![]() |
może u buka stawiali.
wstyd, tak czy inaczej. Powodzenia w uzbieraniu 15 tyś. ludzi na Koronie, którzy bedą chcieli zobaczyć ten zespół kalek. Kiedyś w sparingach takie druzyny to my pykalismy 5:0 albo lepiej. Jesli w przerwie zimowej nic sie nie wydarzy, to pierwsza 8. to bedzie max naszych mozliwosci. |
Smuda pokazuje jak będą wyglądać puchary bez wzmocnień :D
|
Cytat:
Graliśmy bez kilku podstawowych zawodników. Wole dostać takie baty w meczu towarzyskim, niż w lidze ;) Miejmy nadzieję, że ten będzie jak zimny prysznic i podziała na piłkarzy mobilizująco. |
A jak ograliśmy Wolfsburg to większość nas widziała co najmniej w grupie LE.
|
Cytat:
A ataku człowiek z amatorskiej ligi nigeryjskiej. Na skrzydle bez formy Małecki . Jako mózg drużyny Boguski. Do tego tykająca bomba Chavez . Rozkojarzony Burliga . Brożek Piotr bez przygotowania do sezonu . Nie wracający się Sarki . Uryga po kontuzji . Stolarki mający wahania formy . Jovanovic bojący się o kontuzję . Stjepanovic zaskoczony grą przeciwników Lucas nie zgrany z drużyną Kamiński osamotniony w ataku Bieszczad bez rytmu meczowego Guerrier który osiadł na laurach i Miśkiewicz na którego bramke oddawano strzały życia tych i kilka innych przesłanek wskazywało na naszą porażkę . a że tak dotkliwą ? tym lepsza nauczka! |
Cytat:
|
Cytat:
każdy piłkarz znajdzie wymówkę dlaczego odpuścił ten mecz |
Cytat:
|
Oj tam, oj tam... po prostu słabo nam wychodzi gra na wyjeździe.
Gdyby mecz był na Reymonta wynik mógłby byc odwrotny.... :> |
Bez względu na skład w jakim graliśmy, wynik 5-0 w plecy uważam za kompromitacje.
|
Cytat:
poza tym że piątek godzina 15 , zła pora do grania w piłkę . inna sprawa że nie ma piłkarzy idealnych , wady ma każdy , ale niektórzy z naszych mają mało zalet i to jest duży problem . |
Ciężko cokolwiek napisać nie oglądając meczu.Wynik pokazuje tylko to,że nasza ławka nadaje się prędzej do okręgówki niż do zawodowej piłki. Co by nie patrzeć,nawet z częsciowo rezerwą wynik 0-5 to wstyd.
|
olać to.
liczy się tylko tzw. ekstraklasa:) |
Przecież większość bramek straciliśmy w pierwszej połowie, a wtedy większość stanowili podstawowi zawodnicy. Albo Słowacy mieli dzień konia, albo nasze grajki źle zniosły zagraniczną podróż :P
Wstyd straszny. Oby to było jednorazowe rozluźnienie. Aha o ile dobrze pamiętam to grali na sztucznej murawie?? Jeśli tak, to będzie na co zwalić :P |
Cytat:
|
E tam. Piłka słowacka stoi na wyższym poziomie niż nasza. Ich reprezentacja grała na ostatnich MŚ, klub grał w LM, repra leje naszą. Nie wiem czy zwróciliście uwagę w dzisiejszym meczu na przepaść w jakości gry Hamsika i Lewandowskiego. Inny świat.
Nic więc dziwnego, że 3 drużyna naszej "ekstraklasy", dostaje oklep od 3 drużyny ich ligi. Zresztą to nasze trzecie miejsce jest mocno na wyrost. Choć nie, jak tak patrzę na nasz wynik to jest to ....a lekki skandal. |
Grali podobno na naturalnej murawie, w Popradzie, więc to żadne usprawiedliwienie ;)
Nie chcę się pastwić nad naszymi zawodnikami, bo meczu oczywiście nie oglądałam. Ciekawa jestem, jak zagrał testowany napastnik. Bramki oczywiście nie strzelił, ale fajnie by było wiedzieć, czy w ogóle miał okazje i jak sobie radził. Niestrzelony karny przez Małeckiego jest kwintesencją jego gry w tym sezonie. Masakra, chłopak powoli osiąga piłkarskie dno, a jeszcze tak niedawno to on był jednym z tych, którzy ciągnęli Wisłę do przodu. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś wróci do swojej dawnej dyspozycji i czy nastąpi to w Wiśle Kraków. |
Cytat:
|
Z Maleckim macie rację. Obserwuje go dokładnie od momentu powrotu z Turcji. Jedno słowo określa jego grę. Zenada.
Nie potrafi poprowadzić piłki, biegać bez niej, strzelać, dosrodkowac. Co się z nim stało? |
Bednarz z Kapka powinni na Słowacji szukać takiego 17-18 letniego Hamsika.
|
Tylko jest taka niepisana zasada, że ten co wywalczył karnego nie powinien strzelać. I to się sprawdza, (pamiętacie dwumecz a karabahem gdzie Zuraw strzelał w koncowce meczu?) także do Małeckiego nie mialbym pretensji ze nie ma formy - zawsze mogli kogo innego wyznaczyc
|
Cytat:
Żuraw z Lazio dwa razy strzelił Melikson z Bułgarami również to żadne usprawiedliwienie dla Małeckiego. tym bardziej ze przypuszczam ze nie było wyznaczonej osoby a Małecki jak to Małecki zawsze bierze piłkę pierwszy w łapy czy jest wyznaczony czy nie nie strzelił karnego - zmarnował setkę i należy się bura dziękuję |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wisła Kraków ukarze zawodników za brak zaangażowania w sparingu?
|
Cytat:
|
Skoro nie ma kasy to po co klub organizuje tygodniowe wakacje w Turcji zawodnikom?
|
Cytat:
|
Pierwsze treningi Wiślaków za nami, dziś wolne, od jutra wraca Smuda...
Zdjęcia z wczorajszego treningu w Myślenicach: http://i42.tinypic.com/2ebwn53.jpg http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/409473/fotorelacja-trening-wisly-krakow-w-myslenicach |
Guedes na dłużej czy nadal nie będzie mógł grać? A Klarić na 100% czy biega dla picu?
|
Cytat:
Nie ma pieniędzy na transfery, nowe kontrakty zawodników, uregulowanie zaległości wobec dawnych i obecnych, ale wyjazd do Turcji musi być! Paranoja. Ciekawe co do powiedzenia ma na ten temat Jacek. |
Mieli do wyboru albo zostać tutaj i grac sparingi z 3 i 4 ligowymi drużynami albo pojechać do Turcji i zagrać parę miarodajnych sparingów.
|
Cytat:
Rozumiem, że cała pierwsza liga również wyjeżdża do Turcji? Myślę, że na bank dałoby się zorganizować sparingi z Widzewem, Zagłębiem Sosnowiec - i to by było miarodajne. Poziom przeciwników, stan boisk i warunki klimatyczne. |
wolfy, zimy może na razie nie ma ale jest ogromne ryzyko, że w newralgicznym momencie boiska zasypie śnieg. I to tak, że nie będzie się dało się w ogóle trenować, no chyba że biegi narciarskie. Nawet licząca każdy grosz Wisła nie może sobie pozwolić na takie zmarnowanie przygotowań do rundy wiosennej. Poza tym wyobrażasz sobie co by się działo wtedy na forum czy w mediach? Bednarza by chyba na taczkach wywieźli.
|
Cytat:
Tak od dłuższego czasu się zastanawiam. Skoro na Wyspach Brytyjskich i w Irlandii mieszka sporo Polaków to zamiast eskapady na południe Europy zrobić turnee po wyspach, nawet grając z drużynami z 1 czy 2 ligi angielskiej, z ligi szkockiej czy irlandzkiej. Poziom sportowy patrząć na "zimowych" sparingparnerów raczej nie odbiegałby od normy, a przynajmniej byśmy mogli zyskać marketingowo. Jeśli nie w zimie to w lecie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
To znaczy, jeżeli zdobędziemy mistrzostwo to super, ale nie kosztem nie otrzymania licencji albo rozejścia się drużyny za darmo pod koniec roku. Gdyby spadł śnieg, to co by się stało? Zrujnowałoby to zajebiste mikrocykle treningowe Smudy (bo na fizjologa nas nie stać)? Przegralibyśmy walkę o mistrzostwo, przez co nie moglibyśmy walczyć o Ligę Mistrzów? Nie, ale tak całkiem serio - co by się stało? Oświeć nas. Bo argument, że jak nie wydamy kasy na wycieczkę do Turcji to ktoś na necie będzie narzekał jest - przyznasz - troszkę słaby w kontekście obecnych problemów. Tak więc milczeć nie musisz, choć odrobina inteligencji czasem pomaga. No, ale trzeba sobie radzić z tym co się ma, więc szału pewnie nie będzie... Cóż, straszny ze mnie hipokryta, tak nagle, w przeciągu roku zmienić poglądy, ale kadra na obecny sezon, odejścia zawodników za darmo i wieści, że posiadającemu jeden z niższych kontraktów w klubie Małeckiemu wisimy 200 tys. złotych sprawiły, że przestałem patrzyć na Wisłę jako klub gdzie słowo "rozwój" nie jest tylko ponurym żartem. Na razie się zwijamy i oby nie był to proces ani gwałtowny, ani permanentny. Ale podpowiem Ci jak możesz znaleźć jeszcze większe sprzeczności - pogrzeb tak ze trzy, cztery lata do tyłu w moich postach. Zupełnie jakby inny człowiek o kompletnie innym klubie pisał. Jakaś Liga Europejska, Liga Mistrzów, transfery gotówkowe... Tylko widzisz, czasy się zmieniły. A przynajmniej ja to tak odbieram. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl