Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

South 21.07.2010 20:56

pewnie przejdą dalej ale ten jęk po golu ,gwizdy na koniec "najlepszych kibiców"- bezcenne:-)

qchar90 21.07.2010 20:56

ale Rutkowski sie zabezpieczyl wrazie wpadki ;D kase za Lewandowskiego wzial, prawie nic nie wydal.

julo 21.07.2010 20:56

Kuchenkarze tak gdzieś od 65min oddychają rękawami.
Ciemno ich widze w dogrywce.

Zienczuk8 21.07.2010 20:57

haha: juz byli tak pewni, ze sciagneli Wichniarka:)

Wasiu 21.07.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 940322)
Kto chciał Kiełba w Wiśle? Tego partacza? .

Spokojnie, my takiego partacza, a nawet 2 mamy w podstawowym skladzie. Wisla niestety nie pokazala sie z lepszej strony na Litwie. Zebysmy to my przypadkiem nie mieli sie z pyszna w najblizszym czasie.

raciborzanin 21.07.2010 20:58

teraz jak strzela gdzeis w koncowce dogrywki to pewnie bedze znowu: "WIELKI LECH walczył do końca" :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Jaroo1 21.07.2010 20:58

Sytuacja jest naprawde analogiczna do naszej sprzed roku. Niby latwy rywal, na rozgrzewke taki ogorek. Polski klub faworytem. Na wzmocnienia czekamy pozniej, **** tam, ich przejdziemy i dopiero sie wzmacniamy na 3 runde. A tu niespodzianka i 3 rundy znowu moze nie byc.
Ta cala uefa mnie wkur..., mialo byc latwiej a tym czasem zanosi sie na to ze 2 lata pod rzad odpadniemy w 2 rundzie kwalifikacji buheheh
Nie a tak bardziej serio, mimo wszystko uwazam ze Amica przyfarci, albo ich ten Zielinski wezmie za ryja w szatni i zaczna grac no i strzela cos. Niestety. Ale tak czy siak zapowiada sie piekne 30 minut.

Pytanie. Jesli w dogrywce padlby remis 1:1 to wtedy Inter wygrywa 2:1 i przechodzi dalej?- wiem glupie pytanie ale jakos nigdy tego nie ogarnalem bo rzadko kiedy dogrywki widze ;)

Ale jest pieknie, te gwizdy, buczenie hehe zawsze kochalem atmosfere na Bugarskiej

crazykaro 21.07.2010 20:58

Jak ja lubie tych kibiców sukcesu. Nie ma to jak pogwizdać na swój ukochany zespół :P

fialo 21.07.2010 20:58

W moim domu jest święto :D:D Haha jeszcze jeden Inter, jeszcze jeden!

SpoXsteR 21.07.2010 20:59

Szkoda ze nie ma od razu karnych , bo bylaby szansa, a tak Amika pewnie wycisnie, przyfarci w koncowce, oj przyfarci
jak Amika nie przejdzie to juz NIGDY nie napisze zlego slowa na temat stadionu Wisly, tak mi dopomoz Bog!

i oczywiscie gwizdy.. najlepszych kibicow na planecie :D

For_FuN_ 21.07.2010 20:59

To mamy narazie kompromitacje podobna do naszych wystepow w zeszlym roku. Co sie z ta polska pilka dzieje?!?!? Druzyna z Azerbejdzanu wygrywa i walczy, jak rowny z rownym z Mistrzem Polski. To pokazuje, ze wyniki Wisly, ostatnio Ruchu, to nie jest przypadek...taki jest poziom. Zielinski jest poprostu zalosny, sciaga najlepszego na boisku Wichniarka i wprowadza Kielba. Jesli ktos mialby strzelic bramke, to wlasnie Wichniar. KOMPROMITACJA.

kubawislak 21.07.2010 20:59

Wstyd!!!!!!
Też stwierdziłem, ze ściągnięcie Wichniarka(napastnika) i w puszczenie skrzydłowego przy takim wyniku to kretynizm... W dodatku Król Artur grał chyba najlepiej z zawodników Amici.

Kamson 21.07.2010 21:00

Uwielbiam tą cisze, ewentualnie gwizdy najlepszych kibiców w Polsce :lol:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 940305)
Na livie poszło na Inter 10 zeta po kursie 13 :lol:

gratulacje :)

seba 21.07.2010 21:00

i z czego tu sie wszyscy cieszycie ? przeciez wazne sa punkty do rankingu i dobro polskiej pilki...

nie rozumiem was....







zartowalem... Tylko Inter od zawsze im kibicowalem heh

orły do booooju

!!IRIVER!! 21.07.2010 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 940315)
Nie chce was martwić ale oni tak jak Wisła zwlekają z transferami, my niemamy obrony, oni ataku

yyy... ale przecież to obrońcy na razie najbardziej partaczą..

strasznie słaby Lech, z jednej strony smutek, bo to pokazuje cały obraz polskiej piłki (po raz wtóry), a z drugiej jednak radość, bo lada dzień sezon.. ale to i tak taki śmiech, przez łzy..

prober 21.07.2010 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 940334)
A na Bułgarskiej już gwizdy , nie ma to jak wierni kibice :lol:

To świadczy o kibicach, że przede wszystkim umieją krytycznie ocenić grę Lecha a nie że są "niewierni". Mistrz Polski powinien Azerom strzelić w dwumeczu przynajmniej 3 bramki - Lech strzelił tylko jedną i tym samym wraca wizja kolejnej kompromitacji Polaków (porównywalnej z tą zeszłoroczną).

LAB 21.07.2010 21:01

niech z powrotem wejdzie Wichniar :D
Albo niech Smuda ich w dogrywce poprowadzi :P

Ravers 21.07.2010 21:01

Gdyby Inter wygrał 2:1 w poznaniu to awansowałby,bo strzelił na wyjeździe 2 gole a Amika 1.

Hudy 21.07.2010 21:01

słabo coś fizycznie wyglądają a Inter na fali powinien pokazać klasę nawet bez Murinho:))
jakby nie było w końcu zaczyna się mecz i emocje:))

sndr 21.07.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 940334)
A na Bułgarskiej już gwizdy , nie ma to jak wierni kibice :lol:

Jeśli odpadną to będzie pewnie wyprzedaż sprzętu AGD żeby najlepsi kibice w Polsce przestali gwizdać:P

crazykaro 21.07.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 940345)
Sytuacja jest naprawde analogiczna do naszej sprzed roku. Niby latwy rywal, na rozgrzewke taki ogorek. Polski klub faworytem. Na wzmocnienia czekamy pozniej, **** tam, ich przejdziemy i dopiero sie wzmacniamy na 3 runde. A tu niespodzianka i 3 rundy znowu moze nie byc.
Ta cala uefa mnie wkur..., mialo byc latwiej a tym czasem zanosi sie na to ze 2 lata pod rzad odpadniemy w 2 rundzie kwalifikacji buheheh
Nie a tak bardziej serio, mimo wszystko uwazam ze Amica przyfarci, albo ich ten Zielinski wezmie za ryja w szatni i zaczna grac no i strzela cos. Niestety. Ale tak czy siak zapowiada sie piekne 30 minut.

Pytanie. Jesli w dogrywce padlby remis 1:1 to wtedy Inter wygrywa 2:1 i przechodzi dalej?- wiem glupie pytanie ale jakos nigdy tego nie ogarnalem bo rzadko kiedy dogrywki widze ;)

Ale jest pieknie, te gwizdy, buczenie hehe zawsze kochalem atmosfere na Bugarskiej

Dogrywka to dalsza część meczu więc jeszcze jedna brameczka dla wielkiego Interu i będzzie git

BRTS39 21.07.2010 21:03

dziś zrozumiałem dlaczego kibice Wisły nie gwiżdza jak nasi przegrywają. Po to po prostu prostactwo. Chciałem tej bramki, ale jak padła to sie lekko zestresowałem ze Azerbejdzan ogrywa Polski klub na jego terenie.

pan Dudi 21.07.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 940353)
Uwielbiam tą cisze, ewentualnie gwizdy najlepszych kibiców w Polsce :lol:

gratulacje :)

Radość zepsuł mi znajomek, który zagrał za 50. :foch: ;)


Zachowanie trybun po ostatnim gwizdku- piękna sprawa. Jak białe chusteczki na Realu. Tak się motywuje drużynę do boju! :lol:

kibic sukcesu 2007 21.07.2010 21:03

"Najlepsi kibice w Polsce" siedzą teraz cichutko jak trusie i obgryzają pazurki :)

For_FuN_ 21.07.2010 21:03

Jesli awansuja dalej, to Sparta ich zmiazdzy.

iiYama 21.07.2010 21:04

A Tshimbamba ( czy jakoś tak ) może grać? Czy też nie mają już napadziora na ławce?

W sumie gdyby im jeszcze Peszko odszedł to fiu fiu...

szlaQ 21.07.2010 21:04

ooo Zieliński podobno : "Panowie nacieramy" czyli Inter pojedzie z kontry i będzie żałoba ;)

R33 21.07.2010 21:06

Oby nie było czegoś takiego:
1. Lech przechodzi na farta (1 gol w dogrywce, albo karne).
2. Wyciągając wnioski wzmacnia się, lepiej przygotowuje do następnego meczu.
3. Wchodzi do LM.

Taki czarny scenariusz...




Ale może nie będzie aż tak źle :D .

carpenter 21.07.2010 21:07

Baku Baku to jest skład :D

DJ Hazel 21.07.2010 21:08

Sprzedali Lewandowskiego teraz nie mają nikogo.Zero transferów z prawdziwego zdarzenia. wkurzały mnie ich buńczuczne wypowiedzi o Lidze Mistrzów!Kibice gwiżdżący na swoich piłkarzy...hah właśnie widzimy najlepszych w Polsce ; )))) Śmiali się z nas...Oliwa sprawiedliwa.Wiem że to punkty dla Polski...Ale szczerze mam to gdzieś.My sami je uzbierajmy!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl