Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

South 08.02.2009 23:18

dobra głupie pytanie ale dzisiaj jak codzien mam problem z myśleniem, jak będzie z angielskiego zachować zimna krew ?

nowy_piotrek 08.02.2009 23:22

to remain cool (calm) albo to keep a cool head bym powiedzial

dymek_nhs 08.02.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 670858)
dobra głupie pytanie ale dzisiaj jak codzien mam problem z myśleniem, jak będzie z angielskiego zachować zimna krew ?

Keep cool to raczej będzie to

MatMario 09.02.2009 01:29

stay cool :)

Tumn_TSW 09.02.2009 08:44

Jak nazywał sie odc. Świata Według Kiepskich, ten w którym Ferdek siedział i miał na sobie szal Śląska i czapeczke Wisły ;p?

Goomis 09.02.2009 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 670858)
dobra głupie pytanie ale dzisiaj jak codzien mam problem z myśleniem, jak będzie z angielskiego zachować zimna krew ?


Najbardziej adekwatny <idiom> to chyba "keep (one's) head", ale z tłumaczeniami związków frazeologicznych to bywa różnie. To co Anglik chwyci w lot mieszkaniec Południowej Karolajny już niekoniecznie.


Pozdrawiam,
LJ

buldus 09.02.2009 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tumn_TSW (Post 670983)
Jak nazywał sie odc. Świata Według Kiepskich, ten w którym Ferdek siedział i miał na sobie szal Śląska i czapeczke Wisły ;p?

Doktor Śledzik i mister Zgredzik

nero 09.02.2009 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 670661)
Ostatecznośc ostateczności.
Dochodów nie sprawdzają, rate płacisz co tydzien chyba co piatek.

brales tam kredyt ? wypelniam wniosek i potem dzownia do mnie? pytaja o cos?

Proud 09.02.2009 11:33

jest może w Krk jakiś sklep ze sprzętem do tenisa stołowego??

Kibicka 09.02.2009 11:54

Wiecie może w jakich godzinach otwarte jest lodowisko przy hali Targowej?

maTyS. 09.02.2009 11:57

orientuje się ktoś gdzie w Krakowie jest jakaś dobra szkoła w której można się uczyć na kierunku "masaż" ?

jakie warunki,gdzie,ile się płaci,byłbym wdzięczny za info.

uher 09.02.2009 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 670652)
pozyczka w Providencie

tak? nie?

jakies plusy? minusy?

sprawdzaja dochody?

P.S. Ze duze oprocentowanie to wiem.

Są miliony innych sposobów na pożyczkę.. bez sprawdzania dochodów. Wybrałeś najgorszy.

szprotson 09.02.2009 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 671024)
jest może w Krk jakiś sklep ze sprzętem do tenisa stołowego??

decathlon sprawdzał ?

nero 09.02.2009 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 671055)
Są miliony innych sposobów na pożyczkę.. bez sprawdzania dochodów. Wybrałeś najgorszy.

umowa na zlecenie, pierwszy miesiac.
potrzebuje 5000 zl
gdzie sie udac ?

AniaD303 09.02.2009 15:12

Gdzie w Krakowie można wypożyczyć snowboard na ponad tydzień?

qbbba 09.02.2009 15:31

MA ktos jakas wiedze na temat instytucji w panstwie kapitalistycznym lub jakies "pomoce" jesli chodzi o owy temat...?

koszulki 09.02.2009 16:39

Koszulki - potrzebuje Waszej opinii
 
Witam

Mogę liczyć na Waszą pomoc? Prowadzę badania marketingowe - wkrótce mamy zamiar wprowadzić na rynek koszulki dla kibiców z całej Polski w tym m.in Wisły.

Potrzebuję tylko krótkiej opinii i odpowiedzi na kilka prostych pytań.. To wszystko - raptem 3 minutki, które naprawdę mogą nam pomóc.

1. Wzory koszulek jeszcze nie są gotowe, ale ma to być coś na wzór wlepek kibicowskich, które znajdują się poniżej w linkach. Oczywiście są to wlepki różnych drużyn, ale chodzi nam o ogólną opinie tych wzorów, bo niektóre z nich (podobne) pojawią się także na koszulkach Wisły...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4537f728d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fd5c01667.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c8ddbae04.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...21ef3a461.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d2d86867b.html

- Czy gdyby takie koszulki pojawiły się na rynku, zainteresowałyby Was?
- Jeśli tak - to który ze wzorów podoba się Wam najbardziej?

2. I ostatnie pytanie to cena - chcemy sprzedawać koszulki z kolorowymi nadrukami uzyskanymi metodą sitodruku - nie do zdarcia. Jakość koszulek bardzo dobra o gramaturze 190 g/m2
Cena, jaką my proponujemy to 34,99 zl z kosztem przesyłki włącznie. To - w porównaniu z tymi sprzedawanymi na allegro - jest o 10 zl taniej.

- Czy za taką koszulkę zapłacilibyście takie pieniądze?
- Jeśli nie - to jaką kwotę bylibyście gotowi wyłożyć za taką koszulkę?

Naprawdę dziękuje za uwagę i jakąkolwiek pomoc. Proszę o szczere odpowiedzi...

Pozdrawiam

Proud 09.02.2009 16:48

wbij na forum Górnika...a nie Wisły..

tu raczej nikt Ci nie odpowie bo nikt nie jest zainteresowany koszulkami Górnika...

koszulki 09.02.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 671164)
wbij na forum Górnika...a nie Wisły..

tu raczej nikt Ci nie odpowie bo nikt nie jest zainteresowany koszulkami Górnika...


Sorki mój błąd :) ... dzięki za zwrócenie uwagi ... to mają być oczywiście także koszulki Wisły i zaznaczam, że nie zamierzam kopiować tych wlepek tylko pokazać jakby to mniej wiecej wyglądało i czy by się Wam podobało ... Pozdro

WSB 09.02.2009 17:00

I co byś zrobił z zarobioną na nich kasą? Bo zapewne nie przekazał na cele kibicowskie. Panu już dziękujemy.

qazwsx123 09.02.2009 17:25

Jak będę chciał taką koszulkę to sobie samemu zrobię

UW&I 09.02.2009 17:38

Jak sam sobie zrobisz projekt i kase przeznaczysz na cele kibicowskie to proszę bardzo. A jak kolega chce sobie na nas zarobić to grzecznie: wyp....

Nitrox 09.02.2009 18:52

Znacie może rozkład busów do chrzanowa przez krzeszowice ?? ??

Proud 09.02.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 671069)
decathlon sprawdzał ?


nie...ale mi chodzi o dość duży asortyment...kleje, deski, gumy, płyny do czyszczenia itp...

musze troche rakietke "odnowić"

w decathlonie to chyba całe rakietki tylko są...a ja mam sklejke i potrzebuje tylko jedną gume i klej...

Zola 09.02.2009 19:07

Co to za firma (chyba ubran tylko) ,ktora naszywa na "skorzanym" kwardracie litery "VT"?

DYRU 09.02.2009 19:30

poleci ktos dobrą nawigację do auta do ok 1000 zł?? chodzi głównie o Polskę, Słowację, Czechy, Węgry, Słowenię, Chorwację.

jurukuru 09.02.2009 19:33

Siemanko, napotkał się ktoś z was w internecie z fotkami panoramy naszego stadionu ?

emsi 09.02.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koszulki (Post 671158)
Witam

Mogę liczyć na Waszą pomoc? Prowadzę badania marketingowe - wkrótce mamy zamiar wprowadzić na rynek koszulki dla kibiców z całej Polski w tym m.in Wisły.

Potrzebuję tylko krótkiej opinii i odpowiedzi na kilka prostych pytań.. To wszystko - raptem 3 minutki, które naprawdę mogą nam pomóc.

1. Wzory koszulek jeszcze nie są gotowe, ale ma to być coś na wzór wlepek kibicowskich, które znajdują się poniżej w linkach. Oczywiście są to wlepki różnych drużyn, ale chodzi nam o ogólną opinie tych wzorów, bo niektóre z nich (podobne) pojawią się także na koszulkach Wisły...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4537f728d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fd5c01667.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c8ddbae04.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...21ef3a461.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d2d86867b.html

- Czy gdyby takie koszulki pojawiły się na rynku, zainteresowałyby Was?
- Jeśli tak - to który ze wzorów podoba się Wam najbardziej?

2. I ostatnie pytanie to cena - chcemy sprzedawać koszulki z kolorowymi nadrukami uzyskanymi metodą sitodruku - nie do zdarcia. Jakość koszulek bardzo dobra o gramaturze 190 g/m2
Cena, jaką my proponujemy to 34,99 zl z kosztem przesyłki włącznie. To - w porównaniu z tymi sprzedawanymi na allegro - jest o 10 zl taniej.

- Czy za taką koszulkę zapłacilibyście takie pieniądze?
- Jeśli nie - to jaką kwotę bylibyście gotowi wyłożyć za taką koszulkę?

Naprawdę dziękuje za uwagę i jakąkolwiek pomoc. Proszę o szczere odpowiedzi...

Pozdrawiam

Pytałeś się o pozwolenie wykorzystania wzoru?? Bo jakoś tak się składa, że jeden z nich należy do mnie a prawa do niego jak i do wszystkich vlepek ma SKWK/ Ultra Wisła więc jak sobie to wyobrażasz??

Wiesz, że to zwykła kradzież??

Pytanie kolejne dostałeś pozwolenie od klubu Wisła na wykorzystywanie herbu w celach zarobkowych??

A tak w ogóle to z jakiej opcji kibicowskiej jesteś, bo ciekawy jestem kto w tak ordynarny sposób próbuje sobie przerobić trochę floty??

TSW Fanatyk 09.02.2009 20:02

Czy spożywanie gainera ma jakieś skutki uboczne?

WzT 09.02.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 671278)
Czy spożywanie gainera ma jakieś skutki uboczne?

Wpisz sobie to hasło w googlach, naprawdę otrzymasz o wiele więcej informacji niż tutaj możemy Ci wypisać.

Nitrox 09.02.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 671242)
Znacie może rozkład busów do chrzanowa przez krzeszowice ?? ??


PODBIJAM...

Kocur 10.02.2009 00:10

Jest gdzieś może w sieci jakaś tabela czy coś z odległościami na całym świecie?
Np. ile jest z Krakowa do Rio w prostej linii itp.


EDIT: Dzięki !!!

Kolumbus 10.02.2009 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 671463)
Jest gdzieś może w sieci jakaś tabela czy coś z odległościami na całym świecie?
Np. ile jest z Krakowa do Rio w prostej linii itp.

np to: http://www.infoplease.com/atlas/calculate-distance.html


Edit: LUZ

Zola 10.02.2009 09:00

do usunięcia

SZYMEK_TSW 10.02.2009 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 671512)
Co trzeba zrobic zeby zmienic obraz na .jpg lub .gif? Bo w Allegro jak chce wstawic foto to mam problem zawsze z tym... (a jestem zielony w te klocki:))

Musisz uzyć nawet najprostszego programu graficznego, np. painta i wybierasz opcje "zapisz jako" a potem na liście szukasz formatu który ci odpowida.

TSW Fanatyk 10.02.2009 10:44

czy na wislaportal.pl jak wchodzicie wykrywa Wam wirusa?

igortsw 10.02.2009 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 671551)
czy na wislaportal.pl jak wchodzicie wykrywa Wam wirusa?

Mi nie.

10 znaków.

Wizard 10.02.2009 11:54

Potwierdzam, wykrywa wirusa na wislaportal.pl. Konkretnie HEUR:Trojan.Script.Iframer.
Antywir - Kaspersky.

jurukuru 10.02.2009 13:08

Cześć, powiedźcie mi w którym roku weszły symbole : wierność i opętani (flagi, szale) w życie? i które było pierwsze

WILU TS 10.02.2009 13:09

Witam,potrzebuje wziąć kredyt na 2000zł na uczelnie,termin spłaty okolo max 10miesiecy jak nie mniej,i tu pytanie gdzie takowy wziąć ? nie zarabiam na bieżąco,więc potwierdzenie zarobków odpada.
Dużo dobrego słyszałem o tzw.kredycie studenckim-podobno nie naliczane są odsetki? proszę o pomoc


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl