![]() |
http://www.youtube.com/watch?v=WY58BjYSLe0
Ciekawe, czy my też doczekamy takiego otwarcia naszego nowego stadionu :-p |
Jakby Ktoś miał wątpliwości co leży na dole nowej trybuny, to po 8 zdjęciu widać http://stadionwisly.info/zdjecia_z_b...ia/2009-08-31#
, że są to elementy klimatyzacji. |
Najlepszym otwarciem będzie moim zdaniem mecz z jakaś drożyną znaną na europejskiej scenie, bodaj mamy nawet umowę z Borussią Dortmund w sprawie meczu towarzyskiego
|
Cytat:
|
Co do tego wjazdu dla kosiarek itd. na sektorze:
http://i30.tinypic.com/29wah6t.png to nie lepsze miejsce na to jest pod narożnikiem? Po co było robić to sektorze. |
Co jest zaplanowane na tyłach nowego AB?
http://i31.tinypic.com/2h2h1nd.jpg |
Też się zastanawiam, po co robią tam ścianki szczelinowe...
|
o którym miejscu mówicie?? może to wjazd do parkingu podziemnego pod trybuna??
|
A to nie jest przypadkiem rampa zjazdowa do podziemnego parkingu dla aut osobowych i autokarów?
|
Chodzi o to co zaznaczyłem:
http://i28.tinypic.com/of0gaa.jpg |
Cytat:
|
Widocznie nie.
Widzę, że poza kilkoma tysiącami niespełnionych trenerów i menedżerów, jest co najmniej drugie tyle niespełnionych architektów i budowlańców. Będzie piękny stadion. Będzie piekiełko przy Reymonta. I ch.. z jakąś dziurą na kosiarki |
a może lepsze, a może nie. dajcie już spokój. Czy informacja o tym że to dziura w trybunie do dla kosiarek jest pewna?? poza tym nie wiadomo co jest po tym narożnikiem. Szkoda że nie ma nikogo kompetentnego ze strony miasta, kto mógłby odpowiadać na pytania typu "co autor miał na myśli...."
|
A może będzie zakupiona nowa ogromna maszyna do jej pielęgnacji i potrzeba większego wyjazdu niż ten który pokazałeś. Cholera ile speców się pojawiło na tym forum, architekcji, spece od bezpieczeństwa, a to im rozmiar wyjść przeszkadza, a to ilość wjazdów dla karetek, a to oni by zrobili to inaczej, a to lepiej.
Po "odkopaniu" tych 80 cm bedzie wyjazd jak znalazł z trybuny i zmieści się tam zapewne i większy sprzęt chowany w piwnicy, a nie z boku narożnika który może przeznaczony jest na coś innego. |
Cytat:
|
kristos - a z lotu ptaka będziemy mecze oglądać? bo mnie się wydaje, że z trybun. To, że stadion z góry będzie wyglądał chu..wo mam gdzieś.
Teraz już na kamerce skierowanej na trybune wschodnią nie będzie już bardzo co podziwiać, zobaczymy jeszcze jak wylewają narożnik, trochę przy budowie dachu i później dopiero montowanie krzesełek. |
Cytat:
Przykro mi że na Ukrainie da się wybudować nowoczesny, piękny stadion na którym poprostu chciałoby się być nie ważne kto i jak by na nim grał, a w najbardziej znanym polskim mieście buduje się gniota za 100 milionów euro. Cytat:
|
http://www.sport.wp.pl/kat,37154,tit...wiadomosc.html
Czemu u nas nie da się zrobić czegoś takiego? Przynajmniej dowiedziałbym się po co ten wjazd dla kosiarek jest :-P |
Cytat:
No tak, tylko że budowę tego stadionu sponsorował właściciel Szachtaru - Rinat Achmetow, My takiego sponsora jeszcze nie mamy :P u nas budowę sponsoruje miasto . |
Cytat:
|
W Sosnowcu obiło mi się o uszy że ostatecznie upadło że zagramy na Hutniku. Było takie info w zeszłym tygodniu bo chyba przegapiłem??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
oświetlenie będzie ale podobno Hutnik nie dostał pożyczki od miasta na dalszy remont - zadaszenie, monitoring..
|
Taki mały o.t
Niby Hutnik ma czas do połowy września, ale ja też niestety nie jestem pewien czy zdążą na czas, miasto robi kłopoty z przyznaniem Hutnikowi pożyczki na dokończenie przebudowy. I teraz Hutnik musi z własnej kieszeni wykładać kasę a no to chyba nie ma wystarczających środków. Gmina już swoje dała. Jak dla mnie to pomysł gry na Hutniku nie jest za dobry bo zagramy raptem parę meczy i znów powrót do Sosnowca, lepiej zostawić już tak jak jest. Widać że budowa naszego stadionu idzie zgodnie z planem, liczę na to że dalej tak będzie i nie będziemy się już musieli martwić o to gdzie by tu rozegrać ewentualne el do Ligii Mistrzów, czy innych pucharów. Będziemy w końcu mieli w Krakowie stadion z prawdziwego zdarzenia o europejskich standardach i wymogach. Znalezione na forum Hutnika nie wiem czy wiarygodne źródło ( sportowetempo.pl) Cytat:
|
Dla mnie to troche bez sensu remont na Hutniku na te 3 mecze i potem znów Sosnowiec bo zima i trzeba podgrzewana murawe, ja rozumiem pare tysi wiecej na meczu o w ogóle ale .......
|
Cytat:
|
jeśli można jeszcze pociągnąć remont Hutnika to powiedzcie mi jedno po co miasto wydaje 1,5mln na oświetlenie nie dając na dalszy remont, Hutnik i tak przy sztucznym nie będzie grał a oświetlenie trzeba zdjąć za 3 lata. Jak my z niego nie skorzystamy to nikt go nie będzie używał..
|
Wracając do tematu fundamentów trybuny zachodniej, to chyba wszytko wyjaśni.
http://i28.tinypic.com/r2l3dg.jpg |
Skąd wziąłeś ten plan ? można go jakoś powiększyć ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl