Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

jurukuru 10.02.2009 13:29

Mam takie pytanko jeszcze, odnośnie pewnego szalika. Jest taki szalik na 100lecie klubu : W grodzie Kraka od 100 lat- Pany Pany Pany. jakoś tak to leciało,szalik w barwach czerwono niebieskich- były zapisy na ten szalik czy jest on może gdzieś dostępny w Krakowie (M1, Carrefour)?

Opętany 10.02.2009 14:47

prosiłbym o polecenie krakowskiej firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych. wiem, że na google jest dużo ale czy ktoś miał do czynienia z jakąś albo wie że "znają się na robocie".

MłodyFCB 10.02.2009 15:34

jako że nie jestem z Krakowa, gdzie blisko nowej huty jest jakiś sklep z Wiślackimi pamiątkami ?

AOT 10.02.2009 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Opętany (Post 671653)
prosiłbym o polecenie krakowskiej firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych. wiem, że na google jest dużo ale czy ktoś miał do czynienia z jakąś albo wie że "znają się na robocie".

O ile się nie mylę, to mój bardzo dobry znajomy zajmuje się projektowaniem stron, albo grafiką, coś w tym stylu. Mogę go zapytać.

wislak_92 10.02.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 671551)
czy na wislaportal.pl jak wchodzicie wykrywa Wam wirusa?

Eset NOD32 nie wykrywa.

podszywacz 10.02.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodyFCB (Post 671684)
jako że nie jestem z Krakowa, gdzie blisko nowej huty jest jakiś sklep z Wiślackimi pamiątkami ?

O ile się nie mylę to w Carrefour Czyżyny. Tam w Galerii jest sklepik w którym widziałem wiślackie gadżety. Nie powiem Ci natomiast czy są to gadżety oryginalne.

qazwsx123 10.02.2009 17:22

Chcę kupić kierownice z pedałami i skrzynią biegów do komputera. polecicie mi cos do 700 zł ? tak zeby działało i dało sie podłączyć.

Kisis 10.02.2009 17:59

gdzie moge sprawdzić z czego są zrobione monety? bo mam kilka okazjonalnych monet tylko że nie wiem czy są to podróbki czy oryginały...

Kordel 10.02.2009 18:04

Korzysta może ktos z Telewizji Cyfrowej z TP ? Jak to sie sprawuje,jakie kanały?

Devan 10.02.2009 19:09

Kiedys ktos mi napisal na priv jak zrobic zeby zainstalowac media payera 11 moze mi jeszcze raz ktos to napisac ??

Zola 10.02.2009 19:15

Wie ktos gdzie jest wypozyczalna dvd/vhs, w ktorej dostane na 99,9% film "Pociagi pod specjalnym nadzorem"? (raczej stary film)

Nitrox 10.02.2009 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 671819)
Wie ktos gdzie jest wypozyczalna dvd/vhs, w ktorej dostane na 99,9% film "Pociagi pod specjalnym nadzorem"? (raczej stary film)


Mozesz spróbowac, w wypożyczalni na Filareckiej, tam jest pełno starych filmów.

piter116 10.02.2009 19:55

Tez macie jakieś jaja z atakami hakerskimi na wislaportal.pl ?

dostuffca 10.02.2009 20:21

drukarka
 
Zna się ktoś towarzystwie na drukarkach?

Potrzebuję kupić coś do domu, nie musi mieć skanera, czytnika kart, wifi czy innych dupereli. Musi być wydajana i tania w eksploatacji (najlepiej na org tuszach, ale jeśli zamienniki są do niej sprawdzone wybrzydzał nie będę). Cena do 300 (chyba, że za + niewiele dostać można dużo więcej niż do tej sumy).

Pytam tu bo testy magazynów branżowych zawiodły mnie na całej linii (w praktyce okazało się, że urządzenie wielofunkcyjne które wygrało w kategorii economo drukuje 250kartek na jednym tuszu za 100zł!).

Z góry dzięki

.:MEDALIK:. 10.02.2009 21:19

Gdzie jest wypożyczalnia samochodów?
Wypożyczał ktoś z Was i wie jak to wygląda?
Pozdro.

JacobusTSW 10.02.2009 21:24

odp
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 671845)
Tez macie jakieś jaja z atakami hakerskimi na wislaportal.pl ?

Tak, już od dłuższego czasu.

qazwsx123 10.02.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 671864)
Zna się ktoś towarzystwie na drukarkach?

Potrzebuję kupić coś do domu, nie musi mieć skanera, czytnika kart, wifi czy innych dupereli. Musi być wydajana i tania w eksploatacji (najlepiej na org tuszach, ale jeśli zamienniki są do niej sprawdzone wybrzydzał nie będę). Cena do 300 (chyba, że za + niewiele dostać można dużo więcej niż do tej sumy).

Pytam tu bo testy magazynów branżowych zawiodły mnie na całej linii (w praktyce okazało się, że urządzenie wielofunkcyjne które wygrało w kategorii economo drukuje 250kartek na jednym tuszu za 100zł!).

Z góry dzięki


Ostatnio także kupywałem drukarke i miałem identyczne wymagania jak ty. Wszyscy doradzali Samsunga ML-1640. Jest to drukarka laserowa drukująca tylko na czarno biało. W pełni spelnia moje oczekiwania i kosztowała z 2-letnia gwarancja 250zł. Ponoć są to najlepsze drukarki laserowe jesli chodzi o uzytek domowy i mniejszych firm. Co do tonera to od nowosci masz tam tuszu na okolo 2tys stron. Zamienniki sa naprawde bardzo tanie kilkadziesiat zl taki proszek sie kupuje i starcza ci na rok.

vote-for-mikey 10.02.2009 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez .:MEDALIK:. (Post 671914)
Gdzie jest wypożyczalnia samochodów?
Wypożyczał ktoś z Was i wie jak to wygląda?
Pozdro.


na lotnisku są.
podajesz dane etc., w niektórych, np. w Hertzu trzeba mieć prawko min. 3 lata ( przynajmniej niedawno jeszcze tak było), jaki by ci pasował samochód.

w Krakowie na pewno są Avis i Hertz.

ceny ci nie powiem, ale pewnie są na stronkach w/w

Padre1906 10.02.2009 23:02

A ja chciałbym sie dowiedzieć, gdzie jest jakaś strzelnica w Krakowie na którą można wejść (odpłatnie oczywiście) i postrzelać i poćwiczyć oko. Co jest wymagane do wstępu na taką strzelnice?

Żmijka 10.02.2009 23:20

Czasami niektórepytania tutaj powalają ... google nie gryzie mim wszystko. Trzy adresy, które pojawiły się po wpisaniu magicznych słów "strzelnica kraków" ...
http://www.kobra-sokol.pl/ochrona/strzelnica
http://www.twierdza.com.pl/m,strzelnica.html
http://krakow-valley.com/pl/strzelnica/

Padre1906 10.02.2009 23:25

Lenistwo człowieka pożera w całości ;]

Kobieta_Wislak 10.02.2009 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Olek_mchw (Post 671995)
A ja chciałbym sie dowiedzieć, gdzie jest jakaś strzelnica w Krakowie na którą można wejść (odpłatnie oczywiście) i postrzelać i poćwiczyć oko. Co jest wymagane do wstępu na taką strzelnice?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 672008)
Czasami niektórepytania tutaj powalają ... google nie gryzie mim wszystko. Trzy adresy, które pojawiły się po wpisaniu magicznych słów "strzelnica kraków" ...
http://www.kobra-sokol.pl/ochrona/strzelnica
http://www.twierdza.com.pl/m,strzelnica.html
http://krakow-valley.com/pl/strzelnica/

ale wiesz, może słowo klucz to "poćwiczyć oko" a nie po prostu jakaś tam pierwsza lepsza strzelnica od wujka googla :-p:>
:lol:

Kolumbus 11.02.2009 03:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez .:MEDALIK:. (Post 671914)
Gdzie jest wypożyczalnia samochodów?
Wypożyczał ktoś z Was i wie jak to wygląda?
Pozdro.

# Komunikacja Wynajem samochodów "Auto Impuls" Auta dostawcze, Kraków, ul. Sereno Fenn^a 4, (012) 430 01 45
# Komunikacja Wynajem samochodów "Baron", Krakó, ul. Jerzmanowskiego 40, (012) 657 03 83
# Komunikacja Wynajem samochodów "Doma", Kraków, Al. Jana Pawła II 33, (012) 292 41 09
# Komunikacja Wynajem samochodów "Etcar", Kraków, ul. Racławicka 19, (012) 411 09 90
# Komunikacja Wynajem samochodów "Europcar", Krakow, ul. Szlak 2, (012) 633 77 73
# Komunikacja Wynajem samochodów "Express", Kraków, ul. Rzemieślnicza 31, (012) 260 76 50
# Komunikacja Wynajem samochodów "Facar", Kraków, ul. Jesionowa 9, (012) 425 21 55
# Komunikacja Wynajem samochodów "Hertz", Kraków, ul. Focha 1, (012) 429 62 62
# Komunikacja Wynajem samochodów "Iberteam" - Autokary, Kraków, ul. Poniatowskiego 6, (012) 645 59 29
# Komunikacja Wynajem samochodów "Inter-Best", Kraków, ul. Szlak 2, (012) 633 77 73
# Komunikacja Wynajem samochodów "Joka", Kraków, ul. Starowiślna 13, (012) 429 66 30
# Komunikacja Wynajem samochodów "Lecar International", Kraków, ul. Dobrego Pasterza 118, (012) 418 31 51
# Komunikacja Wynajem samochodów "Lupus", Kraków, ul. Wadowicka 6e, (012) 263 78 20
# Komunikacja Wynajem samochodów "National Car Rental", Kraków, ul. Głowackiego 22, (012) 636 71 79
# Komunikacja Wynajem samochodów "Ruffi Rent", Kraków, ul. Senatorska 15, (012) 427 24 54
# Komunikacja Wynajem samochodów "West", Kraków, ul. Makuszyńskiego 4, (012) 648 66 65
# Komunikacja Wynajem samochodów "Yard Car Lease", Kraków, ul. H. Kamieńskiego 30, (012) 265 72 34
# Komunikacja Wynajem samochodów AC Car Rental, Kraków, , (012) 433 80 60
# Komunikacja Wynajem samochodów AKM , Kraków, , Infolinia 0801 129 122
# Komunikacja Wynajem samochodów AVIS , Kraków, ul. Lubicz 23, (012) 629 61 08
# Komunikacja Wynajem samochodów Bronikowski Stanisław, Kraków, ul. Piastowska 20, (012) 638 70 26
# Komunikacja Wynajem samochodów Budget, Kraków, ul. Radzikowskiego 99, (012) 637 00 89
# Komunikacja Wynajem samochodów Volkswagen Audi - W. Bełtowski, Kraków, ul. Zakopiańska 169a, (012) 264 94 94

Bufon144 11.02.2009 08:57

poszukuje zdjęcie bluzy Wisła hooligans. bluza była czarna i na ramionach miała czerwony haftowany napis Hooligans. własnie o ten napis mi chodzi:):)

West 11.02.2009 13:41

ile kosztuje w CK ta 5l rura ?

kms 11.02.2009 13:47

3.podstawa graniastoslupa jest szesciokat foremny o boku długości a , sciany boczne sa kwadratami. obliczdlugosc przekaTNych tego graniastoslupa.

4.przekatna prawidlowego graniastoslupa czworokatnegoma dlugosc 9cm, a pole jego powierzchni calkowitej wynosi 144cm2. wyznacz dlugosc boku podstawy i krawedzi bocznej.

5.w ostroslupie prawidlowym czworokatnym kat miedzy krawedzia boczna ostroslupa i jego wysokoscia ma miare 30', a krawedz podstawy ma długośc 4 pierwiastki z dwóch cm . Oblicz objetosc ostroslupa.

jak by komus sie nudzilo :P

Tom'ash 11.02.2009 14:13

Czy posiadając pewną liczbę punktów vitay, mogę nimi "płacić" za tankowanie? Chodzi mi oczywiście o stacje Orelnu.

impreza 11.02.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 672248)
Czy posiadając pewną liczbę punktów vitay, mogę nimi "płacić" za tankowanie? Chodzi mi oczywiście o stacje Orelnu.

może nie tyle płacić co po prostu wymienić punkty Vitay na zniżkę przy zakupie paliwa, tzn. taknujesz za np. 50 zł, wymieniasz 3300 pkt na rabat 15 zł i wtedy za zatankowane paliwo płacisz 35 zł :D
wiecej tutaj: http://www.orlen.pl/Internet/img/200...aly-35_big.jpg
kiedyś chyba było troche inaczej (lepiej) no ale wiadomo czasy sie zmieniają...

zuraw9 11.02.2009 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 672232)
3.podstawa graniastoslupa jest szesciokat foremny o boku długości a , sciany boczne sa kwadratami. obliczdlugosc przekaTNych tego graniastoslupa.

Przekątna podstawy - 2a
Wysokość - a
Szukana przekątna x2=4a2 + a2 x= pierwiastek z 5

szprotson 11.02.2009 14:55

czy dzisiejszy mecz Hiszpanów znajde gdzies na Cyfrze?

pietras1234 11.02.2009 15:21

Gdzie w okolicach Rynku na dobrego drinka, ok. godz. 14?
Pilne

Kisis 11.02.2009 15:50

mam taki problem, mianowicie jak można zatrzymać grafike z internetu na komputerze aby pobierała się ona tylko za pierwszym razem? bo np. jak wchodze na strone www.plemiona.pl to grafika za każdym razem pobiera się od nowa, co mnie troche wkurza... wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

WzT 11.02.2009 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietras1234 (Post 672297)
Gdzie w okolicach Rynku na dobrego drinka, ok. godz. 14?
Pilne


Jazz Faust Cafe , Szewska 21 w bramie.

sndr 11.02.2009 16:48

Czy miał ktoś z Was separacje ortodontyczną? Boli? Nie boli? Bardzo boli? Trochę? Jakie mieliście w trakcje odczucia?

Mlody Wislak 11.02.2009 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietras1234 (Post 672297)
Gdzie w okolicach Rynku na dobrego drinka, ok. godz. 14?
Pilne

Barok na Jana

Ala1955 11.02.2009 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 672232)
3.podstawa graniastoslupa jest szesciokat foremny o boku długości a , sciany boczne sa kwadratami. obliczdlugosc przekaTNych tego graniastoslupa.

4.przekatna prawidlowego graniastoslupa czworokatnegoma dlugosc 9cm, a pole jego powierzchni calkowitej wynosi 144cm2. wyznacz dlugosc boku podstawy i krawedzi bocznej.

5.w ostroslupie prawidlowym czworokatnym kat miedzy krawedzia boczna ostroslupa i jego wysokoscia ma miare 30', a krawedz podstawy ma długośc 4 pierwiastki z dwóch cm . Oblicz objetosc ostroslupa.

jak by komus sie nudzilo :P

3. To beda 3 przekątne - jedna dłuższa i dwie krótsze jednakowej długości. Dłuższa d1= a razy pierwiastek z 5, dwie pozostałe = 2a
4. dwie możliwości:
jedna: bok podstawy = 4 i krawędź boczna = 7
lub druga: bok podstawy = 6 i krawędź boczna = 3
5. Objętość = 42 1/3

kms 11.02.2009 17:44

ok ale jeszcze jak to sie liczy ;p
mniej wiecej ;p

Ala1955 11.02.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 672386)
ok ale jeszcze jak to sie liczy ;p
mniej wiecej ;p

zajrzyj za chwilę do PW :-)

63.5 Kg 11.02.2009 19:56

Jak pzeinstaluje Windowsa bez formatu dysku to strace jakies dane albo ustawienia??

FC1947 11.02.2009 19:58

Czy w Międzygórzu jest FC Wisły?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl