Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

wiertar 21.07.2010 19:03

a Marcelo?? grał już coś w nowym klubie?? bo nie ukrywam że mocno kciuki trzymam za niego

dj_ibutti 21.07.2010 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 939879)
SKWK by oprotestowało ten pomysł.

Gwarantuje Ci, że Mauro by na Wiśle chciał niezłą kasę kręcić, jako menedżer/skaut...

IncognitoTSW 22.07.2010 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 940657)
Gwarantuje Ci, że Mauro by na Wiśle chciał niezłą kasę kręcić, jako menedżer/skaut...

Skauci nie zarabiają kokosów, a menedżerowie prowadza własną działalność. Więc co najwyżej mógłby próbować opchnąć drogiego zawodnika, który nie umiałby grać w piłkę - a i tak nawet jeśli by mu się udało, to opchnąłby go tylko raz, bo później już nikt by mu nie ufał w klubie. Tak to jest w tej branży.
Zresztą, po co te dywagacje skoro nic nie zapowiada się, że miałby on pracować dla klubu.

szprotson 22.07.2010 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 940194)
a Marcelo?? grał już coś w nowym klubie?? bo nie ukrywam że mocno kciuki trzymam za niego

Brazilian defender Marcelo, whose full name is Marcelo Antônio Guedes Filho, is expected to report for duty in Nürnberg this afternoon. He may join the squad for the second training session today.

za oficjalna strona psv nt. sparingu z norynberga dzisiaj o 18.30 o ile sie nie myle

Mocny 22.07.2010 15:28

buehehe wielki wiślak z synek wiślakiem :))))

był wiślakiem dopóki miał abonament na miejsce w składzie


ehhhh szkoda Dana

Kameleon 22.07.2010 18:06

B. Basałaj w studiu przed meczem na Polsat Futbol u Borka

Silvestro 22.07.2010 22:46

Kamil w nowych barwach :-D

http://www.apollon.com.cy/apollon/images/Kosowski1.JPG

sportnh 24.07.2010 16:23

Dzis Marcelo zadebiutowal w PSV, wchodzac na 2ga polowe sparingu z Norymbergią.

http://www.psv.nl/upload/7307ef86-c8...FCNPSV4685.jpg

http://www.psv.nl/Nieuws/Nieuwspagin...urnberg-01.htm

Bartosz 29.07.2010 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 946744)

$$$$$$$$$$

akakiusz 29.07.2010 14:40

Ciekawe co powie na temat kibiców Niecieczy:)

wislak906 29.07.2010 14:48

Nic ciekawego na temat kibiców nie powie, bo jest ich mało tak jak ich "stadion".

royalmichael 29.07.2010 15:25

a w Wodzisławiu to niby ilu było? i ta wspaniała atmosfera :D

blanco 29.07.2010 15:35

Stadionik był fajny w 5 lidze a nie w 1 ;]
http://www.termalica.brukbet.com/use...stadion112.jpg

Jako ciekawostke podam też,że Nieciecza chciała zakontraktować Frankowskiego tylko miał za wysokie wymagania finansowe;)

Brzeszczot 29.07.2010 15:42

to jest totalna porazka ze Unia nie moze wyjsc z tej wsiowej III ligi a takie cos gra w I lidze jak sobie pomysle jak bylem na tym kurniku i przedzieralem sie przez pola kukurydzy to glowa boli

kondzio7 29.07.2010 15:45

nie ma co ukrywac Nieciecza ma kase to i bedzie miala zawodnikow. Ale fakt, faktem stadion tam jest taki ze szkoda gadac;/

blanco 29.07.2010 15:47

Brzeszczot, aż dziw bierze,że Bruk-Bet nie zainwestował tych pieniędzy w Unię, klub ,który ma stadion i rzeszę kibiców w porównaniu do Niecieczy,liczącej 700 mieszkańców...

Żmijka 29.07.2010 15:47

Ale teraz z tego co wiem robią remont stadionu (do wymogów I ligii) i cośtam ma być "lepiej" ... dlatego też pierwzy mecz grają w Poznaniu a ni u siebie. Jako gospodarz.

Watts 29.07.2010 16:04

Niech zjeżdżają, nienawidzę takich wioskowych teamów. Unia i szereg innych drużyn dogorywa finansowo, a ci ładują w wieś. Oby spadli jak najniżej do spółki z krętaczami z Kolejarza Stróże. ;)

darotsok73 29.07.2010 16:06

Ciekawe ile musieli Maurycemu zaoferować że zdecydował się pozostać i grać na wsi. Widać że chłopina związał się z Polską na dobre i złe.
Ważnym argumentem zapewne był dom w Krk i szkoła jego synów.
W sumie to dobrze bo Rios będzie miał pomagiera w adaptacji w Polsce.

Półżartem :za rok dwa pewnie utarte szlaki: Kmita , Puszcza Niepołomice , jakiś Nadwiślan czy Zwierzyniecki , może o szkółkę w Skotnikach zahaczy .. albo u mnie na A-klasie zawita , .z Oldbojami Wisełki zdobędzie jeszcze z 5 razy mistrza... :D

wislak906 29.07.2010 16:19

Chyba o tym nie wiecie, że Bruk-Bet chciał kupić Unię za 75mln, ale się nie zgodzili. I prezes Bruk-Betu powiedział jak nie to nie zrobię w Niecieczy ekstraklasę.

tormenthor 29.07.2010 18:23

Chyba za 7,5 mln. 75 mln to warta jest Wisła.

Zarko42 29.07.2010 18:39

proponuję spojrzeć jak obecnie wygląda ich stadion a nie na jakiś starych zdjęciach i dopiero się wymądrzać, a co do Mauro to chyba lepiej żeby pograł sobie tam w naszym regionie niż zapie*dalał np w 2 lidze ukraińskiej

bozar 31.07.2010 09:55

Fajny wywiad z Marcelo, gość tak samo jak my jest w szoku po porażce z Karabachem..

http://futbolnet.pl/wiadomosci/marce...je-zycie-wisle

wiśnia 31.07.2010 10:33

Powrót Grzegorza Mielcarskiego?

Jak bumerang powraca temat powrotu na stanowisko dyrektora sportowego Grzegorza Mielcarskiego.
-Nie odcinam sie od tych informacji, nie wykluczam, że faktycznie wrócę do Wisły. Jednak jeszce nie teraz, nie w tym "okienku transferowym".Poza tym nadal mam ważną umowę z Canal Plus.

Dziennik Polski

QBAS 02.08.2010 18:45

Mariusz Kukiełka w piątej lidze niemieckiej

Były reprezentant Polski Mariusz Kukiełka wznowił karierę i podpisał kontrakt z piątoligowym niemieckim klubem Germania Wideck. 16. sierpnia jego nowy klub zmierzy się w Pucharze Niemiec z Bayernem Monachium.

Internetowa strona klubu przedstawia podpisanie kontraktu z Polakiem jako spektakularny transfer. Niemcy podkreślają wieloletnie doświadczenie Kukiełki z Bundesligi.

Mecz Germanii z Bayernem odbędzie się 16. sierpnia, na RheinEnergieStadion w Koln.

Kukiełka grał w Polsce między innymi w Amice Wronki i Wiśle Kraków. Z tym drugim klubem zdobył w 2004 roku mistrzostwo kraju. Z Wisły odszedł do drugoligowego FC Nurymberg, a następnie występował w Dynamie Drezno i Energie Cottbus. W sumie ma na koncie 71 spotkań w Bundeslidze i 60. w drugiej Bundeslidze. W reprezentacji Polski wystąpił w 20 meczach. Ostatnio od sierpnia do listopada grał w greckiej Skodzie Xanti, po czym zakończył karierę. Teraz wznowił ją, podpisując kontrakt z Germanią.

źródło: sport.pl/pilka/1,96012,8206088,Polacy_za_granica__Mariusz_Kukielk a_w_piatej_lidze.html

ziooom 02.08.2010 19:25

http://wyniki.interia.pl/rozgrywki-L...cid,614,sort,I
Ekipa Petrescu na 1 miejscu w drugiej lidze rosyjskiej.

Dean 02.08.2010 19:34

Dobijajmy się dalej. :)

Marcinnno 03.08.2010 09:26

Mariusz Jop ma dziś 32 urodziny :p

WisłaPANY! 03.08.2010 18:36

Były sponsor Wisły do Cupiała: Niektóre decyzje to sabotaż.

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,82...ecyzje_to.html

brylant17 03.08.2010 20:19

Oglądam teraz wywiad z Kosą na nszrocie zaskoczył go powrót Żurawia do Wisełki, ale to nie o tym czy ten dziennikarz potrafi sklecić jedno poprawne zdanie? Mam wrażenie, że kosa z nim nie chce rozmawiać i ciągnie to na siłę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl