![]() |
Cytat:
Bo Młoda Ekstraklasa obecnie nie jest ani młoda ani tym bardziej ekstra. Grają sobie chłopaki przy 50 widzach (dziewczyny i matki), przy gówniananej presji (nawet nie ma gdzie spaść :shock: ), a cp najgorsze - w towarzystwie piłkarskich nieudaczników - bo umówmy się, jak ktoś jest w miarę dobry to wieku 20 lat w lidze kopie - Glik, Lewandowski, Małecki, Sobiech itd. Cóż to daje komukolwiek? 23 latek powinien byc filarem klubu/reprezentacji, a nie uczyć się kopać. Jesteś słaby - do widzenia, było się uczyć w szkole na jakiś zawód albo przykładać do treningów. Małecki ma technikę fińskiego drwala, ale pracą, pracą i jeszcze raz pracą doczłapał się pozycji kopacza jak na polskie warunki dobrego. Da się zatem. Po co na siłe utrzymywać kilkunaście młodych miernot? Już lepiej trzymać (jak dawniej) ekipę w II/III lidze - niech grają tam "starzy" niemieszczący się w I kadrze i kilku najzdolnijeszych 18/19 latków, kończących przygodę z MLJ. Efekt większy, wszak w tych niższych ligach gra pare dobrych ekip - gra się "o coś", no i czasem trafi się mecz przy dobrej frekwencji. Ale jak ktoś napisał wyżej - to nei do Wisły pretensje, tylko do PZPN... |
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/smu...wiadomosc.html - a Smuda znowu gada, jak potluczony. Grzegorz Kuswik, 23 latek, kilka spotkan w ekstraklasie, ma byc zbawca polskiej reprezentacji, jesli chodzi o atak. Panie Smuda..napastnikow nam nie brakuje i to takich, ktorzy graja i strzelaja bramki...Jelen, Janczyk, Lewandowski...w dalszej kolejnosci Brozek i Boguski(kiedy wroca do formy po kontuzjach). Mamy mlodych: Sobiecha, Maleckiego i Grosickiego, a takze doswiadczonych: Zurawskiego, Smolarka, Wichniarka czy Saganowskiego. Chyba nie jest trudno wybrac 2? Jelen i Janczyk, to na ta chwile powinien byc podstawowy napad reprezentacji Polski. Za nimi trojka: Kosowski, Obraniak i Blaszczykowski, a jako def pomocnik - Murawski. I mamy ofensywne ustawienie...tylko grac pilki prostopadle.
Kompromitujaca tez wypowiedz nt. Boenischa...to on chce grac dla Polski czy nie panie Franciszku? Albo jest jasno zdeklarowany, albo mowimy: Czesc ... a nie prosimy sie o jakiegos pilkarza, bo to jest ponizajace... |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...akkera,1461396
Wreszcie znalazł się ktoś mądry, który powiedział prawdę na temat tego marnego trenera (handlarza). |
gracze z klubów zagranicznych powołani na mecz reprezentacji
http://www.90minut.pl/news/122/news1...ry-Polski.html Cytat:
10 zawodników w tym 2 bramkarzy(do tego niezbyt pewnych) reszta z naszej E-klasy płakać się chce porównując rozwój reprezentacji innych dyscyplin nawet w Rugby jesteśmy wyżej w rankingu:shock: |
gdzie jest Kosa? obiecał Smuda, ze bedzie go powoływał jak bedzie w dobrej formie bo ma byc jednym z filarów mimo wieku. A tu 2 mecze i poszedł w odstawke mimo że z Rumunia był najlepszy a z Kanadą (?) zaliczył asyste i grał ok ?
|
Dobrze, że powołał Matuszczyka bo już Niemcy mieli na niego chrapkę. Chłopak gra naprawdę świetnie i reprezentacja może mieć z niego pociechę.
|
nie wiem czemu powołal Łukasza Fabianskiego, ja bym sprawdzil Przemysława Tytoń z Rody JC Kerkade
|
Cieszy powolanie do seniorow Matuszczyka. Chlopak mlody, perspektywiczny, trenowany nie w naszym bagienku.
Szkoda ze drewno pokroju Piszczka znalazlo sie w kadrze...No ale coz, nie mozna miec wszystkiego :D Teraz pojade offtopem ale nie moge sie powstrzymac :D Szeroka kadra Niemiec: Bramkarze: Hans-Joerg Butt (Bayern Monachium), Tim Wiese (Werder Bremen), Manuel Neuer (Schalke 04) Obrońcy: Arne Friedrich (Hertha BSC), Dennis Aogo (Hamburger SV), Holger Badstuber (Bayern Munich), Andreas Beck (TSG Hoffenheim), Jerome Boateng (Hamburger SV), Phillip Lahm (Bayern Monachium), Per Mertesacker (Werder Brema), Serdar Tasci (VfB Stuttgart), Heiko Westermann (Schalke 04) Pomocnicy: Michael Ballack (Chelsea), Marcell Jansen (Hamburger SV), Sami Khedira (VfB Stuttgart), Toni Kroos (Bayer Leverkusen), Marko Marin, Mesut Oezil (obydwaj Werder Brema), Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium), Christrian Traesch (VfB Stuttgart), Piotr Trochowski (Hamburger SV) Napastnicy: Cacau (VfB Stuttgart), Mario Gomez, Thomas Mueller, Miroslav Klose (all Bayern Monachium), Stefan Kiessling (Bayer Leverkusen), Lukas Podolski (1. FC Koeln) Kto zgadnie, kogo brakuje :D ? Chlopak pewnie zaliczyl lekkiego errora :) |
Kevina Kuranyi'ego?
|
Proud - Az takim offtopem to nie polecialem ;) Kogos kto sie musial zastanowic i poczekac...Wiesz, nie kazdy wie czy warto grac dla Polski :D
Co sie tyczy Kurany'egoi to ma przecietny jakby nie patrzec sezon i podobno jakies problemy osobiste ( ale co do tego to pewny w 100 procentach nie jestem ). Tak patrzac na ich kadre to jest taki misz masz etniczny...Jaja beda jak ludzie z ich kadr u-x zaczna sie dobijac do pierwszego skladu...tam to juz jest cyrk :D Edytka : Bingo ;) |
Sebastian Boenisch?
;) |
Cytat:
Wracając do kolesi typu Boenisch to zacytuję tu refren utworu Dr Hackenbusha "Nie gram ze mną w ch*** Bo cie osbesrwuja":P |
Marcin WASYL Wasilewski przed momentem wszedł na boisko w meczu Anderlechtu!
Oczywiście został przywitany wielkimi owacjami. Chwilę po wejściu prawie zdobył bramkę z rzutu wolnego. Wasyl wrócił :) |
Co ? Już gra w piłkę ?
|
Tak :)
Wydawało mi się, że mam zwidy z początku :D |
Przepraszam czy Lewandowski to brat Rasiaka? :D i Borussia chce go kupić :lol:
someonewisp no Wojtkowiak by swojaka strzelił :D Na razie to mnie Matuszczyk rozczarowuje liczyłem na niego,na plus oczywiście Kuba i Piszczek :D |
I dobre jest to, że najlepszą sytuację na razie miała Finlandia. Już w 3 min spotkania mogła prowadzić :D
|
zaskakuje mnie Adrian Mierzejewski, aktywny bardzo jest, tak samo jak Jodłowiec
|
Cytat:
|
Nie no uderzenie to on ma :D, a jeżeli Lewandowski jest zawieszony panie Iwański czy jak ci tam to czemu gra ??
|
Lewandowski pokazuje co sie będzie działo jak nie wytransferują go do Dortmundu :D
|
nie zauwazyliście, jak u Kuby zalatuje niemieckim akcentem?
|
Lewandowski gra jak Lewandowski. Mamy pokaz co się dzieje z tymże grajkiem jak się koło niego postawi jakiegokolwiek obrońcę. Zresztą już Jop obnażył jego moc ))))
|
Momentami nawet niezla gra naszej druzyny. Niepotrzebnie strzelaja na pale, wiecej spokoju by sie przydalo. Z calym szacunkiem dla Zewlakowa to nie wiem czy ogrywanie go w kontekscie EURO to dobry pomysl. Jak dojda Obraniak, Murawski i Wasilewski to bedzie lepiej, potencjal nawet jest.
|
Ta, i Lewandowskiego chcą wytransferować za bagatela 4,5 mln ojro. A Marcelo to czwarta władza sprzedaje za 2,5 mln. To przecież jest paranoja.
edit: Jak oni wolno grają. Zero sytuacji podbramkowych, nie widać kompletnie jakiegokolwiek pomysłu na grę. A Euro 2012 się zbliża. Coś czuje, że tak samo jak Austriacy będziemy protestować przeciwko wystąpieniu naszych orłów, byle tylko, żeby się nie zbłaźnili. Nie mogę się doczekać wpier**** od Hiszpanii. To będzie coś pięknego :). |
Głos z Dortmundu: Kogo my kur*a chcemy kupić ? :rotfl:
A tak serio to 1 połowę można podsumować: Kuba, Piszczek duuuuża przepaść Reszta drużyny jeszcze większe przepaść Lewandowski No i narodziło się kilka ładnych akcji, ale co z tego skoro to Finlandia była bliżej prowadzenia :p |
Cytat:
Lewy gra na tym samym poziomie co Matuszczyk. Dudka moim zdaniem najgorszy, a Piszczkowi pomijajac 2 rajdy i 2 podania nic wiecej nie wyszlo :) Oczywiscie mozna jeszcze pod to podpiac strzal... ten celny oczywiscie :D |
Rybus to jakiś element taktyki rozweselającej przeciwników i kibiców ;) ?
Cytat:
|
Cytat:
Inny mecz oglądałeś. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl