Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

ponury 06.02.2011 20:53

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/drog...ldawia/3576061

Nie widziałeś bramki debiutanta ;-)

krystiano 06.02.2011 20:55

Czy Wik jest chociaż na ławce:(

wanciak86 06.02.2011 21:07

ehh jedyne ciekawe w tym meczu, to noszace sie po trybunach "PZNP, PZPN" .. :)

WISŁAZWE 06.02.2011 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krystiano (Post 1047949)
Czy Wik jest chociaż na ławce:(

Tak sobie myślę, a wręcz jestem przekonany, że siedzi na ławce bo w sumie jest ich 14 na zgrupowaniu więc nie ma kogo na trybuny wysłać nawet a o kontuzji nic nie słyszałem.

Blaszczu16 06.02.2011 21:13

Ale mają surową technikę...

wanciak86 06.02.2011 21:15

jak uslyszalem że Mołdawia jest na 78 miejscu, a Polska 7 pozycji wyżej, to sie piwem zaksztusiłem .. :)

krowczax 06.02.2011 21:15

obydwa gole dzisiejszego spotkania to porazka :D

wolfy 06.02.2011 21:17

Pawłowski nawet próbuje grać w piłkę.

Mołdawia to nawet nie jest średniak. Bronią jak amatorzy.

stalsanok1946 06.02.2011 21:18

Bardzo się cieszyłem, że Dawid Nowak nie został piłkarzem Wisły. Nigdy mnie niczym nie zachwycił, zdobywał gole łatwe, dobijając, albo dokładając tylko nogę. Kiedy mam okazję oglądać mecz z jego udziałem to niczym się nie wyróżnia. Trzy setki w pierwszej połowie, imponuję kalectwem i "bezmózgim" graniu w piłkę. Bardzo kontuzjogenny. Zastanawiam się co w nim widzi Franek Smuda.

Blaszczu16 06.02.2011 21:19

Jak dotąd najlepszy lubiński duet.

wolfy 06.02.2011 21:20

Ten mołdawski bramkarz - do Wisły go!

:D

snyrting 06.02.2011 21:21

Dawid "1 mln € odstępnego" Nowak gra niesamowite zawody. Żywy dowód na to jakie chore ceny wołają sobie polskie kluby za rodaków.

wanciak86 06.02.2011 21:21

Obydwa gole? ;p

czy ja cos przeoczylem:p ?

JAR0 06.02.2011 21:23

chyba chodzi o tego legijnego :-)
Ogólnie mecz :lol:

krowczax 06.02.2011 21:23

Dżanusz też 'biega' po boisku ^^

wolfy 06.02.2011 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1047963)
Dawid "1 mln € odstępnego" Nowak gra niesamowite zawody. Żywy dowód na to jakie chore ceny wołają sobie polskie kluby za rodaków.

Przy takim bramkarzu to oni powinni bić z każdej pozycji, a tu Nowak wychodzi sama na sam z obrońcą i zatrzymuje się...

ToTylkoJa 06.02.2011 21:27

Janusz Gol póki co gra nieźle. Ale nie ma co się podniecać, bo to (jak to mawia Dariusz Szpakowski) tylko Moldova.

Ogólnie to czemu Szpaku tak mówi na ten kraj, wie ktoś? Idąc jego logiką, to powinien mówić England, Italy itp

krowczax 06.02.2011 21:27

Co za debil gra z jedenastką ? Pare cm a uwaliłby głowę biednemu bramkarzynie przy bramce.

Blaszczu16 06.02.2011 21:28

Chyba Legionista.

Mario Nh 06.02.2011 21:31

Co my wymagamy od Nowaka żeby grał dobrze jak on nawet gęby nie umie otworzyć podczas hymnu Polski...
Dobrze, że nie przeszedł do Wisły.

murray 06.02.2011 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1047970)
Janusz Gol póki co gra nieźle. Ale nie ma co się podniecać, bo to (jak to mawia Dariusz Szpakowski) tylko Moldova.

Ogólnie to czemu Szpaku tak mówi na ten kraj, wie ktoś? Idąc jego logiką, to powinien mówić England, Italy itp

Cytat:

Mołdawia (mołd., rum. Moldova, Republika Mołdawii, mołd., rum. Republica Moldova, w języku polskim czasem używana jest nazwa Mołdowa
Może dlatego? Kto wie?

rw88 06.02.2011 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1047961)
Ten mołdawski bramkarz - do Wisły go!

:D

Co śmieszniejsze, gra w drużynie myślę klasy Wisły, czyli w Kubaniu Krasnodar Dana Petrescu.

Ogólnie za wiele ciekawego w tym meczu jednak nie ma, słaby początek miał Gol, który się motał po boisku, ale potem wyraźnie się rozegrał i zagrywał bardzo fajne prostopadłe, miał kilka przechwytów w ofensywie. Solidnie w obronie Wojtkowiak z Celebanem, szczególnie ten pierwszy. Kucharczyk szarpał, ale widać debiutancką tremę i też po prostu póki co brak umiejętności do grania na poziomie reprezentacyjnym.

Borysiuk poprawnie, ale raczej niewidoczny. Pawłowskiemu brakuje w ofensywie wsparcia, ale ogólnie coś tam próbuje. Plizga oprócz gola właściwie same straty albo wymuszenia fauli, bardzo bardzo słabi Nowak z Wołąkiewiczem, którego objeżdżają na lewej flance raz za razem. Sandomierski miał niewiele do roboty, ale co miał to wyciągnął bardzo pewnie.

Brakuje mi tutaj drugiej połowy naszej ligowej kadry, zawodników takich jak Sadlok (zdecydowanie solidniejszy na lewej obronie od Wołąkiewicza), Jodłowiec, Mierzejewski, Mila, Kaźmierczak, Bandrowski, Smolarek, Sobiech, szansę powinni też dostać Golański, Małkowski, Kupisz, Cetnarski (o ile wróci do bardzo dobrej formy) czy też Małecki. Wtedy gra wyglądałaby wyraźnie lepiej niż dzisiaj. Inna sprawa, że kilku z tego grona z niezrozumiałych powodów Smuda na zgrupowania ligowców nie bierze.

krowczax 06.02.2011 22:01

A może lepiej nie grajmy na tym EURO...

lukaszsz86 06.02.2011 22:06

No takim składem to my na EURO grać nie będziemy na pewno. Zaryzykował bym nawet stwierdzenie że żaden z tych zawodników nie zaliczy nawet minuty na EURO.

krowczax 06.02.2011 22:09

Mam czasem wrażenie, że Franz dyskryminuje troche Wiślakow xd

krystiano 06.02.2011 22:10

franz ma Wiślaków w dupie!!! niestety!

krowczax 06.02.2011 22:12

Nowak to Porażka.

Blaszczu16 06.02.2011 22:13

A kogo niby pomija z Wisły? Tylko Małeckiego, bo reszta za słaba, albo z zagranicy w Wiśle. Sobol oczywiście zakończył karierę to go nie powoła.

lukaszsz86 06.02.2011 22:14

no nie oszukujmy się ale w chwili obecnej nawet nie ma kogo powołać z Wisły, a Czarek nie wywalczył nawet miejsca w 11 Wisły. Chociaż na ten mecz Patryka mógł wziąć myślę że zagrał by lepiej niż taki Pawłowski

fond 06.02.2011 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krystiano (Post 1048002)
franz ma Wiślaków w dupie!!! niestety!

A jakież to tłumy Wiślaków ma do wyboru :lol:

krowczax 06.02.2011 22:15

Mały jak Mały, ale on chociaż zapierdziela dość porządnie na boisku.

flamengista 06.02.2011 22:24

Biorąc pod uwagę klasę rywala, nawet rezerwowy skład nas nie usprawiedliwia. Oglądam od 60 minuty, a nasz przeciwnik miał 2 setki.

Sandomierski ponoć wcześniej bronił nieźle, ale parę minut temu zaliczył "cabajadę".

Fizycznie wyglądają tragicznie - na tle Mołdawian. Czego innego się spodziewać, skoro to ligowcy z Polski więc dopiero co rozpoczęli przygotowania. Dlatego pytam - jaki sens tego sparingu?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1047932)
Zależy co kogo ciekawi i jak się do stwierdzenia "ciekawy" podchodzi. I tak np. mi osobiście wisi, czy wygra Real z Barceloną, czy odwrotnie, bo każda z tych drużyn jest mi sentymentalnie totalnie obojętna (wszelkie kibicowanie "na odległość" jest dla mnie farsą), ale też samą grę obu tych drużyn ogląda się oczywiście z przyjemnością dla oka. Natomiast dziś piłkarsko mecz pewnie będzie, jaki będzie, ale wynik i gra naszego zaplecza na tle przeciętnej europejskiej drużyny (w rozumieniu nie należącej do średniaków typu Węgry czy Finlandia, ale również nie do słabeuszy) jest dla mnie czymś ciekawym.

Nie ukrywam - podziwiam Cię. Jest to co prawda podziw podobny do tego, który czuję dla rekordzisty guinessa w układaniu piramid z kubeczków plastikowych na czas (czyli na zasadzie: zajebiście, ale czemu na to tracisz czas?), ale za to szczery.

Uważam, że kibicom reprezentacji, którzy przybyli na ten mecz i dopingowali kadrę należy się w dowód uznania Krzyż Walecznych. Trzeba mieć cojones, żeby wytrzymać to przez 90 minut, jeszcze do tego na żywo.

Blaszczu16 06.02.2011 22:28

Słyszałem, że w drużynie Mołdawii zagrał pierwszy garnitur.

Syn Kangura z 1984 06.02.2011 22:30

Niechaj ten mecz będzie pozdrowieniem dla tych których irytuje to że Wisła nie inwestuje dużych sum w polskich "piłkarzy"...

fond 06.02.2011 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1048012)
Dlatego pytam - jaki sens tego sparingu?

Taki sam jak sens naszego udziału w Euro 2012 :D

John1906 06.02.2011 22:37

Mecz prawdy to będzie w środę, dziś to ciężko nazwać sparingiem nawet. Zobaczymy jak wypadniemy na tle Norwegii.

murray 06.02.2011 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1048017)
Słyszałem, że w drużynie Mołdawii zagrał pierwszy garnitur.

Myślę, że w ten sposób Smuda pokazał już wszystkim, że jego gówniażerię stać na wygraną grupy.

A Bielsa jest wolny...

rw88 06.02.2011 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1048012)
Nie ukrywam - podziwiam Cię. Jest to co prawda podziw podobny do tego, który czuję dla rekordzisty guinessa w układaniu piramid z kubeczków plastikowych na czas (czyli na zasadzie: zajebiście, ale czemu na to tracisz czas?), ale za to szczery.

Uważam, że kibicom reprezentacji, którzy przybyli na ten mecz i dopingowali kadrę należy się w dowód uznania Krzyż Walecznych. Trzeba mieć cojones, żeby wytrzymać to przez 90 minut, jeszcze do tego na żywo.

No to w takim razie podziw możesz sobie darować, bo jednak gdzieś koło 75 minuty powiedziałem temu pas. Jeszcze jak pierwsza połowa wyglądała jakkolwiek znośnie, to w drugiej to była masakra, sądzę, że 11 maratończyków zagrałoby na podobnym poziomie co nasi kopacze w drugich 45 minutach. Zgadzam się więc, sparing bez sensu, za dużo przypadkowych grajków dziś było u nas żeby można było ten mecz uznać za wartościowy, termin też nietrafiony. Cieszy tylko wynik.

flamengista 06.02.2011 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fond (Post 1048022)
Taki sam jak sens naszego udziału w Euro 2012 :D

Faktycznie, dochodzę do wniosku że jeden z polityków (nazwiska nie pamiętam) miał rację.

Może powinniśmy zlicytować nasze miejsce na Euro 2012 a pieniądze z aukcji przekazać na biedne dzieci w Afryce. Wreszcie o naszej kadrze będzie się pisało dobrze na świecie, a i sukces jakiś odniesiemy.

zim zum 06.02.2011 22:42

Oglądałem pierwszą połowę, bo więcej się nie dało. Dziwi mnie, że....Cracovia nie kreuje na lidera Suvorowa, który na tle naszych ligowców naprawdę się wyróżniał. Poza tym zastanawiam się jaki jest cel takiego spotkania ? Po co rozgrywać takich mecz jak 95% dzisiaj grających nie ma nawet cienia szansy na to, ze się rozwiną do przyzwoitego poziomu i po co TVP to pokazuje jak to daje zupełnie odwrotny efekt - ludzie się coraz bardziej wk na kadrę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl