Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

crazykaro 21.08.2010 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz212 (Post 965748)
oglądając skrót meczu nie moge uwierzyć jakim cudem ten bramkarz obronił strzał Jirsaka czy Żurawskiego z rewanżu...?? przeciwko Borusii puszczał wszystko co ledwo leciało...

Krótko mówiąc miał pełne gacie jak mu tylko za głową krzyczało 10 tys kibiców Borussi a u nas na całym stadionie w sumie było 4,5 tys

Jaroo1 21.08.2010 17:16

Cytat:

Panowie, niektóre posty powyżej naprawdę mnie przerażają. To ja sam, z wielkim żalem, nawet o Jagiellonii w pucharach nie piszę zbyt wiele, bo niektórych to może drażnić :-( A tutaj DUŻYMI literami pro-wroniecka propaganda. Czy na amicowskim forum też tak wychwalają Wisłę? A może po drugiej stronie Błoń? Wybaczcie, ale w Białymstoku i okolicach takiego rozdwojenia to raczej się nie znajdzie.
Weszlismy do UE i teraz sa takie wymogi. Nie wolno powiedziec pedal, trzeba mowic gej, powinno sie byc tolerancyjnym, nie wolno mowic na Cracovie Zydy i na jej kibicow bo przeciez nie wszyscy z nich to Zydy, w pucharach trzeba kibicowac wszystkim klubom dla dobra polskiej pilki bo bardo wazne sa punkty w rankingu krajowym. Trzeba trzymac kciuki za Lecha w pucharach bo w pucharach reprezentuja Polske, nie wolno pisac Amica tylko Lech, nie wolno ublizac Lechowi bo od razu jest sie posadzanym o kompleksy. I jeszcze by wymienial i wymienial, jednym slowem takie kociejebał, trzeba miec neutralne poglady i zdanie na kazdy temat bo inaczej to sie jest homofobem, chamem, zakompleksionym Polakiem a przeciez Europa kreuje inne trendy!

BiałaGwiazda 26.08.2010 12:10

Przed rewanżem z Ukraińcami:

Reiss: Lech jest zdecydowanie lepszy od Dnipro
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rei...wiadomosc.html

Pomocnik Lecha: niech Dnipro się nas boi
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pom...wiadomosc.html

Zaczęła się napinka i buńczuczne zapowiedzi:D

Mario Nh 26.08.2010 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 968583)

Reiss: Lech jest zdecydowanie lepszy od Dnipro

Rozpędził się koleś. Może są w lepszej sytuacji przed rewanżem, ale piłkarsko na pewno nie są lepsi, a to zasadnicza różnica.

mks1957zniczjarosław 26.08.2010 13:05

http://www.youtube.com/watch?v=eeijwPet_iQ

!!IRIVER!! 26.08.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 968607)
Rozpędził się koleś. Może są w lepszej sytuacji przed rewanżem, ale piłkarsko na pewno nie są lepsi, a to zasadnicza różnica.

Jeśli dzisiaj awansują, to bez względu, czy Dnipro samo sobie wbije 3 bramki, czy to Lech je strzeli - to jednak to Lech będzie lepszy.
Ja natomiast podchodzę do tego na razie chłodno. Przed pierwszym meczem spodziewałem się lekkiego oklepu - tak ze 3:0 dla Dnipro, ale nie udało się. Wszystko zależy od formy dnia i szczęścia, a na to drugie Lech raczej nie powinien narzekać. Taki skromny typ to 1:1.

Neon 26.08.2010 16:35

Przed pierwszym meczem buki płaciły ~6.5 na Lecha do ~1.4 na Dnipro. Teraz kursy są takie same. Dnipro nic wielkiego nie pokazało w 1 meczu, Lech ma dość komfortową sytuację i jest faworytem do awansu. Mój typ to 0:0, ale jeżeli Dnipro coś strzeli to będzie powtórka z Bruggią.

emj10 26.08.2010 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Neon (Post 968708)
Przed pierwszym meczem buki płaciły ~6.5 na Lecha do ~1.4 na Dnipro. Teraz kursy są takie same. Dnipro nic wielkiego nie pokazało w 1 meczu, Lech ma dość komfortową sytuację i jest faworytem do awansu. Mój typ to 0:0, ale jeżeli Dnipro coś strzeli to będzie powtórka z Bruggią.

A ja widzę, że dla buków to Amica jest faworytem tego spotkania i mają spore szanse na pokazanie się w fazie grupowej i zgarnięcie całkiem przyjemnej kaski do budżetu klubu.

Średnie kursy:
1 - 2.46
X - 3.19
2 - 2.67

Maciuś 26.08.2010 20:02

Amikorz wcale nie gra tak zle, za to Dnipro cieniaczy na maksa.

pawelwislak 26.08.2010 20:11

Amica zrobiła olbrzymi postęp od meczu ze Spartą zupełnie inny zespół, dobrze że nie gramy z nimi w najbliższym czasie bo mu leżymy i kwiczymy. Bóg nam zesłał ten terminarz że mamy teraz przeciętną Polonię i aż 3 tyg do Korony. Póki co nie widzę szans żeby Amica pożegnała się z LE. Dlatego budżet im ładnie się wypełni dodatkowo faza grupowa na otwartym stadionie :(

BiałaGwiazda 26.08.2010 20:13

Znając życie Dnipro wtoczy jakąś fartowną bramę i będzie po meczu..chociaż chciałbym się mylić:P

SpoXsteR 26.08.2010 20:15

gdybys znal zycie to wiedzialbys ze po farcie moze wtoczyc bramke tylko jeden zespol.. i dla podpowiedzi dodam ze nie jest to Dnipro
zaraz ktorys z Ukraincow dostanie czerwien, za duzo tych zoltek, jeszcze w obronie, a to boisko to jest masakra, a co gorsza tak ono bedzie wygladac co jakis czas przez dach w formie grzyba, na tym sie grac nie da, strach podac po ziemi czy podawac do bramkarza bo pilka moze psikusa zrobic jak Przyrowskiemu w meczu z Wisla, dlatego Dnipro powinno walic co po chwila z armat, bo na tym pastwisku trudno o gre techniczna..

crazykaro 26.08.2010 20:32

Teraz pytanie czy Lech powinien odpaść ci nie byłoby tej gadki o obronie honoru polskiej piłki czy przejść i się zbłaźnic w LE, a w dodatku rozegrać kilka meczy które nie pomogą im w Ekstraklasie

Jaroo1 26.08.2010 20:36

Moim zdaniem Amica powinna odpasc dla dobra polskiej pillki. Maja waska kadre jesli awansuja dalej to dojdzie minimum 6 meczow, do tego powolania do kadr narodowych i przez to cale zamieszanie z graniem w dni powszednie beda musieli przekladac mecze w ekstraklasie. Niech odpadna dla swojego dobra :D

dynek.pl 26.08.2010 20:42

chyba komus koncza sie baterie - przygotowanie fizyczne polskich druzyn jest na zenujacym poziomie

majac w pamieci slupek i poprzeczka w koncowce na Ukrainie pewnie dostana bramke w 90 minucie,
a potem w dogrywce beda sie słaniać na nogach (cos jak Iraklis-Wisla czy Sampdoria-Werder) i skończy się 0:2

pawelwislak 26.08.2010 20:54

Ciężko mi uwierzyć żeby którakolwiek z drużyn była w stanie strzelić jakąś bramkę chyba że totalnym przypadkiem mecz na wyjątkowo kiepskim poziomie.

snyrting 26.08.2010 20:54

To jest skandal.
Profesjonalni sportowcy (w założeniu), kopią te pilke od kilkunastu lat i nie potrafi jeden z drugim wytrzymac wiecej niz 60 minut ciaglego biegu...

Nie chodzi mi tylko o Lecha ta przypadlosc dotyczy wszystkich polskich "pilkarzy".

pawelwislak 26.08.2010 21:02

A w ogóle gra tego super zawodnika kuchenkorzy Krivetsa czy jak mu tak to jest jakiś śmiech na sali czy oni tego nie widzą że koleś jest bardziej żenujący niż ich przygotowanie kondycyjne. Coś czuję że ta faza grupowa im się ostro czkawką odbije. Bo nie wiem czy oni są w stanie wytrzymać tę o la boga 6 dodatkowych meczy. POLSKA PIŁKA TO DNO. Inna sprawa to że to całe mega bogate Dniepro to jeszcze gorsze przynajmniej za mecz w Poznaniu powinni zostać wysłani na Syberię i myślę że ich właściciel im to zafunduje...

szlaQ 26.08.2010 21:06

No szkoda ... zobaczymy co Lech pokaże w grupie , zawiodłem się trochę na Dnipro ...

dynek.pl 26.08.2010 21:07

M.Borek: witaj fazu grupowo

Wasiu 26.08.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 968833)
A w ogóle gra tego super zawodnika kuchenkorzy Krivetsa czy jak mu tak to jest jakiś śmiech na sali czy oni tego nie widzą że koleś jest bardziej żenujący niż ich przygotowanie kondycyjne. Coś czuję że ta faza grupowa im się ostro czkawką odbije. Bo nie wiem czy oni są w stanie wytrzymać tę o la boga 6 dodatkowych meczy. POLSKA PIŁKA TO DNO

No coz, ale obiektywnie trzeba przyznac, ze Amica jest perelka wsrod tej polskiej pilki. Z Dnipro mieli dostac baty, a wywalczyli wygrana i remis. W rundzie grupowej moze byc podobnie.

pchelas 26.08.2010 21:08

Pogratulować Amice, pokazali charakter, Dnipro słabe jak barszcz.

Maciuś 26.08.2010 21:10

No i Lech awansowal, a cos slyszalem ze Dnipro kupilo kogos za 7 mln euro, tak? jak widac nie zawsze polski klub musi sie skompromitowac.

TS Girl 26.08.2010 21:10

Oj... będzie napinka... cóż, jedyna nadzieja, że mój drugi ulubiony klub, tzn. Liverpool, trafi na Lecha i zawitam w Poznaniu... no i, że powtórzy się historia z sezonu 08/09, kiedy na dwa fronty nie ujechali...

Gwiaździsty 26.08.2010 21:11

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Amika wykończy się w grupowych rozgrywkach i w lidze zdechnie.

pawelwislak 26.08.2010 21:11

Zgadzam się że jednak Kuchenki cokolwiek grają umieją się zmotywować i skoncentrować nie to co nasze piłkarzyki. Bo oni zrobili to co mieli zrobić a u nas hańba i wstyd. Inna sprawa że naprawdę ta faza grupowa może ich wyłączyć z gry o ich "majstra". A co do Dniepro to chyba przeszacowałem tą ligę Ukraińską wydawało mi się że co to oni nie są a pokazali że potrafią być niesamowicie beznadziejni.

SpoXsteR 26.08.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 968841)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Amika wykończy się w grupowych rozgrywkach i w lidze zdechnie.

oby, oby... ale znajac ich farta moga trafic na laikow


pawelwislak na 10 meczow Dnipro wygraloby 7, jedna jaskolka wiosny nie czyni, czasem zdarzy sie taki mecz, dzien, te nieszczesne 90 minut.. ot cala pilka

mikesz 26.08.2010 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 968841)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Amika wykończy się w grupowych rozgrywkach i w lidze zdechnie.

Bo przecież mistrza zdobywa się po to by potem szybko odpaść z pucharów i nie zdychać w lidze.

miki007 26.08.2010 21:15

Oczywiście tak jak napisałem wcześniej jedyny polski klub który nie skompromitował się w pucharach. Czasami nie ważny jest styl tylko awans, dlaczego nasza Wisła nie zagrała równie słabo z Karabachem a nie awansowała. Znowu ucichli Ci co skazywali Lecha na wysoką porażkę z Dnipro.

UniaTarnówZKS1928 26.08.2010 21:16

Co do wąskiej ławki to okazało się że kilku zmienników mniej gwiazdorzy i nie potrzebują żelaznej jedenastki. Do tego dochodzi im ten Rundevs chyba. Także na pewno im to w meczach ligowych nie pomoże ale ławkę jako taką mają jak wrócą kontuzjowani i Peszko z banicji.

Bialix 26.08.2010 21:18

Patrząc po tym co wyczyniali z Baku i Spartą, myślałem że Dnipro ich rozpie*doli w kawałki, bo w sumie byli skazani na porażkę, więc życzyłem im pogromu, a tu proszę, bardzo ładnie wyszło ;)
Cieszę się, że Kuchenki awansowały, bo uciułają trochę punktów do rankingu krajowego UEFA. Niby to niewiele w ogólnym rozrachunku, ale, ku*wa, zawsze coś!
U siebie w lidze możemy nienawidzić Lecha, Legii, Cracovii etc, ale w pucharach? A co to szkodzi, niech se grają, skoro w jakiś sposób pomagają ;)

prober 26.08.2010 21:19

To forum to kopalnia wszystkowiedzących fachowców.

po losowaniu...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 954147)
Amica - Dnipro
Po zabawie :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nuitari (Post 954303)
Lech z Ukraińcami nie ma szans, dwie gładkie porażki i wreszcie będziemy mieli koniec europejskich kompromitacji polskich drużyn na ten rok.

po pierwszym meczu...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 964562)
Dalej uważam, że Dniepro awansuje.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 968811)
Znając życie Dnipro wtoczy jakąś fartowną bramę i będzie po meczu..chociaż chciałbym się mylić:P

Nie, nie znasz życia ;)

Lech uratował honor polskich zespołów w pucharach europejskich, to jedyny plus po wcześniejszych fatalnych meczach (Lecha z Azerami, Ruchu z Valettą) i kompromitacjach (Wisły z Azerami). Gratulacje.

Za rok życzyłbym sobie Wisły w fazie grupowej LM i Lecha w fazie grupowej LE (bo ta drużyna potrafi grać w pucharach i ma potencjał). Niestety, to pierwsze jest bardzo odległą perspektywą, a biorąc pod uwagę ostatnie 15 miesięcy wyczynów Wisły w Europie - wręcz szaleństwem ;)

Pancratius 26.08.2010 21:19

Lech POZnan pokazał że nie grając całkowitej padaki można coś w tej Europie zwojować.Nie wnikam czy ze szczęściem czy bez niego.Na razie od 3 lat to Lech wiedzie prym w Europie wśród polskich drużnym i nikt tego nie zakwestionuje.
Niech mają muszą ciułać punkty.....

wisl@k_TS 26.08.2010 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 968841)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Amika wykończy się w grupowych rozgrywkach i w lidze zdechnie.

Już z Dnipro miał być pogrom. Nie ma co gdybać, mogą w lidze puchnąć a mogą golić ogórków co tydzień.

emj10 26.08.2010 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 954069)
Mecz meczowi nie równy. Jak dla mnie w tych dwumeczach mają szansę tylko z zespołem z Grecji.

Juve - bez szans
Getafe - również
Alkmaar - nie ta półka
Dnipro - są w gazie, 12 punktów w 4 meczach ligowych
AEK - wczesna faza przygotowań, za 3 tyg. zaczynają ligę

Niestety Dnipro w momencie jak pisałem tego posta, a to Dnipro w dwumeczu z Amicą to niebo, a ziemia. Nie dziwię się, że kuchenkorz awansował, bo jego przeciwnik prezentował żenującą piłkę, a wystarczyło strzelić 1 bramkę na wyjeździe...

PS. Trochę późno na kajanie się, ale w momencie losowania Dnipro wyglądało na drużynę nie do przejścia.

martinius028 26.08.2010 21:23

Mnie to mało obchodzi co Leszek sobie będzie grał oby za rok Wisła dała radę i grupę wywalczyła.

!!IRIVER!! 26.08.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 968843)
pawelwislak na 10 meczow Dnipro wygraloby 7, jedna jaskolka wiosny nie czyni, czasem zdarzy sie taki mecz, dzien, te nieszczesne 90 minut.. ot cala pilka

Ciekawa teoria, skoro na 2 mecze nie wygrali żadnego, ba - nawet gola nie strzelili.

Co by nie mówić, przeczuwałem awans Lecha, choć typowałem 1:1, co już wcześniej pisałem. Sądziłem, że Dnipro jednak swoim "poukładaniem" i dojrzałością pokona Lecha. Przeliczyłem się. Lech konsekwentny, ambitny, dobra gra Kiełba i obrony. Z przodu nie ma czym kąsać. Widać, że uciekło 50% wartości po odejściu Lewego, a gdyby dodać jeszcze niezbyt dobrą formę Peszki, to w ogóle jest tragedia z przodu. No ale na grupę będzie już możliwa gra Rudnevsa, który jednak "robi różnicę". Jeśli powiedzie im się w losowaniu, to nie mówię, że mają szansę na przejście fazy grupowej, ale na pewno nie powinni się skompromitować.

A i proszę jeszcze, aby z hasła: "kompromitacja polskich klubów w pucharach" wyłączyć jednak Jagiellonię, która pewnie przy braku solidarności sędziego z Grekami dałaby radę.

I nie deprecjonujcie ławki Lecha. Bo ten dwumecz wygrali właśnie dublerzy pokroju Henriqueza, czy Kikuta.

WISŁA 1906 NH 26.08.2010 21:27

Zazdroszcze im tych pucharów... Mają okazje przeżywać i oglądać takie widowska. Do nas przyjadzie na R22 Marek Bazik i reszta ekipy... Szkoda mi Wisły że w tym roku też dali plame w pucharach, ale nie ma co patrzeć na innych wierze że od tego sezonu idą nowe lepsze czasy dla Wisełki.

Wole chodzić na mecze Wisły nawet w 2 lidze niż sprzedać się tak jak oni i cieszyć się z sukcesów w Europie no właśnie Amiki czy Lecha ? chyba najlepszą nazwą będzie Amica Poznań... Pytanie czy oni są świadomi tego że teraz to nie jest Lech ? Że kibicują nie wiadomo komu ? Pewnie wiedzą o tym tylko udają głupków.

Wichar87 26.08.2010 21:29

Nie ma co dyskutować o stylu, formie i nie wiadomo czym jeszcze. Oni awansowali, my nie. Przyznam, że cholernie mnie to boli, nie tyle ich awans, co nasza kompromitacja, ale w zasadzie nie ma o czym mówić, bo wszystko już zostało na ten temat powiedziane. U nas zmiany i nowe nadzieje, może za rok, to my, będziemy ciągnąć naszą piłkę do Europy. Pożyjemy zobaczymy. :)

zim zum 26.08.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 968843)
na 10 meczow Dnipro wygraloby 7, jedna jaskolka wiosny nie czyni, czasem zdarzy sie taki mecz, dzien, te nieszczesne 90 minut.. ot cala pilka

Piszesz to poważnie ? Póki co na 2 nie wygrali żadnego i z taką żenującą grą to nie spodziewałbym się czegokolwiek.

Można mówić co się chce ale Lech gra znowu w grupie , a u nas jest Bach Bach.....

Zastanawia mnie jedno, co Herr Roman von Kołtoń ma do Stilica. Oglądałem mecz w Pradze i rewanż plus dzisiejsze spotkanie i gość wręcz z pasją mówi o tym jaki to Stilić jest żenujący i nic nie wnosi do gry. A ja w żadnym z tych meczów nie widziałem żeby był gorszy od reszty. Natomiast o analfabecie piłkarskim Krivtsu ani słowa, jak się kompromitował dzisiaj pod koniec meczu, to go usprawiedliwiał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl