![]() |
Tak czy siak zapowiada się elegancko ;) Akurat prezentacja w dniu wypłaty :)
|
Równie dobrze może to być kolor niebieski, na fotografii zniekształcony tak że wygląda na czarny. Dla mnie największym plusem będzie jeśli w końcu będzie haftowana biała gwiazda zamiast naszytej tarczy z gwiazdą jak do tej pory. No nic. Czekamy :)
|
Będzie biały tak jak na prodirect czy fotkach, które udostępnił portal voetbalshirtjes. Na domowej BG będize haftowana, na wyjazdowej z tarczą (zresztą bardzo dobrze). Nie wiem jaki będzie trzeci, ale obstawiam Tiro 15 niebieski czyli ten sam model w którym Ruch Chorzów rozegrał wiosnę (a teraz przerzucił się na Squadrę sprzed 2 lat).
|
Trzeci to przydaje się tylko w Derbach, a drugi chyba 3-4 razy do roku. 90% meczy to czerwono biały komplet, bądź cały czerwony.
|
do kolegi malaparte, że dziś beznadziejne gadżety i hajduk ma ciekawsze... bo my już mieliśmy fajne gadżety np. w XX leciu międzywojennym.... a koszulki ok, ale mnie się wszystkie Wisły podobają....
http://https://www.facebook.com/phot...ze=1936%2C1936 |
Cytat:
|
Cytat:
|
W tym i Wisła.
|
|
Plotki, plotkami... Polski cukier, tyskie, może PKP, ja słyszałem, że jest szansa na nawiązanie współpracy z Air Koryo.
A prawda jest taka, że będzie TF i basta! |
Oj tam Tyskie, Fly Emirates od razu. Albo Qatar Airlines. W ostateczności Etihad Airlines.
|
Kocham to po prostu, przy każdej zmianie strojów ludzie wrzucają tutaj koszulki z potencjalnymi sponsorami, zawsze pojawi się jakiś "informator" który rozsieje plotę która może brzmieć w miarę wiarygodnie i pol forum w euforii a potem prezentacja i BUM, stara dobra telefoniczka jak zawsze:haha:
|
dziwisz sie ?
Ludzie teraz łapia sie na wszystko ....a. Jakby na TT "zenonKRK" napisał ze "Wisła rozmawia z Deloitte" to tez by łyknęli. Stone Island jako sponsor? No pewnie a na rękawach Rolex. I pozniej jeden z drugim powiela dalej udając kumacza "wg. moje info rozmawiamy z potentatem na rynku zegarków oraz bardzo znana marka odzieżowa" I spirala się kręci aż w końcu ktoś pisze nt. temat artykuł dodając co nieco od kolegów którzy coś gdzieś usłyszeli i balon leci do góry. A potem janki płaczą że Kluivert nie przyszedł |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Można gdzieś obejrzeć ta prezentacje?
|
Cytat:
|
Skoro tylko tak to dawajcie fotki kochani
|
No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem... |
Cytat:
|
Cytat:
|
A zdjęcia koszulek (domowej i wyjazdowej) już od końca kwietnia na serwerach:
http://www.voetbalshirtjes.com/wisla...rts-2015-2016/ :-) |
Biała odważna i coś nowego.
|
Cytat:
Aczkowliek dalej nie wiem co Wisła ma wspólnego z szarym kolorem... |
Cytat:
Komplet wyjazdowy może być odważniejszy. Grunt, że domowe są wyjebiste! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl