![]() |
Bełchatów może nie o mistrzostwo ale o puchary na pewno powalczy zwłaszcza że w PP jest i Legia i Lech i jeśli obie te ekipy wejdą do finału to 4 miejsce w lidze będzie dawało euro puchary o ile sie nie myle.Więc Bełchatów a nawet Śląsk może grać w europucharach.
|
Cytat:
|
Wszystkie kalkulacje moga wziasc w łeb bo skoro Lech remisuje u siebie z ŁKSem ,to dlaczego (odpukac )Wisla nie zremisje np w piatek z Gornikiem ?Lech naprzyklad moze wygrac z Legia i Polonia W ale np przegra ze Slaskiem itd.
Oczywiscie wedlug bukmacherow faworyci sa znani ,ale zimna krew i dyspozycja dnia zadecyduje o majstrze ,bo takiego tłoku przynajmniej na dzis nie bylo ani u gory ani na dole tabeli dawno. |
Lidera jeszcze nie mamy ale jak bedziemy miec to za c.h.uja go nie oddamy
|
Cytat:
|
Ja się odniosę do pomysłu ToTylkoJA apropos Bełchatowa. Nie wydaje mi się to możliwe, oni grają strasznie chimerycznie, teraz maja serie 5 zwycięstw a przedtem mieli iluś tam bez zwyciestwa. Plany może pokrzyżować im też kontuzja Nowaka ( mówli w Lidze + wczoraj)
Cytat:
|
ToTylkoJa, ales wymyslil z tym Belchatowem :D Kurtuazja kurtuazją ale radze zebysmy sie skupili na realnych kandydatach do tytulu Mistrza Polski 2009.
Mowicie ze my mamy najwieksze szanse. Ta, tylko szkoda ze mamy mecz w Krakowie gdzie nie wygralismy od 1997r. o ile sie nie myle. Niestety moj plan wzial w leb po waszym zwyciestwie w Gdyni, szczerze liczylem na remis i przy naszym zwyciestwie na Leszkami w Warszawie, mielibysmy nad Wami i Lechem po 4 pkt przewagi co by dawalo pewien luz w meczu wlasnie w Krakowie ktory moglibysmy nawet i przegrac,a katastrofa by sie nie zdarzyla.A wszytsko dalej by bylo w naszych rekach. Jednakze tak jak w zyciu nie mozna miec wszystkiego,tak i tutaj trzeba swoje koncepcje wymyslac na nowo. Doszedłem rowniez do tego wniosku ze meczem o Mistrzostwo Polski bedzie spotkanie Wisły z Legia. Nie wiem czemu ale zakladam, ze tak czy owak Leszek wyjedzie z zerowym dorobkiem punktowym z Łazienkowskiej, a ze wy pewnie wygracie z Zabolami. |
słuszna uwaga Grzecha 1991, Bełchatów grał w tym sezonie do tej pory tak:
RZPPPZZZZPZZZPZZPPPRZZZZ. nie do uwierzenia, dwa remisy, a tak to raczej serie, na zmianę euforia i rozpacz. Ostatnie 4 mecze od 4 razy wygrane, no na porażki czas najwyższy. Statystyka tego wymaga :) |
Cytat:
Generalnie wszystko w naszej lidze może się zdarzyć, aczkolwiek myślę, że poznańska lokomotywa powoli zjeżdża na bocznicę, a gwiazdy Stilicia i Lewandowskiego przygasły. Wątpię też w Polonię, ktorej właściciel jest jakims pomylonym mondziołem, skoro zmienia trenera który dał mu 10pkt w 4 meczach... |
Lech ma 2 ciężkie wyjazdy do Warszawy Legia a potem Polonia więc najlepiej by było dla Wisły aby z obu meczy wywiózł w sumie 2 punkty :)
Tak jak poprzednicy też twierdzę,że jak do meczu Wisły z Legią nie będzie żadnych sensacyjnych wyników tych drużyn to mistrzostwie Polski zdecyduje mecz Wisły z Legią i tak jest bardzo ciekawie 4 drużyny w walce o mistrza tego dawno nie było. Pożyjemy zobaczymy, ta liga jest bardzo nieprzewidywalna. WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ... |
Cytat:
|
Cytat:
PS Poucz się młody człowieku matematyki i trenuj logiczne myślenie bo Ci ewidentnie nie idzie. No offence mate :D kurcze Aro mnie uprzedził :) |
Obyśmy rozklepali na początek Górnika potem mówić o wynikach innych.Najlepszym wyjściem byłby remis Lecha w Warszawie i nasze zwycięstwo z Górnikiem. Mamy wyjazdy do nieobliczalnego Piasta, niezłego wiosną ŁKSu i niezłej Lechii. U siebie Legła, Górniaki i Śląsk. Liczę,że Bracia nam pomogą w końcowym rozrachunku. Legia ma tylko 2 wyjazdy do nas i do Wrocławia. U siebie Ruch,Polonia B., Leszka i ŁKS. Lech z kolei ma wyjazdy do Wawy do Polonii i Legii,a ponadto mecz w Wrocławiu. U siebie grają z Ruchem,Lechią i Cracovia. Najtrudniejszy terminarz ma Lech, najłatwiejszy Legia. Ale zobaczymy jak to wyjdzie na boisku.
|
podobno właściciel Polonii doszedł do siebie po jakichś tam traumach czy używkach i odwołanie trenera raczej nieaktualne będzie.
Z całej tej afery jedno dobro ostało: Lechia punkcik z ciężkiego terenu wywiozła, może na wagę złota (utrzymania) ? |
Generalnie są w tej chwili dwa kluby, które nie mają już o co grać. Śląsk i Jagiellonia. Jedni i drudzy pewni utrzymania, jedni i drudzy bez szans na puchary. Bliski grania o nic jest też ŁKS i mam nadzieję, że jak najszybciej zapewnią sobie utrzymanie, co by później nam się z nimi lżej zagrało. Fakt jest taki, iż rywalizacja o utrzymanie nabrała po tej kolejce jeszcze wyraźniejszych rumieńców, podobnie zresztą jak ta o najwyższe cele i nie wiem czy nie wolałbym, żebyśmy mieli 5 meczów z najwyższą ligową półką przed sobą. Bo wyjazdy do Gliwic, Łodzi i Gdańska oraz mecz u siebie z Górnikiem to naprawdę będzie ciężka harówka. Niemniej jednak - MISTRZ! MISTRZ! NASZ TS! :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sorki ze w tym temacie, ale oglądał ktoś Szubką piłkę? Jak wygląda 11 kolejki?
|
Z naszych tylko Marcelo, na prawej obronie w dodatku.
|
a ja mysle ze ani mecz Legia-Lech, ani Wisla-Legia nie wyłoni mistrza, owszem da odpowiedz na pytanie kto jest bardzo blisko tytulu, mysle ze najwazniejsze beda mecze z walczacymi o utrzyanie ogórasami. ich pojedziemy to bedzie dobrze.
|
[quote=lodecki;711710]a ja mysle ze ani mecz Legia-Lech, ani Wisla-Legia nie wyłoni mistrza,
napewno nie wyłoni tylko da odpowiedz kto sie bedzie jeszcze liczyl w walce o MP |
Ja osobiscie poczekam na mecz Wisla-Legia i wtedy bedzie cos wiecej wiadomo. Mecz z Lechem niczego jeszcze nie wyjasni, bo jeszcze troszke meczy do rozegrania i kazdy moze to i owo "wtopic".
Martwia mnie bardziej mecze z druzynami, ktore walcza o utrzymanie. Mecz z Lechem to po prostu kolejny mecz z druzyna ktora ostatnio gra najwiekszy piach jesli chodzi o kluby ktore walcza o MP. PS: Kasprzik to najwiekszy burak jakiego widzialem ostatnimi czasy. Fajna byla tez akcja z jego tekstami na NK, o ile to nie byl fotomontarz :P Tak czy inaczej Grzegorz "whit my love" Kasprzik sie zagotowal w wywiadach. Inna sprawa ze "latajace gwozdzie" to juz patologia ;) |
Cytat:
|
Smuda to niezly trener ale ewidentnie widac tez wady: przygotowanie fizyczne zawodnikow na wiosne oraz trzymanie sie nazwisk. Gra praktycznie tym samym ustawieniem i tym samym skladem, nie potrafi reagowac na zmieniajace sie warunki. Kazdy zespol (nawet te z dolu tabeli) juz rozczytal taktyke Lecha. Ja tam sie nie zmartwie jesli Smuda podpisze nowy kontrakt. Co z tego ze Lech ma mnostwo mlodziezy skoro Smuda nie potrafi takich graczy odpowiednio wprowadzic do gry. Stilicia czy Lewandowskiego (czyli mlodzieniaszkow) dostal gotowych od razu do pierwszego skladu. Ja tam bym w zyciu nie zamienil Skorzy na Smude chociaz nasz trener tez ma pare odchylow :)
Tak jak pisalem juz wczesniej, Lech przegral jjuz swoja szanse na mistrza bo Smuda sie troche pogubil. Mieli 5 pkt przewagi a teraz juz 1 pkt w plecy, coraz gorzej im idzie. My musimy grac swoje. |
Przeciez gdyby LKS nie mial Wyparly tylko powiedzmy Cabaja, to by wczoraj dostali z 7:0 i ci co dzis pisza o fatalnej grze Lecha pisaliby ze jest w zajebistym gazie.
|
Zajebisty gaz Lecha?
Zwycięstwo z Bełchatowem w 90 minucie, szczęsliwe 1:0 z Jagą, remis z Górnikiem po samobóju Strąka w 90 minucie, remis z Arką, remis z nami uratowany w końcówce, megaszczęsliwe zwycięstwo w Gliwicach po bramce w 93 minucie, remis z ŁKS po golu w 92 minucie. 3 zwycięstwa bardzo szczęśliwe, trzy remisy w tym dwa remisy bardzo szczęsliwe... Ot, cały gaz Lecha.... |
Jak wczoraj zobaczyłem w skrócie to co robi Wyparło, to aż własnym oczom nie mogłem uwierzyć.
Gdyby nie on, "golek z worami" by się na dobre rozwiązał i nie bylibysmy w tak świetnych nastrojach. :lol: |
Cytat:
|
A co takiego wielkiego zrobil Wyparlo ? Poza tym ze stal w srodku bramki i wszystkie pilki lecialy prosto w niego ?
|
Cytat:
Naszemu Pawelkowi takie mecze sie nie trafiaja. Wyparle tak. |
Cytat:
|
A propos Amiki i tej jej gry do konca.
Przypomne ze w zeszlym sezonie przepierdzielili puchary w ostatniej kolejce ze slabym LKS. I to u siebie. Teraz przepierdzielaja niemal pewne mistrzostwo. Przeciez mieli kilka punktow przewagi, mecz z Wisla u siebie. Powinni jechac do Warszawy przyklepac tytul i dograc sezon na luzie ratujac w ostatniej kolejce obrzezany wstyd zza Blon. Mam nadzieje ze Legia ich zdemoluje. A nerwowe podrygi Smudy spowoduja rozdeptanie ratujacych sie przed spadkiem ickow, co i tak Amice nie pomoze, bo Wisla po przyjacielskim rozwalcowaniu Slaska zostanie MP. |
w Warszawie zagra Rengifo i Murawski od pierwszej minuty.Peruwiańczyka uważam nawet lepszego zawodnika od Lewandowskiego.Dla Wisełki najlepszy byłby w tym meczu remis.
W niebezpiecznym gazie jest też PGE Bełchatów,6 punktów straty w obecnej formie drużyny Ulatowskiego nie jest nie do odrobienia na 6 kolejek przed końcem |
Cytat:
znając Tarasiewicza, to nie byłbym tego taki pewien:)...choć z całą pewnością mogę stwierdzić, jeśli o Mistzostwie decydowałaby ostatnia kolejka, Wisła byłaby tak zmotywowana, że Śląsk nie musiałby się "podkładać" |
Cytat:
Tez jestem za remisem, oczywiscie zakładając ze w piatek ogolimy Zabrze. W Warszawie szykuje sie super meczyk ,juz widze to 'ciśnienie" kibiców Amiki jacy to oni nie sa Anty -Legia :lol: Ayala ,slusznie tez uwazam ze dalej trzeba uważac na "tyły" tam PGE i Dysko-Polo ,choc niewiem kto bedzie chcial ich trenowac,chyba juz tylko moi ulubieni trenerzy Albin Mikulski albo Miecio Broniszewski :lol: |
Cytat:
Co do PGE...nie, raczej spuchna chlopki i zalicza ze dwie wtopy. Predzej "Polonia", tyle ze tam nowy trener pewnie bedzie chcial wdrazac "mysl trenerska" po swojemu, a wiemy ze na naszym ligowym podworku wyglada to jak zwykle ;) |
Kiedyś w ostatniej kolejce odebraliśmy Śląskowi we Wrocławiu tytuł MP, samemu grając o pietruszkę. Śląskowi wystarczał remis aby zostać MP. Pełny stadion, orkiestra. Kilka minut do końca Wisła prowadzi 1:0, karny dla Śląska i ....nasz bramkarz broni. Nie chciałbym w życiu przeżyć kiedyś coś takiego co przeżyli wrocławianie. Mistrzem Polski został wtedy Widzew, który grał w Chorzowie i Wisła na tacy podarowała mu tytuł.
Do końca zostało kilka kolejek. Serce chce, ale patrząc na styl gry Wisły to tak naprawdę nic się nie zmieniło. Gdyby nie cudo bramka Marcelo to byłoby partaczenie okazji jak w Bytomiu, Bełchatowie. Nie widać w naszych grajkach tego zacięcia, ze zdają sobie sprawę że MP jest dla nich o wyciągnięcie ręki. |
Cytat:
inaczej o czym mówił swego czasu sam wielki Kapka Zdzisław |
Cytat:
Gdyby Śląsk zagrał od początku o zwycięstwo a nie liczył na "uczciwość" naszych kopaczy.... sami sobie winni. Mam nadzieje że dzisiaj nie będzie już takich "ustawianek" |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl