![]() |
Podsumowując wszystko jutrzejszy mecz TRZEBA wygrać! Styl nie ważny,ważny wynik.
|
Cytat:
|
Cytat:
Moze jedynie Legia jeszcze na takowy zasluguje natomiast amica i discopolo? Z jakiej racji ? :rotfl: Ten sezon jest wyjatkowy, tu kazdy wygrywa z kazdym i faktycznie emocje beda do konca :evil:! |
w wygranym meczu Górnika z Polonią B. niedawni reprezentanci Leo B. Zahorski-Danch, wybiegli na boisko...
... jako rezerwowi |
Jak dla mnie ostanie 6 meczy możemy wygrywać po 1-0 i szczerze mówiąc nie za bardzo interesuje mnie styl tych meczy ważne będą naprawdę 3 punkty, które musimy zdobyć, wyszarpać w każdym meczu. Więc za przeproszeniem nawet kopaninę będę oglądał, przemęczę to tylko żeby wynik końcowy tej kopaniny był satysfakcjonujący wszystkich :)
Najwyższy czas skończyć pieprzyć o farcie Amiki dziś, bo tak patrząc obiektywnie to ŁKS powinien dziękować, że ma w bramce nie zatapialnego Bodzia W. Tyle ile okazji miała Amica to przechodzi ludzkie pojęcie. Jak dla nas to dobry wynik, tak samo jak remis w Warszawie. Zróbmy jutro pierwszy krok po obronę tytułu mistrzowskiego, niech nasi grajkowie zagrają z ambicją i determinacją i pokażą, że to im należy się tytuł mistrzowski !! Walka będzie do samego końca ja liczę, że na pozycję lidera wrócimy po meczu z Legią i tam już zostaniemy do końca. |
W tym momencie można śmiało powiedzieć że mistrzostwo zdobędzie ta drużyna która w najbliższych kolejkach straci najmniej pkt. Nie wiem czemu ale moim zdaniem będzie ktoś z dwójki Wisła, Legia. Dlatego że te dwa zespoły wiedzą co to gra pod presją. Lech właśnie się przekonuje co to znaczy być faworytem, grać co kolejkę pod presją, kiedy to każdy rywal podchodzi do spotkania jakby mecz o mistrzostwo rozgrywał. A Polonia jakoś cały czas mnie nie przekonuję, mają solidny skład ale jakoś ich nie widzę na pierwszym miejscu (oczywiście nie lekceważę ich).
Wszystko może zależeć od tego czy któraś z drużyn na te ostatnich 6 kolejek złapie formę. Bo co by nie mówić żaden z tych czterech zespołów póki co nie prezentuje poziomu mistrzowskiego. A na dole tabeli ciekawie jak i w czubie. Górnik wygrał ale mimo wszystko dalej nie gra nic specjalnego a reszta zespołów remisowała bądź przegrywała więc tak naprawdę nie wiele się zmieniło. |
Drużyny Smudy zaczynały zwykle wiosnę tragicznie. W tym roku Franz szykował szczyt formy na koniec lutego pod mecze z Udinese i chyba mu się to udało. Kryzys przyszedł teraz i Amica prezentuje się naprawdę żałośnie. Jeżeli nie zdobędą majstra padnę ze śmiechu, zresztą chyba nie tylko ja. Cała Polska będzie się śmiała z tego balona. Kluczowy mecz za tydzień. Jeżeli Legia wygra to oni będą mistrzem, remis jest najkorzystniejszy dla nas bo Legię mamy u siebie. Wygrana Amicy to mistrz chyba dla nich.
Trudno zresztą cokolwiek prorokować. Liga jest w tym roku najciekawsza od lat. Kilka drużyn z realnymi szansami na mistrza, połowa ligi broni się przed spadkiem. Szkoda tylko, że zdecydowana większość meczy stoi na żałosnym poziomie i oglądać się tego na trzeźwo nie da. |
http://www2.90minut.pl/news/89/news895697.html
Nie no padłem w tym momencie na cyce :lol::lol::lol::lol: |
Cytat:
|
Buhahahahahahahahaha.
Grębocki zastąpił Kaczmarka w Polonii. Po remisie 1:1 z Lechią Gdańsk nastąpiła nieoczekiwana zmiana w Polonii Warszawa. Bogusława Kaczmarka zastąpił jego dotychczasowy asystent Jacek Grębocki - dowiedział się Sport.pl. Decyzję o odwołaniu Kaczmarka po remisie walczącej o mistrzostwo Polonii z broniącą się przed spadkiem Lechią podjął właściciel klubu Józef Wojciechowski. To już druga zmiana na stanowisku trenera w tej rundzie. Niespełna miesiąc temu Kaczmarek objął zespół po zwolnionym przez klub Jacku Zielińskim. W sumie ośmiu meczach Kaczmarek tylko raz przegrał. W Ekstraklasie odniósł trzy zwycięstwa i raz zremisował. Grębocki to ósmy trener Polonii w ciągu ostatnich trzech lat, którego zatrudnia będący od trzech lat właścicielem Polonii Józef Wojciechowski. Poprzednicy Grębockiego to, oprócz Kaczmarka: Andrzej Wiśniewski, Jerzy Engel junior, Waldemar Fornalik, Dariusz Wdowczyk, Jerzy Kowalik, Jacek Zieliński. Gazeta.pl Nasz Cupiał to teraz przy Wojciechowskim oaza spokoju. |
Widać pan Wojciechowski nie zna się na prowadzeniu profesjonalnego klubu, tym lepiej dla nas kolejna zmiana trenera, filozofii gry itp. Nie nasz trener nie nasz problem :)
To chyba w walce o mistrza zostaje 3 drużyny. :) |
Ludzie chyba se jaja robicie. Ten Wojciechowski to musi być niezły świr, Kaczmarek miał dobre wyniki w lidze i zdarzył mu się jeden remis i wyjazd. Ja na miejscu tamtych piłkarzy bym stamtąd uciekał czym prędzej bo Pogoń Szczecin też upadła przez właściciela.
|
Chodzą słuchy, że Kaczmarek ustawił zespół defensywnie żeby grać na remis i powiedział o tym po meczu Wojciechowskiemu. Ciekawe ile w tym prawdy.
|
Cytat:
A jeżeli chodzi o Wojciechowskiego, idiota to za mało powiedziane... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wydaje mi się, że jeżeli za tydzień komuś uda wygrać się mecz na Łazienkowskiej to dostanie kopa dzięki któremu nie da sobie wydrzeć mistrza już do końca. Skomplikowana sytuacja w tabeli sprawia jednak, że wszelkie takie przewidywania można o dupę rozbić. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Teraz tak sobie myśle i Bobo Kaczmarek jest związane z Lechią itd. Kto wie czy specjalnie nie "puścił" meczu żeby Lechia miała jakieś tam większe szanse i dlatego go wyrzucili. Wiadomo że to troche naciągane ale coś na rzeczy może być.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie i panie, nareszcie mamy godnego następcę A. Ptaka! :D Do tej pory miałem jeszcze wątpliwości, ale ta decyzja rozwiała moje wątpliwości.
|
Czy ktoś ogląda powtórkę Górnik - Polonia??
Komentatorzy mówią po śląsku....ale ubaw o ja Cię nie pi...Strąk się obalił, :) Szczot robi wciepe :) |
Mysle ze Polonia zeszla z mistrzowskiej drogi, i to bardziej ze wzgledu na zamieszanie w klubie niz przez remis z Lechią. Moim typem jest Legia, ze wzgledu na terminarz, nas i Lecha stawiam na równi w walce o mistrza
|
Franek chyba jakas kontuzja. Musial opuscic boisko w 11 minucie
|
A ja, jak przewidywałem już zimą uważam, że o mistrza zawalczymy my i Legia. My gramy nieźle, tylko skuteczności brak, Legia gra piach, ale zawsze im Chinyama coś wciśnie. Za to Lech, poza fuksem w końcówkach, za bardzo atutów nie posiada. Mamy 2 punkty straty do warszawiaków, ale za to mecz z nimi u siebie i generalnie lepszy kalendzarz (oni jeszcze mają Lecha, Śląsk, GKS chyba). A Lechowi to już się w ogóle szykuje masakra. Legia, Polonia, Śląsk, a jeśli mimo to będą walczyć do ostatniej kolejki, to czuję że icki im tradycyjnie zrobią przyjacielskie kuku :).
Jak dla mnie obecnie szanse: Wisła, Legia - 35%, Lech - 25%, Polonia - 4% i taki symboliczny raczej procencik dla Bełchatowa, w końcu teoretycznie szanse mają :) |
Cytat:
Cytat z wiary lecha;d;d Wydaje mi sie ze nawet kibice Lecha traca juz wiare;) |
Załóżmy wygraną Wisły z Górnikiem... Mamy trzy warianty meczu Legia - Lech:
1) Legia wygrywa 1. Legia 53 2. Wisła 51 3. Lech 49 2) remis 1. Legia 51 2. Wisła 51 3. Lech 50 3) Lech wygrywa 1. Lech 52 2. Wisła 51 3. Legia 50 Mecze wielkiej trójcy: 26 Legia-ŁKS Lech-Ruch Piast-Wisła 27 Wisła-Legia Śląsk-Lech 28 Legia-Bytom Lech-Lechia ŁKS-Wisła 29 Śląsk-Legia PoloniaW-Lech Lechia-Wisła 30 Legia-Ruch Wisła-Śląsk Lech-Cracovia (dom/wyjazd, pozycje rywali w tabeli) Legia D 8 9 10 - trudno, żeby coś stracili W 3 6 - trudne wyjazdy Wisła D 1 6 W 8 13 14 Lech D 9 14 15 - powinni wygrać W 4 6 - trudne wyjazdy Najlepszy wydaje się wariant drugi. W wariancie trzecim znów musielibyśmy wyczekiwać potknięć Lecha... |
Cytat:
To raczej jest normalne po przegranej/remisie drużyny z aspiracjami do MP Cytat:
wg mnie (dom+wyjazd) LW 9+1 WK 6+4 LP 9+1 więc wcale nie takie tralalala bo może być kwestia jednego punktu albo nawet bezpośrednich meczy |
Dla tych którzy uważają, że Legia gra totalną kichę, radzę zwrócić uwagę na tabelę. Najwięcej punktów, najwięcej zdobytych bramek, najmniej straconych bramek. Do tego aktualny lider klasyfikacji strzelców.A to wszystko grając wszystkie mecze na wyjeździe. Trudno tu o przypadek.
|
W sumie masz rację. Wygląda jakby grali najmniejszym nakładem sił.
Aż się zastanawiam co by było jakby Legia grała dla kibiców i przy dopingu na Ł3. Najbardziej zasługują na MP. |
A mi sie wydaje, że o mistrzostwie rozstrzygnie nie tylko mecz Legia- Lech jak trąbili w Szybkiej Piłce, ale także konfrontacja między Wisłą a Legią, i ten mecz moze byc decydujący
|
serdecznie witam wszystkich po banie, którego ktoś mi wlepił oczywiście całkowicie niewinnie :D
ale do rzeczy: Cytat:
A ponieważ naszym też to zaczyna wychodzić (dzięki temu jutro miło w pracy będzie :)) to dosyć optymistycznie w przyszłość patrzyć można. Jak dla mnie to bardzo ważny będzie mecz z Górnikiem u nas. Trąbią pismaki wszem i wobec, że Kasper Wisełkę zna i na Reymonta o niespodziankę się postara. Oczywiście łomot dostaną, (ale i tak nie spadną , bo lubię ich :)) i wróci stan normalny: przed Wisełką wszędzie gacie pełne, jak i na początku tak teraz i zawsze. Bo Kasper to jedyny, co może o magii roić, jemu nie wyjdzie to psychoza w drugą stronę zadziała. Będzie dobrze . |
każdy mówi o czterech drużynach, które powalczą o mistrzostwo. Ja bym się śmiał, gdyby wszystkich pogodził...GKS Bełchatów, który wcale źle nie gra. W cieniu wszystkich, zdobywają punkciki i trzymają sie dość niebezpiecznie czołówki. A zobaczcie, że oni wcale trudnego terminarza nie mają:
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Polonia Bytom Polonia Warszawa - GKS Bełchatów Cracovia Kraków - GKS Bełchatów GKS Bełchatów - Arka Gdynia Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów z czołówki to została im tylko Polonia, któa ma kłopoty sama ze sobą. Są w stanie z nią wygrać. Dwumecze z Legią, Lechem i Wisłą mają już za sobą (a jak wiadomo, kluby z czołówki będą tracić pkt w takich meczach jak Legia-Lech czy Wisła-Legia). Ruch powinni ograć, bo Ci grają kichę. To samo Arka i Cracovia. Na koniec zostanie im Jaga, gdzie też mogą powalczyć. Teoria niewyobrażalna, ale jak dla mnie bardzo realna. Jedyny minus dla nich to to, że tylko 2 mecze grają u siebie, a aż 4 na wyjeździe. Gdyby było odwrotnie, to wg mnie byli by z dużymi szansami na mistrzostwo. |
Cytat:
|
Zauważ że Bełchatów ma niekorzystny bilans z czołowa trójką.
Ma ktoś może tabele wiosenną? |
Cytat:
z Lechem wygrał 3-2 i przegrał 3-2. Wyrównany z Wisłą przegrał (nie pamiętam ile?) i zremisował 0-0. Niekorzystny co do bez grania pod presją. Moim zdaniem gorzej grać bez dopingu i słyszeć z trybun szydercze okrzyki pod swoim adresem (a zdarzają się takie osoby na trybunach co komentują tak cały mecz) zamiast chóralnych śpiewów. |
Cytat:
Pełna tabela: http://www2.90minut.pl/stats.php?id=3782 Wpisujesz 2009-01-01 w pierwszym polu i klikasz tabela wg dat. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl