![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przed rewanżem z Ukraińcami:
Reiss: Lech jest zdecydowanie lepszy od Dnipro http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rei...wiadomosc.html Pomocnik Lecha: niech Dnipro się nas boi http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pom...wiadomosc.html Zaczęła się napinka i buńczuczne zapowiedzi:D |
Cytat:
|
|
Cytat:
Ja natomiast podchodzę do tego na razie chłodno. Przed pierwszym meczem spodziewałem się lekkiego oklepu - tak ze 3:0 dla Dnipro, ale nie udało się. Wszystko zależy od formy dnia i szczęścia, a na to drugie Lech raczej nie powinien narzekać. Taki skromny typ to 1:1. |
Przed pierwszym meczem buki płaciły ~6.5 na Lecha do ~1.4 na Dnipro. Teraz kursy są takie same. Dnipro nic wielkiego nie pokazało w 1 meczu, Lech ma dość komfortową sytuację i jest faworytem do awansu. Mój typ to 0:0, ale jeżeli Dnipro coś strzeli to będzie powtórka z Bruggią.
|
Cytat:
Średnie kursy: 1 - 2.46 X - 3.19 2 - 2.67 |
Amikorz wcale nie gra tak zle, za to Dnipro cieniaczy na maksa.
|
Amica zrobiła olbrzymi postęp od meczu ze Spartą zupełnie inny zespół, dobrze że nie gramy z nimi w najbliższym czasie bo mu leżymy i kwiczymy. Bóg nam zesłał ten terminarz że mamy teraz przeciętną Polonię i aż 3 tyg do Korony. Póki co nie widzę szans żeby Amica pożegnała się z LE. Dlatego budżet im ładnie się wypełni dodatkowo faza grupowa na otwartym stadionie :(
|
Znając życie Dnipro wtoczy jakąś fartowną bramę i będzie po meczu..chociaż chciałbym się mylić:P
|
gdybys znal zycie to wiedzialbys ze po farcie moze wtoczyc bramke tylko jeden zespol.. i dla podpowiedzi dodam ze nie jest to Dnipro
zaraz ktorys z Ukraincow dostanie czerwien, za duzo tych zoltek, jeszcze w obronie, a to boisko to jest masakra, a co gorsza tak ono bedzie wygladac co jakis czas przez dach w formie grzyba, na tym sie grac nie da, strach podac po ziemi czy podawac do bramkarza bo pilka moze psikusa zrobic jak Przyrowskiemu w meczu z Wisla, dlatego Dnipro powinno walic co po chwila z armat, bo na tym pastwisku trudno o gre techniczna.. |
Teraz pytanie czy Lech powinien odpaść ci nie byłoby tej gadki o obronie honoru polskiej piłki czy przejść i się zbłaźnic w LE, a w dodatku rozegrać kilka meczy które nie pomogą im w Ekstraklasie
|
Moim zdaniem Amica powinna odpasc dla dobra polskiej pillki. Maja waska kadre jesli awansuja dalej to dojdzie minimum 6 meczow, do tego powolania do kadr narodowych i przez to cale zamieszanie z graniem w dni powszednie beda musieli przekladac mecze w ekstraklasie. Niech odpadna dla swojego dobra :D
|
chyba komus koncza sie baterie - przygotowanie fizyczne polskich druzyn jest na zenujacym poziomie
majac w pamieci slupek i poprzeczka w koncowce na Ukrainie pewnie dostana bramke w 90 minucie, a potem w dogrywce beda sie słaniać na nogach (cos jak Iraklis-Wisla czy Sampdoria-Werder) i skończy się 0:2 |
Ciężko mi uwierzyć żeby którakolwiek z drużyn była w stanie strzelić jakąś bramkę chyba że totalnym przypadkiem mecz na wyjątkowo kiepskim poziomie.
|
To jest skandal.
Profesjonalni sportowcy (w założeniu), kopią te pilke od kilkunastu lat i nie potrafi jeden z drugim wytrzymac wiecej niz 60 minut ciaglego biegu... Nie chodzi mi tylko o Lecha ta przypadlosc dotyczy wszystkich polskich "pilkarzy". |
A w ogóle gra tego super zawodnika kuchenkorzy Krivetsa czy jak mu tak to jest jakiś śmiech na sali czy oni tego nie widzą że koleś jest bardziej żenujący niż ich przygotowanie kondycyjne. Coś czuję że ta faza grupowa im się ostro czkawką odbije. Bo nie wiem czy oni są w stanie wytrzymać tę o la boga 6 dodatkowych meczy. POLSKA PIŁKA TO DNO. Inna sprawa to że to całe mega bogate Dniepro to jeszcze gorsze przynajmniej za mecz w Poznaniu powinni zostać wysłani na Syberię i myślę że ich właściciel im to zafunduje...
|
No szkoda ... zobaczymy co Lech pokaże w grupie , zawiodłem się trochę na Dnipro ...
|
M.Borek: witaj fazu grupowo
|
Cytat:
|
Pogratulować Amice, pokazali charakter, Dnipro słabe jak barszcz.
|
No i Lech awansowal, a cos slyszalem ze Dnipro kupilo kogos za 7 mln euro, tak? jak widac nie zawsze polski klub musi sie skompromitowac.
|
Oj... będzie napinka... cóż, jedyna nadzieja, że mój drugi ulubiony klub, tzn. Liverpool, trafi na Lecha i zawitam w Poznaniu... no i, że powtórzy się historia z sezonu 08/09, kiedy na dwa fronty nie ujechali...
|
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Amika wykończy się w grupowych rozgrywkach i w lidze zdechnie.
|
Zgadzam się że jednak Kuchenki cokolwiek grają umieją się zmotywować i skoncentrować nie to co nasze piłkarzyki. Bo oni zrobili to co mieli zrobić a u nas hańba i wstyd. Inna sprawa że naprawdę ta faza grupowa może ich wyłączyć z gry o ich "majstra". A co do Dniepro to chyba przeszacowałem tą ligę Ukraińską wydawało mi się że co to oni nie są a pokazali że potrafią być niesamowicie beznadziejni.
|
Cytat:
pawelwislak na 10 meczow Dnipro wygraloby 7, jedna jaskolka wiosny nie czyni, czasem zdarzy sie taki mecz, dzien, te nieszczesne 90 minut.. ot cala pilka |
Cytat:
|
Oczywiście tak jak napisałem wcześniej jedyny polski klub który nie skompromitował się w pucharach. Czasami nie ważny jest styl tylko awans, dlaczego nasza Wisła nie zagrała równie słabo z Karabachem a nie awansowała. Znowu ucichli Ci co skazywali Lecha na wysoką porażkę z Dnipro.
|
Co do wąskiej ławki to okazało się że kilku zmienników mniej gwiazdorzy i nie potrzebują żelaznej jedenastki. Do tego dochodzi im ten Rundevs chyba. Także na pewno im to w meczach ligowych nie pomoże ale ławkę jako taką mają jak wrócą kontuzjowani i Peszko z banicji.
|
Patrząc po tym co wyczyniali z Baku i Spartą, myślałem że Dnipro ich rozpie*doli w kawałki, bo w sumie byli skazani na porażkę, więc życzyłem im pogromu, a tu proszę, bardzo ładnie wyszło ;)
Cieszę się, że Kuchenki awansowały, bo uciułają trochę punktów do rankingu krajowego UEFA. Niby to niewiele w ogólnym rozrachunku, ale, ku*wa, zawsze coś! U siebie w lidze możemy nienawidzić Lecha, Legii, Cracovii etc, ale w pucharach? A co to szkodzi, niech se grają, skoro w jakiś sposób pomagają ;) |
To forum to kopalnia wszystkowiedzących fachowców.
po losowaniu... Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Lech uratował honor polskich zespołów w pucharach europejskich, to jedyny plus po wcześniejszych fatalnych meczach (Lecha z Azerami, Ruchu z Valettą) i kompromitacjach (Wisły z Azerami). Gratulacje. Za rok życzyłbym sobie Wisły w fazie grupowej LM i Lecha w fazie grupowej LE (bo ta drużyna potrafi grać w pucharach i ma potencjał). Niestety, to pierwsze jest bardzo odległą perspektywą, a biorąc pod uwagę ostatnie 15 miesięcy wyczynów Wisły w Europie - wręcz szaleństwem ;) |
Lech POZnan pokazał że nie grając całkowitej padaki można coś w tej Europie zwojować.Nie wnikam czy ze szczęściem czy bez niego.Na razie od 3 lat to Lech wiedzie prym w Europie wśród polskich drużnym i nikt tego nie zakwestionuje.
Niech mają muszą ciułać punkty..... |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Trochę późno na kajanie się, ale w momencie losowania Dnipro wyglądało na drużynę nie do przejścia. |
Mnie to mało obchodzi co Leszek sobie będzie grał oby za rok Wisła dała radę i grupę wywalczyła.
|
Cytat:
Co by nie mówić, przeczuwałem awans Lecha, choć typowałem 1:1, co już wcześniej pisałem. Sądziłem, że Dnipro jednak swoim "poukładaniem" i dojrzałością pokona Lecha. Przeliczyłem się. Lech konsekwentny, ambitny, dobra gra Kiełba i obrony. Z przodu nie ma czym kąsać. Widać, że uciekło 50% wartości po odejściu Lewego, a gdyby dodać jeszcze niezbyt dobrą formę Peszki, to w ogóle jest tragedia z przodu. No ale na grupę będzie już możliwa gra Rudnevsa, który jednak "robi różnicę". Jeśli powiedzie im się w losowaniu, to nie mówię, że mają szansę na przejście fazy grupowej, ale na pewno nie powinni się skompromitować. A i proszę jeszcze, aby z hasła: "kompromitacja polskich klubów w pucharach" wyłączyć jednak Jagiellonię, która pewnie przy braku solidarności sędziego z Grekami dałaby radę. I nie deprecjonujcie ławki Lecha. Bo ten dwumecz wygrali właśnie dublerzy pokroju Henriqueza, czy Kikuta. |
Zazdroszcze im tych pucharów... Mają okazje przeżywać i oglądać takie widowska. Do nas przyjadzie na R22 Marek Bazik i reszta ekipy... Szkoda mi Wisły że w tym roku też dali plame w pucharach, ale nie ma co patrzeć na innych wierze że od tego sezonu idą nowe lepsze czasy dla Wisełki.
Wole chodzić na mecze Wisły nawet w 2 lidze niż sprzedać się tak jak oni i cieszyć się z sukcesów w Europie no właśnie Amiki czy Lecha ? chyba najlepszą nazwą będzie Amica Poznań... Pytanie czy oni są świadomi tego że teraz to nie jest Lech ? Że kibicują nie wiadomo komu ? Pewnie wiedzą o tym tylko udają głupków. |
Nie ma co dyskutować o stylu, formie i nie wiadomo czym jeszcze. Oni awansowali, my nie. Przyznam, że cholernie mnie to boli, nie tyle ich awans, co nasza kompromitacja, ale w zasadzie nie ma o czym mówić, bo wszystko już zostało na ten temat powiedziane. U nas zmiany i nowe nadzieje, może za rok, to my, będziemy ciągnąć naszą piłkę do Europy. Pożyjemy zobaczymy. :)
|
Cytat:
Można mówić co się chce ale Lech gra znowu w grupie , a u nas jest Bach Bach..... Zastanawia mnie jedno, co Herr Roman von Kołtoń ma do Stilica. Oglądałem mecz w Pradze i rewanż plus dzisiejsze spotkanie i gość wręcz z pasją mówi o tym jaki to Stilić jest żenujący i nic nie wnosi do gry. A ja w żadnym z tych meczów nie widziałem żeby był gorszy od reszty. Natomiast o analfabecie piłkarskim Krivtsu ani słowa, jak się kompromitował dzisiaj pod koniec meczu, to go usprawiedliwiał. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl