Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

El'kabat 06.07.2015 14:51

Tak czy siak zapowiada się elegancko ;) Akurat prezentacja w dniu wypłaty :)

Mixu 06.07.2015 15:48

Równie dobrze może to być kolor niebieski, na fotografii zniekształcony tak że wygląda na czarny. Dla mnie największym plusem będzie jeśli w końcu będzie haftowana biała gwiazda zamiast naszytej tarczy z gwiazdą jak do tej pory. No nic. Czekamy :)

Alonso19 06.07.2015 16:27

Będzie biały tak jak na prodirect czy fotkach, które udostępnił portal voetbalshirtjes. Na domowej BG będize haftowana, na wyjazdowej z tarczą (zresztą bardzo dobrze). Nie wiem jaki będzie trzeci, ale obstawiam Tiro 15 niebieski czyli ten sam model w którym Ruch Chorzów rozegrał wiosnę (a teraz przerzucił się na Squadrę sprzed 2 lat).

Kapcok7 06.07.2015 16:56

Trzeci to przydaje się tylko w Derbach, a drugi chyba 3-4 razy do roku. 90% meczy to czerwono biały komplet, bądź cały czerwony.

kola12 06.07.2015 21:21

do kolegi malaparte, że dziś beznadziejne gadżety i hajduk ma ciekawsze... bo my już mieliśmy fajne gadżety np. w XX leciu międzywojennym.... a koszulki ok, ale mnie się wszystkie Wisły podobają....

http://https://www.facebook.com/phot...ze=1936%2C1936

regan 06.07.2015 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlueBerry (Post 1406470)
Nie jest to projekt koszulki, który przekonywałby do jej zakupu nieprzekonanych w kontekście design

Ale przekonuje w kontekście "Biała Gwiazda" a to jest o wiele bardziej przekonujące niż desing

As 07.07.2015 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1406914)
Trzeci to przydaje się tylko w Derbach, a drugi chyba 3-4 razy do roku. 90% meczy to czerwono biały komplet, bądź cały czerwony.

Trzeci komplet jest nie tyle potrzebny sportowo co poprostu do tego aby sprzedac wiecej koszulek. Wiele klubow, prowadzi tez oficjalna sprzedaz strojow treningowych

R33 07.07.2015 10:37

W tym i Wisła.

sayek89 07.07.2015 11:09

Ciekawe czy nowa plotka okaże się prawdą.

http://www.pl.image-share.com/upload/431/254.jpg

KotWButach 07.07.2015 11:25

Plotki, plotkami... Polski cukier, tyskie, może PKP, ja słyszałem, że jest szansa na nawiązanie współpracy z Air Koryo.
A prawda jest taka, że będzie TF i basta!


PiVoSH92 07.07.2015 12:06

Oj tam Tyskie, Fly Emirates od razu. Albo Qatar Airlines. W ostateczności Etihad Airlines.

Stelio 07.07.2015 12:10

Kocham to po prostu, przy każdej zmianie strojów ludzie wrzucają tutaj koszulki z potencjalnymi sponsorami, zawsze pojawi się jakiś "informator" który rozsieje plotę która może brzmieć w miarę wiarygodnie i pol forum w euforii a potem prezentacja i BUM, stara dobra telefoniczka jak zawsze:haha:

szprotson 07.07.2015 12:14

dziwisz sie ?
Ludzie teraz łapia sie na wszystko ....a.
Jakby na TT "zenonKRK" napisał ze "Wisła rozmawia z Deloitte" to tez by łyknęli. Stone Island jako sponsor? No pewnie a na rękawach Rolex.
I pozniej jeden z drugim powiela dalej udając kumacza "wg. moje info rozmawiamy z potentatem na rynku zegarków oraz bardzo znana marka odzieżowa"
I spirala się kręci aż w końcu ktoś pisze nt. temat artykuł dodając co nieco od kolegów którzy coś gdzieś usłyszeli i balon leci do góry. A potem janki płaczą że Kluivert nie przyszedł

Reserve 07.07.2015 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1406991)
Ciekawe czy nowa plotka okaże się prawdą.

http://www.pl.image-share.com/upload/431/254.jpg

Nie podniecałbym się. Gołym okiem widać że jest to przeróbka. Naprawdę, bardzo mizerna obsługa Photoshopa

mic 07.07.2015 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1407014)
Nie podniecałbym się. Gołym okiem widać że jest to przeróbka. Naprawdę, bardzo mizerna obsługa Photoshopa

Chyba nie do konca skumales ;)

wolfu 07.07.2015 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1407014)
Nie podniecałbym się. Gołym okiem widać że jest to przeróbka. Naprawdę, bardzo mizerna obsługa Photoshopa

chodzi po prostu o to, że Tyskie rzekomo ma być sponsorem... trykot zrobił ktoś dla picu na szybko

sayek89 08.07.2015 12:59

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...aringu//85112/

Nowy strój bramkarski?

Reserve 08.07.2015 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1407016)
chodzi po prostu o to, że Tyskie rzekomo ma być sponsorem... trykot zrobił ktoś dla picu na szybko

No cóż, wybaczcie, sesja potrafi zniszczyć człowieka...

wolfu 09.07.2015 15:25

https://www.youtube.com/watch?v=87D_...ature=youtu.be

Alonso19 09.07.2015 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1407113)

Tak. Jest to model Top 15, standardowy katalog.

Fiti 10.07.2015 17:34

Można gdzieś obejrzeć ta prezentacje?

sayek89 10.07.2015 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1407332)
Można gdzieś obejrzeć ta prezentacje?

w Galerii Bronowice ;)

Fiti 10.07.2015 17:44

Skoro tylko tak to dawajcie fotki kochani

63.5 Kg 10.07.2015 18:10

No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...

Ketjow123 10.07.2015 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1407336)
No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...

Zupełnie się z tobą nie zgadzam, biała bardzo przyjemna.

63.5 Kg 10.07.2015 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ketjow123 (Post 1407337)
Zupełnie się z tobą nie zgadzam, biała bardzo przyjemna.

Z szarymi pasami?

Bartosz 10.07.2015 18:14

A zdjęcia koszulek (domowej i wyjazdowej) już od końca kwietnia na serwerach:

http://www.voetbalshirtjes.com/wisla...rts-2015-2016/ :-)

sayek89 10.07.2015 18:14

Biała odważna i coś nowego.

63.5 Kg 10.07.2015 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1407340)
A zdjęcia koszulek (domowej i wyjazdowej) już od końca kwietnia na serwerach:

http://www.voetbalshirtjes.com/wisla...rts-2015-2016/ :-)

Czerwona znalem ale ta biala to mi jakos uciekla...
Aczkowliek dalej nie wiem co Wisła ma wspólnego z szarym kolorem...

_ukoL 10.07.2015 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1407336)
No to sa koszulki nowe...
Biala....syf jakiego ....a dawno nie widziałem...

Lepsza z szarymi niż różowymi pasami. Mnie się bardzo podoba. Wreszcie coś innego.
Komplet wyjazdowy może być odważniejszy. Grunt, że domowe są wyjebiste!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl