![]() |
SPRZEDAM
szaliki Unii, Wisły, Lechii (cena startowa 50 zł za szalik, poza szalikiem Mafia - 200 zł) wlepki Unii i Wisły (0,5 zł za sztukę, sprzedaję tylko w pakietach jak na zdjęciach) kontakt [email protected] wszystkie zdjęcia: http://imgur.com/a/LV9uX http://imgur.com/iEnZ5tY.jpg http://imgur.com/9jx9HAw.jpg http://imgur.com/jL04I5b.jpg http://imgur.com/5jlcLSf.jpg http://imgur.com/fOCin8O.jpg http://imgur.com/ZUTMBWY.jpg http://imgur.com/GI36Dzu.jpg http://imgur.com/ozHiEAS.jpg http://imgur.com/2UyCdrb.jpg |
SPODNIE DRESOWE EMPORIO ARMANI EA7
http://allegro.pl/show_item.php?item=6148373053 |
1 Załącznik(ów)
VLEPKI ULTRASOMANII
30 SZT 6 WZORÓW PO 5 SZTUK CENA 5 ZŁ WYSYŁKA 5 ZŁ https://www.facebook.com/ultrasomania <------ WEJDŹ SPRAWDŹ NASZ FANPAGE http://www.wislakrakow.com/forum/att...1&d=1462053628 KUPIĆ MOŻNA NA : [email protected] https://www.facebook.com/ultrasomania PRV |
|
Sprzedam szalik cegiełkę-Wielka Wisła/Derby 2015.Szalik jest nowy,nieużywany bo mam drugi taki sam.Cena 15zł. Odbiór na Prądniku Białym lub prze meczem w piątek.
|
Kupie Vlepki Pisac Na PW
|
Kupie Smyczki i VLepki pisac pw
|
|
Sprzedam 2 oryginalne koszulki reprezentacji Chorwacji marki Nike, modele dedykowane na EURO 2016. Posiadam koszulki w rozmiarze S i M. Cena: 109zł za sztukę, odbiór osobisty w Krakowie lub wysyłka za pobraniem.
http://img16.staticclassifieds.com/i...i-m-krakow.jpg http://img16.staticclassifieds.com/i...-m-ubrania.jpg |
Vlepki, szaliki, smyczki i inne.. dostępne na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=4164138
Wiele unikatów! M.in.: http://i.imgur.com/HsDbfpW.jpg http://i.imgur.com/NpZ0xt1.jpg http://i.imgur.com/c2946Pk.jpg |
Kupię biografię Kuby Błaszczykowskiego lub wymienię za książkę "Wisła Kraków. Sen o potędze". Zainteresowani priv
|
Kupię szalik Fanatycy z Gaju Śląska Wrocław, dobrze zapłace, tylko PW !
|
sprzedam szaliki Lechii Gdańsk i Wisła & Śląsk
1 Załącznik(ów)
sprzedam szalik pasiak Lechii Gdańsk i pasiak Wisła & Śląśk. zainteresowani pw.
mam również inne szaliki i koszulki piłkarskie. |
Nieaktualne
|
Sprzedam NIKON D7000 + 18-105 mm f/3.5-5.6 G VR + torba + statyw + filtry + książki
|
Do usunięcia
|
SMARTFON GOCLEVER INSIGNIA 500
http://allegro.pl/show_item.php?item=6415424680 http://s2.ifotos.pl/img/1png_apanerr.png |
Witam,odkupie po meczu do kolekcji bilet Wisła Kraków - Ruch Chorzów,chętni pisać na priv
|
Cytat:
|
[K] Ziny
Kupie Ziny kibicowskie, Polskie,zagraniczne,Klubowe..
PS: Jeśli chodzi o TMK, zgłaszac sie tylko z numerem 0. |
Kupię szal Widzewa pisać PW !!
|
Nazbierało mi się trochę ciekawych rzeczy do sprzedania:
Bony wycieczkowe do Itaki, wybierasz wycieczkę i płacisz za pomocą bona o wartości: -4000 za 3700 -7000 za 6500 Rodzinny weekend w COS w Cetniewie, 3 dni, pełne wyżywienie, pokój 3os z dostawką, 500 zł na Spa, rowery, tenis za 1400 zł. Bony do Decathlona, 1000 zł za 800 zł 300 zł za 250 zł |
Sprzedam bilet Wisly z wyjazdów
|
Sprzedam bilety z meczów u siebie Wisły od 2006 do teraz ponad 100 biletów
|
Do sprzedania oferty na priv szalik Wisła Tottenham. 2008 rok
Tablet Galaxy tab 4 używany do pierwszego rozładowania Baterii w foli sprzedam |
Sprzedam sztywny widelec PRO XCR MTB. Wysokość: 470 mm.
Materiał: carbon UD. Rura sterowa: carbon. Średnica: 1-1/8". Tylko do hamulców tarczowych Post Mount(max.160mm). Masa: ~653g. |
Chcę kupić perfum-tester. Na forum jakiś czas temu był chłopak, który się zajmował sprzedażą.
Wiecie kto to, albo sami macie dojścia do testerów? |
Cytat:
M.iin. www.dolce.pl i www.e-glamour.pl |
Sprzedam kilkanacie plyt cd z muzyka:
http://allegro.pl/mielzky-miejski-pa...567428452.html http://allegro.pl/andru-donalds-best...575603799.html http://allegro.pl/andru-donalds-snow...575615598.html http://allegro.pl/serial-gracze-i6575623270.html http://allegro.pl/grubson-cos-wiecej...575635968.html http://allegro.pl/jwp-sequel-i6575637011.html http://allegro.pl/miuosh-onar-nowe-s...575638199.html http://allegro.pl/vienio-etos-2-i6575639372.html http://allegro.pl/smolik-kev-fox-i6575640753.html http://allegro.pl/andru-donalds-mish...567390211.html http://allegro.pl/sobota-sobota-i6567427244.html http://allegro.pl/diox-nowy-testament-i6567413496.html http://allegro.pl/carla-bruni-al-oli...567405739.html http://allegro.pl/andru-donalds-trub...567404183.html |
|
Zapraszam do nowo powstalej grupy na FB kupno/sprzedaz/wymiana seriali:
https://www.facebook.com/groups/1092405814189961/ |
|
Sprzedam
Sprzedam Bluze Wisly Wiernosc , Szalik Wielka Wisla debry 2015 , Kominiarke Wisly Wiecej Info na Pw
|
kurtawka preety green rozmiar M
100 zł |
Sprzedam Bluze Wisly Wiernosc , Szalik Wielka Wisla debry 2015 , Kominiarke Wisly Wiecej Info na Pw
|
Koszulki i bluzy patriotyczne SEMPER obniżki grudniowe do 50% www.semperpatria.pl
http://www.semperpatria.pl/352-large...ze-wykleci.jpg http://www.semperpatria.pl/343-large...-f-s-black.jpg http://www.semperpatria.pl/337-large...nski-white.jpg |
Zdjęcia dopasowane do 17'' :P
Cena - do negocjacji. Buty stówkę, narty stówkę, kijki gratis. Narty Blizzard 167 cm Buty Lange 30.5 rozmiar Kijki 125 cm http://i68.tinypic.com/qpnkb8.jpg http://i64.tinypic.com/29wjy0y.jpg http://i68.tinypic.com/2evuln5.jpg http://i67.tinypic.com/20k2g5c.jpg http://i66.tinypic.com/21l8rxf.jpg http://i64.tinypic.com/m8l2t3.jpg http://i66.tinypic.com/qrxk61.jpg |
Dawno mnie nie było. Zycie.
Ale teraz mam prośbę do wiślackiej braci. Lokal w Warszawie prowadzony między innymi przez Wiślaczkę potrzebuje wsparcia. Przychylny Kibicom :) Bardzo proszę o głosowanie na Hoppiness Beer and Food : https://kilkaslowopiwie.com/glosowan...mapy-warszawy/ Dziękuję! Z wiślackim pozdrowieniem! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl