Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Emilio 31.08.2009 12:27

http://www.youtube.com/watch?v=WY58BjYSLe0
Ciekawe, czy my też doczekamy takiego otwarcia naszego nowego stadionu :-p

Marsinel 31.08.2009 12:36

Jakby Ktoś miał wątpliwości co leży na dole nowej trybuny, to po 8 zdjęciu widać http://stadionwisly.info/zdjecia_z_b...ia/2009-08-31#
, że są to elementy klimatyzacji.

SZYMEK_TSW 31.08.2009 12:38

Najlepszym otwarciem będzie moim zdaniem mecz z jakaś drożyną znaną na europejskiej scenie, bodaj mamy nawet umowę z Borussią Dortmund w sprawie meczu towarzyskiego

R33 31.08.2009 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 787320)
Najlepszym otwarciem będzie moim zdaniem mecz z jakaś drożyną znaną na europejskiej scenie, bodaj mamy nawet umowę z Borussią Dortmund w sprawie meczu towarzyskiego

To pewnie będzie ta drużyna, bo my już od transferu Kuby robimy z nimi sparing i dalej nic

Tenzen 31.08.2009 13:11

Co do tego wjazdu dla kosiarek itd. na sektorze:
http://i30.tinypic.com/29wah6t.png
to nie lepsze miejsce na to jest pod narożnikiem? Po co było robić to sektorze.

simone 31.08.2009 13:59

Co jest zaplanowane na tyłach nowego AB?
http://i31.tinypic.com/2h2h1nd.jpg

sayek89 31.08.2009 14:05

Też się zastanawiam, po co robią tam ścianki szczelinowe...

Wicked 31.08.2009 14:18

o którym miejscu mówicie?? może to wjazd do parkingu podziemnego pod trybuna??

merphy 31.08.2009 14:19

A to nie jest przypadkiem rampa zjazdowa do podziemnego parkingu dla aut osobowych i autokarów?

simone 31.08.2009 14:39

Chodzi o to co zaznaczyłem:
http://i28.tinypic.com/of0gaa.jpg

matusz 31.08.2009 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 787339)
Co do tego wjazdu dla kosiarek itd. na sektorze:
http://i30.tinypic.com/29wah6t.png
to nie lepsze miejsce na to jest pod narożnikiem? Po co było robić to sektorze.

No użytkowniku chojrak, tak broniłeś niczym Rejtan tej "dziury" na kosiarki w trybunie, to może odpowiesz na powyższe pytanie: czy to nie lepsze miejsce na te kosiarki?

Pablooo 31.08.2009 14:51

Widocznie nie.

Widzę, że poza kilkoma tysiącami niespełnionych trenerów i menedżerów, jest co najmniej drugie tyle niespełnionych architektów i budowlańców.

Będzie piękny stadion. Będzie piekiełko przy Reymonta. I ch.. z jakąś dziurą na kosiarki

Wicked 31.08.2009 14:54

a może lepsze, a może nie. dajcie już spokój. Czy informacja o tym że to dziura w trybunie do dla kosiarek jest pewna?? poza tym nie wiadomo co jest po tym narożnikiem. Szkoda że nie ma nikogo kompetentnego ze strony miasta, kto mógłby odpowiadać na pytania typu "co autor miał na myśli...."

GJ1906 31.08.2009 14:55

A może będzie zakupiona nowa ogromna maszyna do jej pielęgnacji i potrzeba większego wyjazdu niż ten który pokazałeś. Cholera ile speców się pojawiło na tym forum, architekcji, spece od bezpieczeństwa, a to im rozmiar wyjść przeszkadza, a to ilość wjazdów dla karetek, a to oni by zrobili to inaczej, a to lepiej.

Po "odkopaniu" tych 80 cm bedzie wyjazd jak znalazł z trybuny i zmieści się tam zapewne i większy sprzęt chowany w piwnicy, a nie z boku narożnika który może przeznaczony jest na coś innego.

kristos 31.08.2009 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 787426)
Widocznie nie.

Widzę, że poza kilkoma tysiącami niespełnionych trenerów i menedżerów, jest co najmniej drugie tyle niespełnionych architektów i budowlańców.

Będzie piękny stadion. Będzie piekiełko przy Reymonta. I ch.. z jakąś dziurą na kosiarki

Ale będzie chu..wo wyglądał "z lotu ptaka"przez "okrąglak" ,jak już ktoś napisał ....

Zwitter 31.08.2009 16:11

kristos - a z lotu ptaka będziemy mecze oglądać? bo mnie się wydaje, że z trybun. To, że stadion z góry będzie wyglądał chu..wo mam gdzieś.

Teraz już na kamerce skierowanej na trybune wschodnią nie będzie już bardzo co podziwiać, zobaczymy jeszcze jak wylewają narożnik, trochę przy budowie dachu i później dopiero montowanie krzesełek.

Q13SON 31.08.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emilio (Post 787313)
http://www.youtube.com/watch?v=WY58BjYSLe0
Ciekawe, czy my też doczekamy takiego otwarcia naszego nowego stadionu :-p

Niestety mieszkamy tylko w Polsce.
Przykro mi że na Ukrainie da się wybudować nowoczesny, piękny stadion na którym poprostu chciałoby się być nie ważne kto i jak by na nim grał, a w najbardziej znanym polskim mieście buduje się gniota za 100 milionów euro.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 787320)
Najlepszym otwarciem będzie moim zdaniem mecz z jakaś drożyną znaną na europejskiej scenie, bodaj mamy nawet umowę z Borussią Dortmund w sprawie meczu towarzyskiego

Borussia to grała w Kielcach o ile się nie mylę na otwarciu tego ich kurnika. Wisłę stać na to żeby zagrać z jakąs bardziej znaną europejską marką jak choćby Bayern.

Enterpr!se 31.08.2009 16:58

http://www.sport.wp.pl/kat,37154,tit...wiadomosc.html

Czemu u nas nie da się zrobić czegoś takiego? Przynajmniej dowiedziałbym się po co ten wjazd dla kosiarek jest :-P

wooojo 31.08.2009 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 787489)
Niestety mieszkamy tylko w Polsce.
Przykro mi że na Ukrainie da się wybudować nowoczesny, piękny stadion na którym poprostu chciałoby się być nie ważne kto i jak by na nim grał, a w najbardziej znanym polskim mieście buduje się gniota za 100 milionów euro.



Borussia to grała w Kielcach o ile się nie mylę na otwarciu tego ich kurnika. Wisłę stać na to żeby zagrać z jakąs bardziej znaną europejską marką jak choćby Bayern.




No tak, tylko że budowę tego stadionu sponsorował właściciel Szachtaru - Rinat Achmetow, My takiego sponsora jeszcze nie mamy :P u nas budowę sponsoruje miasto .

Jazon 31.08.2009 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 787500)

Mimo wszystko mam nadzieje że klub stanie na wysokości zadania i będzie co oglądać.

Byle nie jakąś grupę Łzy czy Feel :-)

Wyłoży się Rubikowi milion za skomponowanie jakiegoś gównianego oratorium i będzie git:P

Pero 31.08.2009 18:49

W Sosnowcu obiło mi się o uszy że ostatecznie upadło że zagramy na Hutniku. Było takie info w zeszłym tygodniu bo chyba przegapiłem??

Enterpr!se 31.08.2009 19:46

Cytat:

W Sosnowcu obiło mi się o uszy że ostatecznie upadło że zagramy na Hutniku. Było takie info w zeszłym tygodniu bo chyba przegapiłem
Nic takiego nie wyczytałem. Warto by zajrzeć na stadion Hutnika czy coś się tam dzieje. Jeśli nie, to znaczy że sprawa gry w Krakowie upadła, a jesli montują oświetlenie, krzesełka i zadaszenie to może cos z tego będzie

Donki 31.08.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enterpr!se (Post 787563)
Nic takiego nie wyczytałem. Warto by zajrzeć na stadion Hutnika czy coś się tam dzieje. Jeśli nie, to znaczy że sprawa gry w Krakowie upadła, a jesli montują oświetlenie, krzesełka i zadaszenie to może cos z tego będzie

Jechałem dzisiaj koło stadionu wiercili dziure w narożniku jak jechałem jakis tydzin temu to też wiercili tylko w innym narożniku ;-)

barthok 31.08.2009 20:07

oświetlenie będzie ale podobno Hutnik nie dostał pożyczki od miasta na dalszy remont - zadaszenie, monitoring..

WISŁAZWE 31.08.2009 20:43

Taki mały o.t
Niby Hutnik ma czas do połowy września, ale ja też niestety nie jestem pewien czy zdążą na czas, miasto robi kłopoty z przyznaniem Hutnikowi pożyczki na dokończenie przebudowy.
I teraz Hutnik musi z własnej kieszeni wykładać kasę a no to chyba nie ma wystarczających środków.
Gmina już swoje dała.
Jak dla mnie to pomysł gry na Hutniku nie jest za dobry bo zagramy raptem parę meczy i znów powrót do Sosnowca, lepiej zostawić już tak jak jest.

Widać że budowa naszego stadionu idzie zgodnie z planem, liczę na to że dalej tak będzie i nie będziemy się już musieli martwić o to gdzie by tu rozegrać ewentualne el do Ligii Mistrzów, czy innych pucharów.
Będziemy w końcu mieli w Krakowie stadion z prawdziwego zdarzenia o europejskich standardach i wymogach.

Znalezione na forum Hutnika nie wiem czy wiarygodne źródło ( sportowetempo.pl)

Cytat:

Działacze „Białej Gwiazdy” ustalili ostatnio z szefami Zagłębia Sosnowiec, że do końca roku mistrz Polski będzie występował na Stadionie Ludowym. O ewentualnym powrocie do Krakowa nie ma mowy.

- Rozmawiałem z prezesem Wisły, panem Markiem Wilczkiem i wszystko mamy dopracowane. Krakowianie są zadowoleni ze współpracy i nasza umowa będzie realizowana do końca jesiennych rozgrywek. A może jeszcze w przyszłym roku Wisła będzie gościła w Sosnowcu? – zastanawia się dyrektor Zagłębia, Jerzy Lula. – W rozmowie z prezesem Wilczkiem zażartowałem sobie, że gdyby Wisła chciała teraz grać na obiekcie Hutnika, a potem wrócić do Sosnowca, to musiałaby płacić razy dwa… Płacenie podwójnej stawki wystarczająco silnie odstrasza Wisłę od pomysłu czasowej przeprowadzki. A przy okazji powiem, że bez Wisły nasz budżety wyglądałby bardzo krucho (krakowski klub płaci za wynajem stadionu na jeden mecz około 90 tysięcy złotych – j. m.). Zakontraktowaliśmy dużą liczbę nowych, drogich piłkarzy, którzy mają nam pomoc w awansie do pierwszej ligi. Bez pieniędzy Wisły nie moglibyśmy utrzymać tych graczy.

Jerzy Mucha

KaRaSTSW 31.08.2009 22:54

Dla mnie to troche bez sensu remont na Hutniku na te 3 mecze i potem znów Sosnowiec bo zima i trzeba podgrzewana murawe, ja rozumiem pare tysi wiecej na meczu o w ogóle ale .......

Wrona 01.09.2009 01:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 787370)
Co jest zaplanowane na tyłach nowego AB?

Zajrzyj do postu #4064 w tym temacie.

barthok 01.09.2009 09:08

jeśli można jeszcze pociągnąć remont Hutnika to powiedzcie mi jedno po co miasto wydaje 1,5mln na oświetlenie nie dając na dalszy remont, Hutnik i tak przy sztucznym nie będzie grał a oświetlenie trzeba zdjąć za 3 lata. Jak my z niego nie skorzystamy to nikt go nie będzie używał..

Wicked 01.09.2009 09:11

Wracając do tematu fundamentów trybuny zachodniej, to chyba wszytko wyjaśni.


http://i28.tinypic.com/r2l3dg.jpg

WISŁA 1906 NH 01.09.2009 10:00

Skąd wziąłeś ten plan ? można go jakoś powiększyć ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl