nastepnym razem nawet nie pomyśłał o staniu w miejscu.
|
No ale nasz ,,wybitny" selekcjoner widzi w Iwańskim pierwszego rezerwowego kadry. KPINA!!!
|
Cytat:
Absolutnie sie zgodze -wygalismy lige bo wykazalismy najwiecej zadziornosci do konca-i za to chocby mamy MP. Amika zostala troche zagłaskana juz po rundzie jesiennej i wg mnie to byla ich zguba. Dzis Kuchenki napewno inaczej sie nastawiaja i nie ma co liczyc na ich kryzys ,mecz klucz to spotkanie na Hutnku pomiedzy nami i tu wyjdzie kto ma jaja. Co do Iwanskiego :D to w lidze + jego "presing" pokazal Wegrzyn chyba i wrecz sie z tego sam smiał ze to byl "presing oldboya" :D |
W temacie Burica, http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Lec...610,1,720.html
Na prawdę jakby nasze gwiadzki przeżyły tyle co On, to może zaczęły by doceniać tą ciężką kasę którą zarabiają i nabrały szacunku do pieniędzy i kibiców... |
Cytat:
|
Tak, jest tu sporo całkiem normalnych kibiców, którym podoba się, gdy na gówno mówi się gówno, próbuje się je sprzątnąć i przytyka się nos, bo śmierdzi. Którzy nie nazywają szamba perfumerią. Dla których czarne jest czarne, a białe jest białe.
I ci kibice nie kupują tworu, który wyłonił się z fryzjerskiej Amiki i "kupił wartości niematerialne i historię" Lecha. Dla tych normalnych kibiców Lecha Poznań już nie ma. Proste i czytelne. Natomiast ja zawsze chętnie dyskutuję o meczach w polskiej lidze, w tym o spotkaniach rozgrywanych przez Amikę Poznań. I jeśli zajdzie konieczność, będę pierwszy do złożenia gratulacji za pierwszy, historyczny złoty medal MP. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Rospun, kolego - szanuj sie ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl