![]() |
pewnie przejdą dalej ale ten jęk po golu ,gwizdy na koniec "najlepszych kibiców"- bezcenne:-)
|
ale Rutkowski sie zabezpieczyl wrazie wpadki ;D kase za Lewandowskiego wzial, prawie nic nie wydal.
|
Kuchenkarze tak gdzieś od 65min oddychają rękawami.
Ciemno ich widze w dogrywce. |
haha: juz byli tak pewni, ze sciagneli Wichniarka:)
|
Cytat:
|
teraz jak strzela gdzeis w koncowce dogrywki to pewnie bedze znowu: "WIELKI LECH walczył do końca" :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
|
Sytuacja jest naprawde analogiczna do naszej sprzed roku. Niby latwy rywal, na rozgrzewke taki ogorek. Polski klub faworytem. Na wzmocnienia czekamy pozniej, **** tam, ich przejdziemy i dopiero sie wzmacniamy na 3 runde. A tu niespodzianka i 3 rundy znowu moze nie byc.
Ta cala uefa mnie wkur..., mialo byc latwiej a tym czasem zanosi sie na to ze 2 lata pod rzad odpadniemy w 2 rundzie kwalifikacji buheheh Nie a tak bardziej serio, mimo wszystko uwazam ze Amica przyfarci, albo ich ten Zielinski wezmie za ryja w szatni i zaczna grac no i strzela cos. Niestety. Ale tak czy siak zapowiada sie piekne 30 minut. Pytanie. Jesli w dogrywce padlby remis 1:1 to wtedy Inter wygrywa 2:1 i przechodzi dalej?- wiem glupie pytanie ale jakos nigdy tego nie ogarnalem bo rzadko kiedy dogrywki widze ;) Ale jest pieknie, te gwizdy, buczenie hehe zawsze kochalem atmosfere na Bugarskiej |
Jak ja lubie tych kibiców sukcesu. Nie ma to jak pogwizdać na swój ukochany zespół :P
|
W moim domu jest święto :D:D Haha jeszcze jeden Inter, jeszcze jeden!
|
Szkoda ze nie ma od razu karnych , bo bylaby szansa, a tak Amika pewnie wycisnie, przyfarci w koncowce, oj przyfarci
jak Amika nie przejdzie to juz NIGDY nie napisze zlego slowa na temat stadionu Wisly, tak mi dopomoz Bog! i oczywiscie gwizdy.. najlepszych kibicow na planecie :D |
To mamy narazie kompromitacje podobna do naszych wystepow w zeszlym roku. Co sie z ta polska pilka dzieje?!?!? Druzyna z Azerbejdzanu wygrywa i walczy, jak rowny z rownym z Mistrzem Polski. To pokazuje, ze wyniki Wisly, ostatnio Ruchu, to nie jest przypadek...taki jest poziom. Zielinski jest poprostu zalosny, sciaga najlepszego na boisku Wichniarka i wprowadza Kielba. Jesli ktos mialby strzelic bramke, to wlasnie Wichniar. KOMPROMITACJA.
|
Wstyd!!!!!!
Też stwierdziłem, ze ściągnięcie Wichniarka(napastnika) i w puszczenie skrzydłowego przy takim wyniku to kretynizm... W dodatku Król Artur grał chyba najlepiej z zawodników Amici. |
Uwielbiam tą cisze, ewentualnie gwizdy najlepszych kibiców w Polsce :lol:
Cytat:
|
i z czego tu sie wszyscy cieszycie ? przeciez wazne sa punkty do rankingu i dobro polskiej pilki...
nie rozumiem was.... zartowalem... Tylko Inter od zawsze im kibicowalem heh orły do booooju |
Cytat:
strasznie słaby Lech, z jednej strony smutek, bo to pokazuje cały obraz polskiej piłki (po raz wtóry), a z drugiej jednak radość, bo lada dzień sezon.. ale to i tak taki śmiech, przez łzy.. |
Cytat:
|
niech z powrotem wejdzie Wichniar :D
Albo niech Smuda ich w dogrywce poprowadzi :P |
Gdyby Inter wygrał 2:1 w poznaniu to awansowałby,bo strzelił na wyjeździe 2 gole a Amika 1.
|
słabo coś fizycznie wyglądają a Inter na fali powinien pokazać klasę nawet bez Murinho:))
jakby nie było w końcu zaczyna się mecz i emocje:)) |
Cytat:
|
Cytat:
|
dziś zrozumiałem dlaczego kibice Wisły nie gwiżdza jak nasi przegrywają. Po to po prostu prostactwo. Chciałem tej bramki, ale jak padła to sie lekko zestresowałem ze Azerbejdzan ogrywa Polski klub na jego terenie.
|
Cytat:
Zachowanie trybun po ostatnim gwizdku- piękna sprawa. Jak białe chusteczki na Realu. Tak się motywuje drużynę do boju! :lol: |
"Najlepsi kibice w Polsce" siedzą teraz cichutko jak trusie i obgryzają pazurki :)
|
Jesli awansuja dalej, to Sparta ich zmiazdzy.
|
A Tshimbamba ( czy jakoś tak ) może grać? Czy też nie mają już napadziora na ławce?
W sumie gdyby im jeszcze Peszko odszedł to fiu fiu... |
ooo Zieliński podobno : "Panowie nacieramy" czyli Inter pojedzie z kontry i będzie żałoba ;)
|
Oby nie było czegoś takiego:
1. Lech przechodzi na farta (1 gol w dogrywce, albo karne). 2. Wyciągając wnioski wzmacnia się, lepiej przygotowuje do następnego meczu. 3. Wchodzi do LM. Taki czarny scenariusz... Ale może nie będzie aż tak źle :D . |
Baku Baku to jest skład :D
|
Sprzedali Lewandowskiego teraz nie mają nikogo.Zero transferów z prawdziwego zdarzenia. wkurzały mnie ich buńczuczne wypowiedzi o Lidze Mistrzów!Kibice gwiżdżący na swoich piłkarzy...hah właśnie widzimy najlepszych w Polsce ; )))) Śmiali się z nas...Oliwa sprawiedliwa.Wiem że to punkty dla Polski...Ale szczerze mam to gdzieś.My sami je uzbierajmy!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl