Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kameleon2323 11.01.2010 17:39

Anorthosis F.-Salamina +2.5
Manch.City-Blackburn 1
Wyb.Kos.Sl.-Burkina Faso +2.5

Szarny 11.01.2010 23:46

Takie pytanie.

Wiecie może jak buki traktują odwołane i nierozegrane w przeciągu kilku dni mecze w zakładzie systemowym, np. 2 z 3? Też liczą je po kursie 1.00, a jeżeli wszystkie zostały odwołane to zwrot wkładu?

LuKaS TSW 12.01.2010 13:49

na dziś:
Villarreal-Celta 1
Neath-Aberystwyth X2
Egipt-Nigeria 1X
Zurich-Zug 1

kameleon2323 12.01.2010 14:10

Frolunda - Brynas 1
Zurich - Zug 1
Troicki V. - Baghdatis M. 2
Wolfsburg - Eisbaren (5.5) +
Panellinios - Nancy 1

Maciejo 12.01.2010 15:10

Tours FC - FC Istres 1
Basel - Bayern 2
Roma - Triestina (0:1) 1

Tours mocne u siebie, powinno poradzić sobie z Istres, które znajduje się w strefie spadkowej i nie wygrało od września żadnego meczu na wyjeździe.
co do Bayernu, wiem, że nie powinno się grać meczy towarzyskich, ale Bundesliga rusza niedługo i pewnie będą chcieli się sprawdzić przed rozpoczęciem rozgrywek, a Basel nie jest jakimś wygórowanym przeciwnikiem.
Roma w pucharze z drugoligowcem też nie powinna mieć problemów.


Bayern 3:1
Roma 3:1
Tours niestety przełożone.

grzesiek632 13.01.2010 18:56

Kurna mac..
dziś wszedł mi najwiekszy kurs w moim życiu 4,40 w meczu Guingamp 1 - 0 PSG... tylko co z tego jak Kamerun mi zwalil kupon...

szkoda..
pocieszam sie tylko tym ze postawiłem ten kupon jedynie za 20zł..

LeQ 13.01.2010 19:23

Dzisiejsze:
Monaco-Montpellier 1
Kamerun-Gabon 1
Jihlava-Kadan 1
AIK Sztokholm - Bofors 1
Philadelphia - New York 1

kameleon2323 14.01.2010 14:58

Krefeld- Inglostadt
typ: +5.5
kurs: 1.50
Angola - Malawi
typ: +2.5
kurs: 1.80
Thurgau
-Sierre
typ : 2
kurs: 2.05

El'kabat 15.01.2010 00:02

Na noc taki luzny kupon :
Boston Celtics
Atlanta Hawks
Pittsburg Penguins
Chicago Blackhawks


Jakies propozycje do przedyskutowania na dzis ? Caen,Bayern ?

Szarny 15.01.2010 14:53

Troche z innej beczki. Złote Globy:lol:

A (1 z 3)
1. najlepsza aktorka (dramat) - Helen Mirren (The Last Station) 12,00
2. najlepszy serial - Mad Men 2,30
3. najlepszy reżyser - Cameron (Avatar) 4,00

B (1 z 3)
1. najlepszy dramat - The Hurt Locker 5,90
2. najlepsza aktorka (komedia, musical) - Meryl Streep (Julia i Julia) 1,25
3. najlepszy aktor (dramat) - Morgan Freeman (Invictus) 8,00

stawka: 3
wkład; 27 zł
max. wygrana: 748,50 zł

---------------------------------------

A z piłki też systemowo.

A (2 z 4)
1. Bayern - Hoffenheim 1
2. Bolton - Arsenal 2
3. ManU - Burnley 1

4. Bilbao - Real 2

B (1 z 4)
1. Iraklis - AEK 2
2. Nancy - Lyon X2
3. Atletico M - Gijon 1

4. Chievo - Juventus X2

stawka: 3
wkład: 72 zł
wygrana: 200,40 zł (43,8 zł)

Kamson 17.01.2010 15:10

Aston Villa - West Ham 1
Bolton - Arsenal 2
Schalke - Nurnberg 1
Roma - Genoa 1
Milan - Siena 1


wkład 10, do wygrania 62

El'kabat 17.01.2010 17:55

No to Aston Villa dzis pojechala w pi*du....

kameleon2323 20.01.2010 15:31

Polska - Szwecja(Gr.C) 1 1.45
Marseille - Le Mans 1 1.32
Arsenal - Bolton 1 1.20
Slowenia - Niemcy(Gr.C) 2 1.60
CSKA - Sofia-Kazan 1 1.55

buk: Milenium

Kurs ogólny: 5.70
Wkład: 20.00 zł
Przewidywana wygrana: 102.53 zł


Niemcy : Powód prosty muszą wygrać aby wyjść z grupy . Myślę że Niemców nie zabraknie w dalszych rozgrywkach Słowenia dobrze zagrała przeciwko faworyzowanej Szwecji ale to wszystko na co było ją stać moim zdaniem. Niemcy wyjdą bardzo zdeterminowani na to spotkanie.

Maciejo 20.01.2010 15:42

no na Polskę bałem się zagrać, ale jak widać niepotrzebnie :)

na dziś:

Grenoble - Bordeaux 2
Arsenal - Bolton 1

Polska - Szwecja 1

pan Dudi 20.01.2010 15:51

Ja zagrałem na Grenoble. :P Dobry kurs, grzechem byłoby nie spróbować. Kiedyś muszą wygrać, a z kim, jeśli nie z mistrzem? ;)

Maciejo 20.01.2010 16:29

myślę, że po ostatniej stracie punktów z OM, piłkarze Bordeaux nie mogą sobie pozwolić na porażkę z takim outsiderem, bo na plecach czai im się Lille, które na wyjeździe z Sochaux nie powinno mieć problemu.

pan Dudi 20.01.2010 16:46

Hehe, to znowu się różnimy, bo uważam, że Lille może jednak się potknąć. Generalnie widzę tą kolejkę ligue 1 jako kolejkę cudów ;) Ale zagrałem tylko lekko to Grenoble, więc jak przegram, to się nie potnę ;)

Fuks 20.01.2010 16:53

czysta wygrana Grenoble dla mnie nie wchodzi w gre :D. Ciekawy jestem dlaczego taki wysoki kurs jest na Auxerre. Puscilem to DNB, tez przyzwoity ... do tego gram Węgry +4,5, Panathinaikos w siatke. No i Polske oczywiscie :D

LuKaS TSW 20.01.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 844207)
Ja zagrałem na Grenoble. :P Dobry kurs, grzechem byłoby nie spróbować. Kiedyś muszą wygrać, a z kim, jeśli nie z mistrzem? ;)

dokładnie to samo pisałem przed meczem z Lyonen:lol:

na dziś:
Mallorca-Getafe 1
Słowenia-Niemcy 2

Gargamel 20.01.2010 19:19

Taki kupon mi wszedł dzisiaj rano:

B. Becker - Zemlja G 1
Suarez Navarro - Morita A. 1
Wozniacki C. - A. Wozniak 1
S. Bammer - Parra Santonja 1
Chiudinelli M. - Matosevic M. 1
Perkovic A. - Voracova R. 1
Zvonareva V. - Kucova K. 1
Hantuchova D. - Kutuzova V. 1
Llodra M - Vassallo A. 1

Soderling R. - Granollers M. 1

Soderling przegrał

typ 9z10 stawka 50zł wygrana 41zł


Na dzisiaj:

Arsenal - Bolton 1
Gospic - Wisła Kraków 2 84-85 uf!
Orlando - Indiana 1
Schiavone F. - Coin J. 1

Grenoble - Bordeaux 2
Fenerbahce - Tarbes 1
Radwańska - Kidryavtseva 1

Typ 6z7

stawka 49zł wygrana 156.1zł

pan Dudi 20.01.2010 21:45

Hehe, jednak niespodzianek nie było. Mało tego- było bardzo, jak na tą ligę, pewnie. Mogłem grać "niespodzianki" do przerwy ;)

Kowal! 20.01.2010 21:49

heh dawno nie grałem, odebrali mi bonus bo niewykorzystałem, się wkurzyłem i troszkę dziś pograłem:) :

1) Tajlandia v Poland (Handicap azjatycki) Poland -0.5 @ 2,05 x 16zl = 32,80

2) Singapur v Denmark 2 @ 1,33
Egipt v Benin 1 @ 1,80
Nigeria v Mozambik 1 @ 1,36
AKU 3,27 x 10zl = 32,73

3) Grenoble v Bordeaux 2 @ 1,44
Bologna v Atalanta 1x @ 1,33
AKU 1,92 x 15zl = 28,89

4) Nicea v Auxerre (Handicap azjatycki) Auxerre 0.0 (czyli remis nie ma zakładu) @ 2,10 x 15zl = 31,50

5) Grenoble v Bordeaux Live (w przerwie) X @ 3,00 x 10zl = 0

6) Grenoble v Bordeaux Live (w przerwie) 2 @ 5,00 x 10zl = 50

a ponatdo nie weszły mi remisy Psg-Monaco, Nicea-Auxerre oraz Lorient-Lyon po 10zł

w grze jeszcze Mallorca-Getafe na Mallorce -0.5 za 15zl ale już widać, że nie wejdzie, oraz Boulogne-Valenciennes X za 10zl (na razie remis)

ogólnie gra na + niezależnie od tych 2 meczów:)

rozarian 21.01.2010 02:58

Jeden z najlepszych,a może najlepszy serwis z wynikami live(livemecz),został zamknięty z powodu nowej ustawy hazardowej.Bubel prawny zbiera swoje żniwo.

pan Dudi 21.01.2010 09:44

Macie ****a liberalizm made in Poland.

Ale tak dla uspokojenia mail od betsson:

Cytat:

BETSSON PRZYPOMINA: E-ROZRYWKA JEST W 100% LEGALNA W UE

Ustawa hazardowa, która weszła w życie z dniem 1 stycznia 2010 roku w Polsce nie wprowadziła żadnych zmian odnośnie gry na Betsson.com z punktu widzenia polskiego Użytkownika.

Usługi świadczone są w rzeczywistości poza granicami Polski i zgodne są z Artykułem 49 traktatu o swobodzie przepływu osób, usług i kapitału na terenie Unii Europejskiej.

Zgodnie z prawem UE, podmiot z innego kraju członkowskiego (Malta) może świadczyć usługi w innym kraju członkowskim (Polska) bez potrzeby posiadania w nim jakiegokolwiek stałego zakładu pracy/filii/przedstawicielstwa.

Przypominamy także, że w Polsce nie ma prawa, na podstawie którego ktokolwiek może mieć wgląd w nasze konto bankowe bez toczącego się postępowania i żadania sądu lub prokuratora.
Również nie istnieje prawo, które zezwala na blokowanie licencjonowanych serwisów zajmujących się e-rozrywką na terenie Uni Europejskiej lub monitorowanie ich Użytkowników.

Warto być doinformowanym i walczyć o swoje swobody obywatelskie!

Pozdrawiamy,
Betsson.com
Myślę, że w razie jakichś problemów zawsze można zwrócić się o pomoc do buka, u którego gra się najczęściej. To też w ich interesie, żeby w takim przypadku odpowiednio interweniować.

A tymczasem Panowie- co na noc z nhl, bo widzę, że dużo się dzieje? Potem sam coś napiszę od siebie, bo jeszcze nie miałem czasu przyjrzeć się dokładniej.

rocco_1906 21.01.2010 12:33

Pittsburgh - Washington w nocy,czyli powtórka z niezapomnianego play-offu z ostatniego sezonu.jako,że nie jestem w stanie obiektywnie podejść do tego meczu,to mój typ jest następujący:

-Alex Ovechkin-strzeli bramkę :) kurs 1,90

Speedy 21.01.2010 13:14

Ja tam myślę zagrać dzisiaj za grubo

Santander - Osasuna 2 3,35
Gabon - Zambia 1 2,55

ako 8.54 :)

NHL dzisiaj ciężko widzę, ale pewnie jak zwykle zagram

Tak popatrzyłem to myślę, że coś z
Rangers
Ottawa
Chicago
Vancouver
Sarks
ew Buffalo

pan Dudi 21.01.2010 14:08

Ja chyba od siebie dorzucę LA Kings, czyli przeciw Buffalo... ;)

Cytat:

Gabon - Zambia 1 2,55
Teraz pytanie z kim woli zagrać Gabon w kolejnej rundzie- z Nigerią, czy Egiptem? Pewnie z Egiptem, więc raczej będą chcieli ten mecz... zremisować i zająć drugie miejsce. ;)

Fuks 21.01.2010 15:12

Ja od dwoch meczy gram za Calgary, mają juz 4 porazki z rzędu, w ostatnich 10 meczach bilans 3 - 6 - 2 (zw-por-rem). Dzisiaj grają z Chicago, ktore ostatni mecz tez przegrało... Ostatni mecz tych druzyn w Calgary to wynik 1-7 dla blackhawks, poprzedni 1-4. Calgary musi w koncu wygrac, kurs 2.55 całkiem ładny :D

Oprocz tego wg mnie Atlanta to pewniak, Caroline na wyjezdzie gra tragicznie, tylko 4 zwyciestwa przy 15 porażkach. Ottawa ktora u siebie jest naprawde mocna no i Sharks. Warto tez pomyslec nad Bostonem, bo mają juz dwie porazki z rzedu, dodatkowo ostatni mecz upokarzająca porazka 1-5 u siebie z Ottawą ktora na wyjazdach nie zachwyca. Mysle ze mecz z Columbus to odpowiednia chwila na wygraną.

rocco_1906 21.01.2010 15:27

Fuks
powiem Ci że widziałem na żywo mecz Boston - Ottawa i to była jedna wielka żenada.Bruins zagrali taką pyte że niektóre kluby europejskie by ich opykały.rywala mają owszem fajnego na przełamanie ale po tym co widziałem w ich wykonaniu to w zyciu na nich nie postawie;]

Fuks 21.01.2010 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 844699)
Fuks
powiem Ci że widziałem na żywo mecz Boston - Ottawa i to była jedna wielka żenada.Bruins zagrali taką pyte że niektóre kluby europejskie by ich opykały.rywala mają owszem fajnego na przełamanie ale po tym co widziałem w ich wykonaniu to w zyciu na nich nie postawie;]


tez ten mecz ogladałem :D żenada ze strony Bostonu rzeczywiscie była,ale licze ze 3 dni przerwy pozytywnie na nich wpłyną

rozarian 21.01.2010 15:44

Dzisiaj Modo-Timra 1,a z Ottawą raczej bym uważał,być może nawet St.Louis i Dallas coś ugrają.Ale i tak dzisiaj sobie NHL odpuszczam.

Speedy 21.01.2010 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 844657)
Teraz pytanie z kim woli zagrać Gabon w kolejnej rundzie- z Nigerią, czy Egiptem? Pewnie z Egiptem, więc raczej będą chcieli ten mecz... zremisować i zająć drugie miejsce. ;)

Na remis raczej nie zagrają, stracą głupią bramke w końcówce i w razie porażki żegnają się z pucharem.
Osobiście wolałbym zagrać na Nigerie.
Egipt jest jednym z faworytów imprezy, nie zagrają na mś, więc będą chcieć jakoś dogodzić swym kibicom wygrywając PNA.

A czy z Egiptem czy z Nigerią to i tak nie mają większych szans ;p

pan Dudi 21.01.2010 16:13

No w sumie cholera ich tam wie.. Inna sprawa, że ten remis też może im dać zwycięstwo w grupie ;) Zagrałem w każdym razie lekko ten remis. Zobaczymy, co to będzie ;) Poza tym, co to jest Gabon i co to jest Zambia w piłce? ;)

Speedy 21.01.2010 16:41

Zambia 84 w rankingu fifa, wygrają i będą wyżej jak Polska :lol:
Gabon juz jest wyżej...

Zobaczymy za 2 godz co to będzie :)

pan Dudi 21.01.2010 19:16

No i Gabon się zapłacze czarnymi łzami :lol: Do powiedzenia "nigdy nie ufaj żydówce" trzeba jeszcze murzyna z Gabonu dorzucić :D Psu w dupe całe kalkulowanie. Hehe. Cóż, trzeba przemyśleć dobrze nhl. ;)

Speedy 21.01.2010 19:32

zagrałem zakład bez remisu na Gabon, ale i to nie pomogło ;p

tylko co teraz z nhl..

tedi100 21.01.2010 19:45

Widzę że panowie gustują w NHL ... ja gram zazwyczaj w Tenisie i w Piłce nożnej niekiedy jakiś meczyk hokeja i Kosza... teraz to tylko być w niebie Australian Open:)

pan Dudi 21.01.2010 20:32

No to, Panowie, 3 kupony na noc ode mnie:

Cytat:

Pt sty 22 01:00:00 New York Islanders - Florida Panthers
Ice Hockey
NHL
1X2
1
2,10
Pt sty 22 04:30:00 Los Angeles Kings - Buffalo Sabres
Ice Hockey
NHL
1X2
1
2,40

Cytat:

Pt sty 22 03:00:00 Phoenix Coyotes - Nashville Predators
Ice Hockey
NHL
1X2
1
2,35
Pt sty 22 01:00:00 Atlanta Trashers - Carolina Hurricanes
Ice Hockey
NHL
1X2
1
2,10
Cytat:

Pt sty 22 01:00:00 Jankovic, Jelena - Bondarenko, Alyona
Tennis
WTA Australian Open
1X2
1
1,35
Pt sty 22 03:45:00 Isner, John - Monfils, Gael
Tennis
ATP Australian Open
1X2
1
2,82
Pt sty 22 02:30:00 Kirilenko, Maria - Vinci, Roberta
Tennis
WTA Australian Open
1X2
1
1,40

WislakWiDoK 21.01.2010 20:37

Nie zagrałes SJS w nhl? :) Wydaje mi sie pewniak.

pan Dudi 21.01.2010 21:34

Hehe, właśnie unikam grania w nhl pewniaków jak mogę, a nawet więcej- z reguły gram przeciw jak mam jakiś ekstra grosz na koncie i z reguły dobrze na tym wychodzę. Generalnie kursy w nhl niższe niż 2.00 staram się omijać/ grać przeciw nim. Na tej zasadzie całkiem niedawno trafiłem Anaheim, nie wiem nawet czy nie przeciw SJS właśnie po kursie ponad 4 ;)


A może to nie było Anaheim? :D Hehe, w każdym razie nie gram "pewniaków" w nhl ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl