![]() |
Anorthosis F.-Salamina +2.5
Manch.City-Blackburn 1 Wyb.Kos.Sl.-Burkina Faso +2.5 |
Takie pytanie.
Wiecie może jak buki traktują odwołane i nierozegrane w przeciągu kilku dni mecze w zakładzie systemowym, np. 2 z 3? Też liczą je po kursie 1.00, a jeżeli wszystkie zostały odwołane to zwrot wkładu? |
na dziś:
Villarreal-Celta 1 Neath-Aberystwyth X2 Egipt-Nigeria 1X Zurich-Zug 1 |
Frolunda - Brynas 1
Zurich - Zug 1 Troicki V. - Baghdatis M. 2 Wolfsburg - Eisbaren (5.5) + Panellinios - Nancy 1 |
Tours FC - FC Istres 1
Basel - Bayern 2 Roma - Triestina (0:1) 1 Tours mocne u siebie, powinno poradzić sobie z Istres, które znajduje się w strefie spadkowej i nie wygrało od września żadnego meczu na wyjeździe. co do Bayernu, wiem, że nie powinno się grać meczy towarzyskich, ale Bundesliga rusza niedługo i pewnie będą chcieli się sprawdzić przed rozpoczęciem rozgrywek, a Basel nie jest jakimś wygórowanym przeciwnikiem. Roma w pucharze z drugoligowcem też nie powinna mieć problemów. Bayern 3:1 Roma 3:1 Tours niestety przełożone. |
Kurna mac..
dziś wszedł mi najwiekszy kurs w moim życiu 4,40 w meczu Guingamp 1 - 0 PSG... tylko co z tego jak Kamerun mi zwalil kupon... szkoda.. pocieszam sie tylko tym ze postawiłem ten kupon jedynie za 20zł.. |
Dzisiejsze:
Monaco-Montpellier 1 Kamerun-Gabon 1 Jihlava-Kadan 1 AIK Sztokholm - Bofors 1 Philadelphia - New York 1 |
Krefeld- Inglostadt
typ: +5.5 kurs: 1.50 Angola - Malawi typ: +2.5 kurs: 1.80 Thurgau-Sierre typ : 2 kurs: 2.05 |
Na noc taki luzny kupon :
Boston Celtics Atlanta Hawks Pittsburg Penguins Chicago Blackhawks Jakies propozycje do przedyskutowania na dzis ? Caen,Bayern ? |
Troche z innej beczki. Złote Globy:lol:
A (1 z 3) 1. najlepsza aktorka (dramat) - Helen Mirren (The Last Station) 12,00 2. najlepszy serial - Mad Men 2,30 3. najlepszy reżyser - Cameron (Avatar) 4,00 B (1 z 3) 1. najlepszy dramat - The Hurt Locker 5,90 2. najlepsza aktorka (komedia, musical) - Meryl Streep (Julia i Julia) 1,25 3. najlepszy aktor (dramat) - Morgan Freeman (Invictus) 8,00 stawka: 3 wkład; 27 zł max. wygrana: 748,50 zł --------------------------------------- A z piłki też systemowo. A (2 z 4) 1. Bayern - Hoffenheim 1 2. Bolton - Arsenal 2 3. ManU - Burnley 1 4. Bilbao - Real 2 B (1 z 4) 1. Iraklis - AEK 2 2. Nancy - Lyon X2 3. Atletico M - Gijon 1 4. Chievo - Juventus X2 stawka: 3 wkład: 72 zł wygrana: 200,40 zł (43,8 zł) |
Aston Villa - West Ham 1
Bolton - Arsenal 2 Schalke - Nurnberg 1 Roma - Genoa 1 Milan - Siena 1 wkład 10, do wygrania 62 |
No to Aston Villa dzis pojechala w pi*du....
|
Polska - Szwecja(Gr.C) 1 1.45
Marseille - Le Mans 1 1.32 Arsenal - Bolton 1 1.20 Slowenia - Niemcy(Gr.C) 2 1.60 CSKA - Sofia-Kazan 1 1.55 buk: Milenium Kurs ogólny: 5.70 Wkład: 20.00 zł Przewidywana wygrana: 102.53 zł Niemcy : Powód prosty muszą wygrać aby wyjść z grupy . Myślę że Niemców nie zabraknie w dalszych rozgrywkach Słowenia dobrze zagrała przeciwko faworyzowanej Szwecji ale to wszystko na co było ją stać moim zdaniem. Niemcy wyjdą bardzo zdeterminowani na to spotkanie. |
no na Polskę bałem się zagrać, ale jak widać niepotrzebnie :)
na dziś: Grenoble - Bordeaux 2 Arsenal - Bolton 1 Polska - Szwecja 1 |
Ja zagrałem na Grenoble. :P Dobry kurs, grzechem byłoby nie spróbować. Kiedyś muszą wygrać, a z kim, jeśli nie z mistrzem? ;)
|
myślę, że po ostatniej stracie punktów z OM, piłkarze Bordeaux nie mogą sobie pozwolić na porażkę z takim outsiderem, bo na plecach czai im się Lille, które na wyjeździe z Sochaux nie powinno mieć problemu.
|
Hehe, to znowu się różnimy, bo uważam, że Lille może jednak się potknąć. Generalnie widzę tą kolejkę ligue 1 jako kolejkę cudów ;) Ale zagrałem tylko lekko to Grenoble, więc jak przegram, to się nie potnę ;)
|
czysta wygrana Grenoble dla mnie nie wchodzi w gre :D. Ciekawy jestem dlaczego taki wysoki kurs jest na Auxerre. Puscilem to DNB, tez przyzwoity ... do tego gram Węgry +4,5, Panathinaikos w siatke. No i Polske oczywiscie :D
|
Cytat:
na dziś: Mallorca-Getafe 1 Słowenia-Niemcy 2 |
Taki kupon mi wszedł dzisiaj rano:
B. Becker - Zemlja G 1 Suarez Navarro - Morita A. 1 Wozniacki C. - A. Wozniak 1 S. Bammer - Parra Santonja 1 Chiudinelli M. - Matosevic M. 1 Perkovic A. - Voracova R. 1 Zvonareva V. - Kucova K. 1 Hantuchova D. - Kutuzova V. 1 Llodra M - Vassallo A. 1 Soderling R. - Granollers M. 1 Soderling przegrał typ 9z10 stawka 50zł wygrana 41zł Na dzisiaj: Arsenal - Bolton 1 Gospic - Wisła Kraków 2 84-85 uf! Orlando - Indiana 1 Schiavone F. - Coin J. 1 Grenoble - Bordeaux 2 Fenerbahce - Tarbes 1 Radwańska - Kidryavtseva 1 Typ 6z7 stawka 49zł wygrana 156.1zł |
Hehe, jednak niespodzianek nie było. Mało tego- było bardzo, jak na tą ligę, pewnie. Mogłem grać "niespodzianki" do przerwy ;)
|
heh dawno nie grałem, odebrali mi bonus bo niewykorzystałem, się wkurzyłem i troszkę dziś pograłem:) :
1) Tajlandia v Poland (Handicap azjatycki) Poland -0.5 @ 2,05 x 16zl = 32,80 2) Singapur v Denmark 2 @ 1,33 Egipt v Benin 1 @ 1,80 Nigeria v Mozambik 1 @ 1,36 AKU 3,27 x 10zl = 32,73 3) Grenoble v Bordeaux 2 @ 1,44 Bologna v Atalanta 1x @ 1,33 AKU 1,92 x 15zl = 28,89 4) Nicea v Auxerre (Handicap azjatycki) Auxerre 0.0 (czyli remis nie ma zakładu) @ 2,10 x 15zl = 31,50 5) Grenoble v Bordeaux Live (w przerwie) X @ 3,00 x 10zl = 0 6) Grenoble v Bordeaux Live (w przerwie) 2 @ 5,00 x 10zl = 50 a ponatdo nie weszły mi remisy Psg-Monaco, Nicea-Auxerre oraz Lorient-Lyon po 10zł w grze jeszcze Mallorca-Getafe na Mallorce -0.5 za 15zl ale już widać, że nie wejdzie, oraz Boulogne-Valenciennes X za 10zl (na razie remis) ogólnie gra na + niezależnie od tych 2 meczów:) |
Jeden z najlepszych,a może najlepszy serwis z wynikami live(livemecz),został zamknięty z powodu nowej ustawy hazardowej.Bubel prawny zbiera swoje żniwo.
|
Macie ****a liberalizm made in Poland.
Ale tak dla uspokojenia mail od betsson: Cytat:
A tymczasem Panowie- co na noc z nhl, bo widzę, że dużo się dzieje? Potem sam coś napiszę od siebie, bo jeszcze nie miałem czasu przyjrzeć się dokładniej. |
Pittsburgh - Washington w nocy,czyli powtórka z niezapomnianego play-offu z ostatniego sezonu.jako,że nie jestem w stanie obiektywnie podejść do tego meczu,to mój typ jest następujący:
-Alex Ovechkin-strzeli bramkę :) kurs 1,90 |
Ja tam myślę zagrać dzisiaj za grubo
Santander - Osasuna 2 3,35 Gabon - Zambia 1 2,55 ako 8.54 :) NHL dzisiaj ciężko widzę, ale pewnie jak zwykle zagram Tak popatrzyłem to myślę, że coś z Rangers Ottawa Chicago Vancouver Sarks ew Buffalo |
Ja chyba od siebie dorzucę LA Kings, czyli przeciw Buffalo... ;)
Cytat:
|
Ja od dwoch meczy gram za Calgary, mają juz 4 porazki z rzędu, w ostatnich 10 meczach bilans 3 - 6 - 2 (zw-por-rem). Dzisiaj grają z Chicago, ktore ostatni mecz tez przegrało... Ostatni mecz tych druzyn w Calgary to wynik 1-7 dla blackhawks, poprzedni 1-4. Calgary musi w koncu wygrac, kurs 2.55 całkiem ładny :D
Oprocz tego wg mnie Atlanta to pewniak, Caroline na wyjezdzie gra tragicznie, tylko 4 zwyciestwa przy 15 porażkach. Ottawa ktora u siebie jest naprawde mocna no i Sharks. Warto tez pomyslec nad Bostonem, bo mają juz dwie porazki z rzedu, dodatkowo ostatni mecz upokarzająca porazka 1-5 u siebie z Ottawą ktora na wyjazdach nie zachwyca. Mysle ze mecz z Columbus to odpowiednia chwila na wygraną. |
Fuks
powiem Ci że widziałem na żywo mecz Boston - Ottawa i to była jedna wielka żenada.Bruins zagrali taką pyte że niektóre kluby europejskie by ich opykały.rywala mają owszem fajnego na przełamanie ale po tym co widziałem w ich wykonaniu to w zyciu na nich nie postawie;] |
Cytat:
tez ten mecz ogladałem :D żenada ze strony Bostonu rzeczywiscie była,ale licze ze 3 dni przerwy pozytywnie na nich wpłyną |
Dzisiaj Modo-Timra 1,a z Ottawą raczej bym uważał,być może nawet St.Louis i Dallas coś ugrają.Ale i tak dzisiaj sobie NHL odpuszczam.
|
Cytat:
Osobiście wolałbym zagrać na Nigerie. Egipt jest jednym z faworytów imprezy, nie zagrają na mś, więc będą chcieć jakoś dogodzić swym kibicom wygrywając PNA. A czy z Egiptem czy z Nigerią to i tak nie mają większych szans ;p |
No w sumie cholera ich tam wie.. Inna sprawa, że ten remis też może im dać zwycięstwo w grupie ;) Zagrałem w każdym razie lekko ten remis. Zobaczymy, co to będzie ;) Poza tym, co to jest Gabon i co to jest Zambia w piłce? ;)
|
Zambia 84 w rankingu fifa, wygrają i będą wyżej jak Polska :lol:
Gabon juz jest wyżej... Zobaczymy za 2 godz co to będzie :) |
No i Gabon się zapłacze czarnymi łzami :lol: Do powiedzenia "nigdy nie ufaj żydówce" trzeba jeszcze murzyna z Gabonu dorzucić :D Psu w dupe całe kalkulowanie. Hehe. Cóż, trzeba przemyśleć dobrze nhl. ;)
|
zagrałem zakład bez remisu na Gabon, ale i to nie pomogło ;p
tylko co teraz z nhl.. |
Widzę że panowie gustują w NHL ... ja gram zazwyczaj w Tenisie i w Piłce nożnej niekiedy jakiś meczyk hokeja i Kosza... teraz to tylko być w niebie Australian Open:)
|
No to, Panowie, 3 kupony na noc ode mnie:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Nie zagrałes SJS w nhl? :) Wydaje mi sie pewniak.
|
Hehe, właśnie unikam grania w nhl pewniaków jak mogę, a nawet więcej- z reguły gram przeciw jak mam jakiś ekstra grosz na koncie i z reguły dobrze na tym wychodzę. Generalnie kursy w nhl niższe niż 2.00 staram się omijać/ grać przeciw nim. Na tej zasadzie całkiem niedawno trafiłem Anaheim, nie wiem nawet czy nie przeciw SJS właśnie po kursie ponad 4 ;)
A może to nie było Anaheim? :D Hehe, w każdym razie nie gram "pewniaków" w nhl ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl