![]() |
Cytat:
|
Pierwsze 10 minut meczu myślę, zaraz Amica coś ustrzeli, następnie 45 minut myślę kaszanka jak się patrzy po prostu słabo i z minuty na minutę coraz słabiej.
Śmiali się z nas w tamtym roku a tu proszę 1-0 i nerwówka, ale znając ich zasrany fart w 120 minucie strzelą bramkę, a komentatorzy posrają się z radości. Ot cała Polska liga. Jakimś fartem im się uda to z taką grą Sparta Praga rozjedzie ich z przyjemnością, sorry ale tego im życzę bo myślą, że jak są Mistrzem Polski to Inter Baku się położy i poprosi tylko o najniższy wymiar kary, nie te czasy gdzie Azerowie przegrywali z polskim klubami wysoko. PS. i my narzekamy na ławkę rezerwową a kto teraz jest na ławce w Lechu, bo sorry ale jakoś Kiełb i talent Mikołajczak mnie nie przekonują. |
Cytat:
|
Gdzie niby mieliby się wzmocnić w ciągu tygodnia? Teraz się przestraszą i nikogo drogiego nie kupią
|
To jakiś żart z tym wynikiem??? hehehhehe Otwieram..patrzę....Levadia :)
|
Cytat:
"Mariusz na glebe ... ale nie ty ****a jego!!" :lol: Przed Sparta to sie nie bardzo wzmocnia bo do piatku trzeba zawodnikow zglosic. Tshibamby nie ma. |
Bez napastnika gola nie strzelą IMO.
|
Cytat:
Cytat:
"Soccer Rules: Penalty Kick The soccer rules state that a penalty kick is to be awarded, if a contact foul or hand ball occurs within the penalty box. The soccer ball is placed at the penalty spot, which is centered 13 yards in front of the goal, with only the goalie being allowed to defend against the shot. All other soccer players must stay outside of the penalty box, until the ball is kicked at the goal. The goalie is instructed to keep both feet on the ground until the soccer ball is kicked. " http://www.soccertricks.org/soccer_rules.html i http://en.wikipedia.org/wiki/Penalty_kick Nie chce mi się teraz szukać książeczki z przepisami. Ale nie ma tam nic o umyślności ręki. Nie pierdzielmy o jakichś podwórkowych zasadach. Ręka w polu karnym = rzut karny. EDIT: Zmieniłem na House'a. |
Cytat:
Lech już oddycha rękawami, jeśli przejdą Inter Baku to tylko fuksem. A ty mówisz ze przejdą Spartę i LM ? Przeciez po sparcie mają jeszcze jednego przeciwnika ? Tak ? Bo juz sam nie wiem... Nie wierze żeby dali radę Spacie, stawiam każde pieniądze że odpadną. |
Śmiać z kogoś to jest łatwo...
Dziwicie się, że gwizdali? Ja bym zrobił to samo! I mi kur.. nie mówcie, że nie jestem prawdziwym kibicem bo żeby nie strzelić bramki jakiemuś Interowi z Azerbejdźanu to jest smutne. Levadia również była smutna. Ja osobiście mam nadzieje, że awansują dalej, punkty są potrzebne jak tlen bo każdy widzi jak wygląda Polska piłka. |
Szkoda mi Joela, bo wyjdzie ze nawet w pucharach nie pogra....
Mecz to totalna kaszanka. Klepie nas azerski mistrz. Kiedys to bylaby zaloba i wstyd...dzisiaj to nic nowego. Nasza pilka to dno i nie chodzi tylko o Lecha, ale o cala lige. |
Cytat:
|
ciekawe czy Inter dalby rade pokonac Levadie ?
:lol: |
Cytat:
|
No to mają swoją Levadię. Już sie z nas śmiać nie będą.
Z LM wyleczył ich Inter.... Baku :D Z tego co wypowiadał sie w jakimś wywiadzie Szymkowiak to ten nasz następny przeciwnik z Azerbejdzanu, jeśli przejdziemy Szawle, jest lepszy od tego interu Baku. Ile w tym prawdy to nie wiem :D W sumie... czy to ważne... i tak trzeba ich pojechać. Do karnych coraz bliżej :D |
Cytat:
|
Z Bruggią odpadli po karnych, bo już nie pamiętam?
Żenujący kwadrans za nami. Zanosi się na karne. E: już wiem, że tak, Kołtoń mnie uświadomił :P |
Cytat:
|
No mocno pojechali :D Dramat, już niezależnie od tego jaki koniec końców będzie wynik.
Mam tylko nadzieję, że przyczyną tej KOMPROMITACJI (mimo wszystko nie ten kaliber co Levadia, ale już blisko) jest zlekceważenie rywala. Typowe zresztą dla polskich gwiazdek. Bo jeśli idzie jednak o umiejętności to mamy kolejny dowód marności tej ligi i tydzień modlitw, zeby ten drugi azerski zespół na Q nie sprawił naw wpier**lu. |
myślałem że na tym nowym stadionie to będzie miazga z dopingiem a tu kapa jakoś im to rozchodzi albo tak są wyciszeni że nie wiadomo co śpiewają ciekawe jak to będzie na R22
|
Jak będą karne do Baku wchodzi!!:)
|
kiedys to nasze druzyny takich rywali pykali 3,4,5 do zera
na spokojnie :) walczyli ze sredniakami europejskimi jak rowny z rownym a teraz to kabaret jest, taki jeden z drugim dostanie 300k za rok gry to im sie w dupie przewraca. |
Inter Baku - Levadia Talin to bylby mecz na poziomie o ktorym polska ekstraklasa moze tylko pomarzyc (pomijajac kilka spotkan w sezonie).
|
[QUOTE=crazykaro;940391Niech Inter ich zmiażdzy. Najlepiej wkarnych ...[/QUOTE]
Nawet 5 do 0 :-D Joke :) |
Wytykali nam Leviadię, gdy przegrają z Interem Baku to im będziemy wytykać azerów. Teraz wszystko pójdzie z ogniem, te wszystkie zapowiedzi, obiecanki, że Lech jest w stanie ugrać coś w Lidze Mistrzów. To jest jednak tylko gó*** prawda. Już dziś widzimy, że Lech to całkowicie nieprzygotowany zespół. No, ale bądźmy szczerzy. Te czasy jak na moją myśl minęły bezpowrotnie jak odprawialiśmy gruzinów, azerów, finów i inne słabe drużyny z kwitkiem dwumeczowym sięgającym dwucyfrówki. Teraz ledwo co z zespołem Malty remisujemy. Jednak ja sądzę, że problem tkwi w trzech sprawach - brak baz szkoleniowych, brak odpowiednich osób kierujących karierą zawodnika i zbyt wysokie kontrakty. Gdybyśmy tak ucieli im pensje to albo by zaczęły nasze gwiazdki grać, albo by odeszli. Teraz taki Żurawski inkasuje 250 tyś Euro za "zapewne" przeciętną grę, a dlaczego? Bo emeryturka blisko. Wziąć 30% pensji piłkarzy i przeznaczyć na transfery to mielibyśmy już dawno 2 drużyny w...fazie grupowej Ligi Mistrzów (zakładam, że ranking klubowy do tego czasu by się podniósł).
|
jeszcze 15 minut dotrwajmy Inter do Karnych :)
Stalsanok dobrze gadasz... polać mu ! :) |
Kibice zenada... wogole niema dopingu... Jak sobie przypomne mecze z Vitorią Levadią Iraklisem czy pare innych to jestem w 100% kto ma "najlepszych kibicow w Polsce"
|
To ja już widzę jeśli odpadną jak pan Semir zostaje w poznaniu .
|
W karnych Lech na pewno by przegrał, ten Gruzin w bramce ma refleks, a Lech zawsze karne słabo strzelał.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl