Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

sportnh 22.05.2011 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1098082)
Kuba Błaszczykowski bedzie dzis gosciem w nocnym Hyde Parku w OSI.

co to OSI?

Eternit 22.05.2011 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1098103)
co to OSI?

Orange Sport Info

sportnh 22.05.2011 19:01

no ok ok, ale co tzn? ze bedzie gosciem w nocy na jakims czacie tam? czy co

mitmichael 22.05.2011 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1098112)
no ok ok, ale co tzn? ze bedzie gosciem w nocy na jakims czacie tam? czy co

Nocny Hyde Park - zapraszaja gosci, stawiaja pytania widzom a Ci dzwonia i moga zadawac pytania gosciom. Dzisiaj - "Zadzwon do nas i zadaj pytanie Kubie Błaszczykowskiemu, pilkarzowi Borussi Dortmund". Zaczyna sie o 22:15 i trwa do 23:00

Proud 22.05.2011 19:03

Pewnie program jest w nocy i rozmawiają o wszytkim i o niczym. Tak wnioskuję z nazwy programu. Osobiście nie oglądam.

KOALIK 22.05.2011 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1098005)
To chyba dobrze, ze motywował swoich zawodnikow. Skorza w kazdym kolejnym wygranym spotkaniu bedzie głupoty gadal bo juz wie, ze nie bedzie Legii trenowal wiec mu nie zalezy

Przecież wiem, że Maaskant zrobił dobrze. Chodzi mi tylko o to, że Skorża szyderczo wypowiedział się o Maaskancie.

Karherop 22.05.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1098118)
Pewnie program jest w nocy i rozmawiają o wszytkim i o niczym. Tak wnioskuję z nazwy programu. Osobiście nie oglądam.

najlepsza pora emisyjna , super program ogladam każdy odcinek jesli tylko moge

zawsze czekam tylko na telefon Pana Marka z Krakowa jakie znowu będzie miał uwagi co do Wisły Kraków :P

poza tym fajnie czasem usłyszeć je*** pzpn bez cenzury czy inne fajne hasła pod adresem dziadków z pzpnu . Poza tym program naprawde nieszablonowy poruszajacy najwazniejsze problemy polskiej piłki . kanał dostępny za darmo na orange.pl . http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml

Glazik 22.05.2011 20:34

Bracia Brozkowie niestety nie moga sie cieszyc z mistrzostwa Turcji.. mimo ze druzyny Trabzonsporu i Fenerbahce maja tyle samo pkt 82. walka byla imponujaca toczyla sie od ladnych paru kolejek..

Wielkie emocje w Turcji.

Syn Kangura z 1984 22.05.2011 21:27

Fajny ten program na OSI ;) Kuba właśnie powiedział że ma zamiar u nas zakończyć karierę.

Titto 22.05.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1098238)
Fajny ten program na OSI ;) Kuba właśnie powiedział że ma zamiar u nas zakończyć karierę.

W sumie już dawno temu tak zadeklarował w którymś z wywiadów...:-)

jaszczur90 22.05.2011 21:50

Pareiko ładnie zaje.. w ten znaczek ewakuacyjny :rotfl: I po tym poznaje się piłkarza , któremu zależy na grze..

visa 22.05.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1098193)
najlepsza pora emisyjna , super program ogladam każdy odcinek jesli tylko moge

zawsze czekam tylko na telefon Pana Marka z Krakowa jakie znowu będzie miał uwagi co do Wisły Kraków :P

poza tym fajnie czasem usłyszeć je*** pzpn bez cenzury czy inne fajne hasła pod adresem dziadków z pzpnu . Poza tym program naprawde nieszablonowy poruszajacy najwazniejsze problemy polskiej piłki . kanał dostępny za darmo na orange.pl . http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml

Kiedyś zadzwonił Sebastian Mila ze Śląska jak gościem był Lenczyk i zapytał się Go czy jutro jest trening :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Titto 22.05.2011 22:40

Ogólnie OS/OSI to dobre kanały.

Młoda redakcja (a w niej m.in bardzo ładne panie :-D).
Fajnie to wszystko Basałaj poukładał...

Niestety od następnego sezonu nie będę mieli już praw do e-klasy i większość widzów zrezygnuje z OS...

rafil 25.05.2011 17:03

Baszczyński w Multilidze

ps. pierwszy ;)

matkur 25.05.2011 17:03

Marcin Baszczyński jest teraz w multilidze w canal sport:)

Marcinnno 25.05.2011 17:57

Baszczyński '' podpytany '' przez Canal Plus mówił, że były luźne rozmowy z Stanem odnośnie jego powrotu ;)

Oldpara 25.05.2011 21:16

Baszczu prze kozak w studiu Canal+ :)

Elokwentny, wygadany, uśmiechniety, wyluzowany, konkretny - cos czuje, że mamy kandydata na eksperta TV jak już zakończy karierę.

avangarda 25.05.2011 21:19

Mi się komentator Baszczyński bardzo podobał w meczu Wisła - Panathinaikos 3-1, Baszczu wtedy pauzował za kartki. Nie pamiętam kto z nim komentował, Szpaq czy Iwański, ale aż można było ich słuchać, gdy Baszczu też tam był.

brylant17 25.05.2011 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avangarda (Post 1100019)
Mi się komentator Baszczyński bardzo podobał w meczu Wisła - Panathinaikos 3-1, Baszczu wtedy pauzował za kartki. Nie pamiętam kto z nim komentował, Szpaq czy Iwański, ale aż można było ich słuchać, gdy Baszczu też tam był.

Szpaczek

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1100011)
Baszczu prze kozak w studiu Canal+ :)

Elokwentny, wygadany, uśmiechniety, wyluzowany, konkretny - cos czuje, że mamy kandydata na eksperta TV jak już zakończy karierę.



O tak! i jeszcze do tego Mirek Szymkowiak :D

polska.mysl.szkoleniowa 26.05.2011 00:44

I Franek :)

Jonasz 26.05.2011 12:30

http://www.futbolnews.pl/informacje/...-w-turcji.html no to nasz Pawełek zadomowił się w Turcji

yoda79 26.05.2011 16:05

Trochę odbiegnę od tematu.
Zdarza Wam się,że nie kojarzycie,że jakiś piłkarz grał w Wiśle? Ostatnio w rozmowie z kumplem z Gdańska nie mogłem sobie przypomnieć Barreto. Dopiero po dłuższej chwili zajarzyłem,ale to może efekt cosezonowej wymiany zawodników.

szprotson 26.05.2011 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 1100481)
Trochę odbiegnę od tematu.
Zdarza Wam się,że nie kojarzycie,że jakiś piłkarz grał w Wiśle? Ostatnio w rozmowie z kumplem z Gdańska nie mogłem sobie przypomnieć Barreto. Dopiero po dłuższej chwili zajarzyłem,ale to może efekt cosezonowej wymiany zawodników.

jak mogłeś zapomnieć o piłkarzu który miał uczulenie na trawę?

Ja Andre kojarze głównie z zimną wódka w jego debiucie? przeciwko Legii. Ale ku*** było zimno

Kryniu 26.05.2011 18:55

Kurde jak odchodzi Żuraw to nasuwają się wspomnienia o starej Wiśle za czasów Uche, Kosy, Żurawskiego , Sobola itd kiedy wygrywaliśmy z silnymi Europejskimi drużynami.To były piękne czasy, ale ten czas leci i latek nam przybyło kto pamięta ten wie o co chodzi.

bridgeburner 26.05.2011 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1100578)
Kurde jak odchodzi Żuraw to nasuwają się wspomnienia o starej Wiśle za czasów Uche, Kosy, Żurawskiego , Sobola itd kiedy wygrywaliśmy z silnymi Europejskimi drużynami.To były piękne czasy, ale ten czas leci i latek nam przybyło kto pamięta ten wie o co chodzi.

Pamieć coś szwankuje ;)
Sobol przyszedł połtora roku po odejściu Kosy

Kryniu 26.05.2011 19:12

Oj tam oj tam faktycznie ale chodzi mi ogólnie o te czasy w których nieźle się prezentowaliśmy i do których chętnie wraca się pamięcią. Nie chodziło mi o jedną konkretną 11

bridgeburner 27.05.2011 10:39

Kemy Agustien ?
W Championship wylądował a dokładnie to w Crystal Palace

WislaOnly 27.05.2011 16:30

http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...-wisly,1645165 oto co zrobił Kuba!!! Szacun!! :)

MłodePokolenie 27.05.2011 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1101231)

Tak z 2 tygodnie to ty jesteś opóźniony jak nic.

Zdjęcie było już kilkakrotnie na forum.

szkielko17 27.05.2011 23:03

ja tam uwielbiałem Marek Pęksa :D mój ulubienic ^^ ciekawe co się z nim teraz dzieje ..

Domello 27.05.2011 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szkielko17 (Post 1101511)
ja tam uwielbiałem Marek Pęksa :D mój ulubienic ^^ ciekawe co się z nim teraz dzieje ..

a nie czasem Penksa?

szkielko17 27.05.2011 23:10

własnie patrze na neta i zgadza sie Penksa ;D wybaczcie..


chociaż : Marek Pęksa (ur. 4 sierpnia 1973 na Słowacji) – słowacki piłkarz występujący swego czasu na pozycji pomocnika lub napastnika w polskim zespole Wisła Kraków.

no ale ma być Penksa :D

Domello 27.05.2011 23:13

zdarza sie.... a swoja droga to Kelechi gral dzis w Toruniu przeciwko Osasunie. Osasuna wygrala 2:1

MłodePokolenie 27.05.2011 23:15

Chyba skończył karierę. Ostatnio grał w sezonie 09/10 w Tatran Presov. Jakby nie patrząc to 4 sierpnia mu 38 lat stuknie.

CH. 27.05.2011 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szkielko17 (Post 1101520)
własnie patrze na neta i zgadza sie Penksa ;D wybaczcie..


chociaż : Marek Pęksa (ur. 4 sierpnia 1973 na Słowacji) – słowacki piłkarz występujący swego czasu na pozycji pomocnika lub napastnika w polskim zespole Wisła Kraków.

no ale ma być Penksa :D

:rotfl: na przyszłość odróżniaj nonsensopedie gdzie robią sobie jaja i piszą wszystko na przekór od wikipedii. Jeśli Ty się kształciłeś za pomocą nonsensopedii to Twój świat został zaburzony :D

szkielko17 27.05.2011 23:20

taaa widze że gra tam teraz nie doszły nasz zawodnik
Peškovič Boris:D to tej pory nie moge zrozumieć kto? go zaproponował Wisełce? i kto go tu chciał:D dla mnie osoba która chciała go zakontraktować do wyjebania;D

murray 27.05.2011 23:23

odstaw wódę i idź spać

PS. Cała "dyskusyja" do wywalenia.

szkielko17 27.05.2011 23:24

wpisałem w gogole i nie zwróciłem uwagi:D

a Ty już wielkie hallo ;D że mam świat zaburzony ;D masakra ^^aa..

WislaOnly 28.05.2011 02:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 1101237)
Tak z 2 tygodnie to ty jesteś opóźniony jak nic.

Zdjęcie było już kilkakrotnie na forum.

Może dlatego, że niezbyt często siedzę w tym dziale, jednak jest to warte powtórzenia kilkakrotnie!:p

omen69 30.05.2011 10:04

Tak się bawią piłkarze i kibice z Grudziądza. Awans wywalczyła do I ligi Olimpia Grudziądz a wraz z nią były piłkarz Białej Gwiazdy Michał Wróbel II, grający głównie w Wiśle II Kraków. Tak więc w ostatnią niedzielę miał kilka powodów do radości:
http://www.youtube.com/watch?v=oiwTU...layer_embedded


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl