![]() |
Ciekawe czy Zielinski wroci w rewaznu do swoich gwiazdeczek, czy jednak postawi tak jak w dzisiejszym meczu na tą samą 11 ...
|
Zastanawiam się jaka jest kompromitacja w np. przejściu Azerów, wygraniu z Feyenoordem, Austrią Wiedeń, remisami z Deportivo itd. Dla mnie kompromitacja to przegrać po 3-4 do zera dwumecz z jakimś średniakiem europejskim. Nie traktuje meczu ze Spartą jako kompromitacje ale na pewno za chwile znajdą się tacy którzy nie potrafią uszanować mojego zdania i są zapatrzeni w Wisłę nie dostrzegając faktu iż nie idziemy w dobrym kierunku w ostatnich latach. Pozdr dla normalnych kibiców Białej Gwiazdy która niestety ostatnio nie świeci jasnym blaskiem.
|
Miszczu, ile masz zamiar wyprodukować postów w tym wątku. 100, 200, 300?
|
Niektórzy z was nie potrafią odróżnić nienawiści/niechęci do danego klubu z podsumowaniem rzecywistości.Kocham Wisłę lecz nie zmienia to faktu iż Amica zaprezentowała się przyzwoicie i jako jedyna reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej.Pokory troszkę i zdrowego rozsądku!!
|
A Wisła bez problemu mistrza zdobedzie? Bo przecież nie gra w glupich europejskich pucharach, ktore tylko marnują kondycje naszym pilkarzom. Lepiej odpaść zaraz na poczatku z pucharów i walczyć o arcyważnego mistrza, ktory i tak gowno pozniej daje ... :idea::foch:
|
Człowieku... terek był wieki temu a ty bedziesz to wypominać przez następne 10 lat ?
nam wypomina się levadie i teraz tych śmiesznych karabachów ogarnij się |
Cytat:
A mecz dziwny, oglądałem go piąte przez dziesiąte, ale po Dnipro spodziewałem się zdecydowanie więcej, a po Lechu zdecydowanie mniej. Co by nie mówić - mecz, którego kibice z Poznania wstydzić się nie muszą. Przy okazji: nasze miejsce pokazuje teraz BVB, które na totalnym luziku prowadzi sobie w 30' 3-0 i nie pozwala Karabachowi totalnie na nic... |
Cytat:
|
całkiem przyzwoicie zagrał Kiełb,mam nadzieje że nasz nabytek z Korony Wilk też tak będzie szarpał.
Ogólnie myślałem ze to Dipro to mocniejsze od Sparty ale jednak pieniądze szczęścia nie dają :) |
O Lidze Europy możecie podyskutować TU
|
Niezly mecz Lecha, slaby Dnipro(pilkarze grali ze spetanymi nogami), Sprawa awansu otwarta.
P.S - Od zawsze smieszyly mnie na tym forum teksty o zatrudnianiu obcokrajowcow(najemnikow uzywajac chorej terminologii niektorych osob), dlatego ze ci nie beda umierac za klub...co w takim razie powiedziec o Arboledzie? To jest profesjonalista pelna geba, nie jest Polakiem, nie jest poznaniakiem, a daje z siebie wszystko. |
U nas nowy trener tez zrobi taki przesiew bo nie bedzie wiedzial kto u nas jest gwiazdeczka i bedzie wystawial bych ktorzy dobrze graja a nie ktorzy jada na ocenie sprzed 2 sezonow
|
Cytat:
|
Łał co to się stało z tym Lechem kiedy zabrakło Peszki.Bardzo mi się podobał ten Henrikłez czy jakoś tak.Najbardziej wpadł mi w oko.Gra bez napastnika w końcówce meczu to jest patologia.
Jak by dostali się do LE to na swoim 40 tysięcznym stadionie trochę kasy by im wpadło, plus TV i kasa z UEFA.Tak czy siak bedą to spore pieniądze.Jak widać trochę chęci i można poszarpać.Jak dla mnie spora niespodzianka.Nie powiem miła bo już myślałem że ta liga nic ze sobą nie reprezentuje. |
Cytat:
Amica wcale nie jest zajebista - dziś np dokonała niezłej sztuki, jak wygrać mecz nie tworząc sobie żadnej dobrej okazji do strzelenia gola:> Niestety ten cały Dniepr okazał się przereklamowany, Amica nawet jakoś się nie bunkrowała a oni i tak w zasadzie to walili łbem w mur. Niestety trza sobie szczerz powiedzieć, Amica gra słabo ale coś tam w tych pucharach gra...My jesteśmy jedną wielką kompromitacją - generalnie powinna byc zasada że jak jakimś cudem w przyszłym roku wejdziemy do pucharów, to jak ofensywny trzon drużyny nadal będą stanowić gwiazdy od Levadii i Karabachu to należy wycofać Wisłę z pucharów bo co za dużo to nie zdrowo Te patałachy nie zasłużyły nawet na grę na nowym stadionie, a co dopiero w pucharach. |
Cytat:
Z interem Baku wygrali w karnych. Rownie dobrze mogli przegrac. U siebie przegrali z Azerami 0:1. W tym meczu twarze pilkarz Amici przypominaly mi twarze WIslakow czy plkarzy Ruchu. W czym jest roznica? Ze na karne, czyli mozna powiedziec przez rzut moneta udalo im sie awansowac? Pozniej mecz ze Sparta. Dwa razy porazka. Bezradnosc, bezsilnosc, znowu te mordy ktore myslaly ze juz sa gwiazdami europejskiego formatu a tutaj nawet nie umieja strzelic jednego gola w meczu. Dzis sie udalo wygrac z Dnipro. Tak jak pisalem na 6 meczow jeden dobry wystep. Co to jest jak nie kompromitacja? Na 6 meczow strzelone 2 bramki, co to jest jak nie kompromitacja? Rozumiem ze magia Lecha dziala, najbardziej medialny twor nawet kibicom Wisly czy Legii miesza w glowach. Oczywiscie byc moze awansuja do fazy grupowej LE ale patrzac na styl gry to nie ma sie z czego cieszyc. Od poczatku sezonu prezentuja forme Piasta Gliwice i to jest cud ze wygrali z Azerami w karnych i druga czes cudu bedzie jak awansuja bo ten zespol w zadnym z 9 meczow ktore zagral w tym sezonie nie potrafil strzelic 2 goli. A jesli dobrze licze to we wszystkich zdoyli 3 braki (stracili 5). Naprawde forma godna napisania ze nie kompromituja polskiej pilki |
Jaroo1 prosze Cie przestan .......ic... Kuchnie wygraly mimo ze chuja zagraly za takie cos mozna tylko pogralutowac... Jednak mozna psim swedem sie do LE dostac :/
|
Nie żebym bronił Amiki, ale przypomnij sobie jak Wisła dostała się do grupy Pucharu UEFA.Nie pamiętam, żeby zmiażdżyła wtedy Iraklis bezproblemowo awansując.
A jeśli Lech fartownie awansuje do grupy LE to czy to będzie takie dziwne? Jak dotąd każdy awans był szczęśliwy. 2004 - Amica wymęczyła wygraną z Ventspilsem wcześniej wygrywając po karnych z Honvedem. 2006 - O Wiśle wspominałem. 2008 - Chyba każdy pamięta. |
Cytat:
Jak ja nie znoszę upartego bezmyślnego pieprzenia. |
Amika moze i nie gra pieknie ale co to ma za znaczenie.
Przeszla Azerow ,odpadla ze Sparta co wstydem nie jest i teraz pokonala faworyzowane Dnipro. Czyli w ich wypadku Puchary tegoroczne mozna zaliczyc do udanych. natomiast my drugi rok z rzedu odpadamy z rywalem ktorego musi sie przejsc -w tym wypadku niestety ale to my skomproitowalismy Polske a nie oni. |
a tak na marginesie... Nauczyciele Wislakow z Karabakhu zostali zmiazdzeni przez Dortmund 4:0 a powinno byc ze 6 zero/ Pierwszy strzal na bramke Borussi Karbakh oddal w 68 minucie czy jakos tak/ a ktos naiwny pisal ze poziom pilki na swiecie sie wyrownuje....
|
Cytat:
1.Wisla-Levadia 2.Wisla-Karabach 3.Wisla-Valerenga 4.Wisla-Tbilisi. Niestety to smutne, ale Lech wykazał wielką mądrość piłkarską wczoraj i mając nieco szczęscia jest bliżej awansu do grupy LE. |
Cytat:
A co do mojej opinii to kazdy moze miec swoje zdanie. Moze zle ujalem sprawe, moze nie chodzi o to ze kompromituja polska pilke bo jednak awansowac awansuja ale graja tak samo chujowo jak Wisla i Ruch. Rozbica miedzy kompromitacja Wisly, Ruchu a Amica jest taka ze tamci graja zle a awansuja |
Prawda jest taka, że Lech jeśli awansuje do LE może nie tylko zyskać na $$ ale także w rankingu. Ich 8 ptk, ktore zdobyła 2 lata temu zostanie im przez kolejne 3 lata. A w nastepnych 2 latach odpada im jakieś niecałe 1 ptk. Więc jesli w tym sezonie awansuja do fazy grupowej LE to pare punkcików ugraja do rankingu klubowego i w nastepnych 2 latach mogą miec pewne rozstawienie w III rundzie el.LM i w IV rundzie el.LE .... więc w nastepnych latach mogą spokojnie walczyćnawet o LM i w razie odpadniecia maja praktycznie pewny awans do Fazy grupowej LE....Czyli punkty mogą zbierać spokojnie przez kolejne lata i przygotowywać sie do sezonu tak jak to robią kluby zachodnie czyli na koniec sierpnia-wrzesien, a nie meczyc sie z przygotowaniem na lipiec i walczyc z jakimis azerami czy innymi tworami.
I tyle nalezy napisać tym, ktorzy próbują wmowić innym, że Lech sie kompomituje, a Wisła to BÓG, gdyż Wisła w nastepnym sezonie może mieć problemy z rozstawieniem nawet w II rundzie el.LM nie wspominajac już o III rundzie El.LE. WIęc kolejne kompromitacje są blisko, gdy nic sie nie zmieni. |
Strzelona szybko bramka , dodała im siły , to było dla nich jak nowe życie , możliwość przełamania się w ważnym meczu .
W rewanżu tak czy owak będą mieli bardzo ciężko . Co do Wisły - to po co rozpamiętywać te porażki ? Te mecze już się skończyły , wy też z tym skończcie ... To nie Wisła była taka słaba , tylko niektóre elementy które się na nią składają takie jak np. przygotowanie,trener,transfery,brak stadionu itd . Co roku jest nowe otwarcie i nowa Wisła . |
Tak na sucho - awans do fazy grupowej to prawie 1 mln euro, plus 3 gwarantowane mecze u siebie (czyli dodatkowe € za transmisje i bilety). TO DUŻO jak na polskie warunki. Poza tym będzie/byłaby okazja do wypromowania kolejnych zawodników. U nas faza grupowa wypromowała Kubę Błaszczykowskiego, w Poznaniu - Stilica, Lewego i Murasia. Teraz znowu będą mieli okazję. I tym bardziej szkoda, że Wisełki już brak. Wszystko jedno, czy zagralibyśmy z Borussia, czy z Porto, czy z kimś innym.
Nie wiem, jak ekipa z Wielkopolski zachowa się w rewanżu. Może awansują, a może powtórzy się sytuacja z Azerami, tylko ze smutnych dla poznańskiej ekipy końcem. Podejrzewam jednak, że właściciel Dnipro może urządzić swoim piłkarzom małe "piekiełko" i w rewanżu Dnipro zagra z większym zębem niż w pierwszym meczu. Ja w każdym razie na miejscu właściciela, który ładuje duże pieniądze w drużynę, nie zbagatelizowałbym tej sprawy. Dla nich przegrać z polską ekipą, to chyba większy obciach, niż dla nas rok temu z mistrzem Estonii. |
Cytat:
Niestety, ale lepiej brzydko wygrać, niż pięknie przegrać.Bo cóż z tego że Jagiellonia grała w meczach z Arisem ładny dla oka futbol skoro przegrała,Dobrze że Lech wygrał bo byłyby tradycyjne wymówki że murawa do dupy itd itp jak zwykle. |
Cytat:
A tak naprawde to rzeczywiscie w kluczowych momentach maja zajebistego farta. Jak pisalem wyzej Austria i 120 minuta, karne z Interem, jeszcze tylko brakowalo rok temu pokonac na karne Bruggie. Oczywiscie lepiej grac zle i awansowac niz grac zle a odpadac ale ja tego nie neguje. Ja mowie ze sa tak samo chujowi jak My i Ruch i w moim mniemaniu nie zmienil tego awans po karnych z Interem Baku |
Podstawowa roznica miedzy nami, a reszta Europy to przygotowanie fizyczne...gracze Lecha znowu "spuchli" kolo 70 minuty meczu(tak samo bylo z Azerami, potem ze Sparta) i zaczelo sie kotlowac pod ich bramka, a mecz nie byl przeciez prowadzony w szalenczym tempie. Nad tym musimy pracowac, pracowac i jeszcze raz pracowac.
|
Lech jeszcze nie gra dalej ... to połowa drogi dopiero .
Oni w pierwszym meczu zdobyli szybko pierwszego gola , to był dobry dopalacz , raczej wątpliwe żeby Wisełka przegrała mecz ze słabośrednimi Azerami w sytuacji strzelenia pierwszej bramki , nawet Ruch w swoim meczu w takiej sytuacji mógłby pociągnąć taki mecz . Szkoda że polscy piłkarze dają z siebie wszystko i więcej raczej tylko wtedy gdy okoliczności im sprzyjają . Cytat:
Opinia masowa kształtuje się na przykładzie wyniku , styl traci znaczenie , zapomina się o nim, a wynik pozostaje . Sam przyznaj że przez te ostatnie wystepy w europie oceniasz surowo polską ligę , ja osobiście staram się patrzeć na to szerzej - Piłka Azerska jest nadal "kilometr" za nami i ta przewaga jesli chodzi przynajmniej o ligę bedzie sie powiekszała , chyba że tam wkroczą następni "szejkwie" , Polska liga jest coraz silniejsza , przynajmniej w stosunku do ostatnich lat , a grube wpadki w pucharach europejskich beda góra jeszcze jakies 3 sezony , w tym dziesiecioleciu Polska liga bedzie jedna z ciekawszych w europie , oczywiscie nie licząc gigantów europejskich , do nich tak szybko się nie zbliżymy jesli w ogóle. |
Gra polskich druzyn e Europie dla dobra polskiej pilki to nastepna chora teoria wyznawcow Lecha czy tez milosnikow polskiej pilki ktorzy osuzkuja sie ze sa kibicami Wisly ale co tam dla dobra polskiej pilki to dzis trzymam kciuki za Lecha a jutro za Cracovie. Patrzac z punktu widzenia kibica Wisly Krakow (bo chyba kazdy tutaj ma sie za takiego) a nie kibica polskiej pilki (bo chyba dla takich jakies inne fora sa, albo niech tacy sie zdeklaruja ze maja nie tylko Wisle w sercu) to nawet jakby nam ten Lech pińćset punktow ugral to sa one nam zbedne. Po co nam rozstawienie w 3,4 rundzie kw LM czy LE? Po co? Po co jak my przegrywamy z Levadia i Karabachem ktore nie byly rozlosowane. Rozumiecie to? Przegrywamy z leszczami ktorzy nie byli rozstawieni a Wy marzycie ze przejdziemy 3 rundy bijac takich leszczy.
Zasada jest jedna. Albo sami zaczniemy zapierdalac i zdobywac na swoje konto punkty albo nie ma co zebrac o 1 czy 2 pkt od innych. Po pierwsze te pkt sa nam zbedne jesli prezentujemy taka forme jak od 2 lat a po drugie jesli pkt nam beda potrzebne bo bedziemy grac dobrze to sami je sobie zdobedziemy. Przy dobrej grze w 2 lata mozemy awansujac do fazy grupowej LE zdobyc ponad 15 pkt i samemu przez 2 lata zapracowac sobie na rozstawienia w LE i LM. Ale jak ktos lubi Wisłe i Lecha to kazda wymowka dobra do usprawiedliwienia swojej "bezplciowosci" |
Miszczu, wiele jestem w stanie znieść, ale twoich chorych teorii w myśl których Amika niesprawiedliwie odpada z pucharów, a przekręt w Atenach jest po prostu normalną koleją losu, bo "fortuna kołem się toczy" - już nie.
Możesz sobie lubić Amikę, możesz nawet biegać w jej szaliku pod prysznic i chodzić z nim do łóżka - ale na miły Bóg, nie wypisuj takich chorych teorii na forum kibiców Wisły Kraków. Podkreślam: ciśnienie mi skoczyło maksymalnie, ale jeszcze się kontroluję. Litościwie bana nie ma, ale jak Orzeu zaglądnie na forum to za niego nie ręczę. Zrozum jedno: to jest forum kibiców Wisły Kraków, ludzi dla których ten klub to coś więcej niż hobby. Więc nie wdawaj się w głupie analizy pecha i szczęścia Wisły w europejskich pucharach. Inni nie odbierają tego w ten sposób i tylko wkurzasz resztę forumowiczów, włącznie ze mną. |
Dobra @flamengista. Koniec dyskusji o tej sytuacji. I tak nie ma co dywagować, bo i tak Lech ( Tak! LECH ku*wa a nie żadna AMICA. To tak dla przypomnienia dla niektórych. - bez napinki of kors ) odpadnie. Każda druzyna ma sama walczyc w Europie dla punkty DLA SIEBIE! Nie dla innych. Lech dla Lecha, Wisła dla Wisły itd. Sorry za wyprowadzenie niektorych z rownowagi ( jesli tak sie zdarzyło ).
Sorry za off. Pozdrawiam. |
Po co się odnosicie do postów przebierańca? :P Wszystkie wpisy MiszczMana to wypisz wymaluj koszerna lub wroniecka propaganda. :-)
Co do wczorajszych europejskich podbojów polskiego jedynaka, vel. jedynaczki - strzelili, co mieli strzelić, mieli przy tym wszystkim sporo szczęścia, Dnipro przewyższało ich kulturą gry, ale postawa w obronie Henriqueza, czy o dziwo Kikuta, nie wspomniawszy o Arboledzie - naprawdę rewelacja. To był jak dotąd najlepszy mecz Lecha w tym sezonie, i zwycięstwo choć niespodziewane, jak dla mnie okupione ciężką pracą. |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=nF_fN...layer_embedded
tak sie gra - wystarczy strzał na bramke i jest gol;) dedykuje ten film wszystkim gwiazdorom |
Cytat:
Przecież to co pokazał ten bramkarz to jest słabsze od jakiejkolwiek ligii ogórkowej. Teraz na inaugurację ligii w dwóch meczach strzeliliśmy jednego gola... totalna kompromitacja. Jak mamy gole zdobywać jak nie potrafimy oddać strzału na bramkę? |
Cytat:
|
Panowie, niektóre posty powyżej naprawdę mnie przerażają. To ja sam, z wielkim żalem, nawet o Jagiellonii w pucharach nie piszę zbyt wiele, bo niektórych to może drażnić :-( A tutaj DUŻYMI literami pro-wroniecka propaganda. Czy na amicowskim forum też tak wychwalają Wisłę? A może po drugiej stronie Błoń? Wybaczcie, ale w Białymstoku i okolicach takiego rozdwojenia to raczej się nie znajdzie.
PS. No chyba że jakiś pokemon się zalogował, aby siać zamęt - wtedy przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Mam tylko nadzieję, że modowie zrobią z tym porządek. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl