Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1565)

WISŁAZWE 26.02.2011 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1056651)
Panowie jeszcze raz tak dla wyjasnienia.

Chce kupic dla siebie i kolegi bilet na Podbeskidzie albo na Ruch.

Nie mamy karty kibica ani zadnego starego identyfikatora ani nic z tych rzeczy.

Wystarczy ze podam swoj i kolegi PESEL i dane i zaplace fizycznie tylko za same bilety <- dobrze rozumiem?

Czy z racji ze nie mamy kart kibica jeszcze jest jakas jednorazowa oplata (tak jak ta stara 5zl 'jednorazowy identyfikator')

dzieki

Podajesz PESEL swój i kolegi i kupujesz dwa bilety, bez żadnych dodatkowych kosztów.
Jeżeli posiadasz legitymacje szkolną/ studencką to pokazujesz i masz ze zniżką.

Jaroo1 26.02.2011 20:58

Podajesz PESEL imie i nazwisko, mozesz w ten sposob kupic tyle biletow ile chcesz (do kazdego musisz miec tylko dane). Placisz normalnie, nie ma zadnych oplat dodatkowych.

KK. Karty Kibica sa niezbedne do zakupu KARNETU. W przyszlosci (bardzo niedalekiej) beda niezbedne aby kupic bilet przez internet. Chyba (ale tutaj nie wiem czy czegos nie pomylilem) beda tez niezbedne do zakupu biletow w PRZYSZLOSCI (nastepny sezon?)

Jak kolega ma KK to bierzesz jego Karte i nabijany jest na nia bilet.

wiślak 86 26.02.2011 23:34

Chyba (ale tutaj nie wiem czy czegos nie pomylilem) beda tez niezbedne do zakupu biletow w PRZYSZLOSCI (nastepny sezon?)

Chyba jednak coś pomyliłeś. bo wyobraź sobie że przyjeżdżają turyści i chcą zobaczyć mecz. i co? muszą karte wyrobić? to chyba byłoby bez sensu.

WRzŚ 26.02.2011 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1056730)
Chyba jednak coś pomyliłeś. bo wyobraź sobie że przyjeżdżają turyści i chcą zobaczyć mecz. i co? muszą karte wyrobić?.

no to sobie wyobraz ze zakup biletu to bedzi dla nich 5min i 10zł wiecej.

wiślak 86 27.02.2011 11:17

masz jakieś potwierdzone info czy tylko takie domysły?

WRzŚ 27.02.2011 11:53

a masz jakies potwierdzone info w czym lepszy jest kibic z zagranicy od kibica z Polski, ze nie musialby wyrabiac KK ??

Watts 27.02.2011 11:54

jeszcze jak jest murzynem i śmierdzi to w ogóle! :lol:

PAC 27.02.2011 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1056857)
jeszcze jak jest murzynem i śmierdzi to w ogóle!

Pokazałeś wysoki poziom inteligencji i wniosłeś tyle do tematu że szkoda gadać. Najlepiej usuńcie jego i mój post.

fialo 27.02.2011 12:04

Chyba lekko nie złapałeś ironii ;)

PAC 27.02.2011 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1056865)
Chyba lekko nie złapałeś ironii ;)

Może nie załapałem, może nie było ironii ale zaraz się zacznie rozwalanie tematu w związku z tym komentarzem.

zordon 27.02.2011 15:22

Jeszcze pytanie dot kupna biletów : czy mogę w ogóle kupić zniżkowy bilet koledze? Wystarczy PESEL i np numer legitymacji studenckiej czy muszę mieć jego legitymację? Czy może musi w ogóle w takiej sytuacji być osobiście?

jaszczur90 27.02.2011 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zordon (Post 1056966)
Jeszcze pytanie dot kupna biletów : czy mogę w ogóle kupić zniżkowy bilet koledze? Wystarczy PESEL i np numer legitymacji studenckiej czy muszę mieć jego legitymację? Czy może musi w ogóle w takiej sytuacji być osobiście?

Musisz mieć jego legitymacje studentcką .. nie musi być osobiście przy kupnie biletu/karnetu ale musi być osobiście przy wyrabianiu karty kibica.

KacpiTSW 27.02.2011 16:09

Wie ktoś może kiedy będzie dostępna strona - bilety.wisla.krakow.pl ?

Jacha 27.02.2011 16:15

Podobno na mecz z Widzewem. Ale nie wiem czy się to potwierdzi.

Norek28 27.02.2011 16:17

A jaka będzie sytuacja z wejściem, ogólnie bilety pozostają imienne? Będzie trzeba okazać jakiś dowód tożsamości przy wejściu? Mam nadzieje że nie, bo nie wyobrażam sobie żeby wszystko 18 tys osób sprawdzano ;d

KacpiTSW 27.02.2011 16:19

Właśnie podobno, jak wyrabiałem KK mój ojciec zapytał się kobiety kiedy będzie dostępna ta strona. Odpowiedź: "Powinna być przed pierwszym meczem na R22".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Norek28 (Post 1056995)
A jaka będzie sytuacja z wejściem, ogólnie bilety pozostają imienne? Będzie trzeba okazać jakiś dowód tożsamości przy wejściu? Mam nadzieje że nie, bo nie wyobrażam sobie żeby wszystko 18 tys osób sprawdzano ;d

Skoro przy kupnie biletu i braku posiadania KK będzie wymagany pesel oraz dane osobowe to sam sobie odpowiedz na pytanie czy bilety nadal będą imienne. A co do sprawdzania - w tamtej rundzie też mieli sprawdzać.

Jacha 27.02.2011 16:22

A ja jednej rzeczy nie rozumiem. Kupiłem karnet na KK i dostałem to w formie naklejki, i co z każdym następnym karnetem tak będzie?

Donki 27.02.2011 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacha (Post 1056998)
A ja jednej rzeczy nie rozumiem. Kupiłem karnet na KK i dostałem to w formie naklejki, i co z każdym następnym karnetem tak będzie?

Zapewne tak.
A co Ci to przeszkadza ?:-p
Na stare karty kibica tez były takie naklejki.

johny96 27.02.2011 16:30

Jeśli chcę zakupić bilet dla znajomego, to muszę posiadać jego pesel, czy dane osobowe, czy jedno i drugie, a może nic nie potrzeba?

cartoo 27.02.2011 16:35

Właśnie wróciłem bo byłem po bilet dla siebie i dziewczyny. Musiałem podać Jej imię i nazwisko oraz PESEL. Tylko jakiś niekumaty gość mnie obsługiwał, bo walnął mi bilet na G1 a mojej dziewczynie na G2 :rotfl: Ale chyba nie będzie problemu iść sobie na G2 razem? :-/

Fuks 27.02.2011 16:36

nie będzie, ale mozliwe ze musicie wejsc przez inne bramki.

jaszczur90 27.02.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jacha (Post 1056998)
A ja jednej rzeczy nie rozumiem. Kupiłem karnet na KK i dostałem to w formie naklejki, i co z każdym następnym karnetem tak będzie?

Te najklejki na kartę, to będzie informacja dla stewarda gdzie ma Cię przerzucić jak się okaże że zająłeś komuś miejsce. Jest też dla ciebie info gdybyś zapomniał gdzie twoje miejsce :D

aNouc 27.02.2011 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KacpiTSW (Post 1056991)
Wie ktoś może kiedy będzie dostępna strona - bilety.wisla.krakow.pl ?


Cytat:

Na mecze z Podbeskidziem oraz Ruchem Chorzów nie będzie prowadzona sprzedaż biletów przez Internet. O starcie portalu bilety.wisla.krakow.pl Klub poinformuje w osobnym komunikacie.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_ekstraklase/

KacpiTSW 27.02.2011 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1057006)

Nie zauważyłem.

piotrek1325 27.02.2011 16:41

cartoo to chyba Ty jestes niekumaty a nie ten gosc

aNouc 27.02.2011 16:47

Nie zauważyłeś ? no bo jak się wchodzi do danego niusa czy tematu i nie czyta nic poza pierwszymi dwoma zdaniami to trudno zauważyć.

Non stop zadajecie te same pytania

1. NIE PATRZCIE CO WAM KOBIETA W KASIE MÓWI BO ONA TAKICH INFORMACJI NIE POSIADA!

2. NIE SUGERUJCIE SIĘ TYM CO MÓWI JAKAŚ PANIENKA CZY FACET W KASIE ODNOŚNIE ILOŚCI SPRZEDANYCH BILETÓW / KARNETÓW (dokładnych informacji sam klub na razie nie posiada)
ZAWSZE JEST TO SAMO CZYLI. KOMUŚ COŚ TAM POWIEDZIAŁ DZIADKOWI ŻE SIĘ KOŃCZĄ NA XXX SEKTOR BILETY, NA DRUGI DZIEŃ KTOŚ COŚ TAM POWIEDZIAŁ CIOCI ŻE JESZCZE BILETY SĄ
SKOŃCZĄ SIĘ BILETY TO KLUB O TYM POINFORMUJE NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.wisla.krakow.pl A DOPÓKI NIE MA TAKIEJ INFORMACJI TO NIE MA POTRZEBY PYTAĆ TYLKO WYBRAĆ SIĘ NA REYMONTA PO ZAKUP BILETU


3. O STARCIU PORTALU BILETY.WISLA.KRAKOW.PL KLUB POINFORMUJE W OSOBNYM KOMUNIKACIE, A NIE KOBIETA W OKIENKU

4. JEŚLI KTOŚ NIE POSIADA KARTY KIBICA TO POTRZEBNY JEST MU NUMER PESEL. JEDEN NUMER PESEL TO JEDEN BILET. MOŻNA KUPIĆ DOWOLNĄ LICZBĘ BILETÓW ALE NALEŻY POSIADAĆ NUMERY PESEL WSZYSTKICH OSÓB DLA KTÓRYCH SIĘ KUPUE

5. ZALECANE JEST JEDNAK JUŻ TERAZ KUPNO KARTY KIBICA BO BĘDZIE ONA PRAWDOPODOBNIE POTRZEBNA DO KUPNA BILETÓW PRZEZ INTERNET. CHYBA ŻE WAM SIĘ UŚMIECHA STAĆ W KOLEJKACH PO KK. POZA TYM BEZ KK W PRZYSZŁOŚCI WPROWADZONA BĘDZIE ZAPEWNE OPŁATA MANIPULACYJNA W KWOCIE 5 CZY 10 ZŁ PODCZAS KUPOWANIA BILETU

6. NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE PRZED NAMI WIELE CIEKAWYCH MECZÓW U SIEBIE WIĘC ŻEBY POTEM NIE PŁAKAĆ ŻE KOLEJKI NA KILOMETR CZY WEJŚCIÓWKI U KONIKÓW ZA 200 ZŁ ZALECANE JEST KUPNO KARNETÓW!
Mam nadzieje że już się wszystko wyjaśniło . Na przyszłość czytajcie poprzednie posty ZE ZROZUMIENIEM jak również informacje podawane na OFICJALNEJ STRONIE KLUBU www.wisla.krakow.pl

PvD 27.02.2011 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 1057004)
nie będzie, ale mozliwe ze musicie wejsc przez inne bramki.

do tej pory i nie sądzę aby się to bramki na trybunę G (dawne E) wpuszczały bez względu na sektor.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez cartoo (Post 1057002)
Właśnie wróciłem bo byłem po bilet dla siebie i dziewczyny. Musiałem podać Jej imię i nazwisko oraz PESEL. Tylko jakiś niekumaty gość mnie obsługiwał, bo walnął mi bilet na G1 a mojej dziewczynie na G2 :rotfl: Ale chyba nie będzie problemu iść sobie na G2 razem? :-/

za bardzo nie rozumiem na czym ma polegac jego niekumatośc biorąc pod uwagę na jaką trybunę kupowałeś bilety. Każdorazowo wybiera się trybunę i sektor więc wybierając trybunę G nie zważał już potem na jaki sektor tylko wybierał jak mu pasowało albo już nie było wolnych na G1. I słusznie.

WISŁAZWE 27.02.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1057000)
Jeśli chcę zakupić bilet dla znajomego, to muszę posiadać jego pesel, czy dane osobowe, czy jedno i drugie, a może nic nie potrzeba?

Imię, nazwisko oraz PESEL.

cartoo 27.02.2011 17:18

Dobra może źle się wyraziłem z tą niekumatością. Po prostu myślałem, że jak biorę dwa bilety to logiczne jest to że oczekuję dwóch miejsc obok siebie, zresztą zawsze mi tak dawali (tylko nie piszcie, że i tak nie zajmuje się swojego miejsca, bo już nawet nie o to mi chodzi, tylko o jakiś sens, logike w przydzieleniu miejsc). Dla mnie logicznym jest fakt, że grupa znajomych, chłopak z dziewczyną itd. idąc do kina, teatru czy na mecz chcą siedzie obok siebie?

piotrek1325 27.02.2011 17:21

NA G SIĘ NIE SIEDZI...

na głównej klubu było napisane dla kogo jest sektor G i po co tam w ogóle jakaś numeracja. dają bilet tam gdzie jest miejsce i dla wszystkich jest to bez znaczenia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl