Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

dasa 13.10.2013 16:16

może ogrywanie zawodników danie sygnału(pokaż sie) młodzieży bo kiedy gdy gramy o punkty!!! a jeżeli wygrają to ci młodzi uwierza w siebie(chociaż trochę) tak mi się wydaje

c. 13.10.2013 17:10

Bramka Sarkiego z Wolfsburgiem..
http://www.youtube.com/watch?v=azn4Lj-PfU8

Dariook 13.10.2013 17:23

Ta stronka weszlo.com to pospolite ....y. Ale ich dupa piecze...zapierdala kompleksem Wisły na kilometr.

Banda oszolomow miała niestety rację, race są zagrożeniem dla człowieka. Wypaliły im mózgi do tego stopnia,że zostały tylko .......one zgliszcza.

Elefant 13.10.2013 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1335388)
Ba nawet mam kłopot w tym aby określić po co organizowane są takie mecze

Po to by spędzić miłe popołudnie na R22. :)
Nawet doping był całkiem, całkiem ;) momentami.
Po to by zobaczyć irytacje szkopa tnącego Donalda od tyłu.
Po to by zobaczyć dwie urodziwe bramki dla Wisły.

Po to by zagrali przeciwko zespołowi złożonemu z zawodników piłki nożnej a nie z zawodników piłkarzopodobnych.

W pierwszej połowie nas zdominowali, w drugiej lepiej.
Parę akcji naprawdę fajnych, widać było trochę więcej zgrania.
Fryc - dużo pracy przed nim, ale ten wyrzut z autu :shock::hura:

Ten artykuł z Weszlo to rzeczywiście już lekkie przegięcie. Widać strasznie boli...

Pablo84 13.10.2013 17:53

Czemu ?Napisali jak jest, aczkolwiek nie zgadzam się, z "akcją życia Donalda"

c. 13.10.2013 18:18

Juz wykasowali "rezerwy Wolfsburga " z tytulu newsa :D
7 graczy ktorzy wystapili przeciwko Wisle gralo w ostatniej kolejce Bundesligi, ale wedlug weszlo to są rezerwy :D
Szkoda ze nie napisali o oslabieniach Wisly (Brozek, Chrapek i Stjepanovic), sam Brozek to 90% sily napadu Wisly
ale trzeba im oddac, ze przyznali sie do klamstwa i po 30 min wykasowali "rezerwy" :lol:

"Akcja Sarkiego" :rotfl: raczej strzal, a nie akcja,
a konto prowadzi jakis znajomek Donalda a nie Donald (mecz na Reymonta a ten ktos umieszcza na fejsie sklad, a lokalizacja to .. Francja., czyli wystarcza mu 3 minuty zeby przeniesc sie z Francji do Krakowa)
Gafa za gafą, co jest czeste u weszlo

woocashx 13.10.2013 18:18

Wiecie co jest najlepsze? :D W pierwotnej wersji w tytule weszlaki pisały w tytule "Rezerwy Wolfsburga wraca na tarczy po akcjach życia Guerriera i Sarkiego". Najwyraźniej po fali krytyki w komentarzach zmienili na "Wolfsburg wraca na tarczy po akcjach życia Guerriera i Sarkiego"

Jedno wielkie LOL :D

A propos meczu, zawsze twierdziłem, że Sarki to gość o największych umiejętnościach w Wiśle, tylko o dość miękkim charakterze (potrzebuję bardziej marchewki niż kija).

syryls 13.10.2013 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1335406)
Jeśli przeciwnik gra pressingiem, gubimy się, gdyż brakuje pewności siebie.
Miśkiewicz rozegrał ogólnie dobre zawody, aczkolwiek mam wrażenie, że za bardzo przyspawany jest do bramki.

- Chyba raczej umiejętności
- Wiąże się to z tym że nie potrafi grać nogami

Karherop 13.10.2013 18:39

A kto wam każe czytać weszło skoro wg Was są tak zakompleksieni ? na forum cracovii tez czytacie aby sie pow....iać ?

Bardzo fajny meczyk nie licząć 1 połowy . Choć wiadomo jakie założenia ma Smuda i jaki jest jego główny cel - nie stracić bramki . Jak już wybada przeciwnika idzie na całość .

moje refleksje po meczu :
1) nie istniejemy bez defensywnego pomocnika - już lepiej aby był nim Nalepa niż nikt. Zresztą Michał się ogarnął ze swoją grą .
2) Burliga się nie nadaje na stopera
3) Małecki wraz z Donaldem muszą pobierać dodatkowe lekcje nt co to jest spalony . Jak w takim wieku nie można mieć o tym pojęcia... Sarki widać że jakby by nie był rozumie czym to jest , ale w/w dwójka nie ma o tym bladego pojęcia.
4) Nie mamy poza Brożkiem napastnika . Niestety ale Kamiński mnie zupełnie rozczarował , nie widzę w nim potencjału na dobrego napastnika .
5) słynne wyrzuty z auto Fryca nie były bajkami :D

Ogryzek 13.10.2013 18:48

Ważne że wygraliśmy ten mecz. Dobry PR to też dla nas kapitał (potencjalni reklamodawcy) co jak widać boli śmieci z weszło (śmiecie bo nie mają za grosz obiektywizmu). Wiadomo że mamy olbrzymie braki na pozycji defensywnego pomocnika i to było widać w pierwszej połowie. Ale ogólnie nie było źle. Może jednak Nalepa wypali?
Sarki i Donald pokazali swoją szybkość. Zwłaszcza Sarki chciał coś dzisiaj udowodnić że nie jest tak słaby żeby się go pozbywali z ligi belgijskiej. Szkoda że w naszej kopanej lidze nie zawsze gra z takim zębem.

W Bydgoszczy oczekuje od Sarkiego co najmniej takiego zaangażowania jak dzisiaj:)

El'kabat 13.10.2013 18:50

Najważniejsze,że wynik i gole takiej urody chłopakom znacznie morale podniosą. W kontekście meczu z Zawiszą może w końcu zgarniemy 3 pkt na wyjeździe...

Co do meczu-jak to u nas.
Dwie kompletnie inne połowy. W pierwszej strasznie nas cisnęli,głównie przez Diego i tego obrońcę 2 metrowego co wjeźdzał nam prawię do pola karnego. Do tego bez DP grać się po prostu nie da.
W drugiej połówcę zeszły te dwa asy Niemców,wszedł Nalepa i od razu widać było jak bardzo potrzebny jest jakikolwiek defensywny pomocnik w zespole(nawet pokroju Nalepy).

Wynik cieszy,zawsze fakt bycia niepokonanym siedzi gdzieś w głowie piłkarzy :)

Valandil 13.10.2013 18:50

Ten Fryc to jest prze uj, jak zobaczyłem jedną z jego wrzut to myślałem, że mam problemy ze wzrokiem.

dynek.pl 13.10.2013 18:57

Fajnie, ze udało się wygrać z renomowanym rywalem bo to buduje morale zespołu.
Warto było przyjść na stadion choćby dla samej bramki Sarkiego choć do przerwy gdy grał Diego, a u nas z przodu Kamiński to na boisku nie istnieliśmy. Za to przed ostatnie minuty z ciekawej strony pokazał się Kuczak i tylko można żałować, że nie zmienił wcześniej Małeckiego, który odstawiał kompletną fuszerkę jakby fakt, że nie ma wolnej niedzieli był dla niego karą.

Organizacja tego meczu to dno. Brak sprzedaży internetowej spowodował konieczność stania prawie 30 minut po bilet, a potem mimo, że mecz rozgrywany w porze obiadowej i przy pogodzie piknikowej to nawet nie można było kupić kiełbasy. Zostały tylko zapiekanki, na które trzeba było czekać podobno 20 minut bo maszyn słabo grzała. Nie wiem jak oni chcą przyciągać nowych ludzi jak nie potrafią zapewnić przyzwoitych usług dla 5 tyś. ludzi na stadionie.

KOMINEK 13.10.2013 19:23

Druga połowa napawa wielkim optymizmem. Jak dal mnie Sarki faktycznie grał znacznie lepiej niz w lidze. W...jące były faule Niemców i co by nie mówić takie zwycięstwo daje znowu kopa do jeszcze cięższej pracy i wiarę w sens tego co się robi

fanfan 13.10.2013 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1335415)
Niestety ale Kamiński mnie zupełnie rozczarował , nie widzę w nim potencjału na dobrego napastnika .

Wg mnie Kamiński niewiele mógł pokazać w pierwszej połowie gdzie Wisła broniła się tylko i wybijała na oślep , odpuszczając w środku pola przeciwnikom i nie potrafiąc wymienić kilku celnych podań .

pzkwr 13.10.2013 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1335421)
Zostały tylko zapiekanki, na które trzeba było czekać podobno 20 minut bo maszyn słabo grzała. Nie wiem jak oni chcą przyciągać nowych ludzi jak nie potrafią zapewnić przyzwoitych usług dla 5 tyś. ludzi na stadionie.

Masz szczęście, że słabo grzała bo to syf nieziemski,resztą jak cały catering. Zróbmy coś z tym, bo to wstyd, żeby taki klub karmił kibiców odpadkami. Jak był protest, to o ile się nie mylę, jednym z postulatów była poprawa cateringu. No i co?
Zróbmy zrzutę na taką zapiekankę i wyślijmy ją Bednarzowi, może jak zje, to co się zmieni. Oczywiście, o ile przejdzie mu przez gardło.

mitmichael 13.10.2013 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valandil (Post 1335420)
Ten Fryc to jest prze uj, jak zobaczyłem jedną z jego wrzut to myślałem, że mam problemy ze wzrokiem.

To widac mało widziałes wpisz sobie na youtube Rory Delap to chyba był pilkarz, na ktorego Fryc patrzył i na ktorym sie wzorował bo to własnie pilkarz, ktory słynie z asyst po wyrzuceniu pilki z autu - wyrzucał z taka siła jak normalnie sie wykonuje rzuty rożne. Jezeli sie jeszcze troche w grze podszkoli bedziemy mieli z Niego duzo pozytku. Bardzo cieszy kolejna wygrana mimo, ze to sparing. Tak jak zagralismy dzisiaj w 2 połowie tak powinnismy grac zawsze - o pierwszej polowie lepiej zapomniec i to jeszcze gralismy bez Brozia. Najwyzszy czas wygrac w lidze na wyjeździe

dynek.pl 13.10.2013 21:20

Sarki z "dropsa" -> http://www.youtube.com/watch?v=ivAIQ...ature=youtu.be

AYALA 13.10.2013 21:31

oby tylko Sarkiego i Guerriera nam Wolfsburg w ramach współpracy nie podebrał

PhantomRanger 13.10.2013 22:28

Mecz był potrzebny po to, aby sprawdzić innych zawodników. Mnie bardziej zaciekawiły te reklamy VW na stadionie i samochody przed głównym wejściem. Czyżby jednak mimo wcześniejszych negocjacji zakończonych fiaskiem ponownie było coś na rzeczy? Czy może tylko VW współfinansował przyjazd ich ekipy tutaj?.

El'kabat 13.10.2013 22:28

Sarki,Guerrier za Gustavo,Perisicia i jesteśmy kwita.

canarinhos 13.10.2013 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1335444)
Mecz był potrzebny po to, aby sprawdzić innych zawodników. Mnie bardziej zaciekawiły te reklamy VW na stadionie i samochody przed głównym wejściem. Czyżby jednak mimo wcześniejszych negocjacji zakończonych fiaskiem ponownie było coś na rzeczy? Czy może tylko VW współfinansował przyjazd ich ekipy tutaj?.

Ten jeden mecz finansował Volkswagen.

Dariook 13.10.2013 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1335444)
Mecz był potrzebny po to, aby sprawdzić innych zawodników. Mnie bardziej zaciekawiły te reklamy VW na stadionie i samochody przed głównym wejściem. Czyżby jednak mimo wcześniejszych negocjacji zakończonych fiaskiem ponownie było coś na rzeczy? Czy może tylko VW współfinansował przyjazd ich ekipy tutaj?.

Cos wczesniej pisali że przy sparingu mogą wrócić do rozmów na temat sponsoringu.
Najśmielsze jest to, że rozbieżności w tym co bylo a co później zaoferowali jak na taki prężny koncern to kpina.

domin_czyzyny 13.10.2013 23:29

Najlepsze jest to, ze Wisła zgodzilaby sie z pocalowaniem reki na 1 mln euro rocznie..., czyli ich oferowane zaangazowanie bylo pewnie znacznie ponizej.

Szkoda, bo to dla nich naprawde nic. Ja jednak cały czas trzymam kciuki za ten kontakt, ten koncern moglby naprawde duzo dac Wiśle, a my im. Coraz lepiej grajaca Wisła to coraz wieksza liczba meczy w TV i liczba osób na stadionach...

Idealnym rozwiazaniem byloby, aby ten koncern zostal sponsorem Wisły i wykupił prawa do nazwy stadionu.

Dariook 14.10.2013 06:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1335448)
Najlepsze jest to, ze Wisła zgodzilaby sie z pocalowaniem reki na 1 mln euro rocznie..., czyli ich oferowane zaangazowanie bylo pewnie znacznie ponizej.

Szkoda, bo to dla nich naprawde nic. Ja jednak cały czas trzymam kciuki za ten kontakt, ten koncern moglby naprawde duzo dac Wiśle, a my im. Coraz lepiej grajaca Wisła to coraz wieksza liczba meczy w TV i liczba osób na stadionach...

Idealnym rozwiazaniem byloby, aby ten koncern zostal sponsorem Wisły i wykupił prawa do nazwy stadionu.

Chyba troszkę żle kminimi. Myślę że dla VW taka działalność nie jest ukierunkowana na reklamę. To czy będą z Wisłą czy nie, nie bedzie miec najmniejszego wpływu na ich słupki sprzedarzy. Rozgłos też nie wchodzi w rachubę, zapewne większy by uzyskali przeznaczając 10 samochodów w darmowej loterii dla klientów niż lansowac sie na koszulkach, gdy ich znaczek jest na 60% pojazdach...

Ot, oddział VW Polska ma 800-900 tys na działalnosc sponsorską i szuka najlepszego partnera. Z racji tego jaka to marka to celem musi być coś topowego i raczej kojarzącego się z sukcesem. Szukają godnego partnera a nie kuli u nogi który negatywnie może wpłynać na wizerunek firmy.

Wisła jest właśnie takim partnerem. Obecna dyspozycja raczej nie ma najmniejszego znaczenia gdyz nasz klub był i jest mocną i rozpoznawalna marką w kraju. Szkoda że oferta takiego potentata naprawdę szału nie robi, ba nawet nie jest wstanie przebić kasy jaką wpłaca TF, dlatego Cupiał woli dorzucać niż łapać okruchy. Jeszcze na to go widocznie stać skoro odrzucił ich ofertę.

Jeśli TF płaci najwięcej to nie ma najmniejszego sensu godzić się na mniejszy sponsoring, nawet w imie fajnego podkoszulka.

domin_czyzyny 14.10.2013 07:24

Skad masz kwote 800-900 tys. zl ?
I oczywiscie VW za ta kwote nie ma szans, aby trafic na glowne miejsce na koszulkach. Pytanie czy jako partner Wisły nie moglby funkcjonowac w swoich ograniczonych mozliwosciach finansowych ? Pewnie byłby nam w stanie zaoferowac wiecej niz Wadowscy.

borys 14.10.2013 07:53

Chyba jednak o euro chodzi. Czytalem gdzies ze dawali 700K EUR ale sie rozbilo bo Cupial chce okragla banke.

Dariook 14.10.2013 08:01

Euro.

28 Wrzesnia miała być podpisana umowa. Logo VW miało zagościć na naszych koszulkach od sezonu 14/15 ale coś się rypło a rozbierzności poszły o 200-300tys euro.

Ale jeśli Cupiał otrzymał pierwsze z 15 bogatych nówek VW dla swojej floty to chyba idzie wszystko w dobrym kierunku.

Żeby nie rozmywać tematu...następny sparing z Ajaxem Amsterdam ;)

PhantomRanger 14.10.2013 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1335448)
Najlepsze jest to, ze Wisła zgodzilaby sie z pocalowaniem reki na 1 mln euro rocznie..., czyli ich oferowane zaangazowanie bylo pewnie znacznie ponizej.

Szkoda, bo to dla nich naprawde nic. Ja jednak cały czas trzymam kciuki za ten kontakt, ten koncern moglby naprawde duzo dac Wiśle, a my im. Coraz lepiej grajaca Wisła to coraz wieksza liczba meczy w TV i liczba osób na stadionach...

Idealnym rozwiazaniem byloby, aby ten koncern zostal sponsorem Wisły i wykupił prawa do nazwy stadionu.


Co jak co, ale nie wyobrażam sobie, aby z nazwy stadionu zniknął Henryk Reyman. Tym bardziej nie wyobrażam sobie jakiejś hybrydy typu "Volkswagen Arena im. Henryka Reymana". Może i jestem staroświecki, ale pewne rzeczy nie powinny być na sprzedaż. Wiem, że to dodatkowy zastrzyk gotówki, ale Wisła puki co chyba jeszcze nie jest operatorem całego stadionu, bo chyba nadal rozmawiają na ten temat z miastem. kasa więc szłaby nie do Wisły, a do miasta.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1335455)
Żeby nie rozmywać tematu...następny sparing z Ajaxem Amsterdam ;)

Kiedy on ma być ?

KrzychooR 14.10.2013 08:19

Dieter załatwi nam teraz Borusiię albo Bayern :D

domin_czyzyny 14.10.2013 08:53

kwestię sponsoringu można przenieść z tego tematu do np. Nibylandii.

Co do nazwy stadionu, to obecnie cięzko powiedzieć kto by zarobił, bo nie ma ostatecznej umowy. Zawsze było mówione, że spora część tej kwoty trafi do Wisły, bo sponsor będzie eksponowany tylko (albo prawie tylko) na meczach Wisły Kraków.

Masz racje, dla mnie też ciężko byłoby sie przyzwyczaić do innej nazwy niż tej z Henrykiem Reymanem. Ale ta nazwa oficjalnie mogłaby dalej funkcjonować, a nazwa X STADION mógłby mieć zastosowanie marketingowe.

Ewentualnie X firma mogłaby się reklamować na stadionie (obok telebimów, na balkonach, na elewacji z zewnątrz), bez wykupywania do niego nazwy.

Lukasz 14.10.2013 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1335459)
Masz racje, dla mnie też ciężko byłoby sie przyzwyczaić do innej nazwy niż tej z Henrykiem Reymanem.

VW arena imienia H. Reymana aka R22.

Będzie czy nadal razi?
Mnie taki zlepek zupełnie nie przeszkadza, ale ja to piknik, więc pytam z ciekawości.

@domin_czyzyny O.K. dzięki.

domin_czyzyny 14.10.2013 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1335460)
VW arena imienia H. Reymana aka R22.

Będzie czy nadal razi?
Mnie taki zlepek zupełnie nie przeszkadza, ale ja to piknik, więc pytam z ciekawości.

Chyba jednak nie pasuje, ale to kwestia gustu.

Edit: pamiętać należy także jaki był stosunek Henryka Reymana do tzw. "elementu niemieckiego".

Gwiaździsty 14.10.2013 09:30

Ale czy czasem kasę za nazwę stadionu nie kasuje Majchrowski (miasto) a nie klub ? Bo jesli tak to nie mamy interesu na jej zmianę.

tommiyacht 14.10.2013 09:39

to i tak lepsze niz Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS - wiem to nazwa druzyny akurat, ale pocisk jest

Dariook 14.10.2013 10:35

Oby zdąrzyć przed zimą. Jak sypnie to pewnie dach się rozdupcy i znów trzeba będzie czekać na odwilż by go zasunąć.

dynek.pl 14.10.2013 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1335456)
Co jak co, ale nie wyobrażam sobie, aby z nazwy stadionu zniknął Henryk Reyman. Tym bardziej nie wyobrażam sobie jakiejś hybrydy typu "Volkswagen Arena im. Henryka Reymana".

O ile mi wiadomo to nie jest jakaś historyczna nazwa - obowiązuje dopiero od momentu wybudowania nowego stadionu.
W sumie szkoda, ze imieniem Reymana nie nazwano jednej z trybun tak jak się robi w Anglii - wtedy nie byłoby takiego problemu, ze sprzedażą nazwy do stadionu.

Dariook 14.10.2013 11:34

Prędzej Wisła zagra w Champions Ligue ...niż ktoś zaryzykuje nazwać ARENE swoim imieniem i jeszcze zgodzi się za to płacić.


Mamy XXI wiek...

St Yabol 15.11.2013 15:31

hm, kiedy ostatnio Wisla przegrywala 5-0? jedyny mecz który mi przychodzi to z legią w 2005?

Kamson 15.11.2013 15:45

0:5 z AS Trencin? Powie mi ktoś o co tu chodzi?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl