Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

63.5 Kg 10.07.2015 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1407343)
Lepsza z szarymi niż różowymi pasami. Mnie się bardzo podoba. Wreszcie coś innego.
Komplet wyjazdowy może być odważniejszy. Grunt, że domowe są wyjebiste!

Może jak zobaczę na zywo to się przekonam...
Jestem stary to i zawsze pamiętam biel jako biel...

brylant17 10.07.2015 18:22

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...63872455_o.jpg

Zwitter 10.07.2015 18:23

A mnie się podoba, coś nowego. Piszecie, że biały nijak się ma do Wisły, ale biały to po prostu odcień i tyle.

63.5 Kg 10.07.2015 18:23

Niebieski to samo co czerwony??
Patrze na coraz więcej zdjęć i chyba jednak zbyt szybki osad co do białych...

PS.Wydaje mi się ze 3 komplet stary został tak?

Mixu 10.07.2015 18:26

Ogólnie stroje na plus. Bardzo mi się podobają i w końcu jest haftowana Biała Gwiazda.

krzaq12 10.07.2015 18:28

Wiecie może, czy nowe koszulki będzie można zakupić przed 1 meczem nowego sezonu, najlepiej jutro? ;)

Bartosz 10.07.2015 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1407349)
Wiecie może, czy nowe koszulki będzie można zakupić przed 1 meczem nowego sezonu, najlepiej jutro? ;)

Od soboty 11 lipca koszulki będzie można nabyć w Wiślackim Świecie. Cena koszulki wynosi 249 zł. Wszyscy sympatycy Białej Gwiazdy, którzy zdecydują się na kupno karnetu na SEZON 2015/2016 na mecze Wisły, otrzymają 10-procentową zniżkę na nową kolekcję firmy adidas.

Davss875 10.07.2015 18:32

Wkońcu mamy sponsora na koszulkach hehehe

As 10.07.2015 18:37

Biala MEGA KOZACKA swietny design!
Podstawowa tak jak sie spodziewalismy, tez spoko.

rafalek 10.07.2015 19:19

Jedyne to trochę kwas, że w tych konkursach jako nagrody dawali stare koszulki, a nie nowe...

El'kabat 10.07.2015 19:20

Mam już czerwoną i na żywo prezentuje się naprawdę zajebiście :) Sama prezentacja spoko, Fedorowicz wygwizdany jak zaczął coś przynudzać.
Co do Sadloka - wymowne podczas prezentacji " dobrze by było, gdyby był z nami".

rafalek 10.07.2015 19:35

El'kabat - ja zrozumiałem nie "Dobrze by było, gdyby był z nami" tylko, że Moskal na pytanie Sołtysika odpowiedział, że oczywiście jest z nami

mitmichael 10.07.2015 19:38

Dla mnie stroje swietne, zwłaszcza czerwona koszulka a juz na pewno lepsza od poprzedniej. Na pewno kupie ale w blizej nieznanym terminie. A białe jak ktos na fb napisał podobne do tych co ma Bayern :D

picasso 10.07.2015 19:42

nas powinna interesowac tylko czerwona bo w takich wszyscy powinni chodzić na mecze

fialo 10.07.2015 19:48

Bardzo estetyczne koszlki. Bez zbednego wydziwiania. Biorę !

TS&ZKS 10.07.2015 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1407336)
No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...


Czerwona wygląda super. Biała również bardzo fajna. Na niebieską nawet nie zwracam większej uwagi bo zobaczę ją 1-2 razy w ciągu sezonu ;) A szary do Wisły ma tyle co np.różowy do Realu Madryt :p

Ogólnie stroje wyglądają przyjemnie, ale nie to jest najważniejsze. Jak już wcześniej pisałem, jeżeli będą grać dobrze to jak dla mnie mogą grać w workach po ziemniakach :P

Paweł 10.07.2015 19:51

http://lovekrakow.pl/images/tmp/3614...42_770_512.jpg

Biało-szara o dziwo bardzo fajna.

fansorina 10.07.2015 19:52

http://lovekrakow.pl/images/tmp/9114...77_770_512.jpg

Stroje bramkarzy.

cinekw 10.07.2015 20:06

Koszulki świetne, i domowe i wyjazdowe.

R33 10.07.2015 20:09

Po tym sezonie umowa z Adidasem wygasa? Bo w 2013 podpisali na 3 lata, a chyba nigdzie nie pisano o przedłużeniu.

bellic88 10.07.2015 20:10

Białe bardzo fajne. Gwiazda mogłaby lepiej wyglądać jakby była nie ma czerwonym kole ale miała czerwoną obwódkę. Takie moje zdanie. Tylko ta cena... W sklepie on-line 259 PLN... Uważam że jeśli rzuciliby je po 199 to sprzedawałyby sie o 20-40% lepiej.

Mruck 10.07.2015 20:14

A co wy macie do tych pasów na białej koszulce? Wreszcie coś nowego. Wszystkie z tych wielkich klubów eksperymentują z drugim i trzecim kompletem. Taka sama kolorystycznie ma być tylko domowa, reszta powinna być inwencją twórczą. Tak jest w każdym wielkim klubie.
A pasy sąsiadki są po pierwsze czerwono białe, po drugie nie są poziome. Nie ma żadnego złego skojarzenia.

rafalek 10.07.2015 20:22

Pionowe Mruck, pionowe :D

PiVoSH92 10.07.2015 20:26

Jeżeli kogoś bolą poziome pasy na koszulce w szaro-białej kolorystyce to czerwono-białe na rękawkach podst. koszulki to już w ogóle herezja... Koszulki świetne, na żywo lepsze niż na fotkach :)

Tak po dłuższym przyjrzeniu się żółtym bramkarskim strojom - przydałoby się czerwone kółko dookoła gwiazdy bo ją słabo widać. Ale to szczegóły :)

Marcinnno 10.07.2015 20:27

Może ktos powiedzieć. Byłem w pracy i chciałbym się dowiedzieć czy Sadlok był na prezentacji ? A jak nie czy było coś o nim mowa?

PiVoSH92 10.07.2015 20:56

Był, bo na fotkach na oficjalnej pozuje z paniami : )

R33 10.07.2015 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1407373)
Tak po dłuższym przyjrzeniu się żółtym bramkarskim strojom - przydałoby się czerwone kółko dookoła gwiazdy bo ją słabo widać. Ale to szczegóły :)

Tam jest żółte kółko, ew. ja coś słabo widzę:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5578261625.jpg

Alonso19 10.07.2015 21:40

Spodenek nie zmieniono? Dziwne. Trzeci taki jak pisałem.

Na bramkarskim nie ma kółka:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5578289004.jpg

PiVoSH92 10.07.2015 21:43

Kółko jest, naszyte od spodu jako podstawa, ale przydałoby się w jakimś innym kolorze, bo słabo widać Gwiazdę i gwiazdkę nad nią.

cancer 10.07.2015 22:13

w sumie zamiast katalogowych niebieskich strojów mogłyby fajnie wyglądać te, które ma Misiek. Trzecie - czarne z czerwonym, tego jeszcze nie było. Jak dla mnie wyszłoby kozacko :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl