Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Jaroo1 21.07.2010 21:08

Cytat:

To świadczy o kibicach, że przede wszystkim umieją krytycznie ocenić grę Lecha a nie że są "niewierni". Mistrz Polski powinien Azerom strzelić w dwumeczu przynajmniej 3 bramki - Lech strzelił tylko jedną i tym samym wraca wizja kolejnej kompromitacji Polaków (porównywalnej z tą zeszłoroczną).
A ja mysle ze to wlasnie oznaka frajerstwa kibicow. Rozumiem mozna krzyknac wiecej ambicji ale gwizdac na swoich i sie oburzac bo nie zanosi sie na sukces. Zawsze mnie to wkurza jesli tak zachowuja sie kibice. Moja filozofia kibicowania opiera sie na tym ze kibicuje sie klubowi a nie temu jak on gra. W przeciwnym przypadku to doping niuslby sie tylko do momentu utraty bramki przez swoja druzyne. Owszem pilkarz jest od grania ale kibic jest od kibicowania a nie obrazania sie. Jak ktos chce kibicowac sukcesom to niech kibicuje bukmacherom. Oni zawsze wygrywaja ;)

WISŁAZWE 21.07.2010 21:08

Pierwsze 10 minut meczu myślę, zaraz Amica coś ustrzeli, następnie 45 minut myślę kaszanka jak się patrzy po prostu słabo i z minuty na minutę coraz słabiej.

Śmiali się z nas w tamtym roku a tu proszę 1-0 i nerwówka, ale znając ich zasrany fart w 120 minucie strzelą bramkę, a komentatorzy posrają się z radości. Ot cała Polska liga.

Jakimś fartem im się uda to z taką grą Sparta Praga rozjedzie ich z przyjemnością, sorry ale tego im życzę bo myślą, że jak są Mistrzem Polski to Inter Baku się położy i poprosi tylko o najniższy wymiar kary, nie te czasy gdzie Azerowie przegrywali z polskim klubami wysoko.

PS. i my narzekamy na ławkę rezerwową a kto teraz jest na ławce w Lechu, bo sorry ale jakoś Kiełb i talent Mikołajczak mnie nie przekonują.

szlaQ 21.07.2010 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 940370)
Oby nie było czegoś takiego:
1. Lech przechodzi na farta (1 gol w dogrywce, albo karne).
2. Wyciągając wnioski wzmacnia się, lepiej przygotowuje do następnego meczu.
3. Wchodzi do LM.

Taki czarny scenariusz...




Ale może nie będzie aż tak źle :D .

Nie ma szans żeby się przed Spartą (ewentualnie) zdążyli znacznie wzmocnić więc spokojnie ;)

crazykaro 21.07.2010 21:09

Gdzie niby mieliby się wzmocnić w ciągu tygodnia? Teraz się przestraszą i nikogo drogiego nie kupią

Pan Jotka 21.07.2010 21:09

To jakiś żart z tym wynikiem??? hehehhehe Otwieram..patrzę....Levadia :)

Wasiu 21.07.2010 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szlaQ (Post 940369)
ooo Zieliński podobno : "Panowie nacieramy" czyli Inter pojedzie z kontry i będzie żałoba ;)

Bedzie jak na ostatniej walce Pudziana.
"Mariusz na glebe ... ale nie ty ****a jego!!" :lol:

Przed Sparta to sie nie bardzo wzmocnia bo do piatku trzeba zawodnikow zglosic. Tshibamby nie ma.

rw88 21.07.2010 21:09

Bez napastnika gola nie strzelą IMO.

leyzer87 21.07.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 940311)
Mylisz się.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Weez3r (Post 940316)

Nie mylę się.

"Soccer Rules: Penalty Kick
The soccer rules state that a penalty kick is to be awarded, if a contact foul or hand ball occurs within the
penalty box. The soccer ball is placed at the penalty spot, which is centered 13 yards in front of the goal,
with only the goalie being allowed to defend against the shot. All other soccer players must stay outside of
the penalty box, until the ball is kicked at the goal. The goalie is instructed to keep both feet on the ground
until the soccer ball is kicked. "

http://www.soccertricks.org/soccer_rules.html

i

http://en.wikipedia.org/wiki/Penalty_kick

Nie chce mi się teraz szukać książeczki z przepisami. Ale nie ma tam nic o umyślności ręki. Nie pierdzielmy o jakichś podwórkowych zasadach. Ręka w polu karnym = rzut karny.

EDIT: Zmieniłem na House'a.

julo 21.07.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 940370)
Oby nie było czegoś takiego:
1. Lech przechodzi na farta (1 gol w dogrywce, albo karne).
2. Wyciągając wnioski wzmacnia się, lepiej przygotowuje do następnego meczu.
3. Wchodzi do LM.

Taki czarny scenariusz...




Ale może nie będzie aż tak źle :D .


Lech już oddycha rękawami, jeśli przejdą Inter Baku to tylko fuksem.
A ty mówisz ze przejdą Spartę i LM ? Przeciez po sparcie mają jeszcze jednego przeciwnika ? Tak ? Bo juz sam nie wiem...
Nie wierze żeby dali radę Spacie, stawiam każde pieniądze że odpadną.

Zwitter 21.07.2010 21:11

Śmiać z kogoś to jest łatwo...

Dziwicie się, że gwizdali? Ja bym zrobił to samo! I mi kur.. nie mówcie, że nie jestem prawdziwym kibicem bo żeby nie strzelić bramki jakiemuś Interowi z Azerbejdźanu to jest smutne. Levadia również była smutna.

Ja osobiście mam nadzieje, że awansują dalej, punkty są potrzebne jak tlen bo każdy widzi jak wygląda Polska piłka.

kreseq 21.07.2010 21:12

Szkoda mi Joela, bo wyjdzie ze nawet w pucharach nie pogra....
Mecz to totalna kaszanka. Klepie nas azerski mistrz. Kiedys to bylaby zaloba i wstyd...dzisiaj to nic nowego. Nasza pilka to dno i nie chodzi tylko o Lecha, ale o cala lige.

wajefel 21.07.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 940384)
Śmiać z kogoś to jest łatwo...

Dziwicie się, że gwizdali? Ja bym zrobił to samo! I mi kur.. nie mówcie, że nie jestem prawdziwym kibicem bo żeby nie strzelić bramki jakiemuś Interowi z Azerbejdźanu to jest smutne. Levadia również była smutna.

Ja osobiście mam nadzieje, że awansują dalej, punkty są potrzebne jak tlen bo każdy widzi jak wygląda Polska piłka.

Ja uważam że z klubem powinno się być na dobre i na złe. Przede wszystkim na złe :)

7 kotów 21.07.2010 21:13

ciekawe czy Inter dalby rade pokonac Levadie ?

:lol:

Wasiu 21.07.2010 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 940384)
Ja osobiście mam nadzieje, że awansują dalej, punkty są potrzebne jak tlen bo każdy widzi jak wygląda Polska piłka.

Ale powiedz mi, po co te punkty? Zeby sie kompromitowac z coraz wiekszymi ogorami? Tu trzeba zmian w wyzszych strukturach i mentalnosci kopaczy.

julo 21.07.2010 21:14

No to mają swoją Levadię. Już sie z nas śmiać nie będą.
Z LM wyleczył ich Inter.... Baku :D

Z tego co wypowiadał sie w jakimś wywiadzie Szymkowiak to ten nasz następny przeciwnik z Azerbejdzanu, jeśli przejdziemy Szawle, jest lepszy od tego interu Baku.
Ile w tym prawdy to nie wiem :D W sumie... czy to ważne... i tak trzeba ich pojechać.

Do karnych coraz bliżej :D

crazykaro 21.07.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 940384)
Śmiać z kogoś to jest łatwo...

Dziwicie się, że gwizdali? Ja bym zrobił to samo! I mi kur.. nie mówcie, że nie jestem prawdziwym kibicem bo żeby nie strzelić bramki jakiemuś Interowi z Azerbejdźanu to jest smutne. Levadia również była smutna.

Ja osobiście mam nadzieje, że awansują dalej, punkty są potrzebne jak tlen bo każdy widzi jak wygląda Polska piłka.

Punkty moze by sie przydały ale w tym roku i tak mamy ich tyle że minimum minimalne już jest. Niech Inter ich zmiażdzy. Najlepiej wkarnych ale moze być wcześniej

!!IRIVER!! 21.07.2010 21:16

Z Bruggią odpadli po karnych, bo już nie pamiętam?

Żenujący kwadrans za nami. Zanosi się na karne.

E: już wiem, że tak, Kołtoń mnie uświadomił :P

Zwitter 21.07.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wajefel (Post 940387)
Ja uważam że z klubem powinno się być na dobre i na złe. Przede wszystkim na złe :)

Zgadzam się w 1906% ale w takich chwilach człowieka takie w****...nie ogarnia, że trudno żeby miał jeszcze głośniej krzyczeć Kolejorz, Wisła, Ruch, Legia - obojętnie. I nie śmiejcie się bo się zachowujecie tak jakbyście nigdy w życiu na swoich piłkarzy nie gwizdali. Troche obiektywizmu.

felipe 21.07.2010 21:16

No mocno pojechali :D Dramat, już niezależnie od tego jaki koniec końców będzie wynik.
Mam tylko nadzieję, że przyczyną tej KOMPROMITACJI (mimo wszystko nie ten kaliber co Levadia, ale już blisko) jest zlekceważenie rywala. Typowe zresztą dla polskich gwiazdek. Bo jeśli idzie jednak o umiejętności to mamy kolejny dowód marności tej ligi i tydzień modlitw, zeby ten drugi azerski zespół na Q nie sprawił naw wpier**lu.

Marcinklon 21.07.2010 21:17

myślałem że na tym nowym stadionie to będzie miazga z dopingiem a tu kapa jakoś im to rozchodzi albo tak są wyciszeni że nie wiadomo co śpiewają ciekawe jak to będzie na R22

eryk_cartman 21.07.2010 21:17

Jak będą karne do Baku wchodzi!!:)

qchar90 21.07.2010 21:17

kiedys to nasze druzyny takich rywali pykali 3,4,5 do zera
na spokojnie :) walczyli ze sredniakami europejskimi jak rowny z rownym
a teraz to kabaret jest, taki jeden z drugim dostanie 300k za rok gry to im sie w dupie przewraca.

PanPlamka 21.07.2010 21:17

Inter Baku - Levadia Talin to bylby mecz na poziomie o ktorym polska ekstraklasa moze tylko pomarzyc (pomijajac kilka spotkan w sezonie).

iiYama 21.07.2010 21:18

[QUOTE=crazykaro;940391Niech Inter ich zmiażdzy. Najlepiej wkarnych ...[/QUOTE]

Nawet 5 do 0 :-D

Joke :)

stalsanok1946 21.07.2010 21:18

Wytykali nam Leviadię, gdy przegrają z Interem Baku to im będziemy wytykać azerów. Teraz wszystko pójdzie z ogniem, te wszystkie zapowiedzi, obiecanki, że Lech jest w stanie ugrać coś w Lidze Mistrzów. To jest jednak tylko gó*** prawda. Już dziś widzimy, że Lech to całkowicie nieprzygotowany zespół. No, ale bądźmy szczerzy. Te czasy jak na moją myśl minęły bezpowrotnie jak odprawialiśmy gruzinów, azerów, finów i inne słabe drużyny z kwitkiem dwumeczowym sięgającym dwucyfrówki. Teraz ledwo co z zespołem Malty remisujemy. Jednak ja sądzę, że problem tkwi w trzech sprawach - brak baz szkoleniowych, brak odpowiednich osób kierujących karierą zawodnika i zbyt wysokie kontrakty. Gdybyśmy tak ucieli im pensje to albo by zaczęły nasze gwiazdki grać, albo by odeszli. Teraz taki Żurawski inkasuje 250 tyś Euro za "zapewne" przeciętną grę, a dlaczego? Bo emeryturka blisko. Wziąć 30% pensji piłkarzy i przeznaczyć na transfery to mielibyśmy już dawno 2 drużyny w...fazie grupowej Ligi Mistrzów (zakładam, że ranking klubowy do tego czasu by się podniósł).

szczepek19 21.07.2010 21:19

jeszcze 15 minut dotrwajmy Inter do Karnych :)

Stalsanok dobrze gadasz... polać mu ! :)

palikot 21.07.2010 21:19

Kibice zenada... wogole niema dopingu... Jak sobie przypomne mecze z Vitorią Levadią Iraklisem czy pare innych to jestem w 100% kto ma "najlepszych kibicow w Polsce"

fabio 21.07.2010 21:20

To ja już widzę jeśli odpadną jak pan Semir zostaje w poznaniu .

rw88 21.07.2010 21:20

W karnych Lech na pewno by przegrał, ten Gruzin w bramce ma refleks, a Lech zawsze karne słabo strzelał.

Syn Kangura z 1984 21.07.2010 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fabio (Post 940405)
To ja już widzę jeśli odpadną jak pan Semir zostaje w poznaniu .

Ktoś by musiał chcieć go kupić :-p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl