![]() |
Cytat:
Jeżeli posiadasz legitymacje szkolną/ studencką to pokazujesz i masz ze zniżką. |
Podajesz PESEL imie i nazwisko, mozesz w ten sposob kupic tyle biletow ile chcesz (do kazdego musisz miec tylko dane). Placisz normalnie, nie ma zadnych oplat dodatkowych.
KK. Karty Kibica sa niezbedne do zakupu KARNETU. W przyszlosci (bardzo niedalekiej) beda niezbedne aby kupic bilet przez internet. Chyba (ale tutaj nie wiem czy czegos nie pomylilem) beda tez niezbedne do zakupu biletow w PRZYSZLOSCI (nastepny sezon?) Jak kolega ma KK to bierzesz jego Karte i nabijany jest na nia bilet. |
Chyba (ale tutaj nie wiem czy czegos nie pomylilem) beda tez niezbedne do zakupu biletow w PRZYSZLOSCI (nastepny sezon?)
Chyba jednak coś pomyliłeś. bo wyobraź sobie że przyjeżdżają turyści i chcą zobaczyć mecz. i co? muszą karte wyrobić? to chyba byłoby bez sensu. |
Cytat:
|
masz jakieś potwierdzone info czy tylko takie domysły?
|
a masz jakies potwierdzone info w czym lepszy jest kibic z zagranicy od kibica z Polski, ze nie musialby wyrabiac KK ??
|
jeszcze jak jest murzynem i śmierdzi to w ogóle! :lol:
|
Cytat:
|
Chyba lekko nie złapałeś ironii ;)
|
Cytat:
|
Jeszcze pytanie dot kupna biletów : czy mogę w ogóle kupić zniżkowy bilet koledze? Wystarczy PESEL i np numer legitymacji studenckiej czy muszę mieć jego legitymację? Czy może musi w ogóle w takiej sytuacji być osobiście?
|
Cytat:
|
Wie ktoś może kiedy będzie dostępna strona - bilety.wisla.krakow.pl ?
|
Podobno na mecz z Widzewem. Ale nie wiem czy się to potwierdzi.
|
A jaka będzie sytuacja z wejściem, ogólnie bilety pozostają imienne? Będzie trzeba okazać jakiś dowód tożsamości przy wejściu? Mam nadzieje że nie, bo nie wyobrażam sobie żeby wszystko 18 tys osób sprawdzano ;d
|
Właśnie podobno, jak wyrabiałem KK mój ojciec zapytał się kobiety kiedy będzie dostępna ta strona. Odpowiedź: "Powinna być przed pierwszym meczem na R22".
Cytat:
|
A ja jednej rzeczy nie rozumiem. Kupiłem karnet na KK i dostałem to w formie naklejki, i co z każdym następnym karnetem tak będzie?
|
Cytat:
A co Ci to przeszkadza ?:-p Na stare karty kibica tez były takie naklejki. |
Jeśli chcę zakupić bilet dla znajomego, to muszę posiadać jego pesel, czy dane osobowe, czy jedno i drugie, a może nic nie potrzeba?
|
Właśnie wróciłem bo byłem po bilet dla siebie i dziewczyny. Musiałem podać Jej imię i nazwisko oraz PESEL. Tylko jakiś niekumaty gość mnie obsługiwał, bo walnął mi bilet na G1 a mojej dziewczynie na G2 :rotfl: Ale chyba nie będzie problemu iść sobie na G2 razem? :-/
|
nie będzie, ale mozliwe ze musicie wejsc przez inne bramki.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
cartoo to chyba Ty jestes niekumaty a nie ten gosc
|
Nie zauważyłeś ? no bo jak się wchodzi do danego niusa czy tematu i nie czyta nic poza pierwszymi dwoma zdaniami to trudno zauważyć.
Non stop zadajecie te same pytania 1. NIE PATRZCIE CO WAM KOBIETA W KASIE MÓWI BO ONA TAKICH INFORMACJI NIE POSIADA! 2. NIE SUGERUJCIE SIĘ TYM CO MÓWI JAKAŚ PANIENKA CZY FACET W KASIE ODNOŚNIE ILOŚCI SPRZEDANYCH BILETÓW / KARNETÓW (dokładnych informacji sam klub na razie nie posiada) ZAWSZE JEST TO SAMO CZYLI. KOMUŚ COŚ TAM POWIEDZIAŁ DZIADKOWI ŻE SIĘ KOŃCZĄ NA XXX SEKTOR BILETY, NA DRUGI DZIEŃ KTOŚ COŚ TAM POWIEDZIAŁ CIOCI ŻE JESZCZE BILETY SĄ SKOŃCZĄ SIĘ BILETY TO KLUB O TYM POINFORMUJE NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.wisla.krakow.pl A DOPÓKI NIE MA TAKIEJ INFORMACJI TO NIE MA POTRZEBY PYTAĆ TYLKO WYBRAĆ SIĘ NA REYMONTA PO ZAKUP BILETU 3. O STARCIU PORTALU BILETY.WISLA.KRAKOW.PL KLUB POINFORMUJE W OSOBNYM KOMUNIKACIE, A NIE KOBIETA W OKIENKU 4. JEŚLI KTOŚ NIE POSIADA KARTY KIBICA TO POTRZEBNY JEST MU NUMER PESEL. JEDEN NUMER PESEL TO JEDEN BILET. MOŻNA KUPIĆ DOWOLNĄ LICZBĘ BILETÓW ALE NALEŻY POSIADAĆ NUMERY PESEL WSZYSTKICH OSÓB DLA KTÓRYCH SIĘ KUPUE 5. ZALECANE JEST JEDNAK JUŻ TERAZ KUPNO KARTY KIBICA BO BĘDZIE ONA PRAWDOPODOBNIE POTRZEBNA DO KUPNA BILETÓW PRZEZ INTERNET. CHYBA ŻE WAM SIĘ UŚMIECHA STAĆ W KOLEJKACH PO KK. POZA TYM BEZ KK W PRZYSZŁOŚCI WPROWADZONA BĘDZIE ZAPEWNE OPŁATA MANIPULACYJNA W KWOCIE 5 CZY 10 ZŁ PODCZAS KUPOWANIA BILETU 6. NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE PRZED NAMI WIELE CIEKAWYCH MECZÓW U SIEBIE WIĘC ŻEBY POTEM NIE PŁAKAĆ ŻE KOLEJKI NA KILOMETR CZY WEJŚCIÓWKI U KONIKÓW ZA 200 ZŁ ZALECANE JEST KUPNO KARNETÓW! Mam nadzieje że już się wszystko wyjaśniło . Na przyszłość czytajcie poprzednie posty ZE ZROZUMIENIEM jak również informacje podawane na OFICJALNEJ STRONIE KLUBU www.wisla.krakow.pl |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobra może źle się wyraziłem z tą niekumatością. Po prostu myślałem, że jak biorę dwa bilety to logiczne jest to że oczekuję dwóch miejsc obok siebie, zresztą zawsze mi tak dawali (tylko nie piszcie, że i tak nie zajmuje się swojego miejsca, bo już nawet nie o to mi chodzi, tylko o jakiś sens, logike w przydzieleniu miejsc). Dla mnie logicznym jest fakt, że grupa znajomych, chłopak z dziewczyną itd. idąc do kina, teatru czy na mecz chcą siedzie obok siebie?
|
NA G SIĘ NIE SIEDZI...
na głównej klubu było napisane dla kogo jest sektor G i po co tam w ogóle jakaś numeracja. dają bilet tam gdzie jest miejsce i dla wszystkich jest to bez znaczenia |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl