Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Tom'ash 05.09.2009 09:19

Polska- Irlandia Północna 1, 1.50
Bułgaria- Czarnogóra 1, 1.45
Liechtenstein- Finlandia 2, 1.50

kurs-3.23 stawka-7 zł eW-22,84 zł

Piotrekk1906 05.09.2009 11:00

Polska-Irlandia Płn 1 ,1.57
Dania-Portugalia 2 ,2,15
Słowacja-Czechy 2 ,2,45
Węgry-Szwecja 2 ,2,25

za 200 zł wygrana 3350zł ,oby siadło! wszystkie drużyny grają swój mecz życia kto nie wygra żegna się z mundialem
[FONT='MS Shell Dlg 2'] [/FONT]

WiślakNH 05.09.2009 11:07

2 z 3
Polska - Irlandia Płn 1
Turcja - Estonia 1
Austria - Wyspy Owcze 1

2 z 3
Izrael - Łotwa 1
Argentyna - Brazylia 1
Mołdawia - Luksemburg 1

brylant17 05.09.2009 12:43

Szkocja-Macedonia 1
Polska-Irlandia Płn. 1
Hetman Zamość-Sokół Aleksandów Łódzki 1
Chorwacja-Białoruś 1
Hiszpania-Belgia 1

za 50 do wyjęcia 309.60 xD

FredzIo 05.09.2009 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 789424)
2 z 3
Polska - Irlandia Płn 1
Turcja - Estonia 1
Austria - Wyspy Owcze 1

2 z 3
Izrael - Łotwa 1
Argentyna - Brazylia 1
Mołdawia - Luksemburg 1

Dziwne kupony.
Austria i Mołdawia to są pewniaki. Ale jak Ci wejdą 2z3, to i tak bedziesz na sporym minusie...

LuKaS TSW 05.09.2009 12:58

Olimpia-Pelikan 1
Gawin-Tychy 2
Olimpia-Nielba 1
Warta-Katowice X (1 połowa)

3 z 4 za 40 zł
w najlepszym wypadku do wygrania 458 zł w najgorszym 95 zł

bartek89TS 05.09.2009 16:16

Dania-Portugalia 2
Argentyna-Brazylia 1
Szwajcaria-Grecja 1
Cypr-Irlandia 2

Kurs: 19,24
Stawka: 2
WIN: 35

NowaHutaWNH 05.09.2009 16:35

Polska - Irlandia 1
Słowacja-Czechy 2
Francja-Rumunia 1
Argentyna-Brazylia 1
Norwegia-Macedonia 1
Górnik Zabrze - Sandecja 1

marcinugorek 05.09.2009 16:40

ja wracam po urlopie od bukmacherki z lekkimi stawkami ...

1.Grecja-Słowacja(siatka) 1 1.85
2.Polska-Irlandia 1 1.50
3.Izrael-Łotwa 1 1.52

AKO:4.22


1.Szkocja-Macedonia 1 1.65
2.Hiszpania-Belgia 1 1.20
3.Gruzja-Włochy 2 1.35

AKO: 2.61

Jeszcze taśme posłałem z kursem powyżej 18 i na tenis wieczorkim Wicmayer, Soderling, Blake, Bondarenko

Tylko_Wisła! 05.09.2009 17:12

Taki kuponik za 2 zł

Hiszpania - Belgia 1
Francja - Rumunia 1
Chorwacja - Białoruś 1
Polska - Irlandia Płn. 1
Austria - Wysypy Owcze 1
Dania - Portugalia 2

Do wygrania 20,35

zawsze0statniii 05.09.2009 17:43

kupon 1

1.Francja-Rumunia 1
2.Izrael-Łotwa 1
3.Szwajcaria-Grecja 1x
4.Chorwacja-Białoruś 1

AKO: 3.5
STAWKA: 50
WIN:157 zł

Kupon 2

1.Polska-Irlandia Płn.1
2.Dania-Portugalia 10
3.Islandia-Norwegia 2
4.Chile-Wenezuela 1


AKO: 5.6
STAWKA: 10
WIN:51

bula1010 05.09.2009 18:40

na dziś 3 kupony :
1:
Polska 1
Irlandia 2
Norwegia 2
Holandia 1
Korea-Australia over 2.5
Anglia-Słowenia over 2.5

2:
Portugalia 2
Szwecja 2
Finlandia 2
Bułgaria 1
Szkocja 1

3:
Polska-Irlandia over 2.5
Słowacja-Czechy over 2.5
Francja-Rumunia over 2.5
Gruzja-Włochy 1:0 2
Argentyna-Brazylia over 2.5

brylant17 05.09.2009 19:37

Szkocja-Macedonia 1
Polska-Irlandia Płn. 1
Hetman Zamość-Sokół 1 wynik meczu remis
Chorwacja-Białoruś 1
Hiszpania-Belgia 1

za 50 do wyjęcia 309.60

kończe narazie z bukmacherką za duzo wtopiłem

jaro1985r 05.09.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 789299)
Weekend zapowiada mi się tak :
I KUPON

Polska -Francja 1 1,50
Holandia-Finlandia 2 1,60
Polska wygra swoja grupę 2,20 !
2z3 za 300zł do wygrania 330zł
( było 928zł )

II KUPON

Polska-Niemcy 1 1,35
Polska Irlandia płn 1 1,55
za coś koło 380zł do wygrania 808 bodajże


III KUPON
Polska-Irlandia Płn 1 1,65 (jeszcze taka stawka była w poniedziałek)
Izrael-łotwa 1 1,70

Argentyna-Brazylia 1 2,20
2z3 za coś koło 229zł do wygrania coś koło 777 zł !

IV KUPON
Polska-Turca 1 1,18
Węgry-Szwecja X2 1,30
za 100zł do wyrania 153zł


POWODZENIA

526 zł do tyłu...Leon do wyje..nia wraz z jego pseudogwiazdorami bez ambicji ! Stary chłop ma swoje przyzwyczajenia i grają krzynówek bo pińć lat temu strzelil bramke portugalii, roger(nigdy nie bedziesz polakiem) bo strzelil bramke na euro 2008, golanski bo tez kiedys zagral dobrze z portugalia! Dlaczego nie ma w pierwszym skladzie Peszki, Lewandowskiego z Brożkiem w ataku, Głowackiego na obronie itp? No qrwa za zasługi to sie ordery dostaje a nie gra w reprezentacji

WiślakNH 05.09.2009 21:35

Po raz kolejny Polska pokazała wielkie nic!I nie chodzi tylko o stratę jakiś pieniędzy ale drużyna która gra o awans na MŚ powinna pokazać coś więcej w meczu z przeciętną Irlandią Płn.I tak jak stwierdził kolega jaro - czemu nie spróbujemy zagrać młodszymi zawodnikami?

TymonPRO 05.09.2009 21:43

Haha takiego czegoś jeszcze niemiałem wszystkei mecze niesiadły :) Polacy,Portugalczycy ,Czesi itp dziękuje wam

WiślakNH 06.09.2009 09:01

Na środę myślę nad czymś takim :

Białoruś - Ukraina 2
Walia - Rosja 2
Włochy - Bułgaria 1

LuKaS TSW 06.09.2009 10:34

Łęczna-Flota obie drużyny strzelą gola
Miedź-Elana X
Lecce-Frosinone 1 -
Vukovar-Solin 1
Skive-AB Kopenhaga 2 V

systemem 3 z 5 za 30 zł

Zwierze 06.09.2009 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 789683)
ostatni raz postawiłem na tą bandę nieudaczników .

Polać mu bo wie co mówi

maciek777 06.09.2009 11:36

Polska wczoraj chyba połowie kraju kupony zawaliła,niby pilkarzyki..
Na dzis :
Słowacja-Hiszpania 1 2.25
Turcja-Francja 2 1.27
Ako:2,85
Stawka:300
W:855

Do TymonaPro: Polska wiekszosci kupon zepsula,ale co do Portugali i Czechow to pretensje miej do siebie..Zwlaszcza,ze wiadomo bylo,ze Dunczycy u siebie bede dosyc mocni i moze pasc kazdy wynik.Czechy na wyjazdach szału nie robia,zwlaszcza z bratobojczymi rywalami,gdzie wiadomo jaka walka bedzie..

zidanemarcin 06.09.2009 13:02

Ja dzisiaj taki kuponik za piatke:

Ghana - Sudan (Handicap 0:1) 1 [1,62]
Słowacja - Hiszpania 1 [2,20]
Benin - Mali 2 [2,30]
Empoli - Crotone 1 [1,50]

AKO: 12,30
Stawka: 5 zł
PWK: 58,30 zł

zawsze0statniii 06.09.2009 15:22

z ostatniej chwili

http://i31.tinypic.com/2638r9h.jpg

jk93 06.09.2009 15:29

widze maciek777 ze grubo zagrales na Slowacje.. Ja zagralem z rozpedu na Hiszpanie, nie patrzac niestety na forme Hiszpanow a wlasciwie jej brak..

maciek777 06.09.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jk93 (Post 789887)
widze maciek777 ze grubo zagrales na Slowacje.. Ja zagralem z rozpedu na Hiszpanie, nie patrzac niestety na forme Hiszpanow a wlasciwie jej brak..

Gratuluje wygranej :) Ja nie mam nic do Słowaków,ale jak ogladam dzis mecz i przegrywaja 17-23,a usmiechaja sie jak matoły,chodza jakby im sie nie chcialo to wiadomo co jest grane :) Szkoda,ale tak bywa :) Nic tylko czekac na wtorek na mecz z Polakami :)

jk93 06.09.2009 20:32

a co sadzicie o jutrzejszych meczach?
Niemcy - Norwegia 1
Widzew Lodz - KSZO Ostrowiec 1
Polska - Bułgaria 1
ew. jeszcze Home United FC - Balestier Khalsa FC 1
?? Chodzi mi o mecze tylko na jutro.
I ewentualnie jakie typy na 9 wrzesnia w eliminacjach? Bo jutro wybieram sie do buka i chce zagrac kilka kuponow

kalvin 06.09.2009 21:11

Na jutro taki dubelek za 40zł:
Pennetta- Zvonareva 1
Polska-Bułgaria (koszykówka) 1
AKO: 2,02

Pennetta złapała życiową formę, powinna poradzić sobie z Rosjanką która dodatkowo narzeka na odnowienie kontuzji. Co do meczu Polaków- mecz we Wrocławiu, rywal mało wymagający, jeśli tylko poradzą sobie z presją powinno być dobrze :)

jaro1985r 06.09.2009 22:18

na środę kupon ostatniej szansy :)
Malta-Szwecja 2 1,09
Lichtenstein-Finlandia 2 1,34
Anglia-Chorwacja 1 1,61
Hiszpania-Estonia 1 1,04
za 303 zł do wygrania 742,35zł

II kupon jako,że jestem patriota
Słowenia-Polska 2 2,65
za 27 złdo wygrania 71,55zł !

rocco_1906 07.09.2009 12:34

Polska - Bułgaria 1,25
Verdasco - Isner 1,44
Soderling - Davydenko 1,62
NY Yankees - Tampa Bay 1,50
Kansas City - LA Angels 1,56
Widzew - Ostrowiec 1,35

takie propozycje na dziś:) dawno,w poniedzialek,nie było tylu ciekawych meczy do grania.



kursy z www.betsson.com

LuKaS TSW 07.09.2009 13:03

dzisiejszo-jutrzejszy kupon:
W.Brytania-Slowenia 2
Polska-Bulgaria 1
Celnyj-Noworossijsk 1
Widzew-KSZO 1
Polska-Finlandia 10
Lichtenstein-Hiszpania - handicap 1:0 2

za 20 zł do wygrania 71 zł

maciek777 07.09.2009 13:17

Czy ja dobrze widze,czy w www.bwin.com nie ma jeszcze zakladow na jutrzejsza siatkowke ?;/ Wszedzie juz zdazyli zamiescic,tylko jeszcze nie tam..

Na dzis ostroznie :
Polska-Bułgaria 1 1.25
Serbia-Hiszpania 2 1.12

Ako:1,4
S:300zł
W:420zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl