Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kameleon2323 03.01.2010 01:38

Manch.Utd-Leeds 1
Osasuna-Real M. 2

Chelsea-Watford 1

Real M.-Fuenlabrada 1 (koszykowka)


wkład 20
Do Wygrania 41.55 zl

matern 03.01.2010 09:17

Getafe - Valladolid 1
Osasuna - Real M 2
Elche - L. Palmas 1
Wkład 10 Do wygrania 45.45

Vashut 04.01.2010 15:25

weszła niezawodna Magnitka, jeszcze tylko Omonia i jest kasa ;)

LuKaS TSW 04.01.2010 19:10

Na jutro
Stoke-Fulham 1-1 podwójna szansa
Lecce-Vicenza 1-1 podwójna szansa
Torino-Mantova 1

kameleon2323 05.01.2010 16:08

Darcis,Kubot-Gil,Hernandez 1
Torino-Mantova 1
Stoke-Fulham 1X


pan Dudi 05.01.2010 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 837582)
Na jutro
Stoke-Fulham 1-1 podwójna szansa
Lecce-Vicenza 1-1 podwójna szansa
Torino-Mantova 1

Jeśli jeszcze nie zagrałeś, to odradzam granie tego 1-1 na Stoke, bo Fulham może ten mecz wygrać. Co do makaronów- nie mam o nich pojęcia, więc się nie wypowiadam. Dziś spróbowałem zagrać tą "słynną, polską" Kavale, w której debiutuje właśnie Sosin, a Smolarek mecz zaczął na ławce. Prowadzą jak narazie 1-0.

Edit: 1-1. ****a mać.

Vashut 05.01.2010 17:40

ludzie, uwaga z tym Torino, gracie ryzykownie, kurs podskoczył i to u wielu buków, ja dziś tylko szwajcarski hokej

kameleon2323 05.01.2010 17:55

Bez ryzyka nie ma zabawy :D
i przerąbali w ostatnich 2 minutach ehh..

fialo 06.01.2010 00:14

Na noc :

Washington Capitals - Montreal Canadiens 1 1,70
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild 1 1,65
New Jersey Nets - Milwaukee Bucks 1 1,90
Indiana Pacers - Orlando Magic 2 1,85

AKO 9,86

Fuks 06.01.2010 01:29

ja zagralem chicago, washington, devils i canucks na szalonym kuponie, ciekawe co nie wejdzie :D

fialo 06.01.2010 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 838240)
ja zagralem chicago, washington, devils i canucks na szalonym kuponie, ciekawe co nie wejdzie :D

Wszystko Ci weszło, gratuluję ;) Za to w NBA niezłe jajo.. Pacers bez połowy składu wygrywają z Magic:shock:

Johnny B 06.01.2010 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 838223)
Na noc :

Washington Capitals - Montreal Canadiens 1 1,70
Chicago Blackhawks - Minnesota Wild 1 1,65
New Jersey Nets - Milwaukee Bucks 1 1,90
Indiana Pacers - Orlando Magic 2 1,85

AKO 9,86

miałes Orlando po kursie 1.85?!

Na dzis Baghdatis ;)

Fuks 06.01.2010 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 838257)
Wszystko Ci weszło, gratuluję ;) Za to w NBA niezłe jajo.. Pacers bez połowy składu wygrywają z Magic:shock:

dzieki :P, to chyba pierwsza noc od baaardzo dawna gdzie w nhl nie bylo praktycznie zadnej niespodzianki.
dzisiaj serie a, troche pozniej napisze co gram, bo musze ochłonąc po wejsciu tego kuponu :P

fialo 06.01.2010 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 838264)
miałes Orlando po kursie 1.85?!

Nie no Orlando miałem oczywiście z handicapem -11,5 bodajże..

LuKaS TSW 06.01.2010 11:51

ja na dziś zagram Parma-Juventus 2 kiedyś wreszcie muszą się przełamać,a przerwa mam nadzieję że im pomogła.

fialo 06.01.2010 14:04

Tak na teraz:

AC Siena - AC Fiorentina (Typ) 2 2,10
AS Bari - Udinese Calcio (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 1 1,60
UC Sampdoria - US Palermo (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 1 1,70
Kto wygra skoki w Bischofshofen? Gregor Schlierenzauer (AUT) 1,95

Fuks 06.01.2010 14:53

Milan, Arsenal, Fiorentina podparta.

kameleon2323 06.01.2010 14:55

Atalanta - Napoli 2 2,65
Kofler A. zw (Skoki - Tur.4.Skocz.-Klas.Gener)

Arsenal - Bolton 1 1,22 przełożony
Romoeren B.E.-Malysz A. 2 2,30

dzisiaj na ryzyko

LuKaS TSW 06.01.2010 15:22

i do tego singla podanego wyżej jeszcze taki na później:
Arsenal-Bolton 1
Valencia-La Coruna 1
Partizan-Lietuvos 1 (euroliga)

WislakWiDoK 06.01.2010 17:48

Jastrzebski Wegiel S.A v VfB Friedrichshafen 2 Polecam


ładnie dali po dupie.

Ploughmanson 07.01.2010 13:57

Polecacie coś na weekend?

matern 07.01.2010 15:05

ja śle takie w weekend:
Fulham - Porsmouth 1
Villareal - Almeria 1
Napoli -Sampdoria 1
Xerez - Valencia 2 kurs 7,18

Wigan - Aston Villa 2
Menchester City - Blackburn 1
Palermo - Atalanta 1 kurs 5,24

Fiorentina - Bari 1
Hull - Chelsea 2
Arsenal -Everton 1
Espanyol - Saragossa 1 kurs 6,18

kameleon2323 07.01.2010 17:44

Khimki Mos.-Milan 1
Zalgiris K.-Cibona Z. 1
Austria-Polska 2

Wegry-Chorwacja 2

ebi 07.01.2010 19:30

macie jakies typy z nba i nhl na noc ?:)

kameleon2323 07.01.2010 20:28

4 zakład pod rzad nie trafione 1 zdarzenie...

Fuks 07.01.2010 21:42

na noc gram washington dosc mocno...

czy moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z zakladem over / under 5.0 bramek? Co wtedy jak strzelą dokladnie 5 goli?

Pawel.Busko 07.01.2010 21:47

Kurde jak to jest, jak gram to rzadko wygrywam, a jak nie gram ( a mecze mam wypisane na kartce) to wszystko wchodzi...

Na jutro Braga i Llanelli

WislakWiDoK 07.01.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 838785)
na noc gram washington dosc mocno...

czy moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z zakladem over / under 5.0 bramek? Co wtedy jak strzelą dokladnie 5 goli?

Zwrot kasy.

LuKaS TSW 07.01.2010 22:23

Panowie tak się zastanawiam nad postawieniem jednego z tych dwóch zdarzeń,albo:
a.Villarreal-Almeria 1
b.Arsenal-Everton over 2,5
doradźcie:)

nbns 08.01.2010 09:18

co sadzicie o takim kuponie

Bufallo-Toronto 10 (1,26)
Pardubice-Ml.Boleslav 1 (1,5)
Ingolstadt-Kassel 1 (1,47)

kurs: 2,78 za 300zł do wygrania 833,49zł

i mam pytanie gdybym zagrał 2z3 to ile by było do wygrania wtedy?

pan Dudi 08.01.2010 10:06

Jakbyś zagrał 2 z 3 za te 300 (w sumie), to mógłbyś wygrać:

ab- 189

ac- 185

bc- 220,5

jak wejdą wszystkie to wygrasz 594.

nbns 08.01.2010 10:25

dzieki... znasz sie cos Dudi na hokeju ;)

pan Dudi 08.01.2010 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 838924)
dzieki... znasz sie cos Dudi na hokeju ;)


Znam się tyle, że obstawiam czasem na czuja nhl i czasami wchodzi :lol: Jakieś dłuższe analizy w tej grze nie mają sensu, bo tam chyba jest sporo przypadku (nic dziwnego z resztą, skoro goście grają tak często). A z tego co widziałem ostatnio, to Toronto lubi sobie czasem wygrać, a Buffalo dawno nie przegrało, więc ostrożnie z tym meczem. ;)

salek 08.01.2010 12:29

Na stronie www.igol.pl są co tydzień ciekawe analizy bukmacherskie, robione przez bet-at-home.com. Czasem warto skorzystać z ich podpowiedzi, choć nie zawsze się z nimi zgadzam:-)

Generalnie- obstawienie meczu Liverpool- Tottenham należy traktować jako loterię:-)

kameleon2323 08.01.2010 22:54

Salzburg-HDD Olimpija Over 5.5 +
Dusseldorf-Iserlohn 1
Pardubice-Ml.Boleslav 1
Ingolstadt-Kassel 1
Aalborg-Herning 1
Wegry-Polska
2

Lajcikowy kupon a wszedł :P

felipe 09.01.2010 13:13

Na dziś trójka:

Arsenal
Leeds
Villareal

Debiut w nowym roku :)

kameleon2323 09.01.2010 14:34

Vityaz Ch. - Omsk 2 - przełożony
AS Roma - Chievo 1
Xanthi - Panathinaikos 2

Villarreal - Almeria 1

AKO : 5.47
Stawka : 20


Inter M. - Siena 1
Valladolid - Atletico M. 2
PAOK - AEK 1
Sporting L. - Leixoes 1

Polska - Chorwacja 1

AKO : 11.46
wkład : 10

LuKaS TSW 10.01.2010 12:03

Na dziś:
Olympiakos-Larisa 1
Fiorentina-Bari 1
Real-Mallorca 1

Kameleon dlatego Ci mecz "przełożyli" :http://sport.interia.pl/hokej/aktual...minuty,1422140

fialo 10.01.2010 12:18

Bksch Delecta Bydboszcz - Mostostal Azoty Kedzierzyn Kozle 2 1,80
AC Fiorentina - AS Bari 1 1,65
SSC Napoli - UC Sampdoria 1,80
Kto uzyska lepsze miejsce? A.Kofler - W.Loitzl (Head to Head) Andreas Kofler (AUT) 1,65

kameleon2323 10.01.2010 15:13

Fiorentina - Bari (2.5) +2.5 1.90
Ambri - Bern 2 1.75
Litvinov - Kladno 1 1.70
Trentino - Macerata 1 1.37


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl